VIP Sport

23. března 2016 • 16:17

Zabijeme tě! Fanoušci Omsku vyhrožují Sobotkovi smrtí

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle už je od fanoušků Avangardu Omsk přes čáru! Po vyřazení ve 2. kole play off KHL se drsně pustili do svého hráče a českého reprezentanta Vladimíra Sobotky (28). Kvůli tomu, že se ve vyřazovacích bojích objevil kvůli zranění jen ve dvou zápasech, mu vyhrožují smrtí!„Nejsem z toho šťastný, ale někde musím začít,“ spustil Sobotka svoji řeč na sociální síti. Je rozhozený z toho, jak na něho nespokojení fanoušci Omsku útočí. „Poslední tři měsíce jsem skoro nemohl chodit, natož bruslit. Mohla za to zlomená záda, a i když jsem to na ledě zkusil, nešlo to,“ obhajoval svůj zdravotní stav.

Slovní ataky, strach z napadení, výhružky smrtí. Takové reakce opora národního týmu od »svých« příznivců nečekala! „Věřte mi, koukat na spoluhráče, jak se prohání po ledě a já jim nemůžu pomoct, pro mě není nic příjemného. Proto vás prosím, komentáře typu – Zabiju tě nebo Nemůžu se dočkat, až ti dám na hubu – nejsou potřeba,“ vylil si Sobotka srdce na Facebooku.

For avangard fans..Not Happy for this but I have to start some where . So first thing is my injury it has been last 3...

Posted by Vladimír Sobotka on Tuesday, 22 March 2016

Stav českého reprezentanta se sice v posledních týdnech zlepšil, přesto mohl odehrát v play off KHL jen dva duely. O jeho služby teď má zájem kouč národního týmu Vladimír Vůjtek, ale asi on neví, jestli mu bude útočník v přípravě na mistrovství světa k dispozici. „Musí nejdříve navštívit lékaře a pak uvidíme,“ řekl včera trenér.

Vladimír Sobotka vstřelil jediný gól Omsku proti Petrohradu.
Vladimír Sobotka vstřelil jediný gól Omsku proti Petrohradu.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze