VIP Sport

16. června 2017 • 05:00

Jágr už obsadil kabinu! V hale Panterů má vercajk, je to důkaz, že zůstává?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vysmejčená kabina, všechny skříňky prázdné... Až na jednu! V růžku, na místě, kde poslední dva roky sedával Jaromír Jágr (45), je rozložená kompletní hokejová výstroj. Neklamný důkaz, že český veterán už zase dře v hale Floridy!Řada borců z NHL v půlce června ještě dopřává svým rozlámaným tělům odpočinek někde na dovolené v teplých krajích. Koneckonců, Stanley Cup se předával teprve v neděli.

Jenže »Džegr« uplynulý hokejový ročník zakončil rekordně brzy, už 9. dubna. Poprvé v kariéře nehrál play off nebo nejel na mistrovství světa. Začalo mu tak nekonečných šest měsíců prázdnin.

Jágr má jeko jediný hokejista Panthers výstroj v kabině. Je to důkaz, že na Floridě zůstává?
Jágr má jeko jediný hokejista Panthers výstroj v kabině. Je to důkaz, že na Floridě zůstává?

A on, jak známo, dlouhé pauzy nenávidí víc, než svého času fanoušci Pittsburghu jeho. „Jde o to, na jak dlouho vypadneš z tempa. Ve stáří je velice těžké se do toho zpět znovu dostat,“ svěřil se v minulosti.

A tak po návratu z dovolené, kterou si s láskou Veronikou střihli v Las Vegas, začal zase makat na ledě. Aspoň to tak vypadá podle vercajku na jeho fleku v kabině Panthers, který zachytila kamera klubové televize, když si byl šatnu zkraje týdne obhlídnout nový kouč týmu Bob Boughner.

Je to další náznak, že bude č. 68 hrát na Floridě i v příští sezoně? Šéf klubu Tallon prohlásil, že je každý týden v kontaktu s Jágrovým agentem Svobodou. Podle zdroje deníku Sport se prý už dokonce dohodli na novém kontraktu, který obě strany podškrábnou po rozšiřovacím draftu...

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze