MS ženy -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Švédsko - 1. prosince 2017   15:00

2:23
(0:8, 2:6, 0:9)
Švédsko
Švédsko
00:28' Wijková   • 04:26' o.g. (vl.)  • 07:08' Granstedtová   • 08:47' Joelssonová   • 12:27' Norstromová   • 13:50' Joelssonová   • 15:10' Andreasonová   • 17:06' Tschopová   • 20:50' Joelssonová   • 27:57' Krantzová   • 31:04' Tschopová   • 34:42' Hultgrenová   • 35:09' Bobergová   • 36:00' Andreasonová   • 42:33' Rasmussenová   • 46:52' Fjellstedtová   • 49:37' Steenová   • 51:07' Wibronová   • 52:32' Rasmussenová   • 53:47' Rydfjallová   • 55:37' Wibronová   • 56:32' Bobergová   • 57:49' Wibronová
Německo
Brunnová (41.Recková) – Jensenová, Timmelová – Schimanskiová, Neumannová, Baumgartenová; Schulzová, Entelmannová – Grunewaldová, Konigová, Mietzová; Beppler-Altová, Holstová – Kuhlmannová, Kleerbaumová, Bestová; Pradelová – Weikumová, Brokerová
Tom Kirjonen, Jyrki Sirkka (oba FIN)
Arena O. Nepelu, Bratkslava
Švédsko

Já se s vámi loučím a zítra se budu u dalšího zápasu těšit na počtenou!
Skončil nám zápas mezi Německem a Švédskem. Papírovým favoritem před utkáním byly úřadující šampiónky a ty to potvrdily na 100% . V utkání soupeře jednoznačně přestřílely 69:4 a po zásluze vyhrály 23:2.

59:01'
Poslední minuta a Švédky jsou ještě v náporu.
58:30'
Střelu Fjellstedtové tentokráte dokázala německá brankářka pokrýt.
57:49'
Švédsko právě vstřelilo branku!
EMELIE WIBRONOVÁ teď prošla obranou Německa jako nůž máslem. Obešla si několik obránkyň soupeře a zamířila přesně pod horní tyč. Asistence: Alice Granstedtová.
57:01'
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:32'
Švédky jsou i nadále při chuti a přidávají další gól po kombinaci před brankou Německa. Tentokráte se o něj postarala STEPHANIE BOBERGOVÁ. Asistence: Cornelia Fjellstedtová.
55:37'
A ten přichází. Střela z dálky zapadla k pravé tyči. Německá gólmanka jen promáchla a na míček nedosáhla. Autorkou branky s číslem jednadvacet je EMELIE WIBRONOVÁ. Asistence: Alice Granstedtová.
55:30'
Švédky se snaží znovu kombinovat a snaží se o další gól.
55:01'
Brunnová tentokráte dokázala míček zachytit.
54:20'
Na německých hráčkách je vidět, že i když prohrávají vysoko tak jsou i nadále při chuti a snaží se napadat.
54:08'
Míček je prošlápnutý. Rozhodčí přerušuje hru.
53:47'
Autorem branky je IZA RYDFJALLOVÁ. Asistence: Cornelia Fjellstedtová.
52:32'
Rychlá akce a další gól švédského týmu. Autorkou branky se tentokráte stala EMELIE WIBRONOVÁ. Asistence: Isabell Krantzová.
52:05'
Ty ale o něj hned vzápětí přichází.
51:40'
Nepřesná přihrávka švédského týmu. K míčku se tak dostaly hráčky v bílém.
51:07'
Rychlá akce a další gól v síti Německa! Střelkyní se tentokráte stala EMELIE WIBRONOVÁ. Asistence: Isabell Krantzová.
50:01'
Zápas se nám přehoupnul do poslední desetiminutovky.
49:37'
Nyní si už to ale Johanssonová vynahradila. Našla přesnou přihrávkou SARU STEENOVOU, která se prosazuje v dnešním zápase za svůj tým posedmnácté. Švédky tak v zápase vedou už 17:2! Asistence: Amanda Delgado Johanssonová.
48:30'
Švédky jsou ale i nadále v náporu.
47:45'
Johanssonová to teď zkusila přímo z první a branku minula.
46:52'
Nyní se dostaly hráčky v modrém s míčkem na druhou stranu a máme z toho šestnáctý gól. Johanssonová našla přesnou přihrávkou CORNELU FJELLSTEDTOVOU, která přízemní střelou posílá míček k tyči. Asistence: Amanda Delgado Johanssonová.
45:45'
Němky teď dobře napadají a tak Švédky musely s míčkem až za vlastní bránu. Stále ho ale mají pod kontrolou.
45:01'
Ty ale dopadly vepředu úplně podobně.
44:30'
Nakonec teď míček ztratily a dopředu se dostávají hráčky v bílém.
43:20'
Švédky teď zkouší střílet ze všech stran. Brunnová je zatím pozorná.
43:01'
Hra se nám vratila do starých kolejí. Švédky kombinují na polovině soupeře.
42:33'
Máme tu první branku třetí třetiny, o kterou se postarala střelou k tyči ELLEN RASMUSSENOVÁ. Asistence: Anna Wijková.
41:20'
Nyní už jsou švédské hráčky na polovině Německa a snaží se kombinovat.
40:30'
Němky v úvodu třetí třetiny prověřily pozornost švédské gólmanky. Ta byla pozorná.
40:01'
Střely na bránu ve druhé třetině: Německo: 3 – Švédsko: 25
Skončila nám druhá třetina, ve které jsme opět viděli v hale O. Nepely osm gólů. Dva z nich, ale tentokráte vstřelily německé hráčky, která dokázaly potrestat jednu chybu v rozehrávce a podruhé se trefily po kombinační akci.
40:00'
39:35'
Ještě vystřídaly a jdou s míčkem dopředu.
39:20'
Švédky to ale ještě stále zkouší .
39:01'
Čas se nám přehoupnul do čtyřicáté minuty. Do konce druhé třetiny tak zbývá méně než jedna minuta.
38:30'
Němky ho ale hned vzápětí ztrácí.
38:01'
Švédky si nepřesně přihrály a míček tak končí v rohu hřiště na florbalkách hráček v bílém.
37:20'
Nepřesná střela Tschopové. U míčku ale zůstanou hráčky Švédska.
36:45'
Švédky jsou znovu u míčku a snaží se prosadit dopředu.
36:00'
A máme tady gól číslo čtrnáct. O ten se postarala přesnou trefou k tyči MALIN ANDREASSONOVÁ. Asistence: Moa Tschopová.
35:09'
V rychlém sledu přidávají švédské hráčky další gól. Tentokráte se prosazuje STEPHANIE BOBERGOVÁ. Asistence: Frida Norstromová.
34:42'
Autorem branky je JOHANNA HULTGRENOVÁ. Asistence: Emelie Wibronová.
34:07'
Německo právě vstřelilo branku!
Rychlá akce německého týmu končí druhým gólem. Weikumová vyslala dopředu ALENU HOLSTOVOU, která střelou podél gólmanky trefuje přesně k tyči. Asistence: Vanessa Weikumová
32:20'
Amanda Johannson Delgadová trefuje levou tyč!
32:00'
Vyloučení v týmu Německo (Alena Holst – 2 minuty).
31:04'
Švédské hráčky se nám prosazují i při hře 4 na 4. Po přihrávce Anny Wijkové se prosazuje MOA TSCHOPOVÁ. Asistence: Anna Wijková.
31:01'
Vyloučení v týmu Německo (Katja Timmelová – 2 minuty).
30:01'
Zápas se nám přehoupl do své druhé poloviny.
29:43'
Vyloučení v týmu Švédsko (Ida Sundberg – 2 minuty).
28:20'
Bobergová nepřesně přihrála. K míčku se dostávají německé hráčky.
27:57'
Jubilejní desátý gól na straně Švédska střílí střelou z levé strany od mantinelu ISABELL KRANTZOVÁ. Asistence: Alice Granstedtová
27:30'
Švédky jsou opět na polovině Německa a snaží se kombinovat.
26:09'
A jéje! Obrovská chyba v rozehrávce švédského týmu. Švédky špatně rozehrály, čehož dokázaly soupeřky využít a potrestat. Hjortingoovu v bráně Švédska překonala RANDI KLEERBAUMOVÁ. Asistence: Anna-Lena Bestová.
25:20'
Přesilovka skončila. Švédky jsou opět usazené na polovině německého týmu.
24:30'
Němky přesilovou hru nevyužili. Švédky jsou kompletní.
24:07'
Hra je teď na chvíli přerušena, v hale se rozezněla siréna.
23:30'
Němky sice kombinují ale nedaří se jim ohrozit branku soupeře.
23:00'
Nyní aspoň při vyloučení můžeme sledovat tolik nevídanou věc v dnešním utkání. Kombinaci německého týmu na polovině Švédska.
22:30'
Vyloučení v týmu Německo (Malin Andreasonová – 2 minuty, Sekání).
22:30'
Timmelová zkoušela kličku doprava a přestřelit gólmanku. To se ji ale nepovedlo.
22:30'
Sekání švédských hráček! Při rychlém protiútoku! To bude trestné střílení!
20:50'
Tentokráte švédským hráčkám stačilo padesát vteřin z druhé třetiny. Z hranice velkého brankoviště trefuje přesně SOFIA JOELSSONOVÁ. Asistence: Alice Granstedtová.
20:30'
Švédsku pískano provinění proti pravidel. Němky budou rozehrávat ze středu hřiště.
20:15'
Začala nám druhá třetina a ta pokračuje v podobném tempu jako ta předchozí.
20:01'
20:00'
Švédky v první třetině potvrdily že jsou favoritku, třetinu ovládly a zaslouženě ji vyhrály 8:0. Němky v první třetiny dokýzaly vystřelit pouze jedinkrát na branku soupeře a to ještě to byla střela, spíše z těch propagčních.
20:00'
Střely na bránu v první třetině: Německo: 1 – Švédsko: 22
20:00'
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30'
Švédky jsou ale stále u míčku a kombinují.
18:05'
Další kombinační akce hráček v modrém. Zatím ale Brunnová drží.
17:06'
Autorem branky je MOA TSCHOPOVÁ. Asistence: Iza Rydfjallová.
16:20'
Němky se ale nikam s míčkem nedostaly a tak znovu dopředu jdou hráčky v modrém.
15:50'
Nepřesná přihrávka švédského týmu. Míček pro Německo.
15:10'
Hra má zatím rychlý spád. Převážně ale na německé straně u brány. Sedmou branku po přihrávce Wijkové dokázala vsítit MALIN ANDREASSONOVÁ. Asistence: Anna Wijková.
14:20'
Němky teď vytlačily soupeřky až před vlastní bránu.
13:50'
Hned vzápětí přichází šestý gól. Před brankou se míček dostal k SOFII JOELSSONOVÉ, která překonává německou gólmanku pošesté. Asistence: Emelie Wibronová.
12:27'
Tlak švédských hráček je obrovský, z čeho přichází pátý gól. Přihrávka Amandy Delgado Johanssonové našla FRIDU NORSTROMOVOU, která přízemní střelou překonala Brunnovou v bráně Německa.
11:50'
Další zákrok Brunnové. Tentokráte navíc pískán útočný faul na německou brankářku.
11:20'
Míček teď Brunnová schovala v náručí a uklidnila hru.
10:50'
Ty se s ním snažily dostat na dostřel branky Hjortingové, ale šance dopadla úplně stejně jako minule. Po třech zblokovaných střelách o míček hráčky v bílém přišly.
10:31'
Wijková si zastavila míček pouze za cenu vysoké hokejky. K míčku se tak dostanou hráčky Německa.
10:01'
Máme za sebou první polovinu první třetiny. Hra se nám zatím odvíjí podle papírových předpokladů.
09:20'
Švédky i nadále pokračují v nastoleném tempu. Úřadují na polovině Německa.
08:47'
Střela z dálky končí přesně u tyče Brunnové. Prosadit se tak dokázala přesnou střelou SOFIA JELSSONOVÁ. Asistence: Alice Granstedtová.
08:20'
Němky teď získaly míček. Nepokusily se s ním ani jít dopředu, jen ho vyhodily na florbalky soupeře.
07:50'
Obraz hry se nám zatím příliš nezměnil. Švédky jsou jednoznačně lepším týmem.
07:08'
Krásná kombinační akce švédského týmu teď končí třetím gólem. Přihrávka na volně stojící ALICI GRANSTEDTOVOU končí gólem. Ta dostala míček a nikým nehlídaná střelou z první zamířila přesně k pravé tyči. Asistence: Isabell Krantzová.
05:58'
Pískán útočný faul Tschopové.
05:20'
Němky se teď dostaly k míčku a zkusily vystřelilt . Jejich střela ale byla zblokovaná obranou soupeřek.
04:55'
Další útok hráček v modrém. Tentokráte podržela německý tým Brunnová.
04:26'
Nešťastná teč německých hráček před svým brankovištěm končí vlastním gólem.
03:55'
Švédky v poklidu vystřídaly a už se znovu snaží dostat dopředu.
03:05'
Obrovský potlesk v hale. Němky poprvé vystřelily na Hjortingovou. Ta ale se střelou hráček v bílém neměla sebemenší problém.
02:40'
Brunnová teď předvedla několik skvělých zákroků a podržela svůj tým.
02:05'
Švédky jsou od prvních jednoznačně lepším týmem.
01:40'
Až nyní díky skvělému napadání musely švédské hráčky až k vlastní bráně. Stále jsou ale u míčku.
01:20'
Hráčky v modrém stále kombinují na polovině soupeře a nepouští soupeřky k vlastní bráně.
00:50'
Švédky jsou i nadále aktivní a usadily se na polovině Německa.
00:28'
Máme tady úvodní branku utkání. Díky skvělému důrazu před brankou stačilo švédským florbalistkám na střelení branky osmadvacet sekund. Po přihrávce Andreasonové se před brankou prosazuje ANNA WIJKOVÁ. Asistence: Malin Andreasonová.
00:20'
Švédky jsou u míčku a snaží se prosadit dopředu kombinační hrou.
00:01'
Úvodní buly vyhrály hráčky Švédska, které do dnešního utkání nastupují v modrých dresech.
00:01'
Úvodní formality máme za sebou, zápas nám za pár okamžiků může začít.
Zahajovací sestavy:

Německo: Brunnová (Recková) – Jensenová, Timmelová – Schimanskiová, Neumannová, Baumgartenová;

Švédsko: Hjortingová (Frisková) – Tschoopová, Rydfjallová – Stalhultová, A. Wijková, Andreasonová;

Rozhodčí: Tom Kirjonen, Jyrki Sirkka (oba FIN).
Nyní je na řadě představení zahajovacích sestav obou týmů.
Nyní jsou na řadě státní hymny obou týmů.
Hráčky nám za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu.
Aktérky se nám už přesunuly do útrob stadiónu pro poslední pokyny. Začátek zápasu se nám pomalu ale jistě blíží.
Momentálně nám v aréně O. Nepelu v Bratislavě finišuje rozcvičení obou týmů. Zápas nám začíná za 21 minut.

Německo: Brunnová (Recková) – Jensenová, Timmelová – Schimanskiová, Neumannová, Baumgartenová; Schulzová, Entelmannová – Grunewaldová, Konigová, Mietzová; Beppler-Altová, Holstová – Kuhlmannová, Kleerbaumová, Bestová; Pradelová – Weikumová, Brokerová

Švédsko: Hjortingová (Frisková) – Tschoopová, Rydfjallová – Stalhultová, A. Wijková, Andreasonová; Krantzová, Sundbergová – Joelssonová, Granstedtová, Wibronová; Bobergová, Norstromová – Johanssonová, Fjellstedtová, Steenová.
Historické úspěchy na MS:

Německo:
6. místo 2x (poslední umístění z roku 2015)

Anne-Marie Mietzová
Hezký den všem fanouškům florbalu! Florbalový svátek v podobě Mistrovství světa žen je tu! V úvodním online přenosu vám přímo z Bratislavy zprostředkujeme zápas Německa a Švédska. Tímto utkání vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.