VIP Sport

Martin Hašek
25. května 2017 • 20:50

Neuvěřitelné video: Hvězda NFL nechala modelky jíst suši ze svých prsou

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jestli nějakou světově známou sportovní osobnost mohlo napadnout nechat pojídat svůdné modelky suši přímo ze svého svalnatého hrudníku, asi to nemohl být nikdo jiný než Rob Gronkowski. Tenhle chlapík v NFL drtí obrany soupeřů, tentokrát je ale hrdinou neobvyklého klipu na muziku DJ 3LAU, který se svými rytmy exceluje v Las Vegas.Říkají mu Gronk nebo Gronkzilla. Rob Gronkowski, tight end týmu New England Patriots z NFL, je ve světě amerického fotbalu velkou hvězdou díky svým kouskům na hřišti i mimo něj. A teď vytasil těžký kalibr.

Gronkowski v klipu představuje muže, který v baru narazí na krásnou dívku, pozve jí na drink, ale ani dokonalá společnice si nedokáže dlouho udržet jeho pozornost. Gronkowski se neustále propadá do živých snů. A ty jsou hodně žhavé.

Po prvním hltu ho přenesou k nablýskanému autu ke skupině sexy dívek, které mýdlovou vodou omyjí nejen bouráka, ale i tělo nabušeného sportovce. Pohled na talíř suši zase Gronka přenese do fantazie, v níž modelky pojídají suši přímo z jeho břicha. Rande tak nakonec končí katastrofou, Gronkowski si ale v představách znovu užívá se skupinou krásných dívek na trampolíně…

Možná zbytečné upozornění na závěr: V pracovní době radši nepouštět!