VIP Sport

5. dubna 2017 • 20:10

Gretzkyho dcera, supermodelka, televizní hvězda...NEJ sexy partnerky golfistů na Masters

Autor:
 • Golfovým mistrům je opravdu co závidět Golfovým mistrům je opravdu co závidětFOTO:

  Golfové Masters je tady a s ním i okouzlující partnerky hráčů. Která z nich bude po boku svého hvězdného muže na prvním „major“ turnaji roku nejvíc zářit? Bude to dcera hokejové legendy Wayna Gretzkyho Paulina? Blonďatá sexbomba Kelley Cahillová, která se nebojí odhalit skoro všechno? Televizní hvězda Angela Akinsová? Nebo Erica Stollová, co v srdci Roryho McIlroye nahradila tenisovou megastar Caroline Wozniackou? 

 • Paulina Gretzká, partnerka Dustina Johnsona

  Paulina Gretzky, dcera hokejové legendy.Paulina Gretzky, dcera hokejové legendy.

  Americká modelka Paulina (28)  je dcerou hokejové legendy Wayna Gretzkyho. S Dustinem Johnsonem se zasnoubila v roce 2013 po sedmi měsících chození. Loni v lednu porodila první dítě prominentního páru, syna Tatuma. Kdysi byla označena za 59. nejžádanější ženu na světě. Hrála ve filmu, vydala úspěšný song. Je hodně aktivní na Instagramu, kam umísťuje i hodně soukromé fotky. 

 • Kelley Cahillová, partnerka Jona Rahma

  Kelley Cahillová je přítelkyní vycházející hvězdy světového golfu Jona Rahma.Kelley Cahillová je přítelkyní vycházející hvězdy světového golfu Jona Rahma.

  Krásná Američanka Kelley Cahillová randí s vycházející španělsko hvědou Jonem Rahmem. Ten byl 60 týdnů na pozici světové amatérské jedničky, než se stal profesionálem. Cahillová pochází ze sportovního prostředí, svého času házela oštěpem, zkoušela i tenis a box.

 • Pollyanna Woodwardová, partnerka Paula Caseyho

  Pollyanna Woodwardová je partnerkou golfisty Paula Caseyho.Pollyanna Woodwardová je partnerkou golfisty Paula Caseyho.

  Bývalá Miss Anglie Pollyanna Woodwardová (34) je televizní hvězdou, moderátorkou, účinkující v reality show a také příležitostnou herečkou. Golfistu Paula Caseyho potkala v roce 2011 při Velké ceně Abú Zabí F1. O Vánocích 2013 se zasnoubili a v září na to se jim narodil syn. Pollyanna je nadšenou fanynkou fitness, na sociálních sítích pravidelně zveřejňuje důkazy, jak se věnuje józe. 

  Dcera hokejové legendy Paulina Gretzky
  Dcera hokejové legendy Paulina Gretzky

 • Ellie Dayová, manželka Justina Daye

  Manželka golfisty Justina Daye Ellie s dcerkou Lucy.Manželka golfisty Justina Daye Ellie s dcerkou Lucy.

  Justina Daye potkala Ellie (30) v roce 2005, když pracovala v restauraci v Ohiu. Jejich vztah ale začal až o dva roky později, že se setkali podruhé. Vzali se v říjnu 2009, o tři roky později se narodil prvorozený syn Dash a za další tři roky dcera Lucy. Ellie je velkou fanynkou svého muže a často ho během turnajů podporuje četnými tweety. 

 • Erica Stollová, partnerka Roryho McIlroye

  Erica Stollová je přítelkyní golfisty Roryho McIlroye.Erica Stollová je přítelkyní golfisty Roryho McIlroye.

  Kamarádili se od roku 2012, chodit spolu ale začali až o dva roky později, poté, co se severoirský golfista rozešel s tenisovou hvězdou Caroline Wozniackou. Erica má ke golfu blízko, pracuje pro vedení americké PGA. 

 • Annie Verretová, přítelkyně Jordana Spiethe

  Annie Verretová je partnerkou golfisty Jordana Spietha.Annie Verretová je partnerkou golfisty Jordana Spietha.

  Annie Verretová je přítelkyní Jordana Spiethe, znají se od dětských let, ale svůj vztah dokázali dlouho držet v tajnosti. Nedávno se přestěhovali do obřího sídla v Dallasu s golfovým simulátorem, krytým basketbalovým hřištěm, bazénem a garáží pro 12 aut.

 • Angela Akinsová, partnerka Sergia Garcii

  Televizní moderátorka Angela Akinsová je partnerkou golfisty Sergia Garcii.Televizní moderátorka Angela Akinsová je partnerkou golfisty Sergia Garcii.

  Reportérka Golf Channel Angela Akinsová je partnerkou Sergia Garcii. Potkali se – jak jinak? – na golfu. Než Angela zahájila televizní kariéru, byla také závodní golfistkou

  Dcera hokejové legendy Paulina Gretzky
  Dcera hokejové legendy Paulina Gretzky