Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Krmenčík v Plzni září, brzy z něj bude táta. Přítelkyně se chlubí bříškem!

Autor: top

Nezadržitelně, jako těhotenské bříško přítelkyně Denisy, roste střelecké konto Michaela Krmečníka (24). Plzeňský snajpr svým osmým gólem v letošním ročníku HET ligy otevřel skóre duelu s Brnem a nasměroval lídra ligy k pohodlnému vítězství 3:0. Jedenáctému z jedenácti zápasů!

„Neskutečně rychle to letí. Už sedmý měsíc tě nosím v bříšku, ty naše beruško,“ rozněžnila se Michaelova láska před utkáním na sociální síti.

Ano, a stejně neskutečně utíkají i fotbalisté Plzně všem soupeřům v tabulce. A lví podíl na tom má nastávající taťka Krmečník, který na hřišti zase válel. Nejprve ve 30. minutě otevřel skóre, o 12 minut později po jeho sklepnutí hlavou zvýšil na 2:0 Hořava.

Vytáhlý útočník si tak upevnil vedení v tabulce ligových střelců i nahrávačů, kde vládne s pěti asistencemi. Titul pro Západočechy je, zdá se, stejně neodvratný jako narození malé slečny Krmenčíkové…

Ligoví střelci

Krmenčík (Plzeň) 8
Tecl (Jablonec) 6
Vaněček (Teplice) 5
Zajíc (Slovácko) 5
Ikaunieks (Jihlava) 5

Přítelkyně Michaela Krmenčíka Denisa by měla rodit za dva měsíce.

Plzeň - Brno: Krmenčík po pasu Kopice, přetlačil Kijanskase a následně si vychutnal bezmocného Melichárka 1:0