VIP Sport

9. srpna 2017 • 12:07

Neymar umí žít! Miliardový kontrakt a dovolená, kde odhání fanynky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozloučit se v Barceloně, podepsat smlouvu snů a představit se fanouškům v Paříži. Takhle náročný program vyčerpal fotbalistu Neymara, který do Paris Saint Germain přestoupil za rekordních 5,8 miliardy korun a ročně si vydělá kolem miliardy. Brazilec si musel vzít pár dní dovolenou, aby velké životní změny rozdýchal.Neymar si sbalil saky paky a s partou kumpánů vyrazil na Jih Francie do populární destinace St. Tropez. Jak se na bohatého fotbalistu sluší a patří, tak volno netráví zavřený na hotelu u bazénu, ale na palubě luxusní jachty Ginevra pohupující se na vlnách Středozemního moře. Jen cesta k lodi dá pořádnou fušku. Nejdražšího fotbalistu planety na každém kroku doprovází dva svalnatí osobní strážci a klestí mu cestu přes pláž, kde si ho fotí fanynky v bikinách a chlapci na něj pokřikují, aby se jim podepsal.

Pánská jízda na jachtě

Když je u břehu, tak Brazilec naskočí na motorový člun a pluje přímo na 35 metrů dlouhou jachtu, která je komfortně navržena pro osm cestujících a čtyři členy posádky. To Neymar má na palubě daleko více hostů a překvapivě je to pouze pánská jízda bez přítomnosti vnadných slečen, jež má nová posila Paris Saint Germain tuze v oblibě.

Největšího adrenalinu útočník užívá při skocích ze střechy jachty přímo do vln. Nedejbože, kdyby Neymar skočil placáka a nešťastně se u toho zranil. To by ho vedení klubu zrovna nepochválilo a měl by z ostudy kabát, že se poranil ještě před prvním zápasem v dresu PSG. V polovině týdne by měl Brazilec zvednout kotvy a zamířit zpátky do hlavního města Francie, kde bude už trénovat s novými spoluhráči. Nastoupit do utkání zatím ještě nemůže, protože nejsou vyřízené přestupní papíry. Do neděle by ale mělo být všechno vyřešeno a Neymar by se mohl objevit na trávníku ve 4. ligovém kole proti týmu Guingamp.

Brailce hlídají dva osobní strážci
Brailce hlídají dva osobní strážci

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze