VIP Sport

23. června 2017 • 05:00

Nové komedie nejen na hlavě! Fotbalové hvězdy do přípravy měnily styl

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalista a nový extravagantní účes? Snad každému hned naběhne legendární hláška z Ivánku, kamaráde. „Ty tady padáš na držku a oni si dělají na hlavách nějaké komedie. Já bych jim dal!“ zaznělo ve slavných odposleších z korupční aféry před 13 lety.  Kdo si před novou sezonou z fotbalistů udělal nové komedie nejen na hlavě?Snad nejvíce poutal v minulé sezoně pozornost záložník Viktorie Plzeň Martin Zeman. Na trávníku byl k nepřehlédnutí s obarvenými vlasy do světlerůžové. Křiklavá barva nyní skoro úplně zmizela, když se nechal po stranách ostříhat nakrátko a jen uprostřed hlavy má šošolku se stopami po vybledlé růžové.

Vácha šel na blond
Vácha šel na blond

Zatímco v Plzni s experimenty Zeman prozatím skončil. To na Letné se naopak obarvovalo. Zlatou hřívu má nově Záložník Lukáš Vácha a hned se na sociálních sítích pochlubil fanouškům.

Vybarvil se i útočník Václav Kadlec. Na rozdíl od ostatních ne na hlavě, ale na těle, kde má nová tetování. Jak by řekl starý dobrý klasik Ivánek Horník: „To je taková mládež, vždyť jsou to ještě haranti. Ať si dělají, co chtěj, ty mladý.“

720p 360p
Kam se vytratila růžová? Zeman už nezáří na celý trávník

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze