VIP Sport

23. dubna 2017 • 17:50

Tátova kopie! Malý Cristiano Ronaldo dal gól z přímáku a vystřihl hvězdnou pózu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Parádní gól z přímého kopu dal v žákovském zápase Cristiano Ronaldo mladší (6). A vypadal při tom navlas stejně jako jeho slavný otec, hvězda Realu Madrid i portugalské reprezentace. Video se stalo hitem internetu a na sociálních sítích ho sdílel i „velký“ Ronaldo. „Jsem strašně pyšný na svého mladého. Jaký nádherný gól!“ připsal.A skutečně! Způsob, jakým se malý Cristiano na kop chystal, věrně kopíroval svého otce. Gesta, mimika, soustředění, to všechno sedělo. Kde už jsem tohle viděl, musel si říkat každý fanoušek, který video sledoval. A nakonec i střela skončila v brance.

Přesně jako u táty. Cristiano Ronaldo (32) vytrvale zlepšuje své střelecké statistiky. V týdnu dal tři góly Bayernu a večer bude chtít něco přidat do sítě Barcelony při El Clásiku.

Cristiano Ronaldo opět potvrdil, že rád předvádí své vypracované tělo. Kulturistickou pózu se snaží napodobit i jeho syn.
Cristiano Ronaldo opět potvrdil, že rád předvádí své vypracované tělo. Kulturistickou pózu se snaží napodobit i jeho syn.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze