VIP Sport

29. prosince 2016 • 20:45

Šok z Mareše! Berdycha s Ester v letadle šmíroval slavný moderátor

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To bylo ohromení! Tenista Tomáš Berdych si s manželkou Ester dopřával pohodlí první třídy na palubě letadla. V tu chvíli je začal natáčet mobilním telefonem cestující sedící přímo před nimi. K překvapení sportovce i jeho modelky je „šmíroval“ známý moderátor Leoš Mareš, který cestoval se svou partnerkou Monikou na dovolenou. Slavní Češi si pak spolu udělali selfie v luxusu.Mareš si natáčel na sociální síť Instagram videa, jak se s láskou Monikou Koblížkovou dopravují z letištní haly v Praze na palubu obřího letadla, kde měli zamluvená místa v první třídě.

Když dosedli na pohodlná kožená sedadla, natáčel moderátor kromě komfortního vybavení i spolucestující. Hned za svými zády měl manželský pár Berdychových. Když si záběry Mareš prohlížel na mobilním telefonu, uvědomil si, kdo s ním na palubě ještě je.

Moderátor tak tenistu hned oslovil a všichni čtyři hodili společnou řeč ještě před tím, než se letadlo odlepilo od země. „Ty vlastně letíš do té Austrálie,“ řekl Mareš českému reprezentantovi a vzpomněl si, že v lednu začíná první grandslam sezony Australian Open.

Krásná Ester Berdychová se před foťákem Mareše styděla
Krásná Ester Berdychová se před foťákem Mareše styděla

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze