Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Arsenal : Doncaster - 20. září 2017   20:45

Arsenal
Arsenal
25' Walcott
1:0
(1:0)
Doncaster
Doncaster
Arsenal
Ospina – Holding, Mertesacker (C), Chambers (46. Dasilva) – Nelson (84. Willock), Wilshere (76. Iwobi), Elneny, Matiland-Niles – Walcott, Sánchez – Giroud. Trenér: Arsène Wenger.
Macey – Akpom, Iwobi, Dasilva, Willock, Nketiah, Monreal.
Scott Duncan – Adam Matthews, Mike George
Emirates Stadium, London
Doncaster
Lawlor – Butler, Wright, Mason – Blair, Whiteman, Houghton (62. Alcock), Kongolo, Rowe – Coppinger (C) (62. Mandeville), May (76. Marquis). Trenér: Darren Ferguson.
Maroši – Williams, Garratt, Toffolo, Marquis, Alcock, Mandeville.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 19:5. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:10.
Zápas je u konce a z postupu do další fáze se raduje domácí Arsenal. Neměl to ale vůbec jednoduché, Doncaster ve druhém poločasu hodně kousal, před Ospinu se dostalo velké množství míčů a ten tak musel dávat velký pozor. Blízko vyrovnání byl Blair, hlavou však pouze orazítkoval břevno. Gól jsme tak ve druhé pětačtyřicetiminutovce neviděli a utkání skončilo výsledkem 1:0. Hostující tým se ale nemá za co stydět a za předvedený výkon byl odměněn potleskem tribun.
90+6'
90+6'
Roh pro Doncaster nebyl nebezpečný, míč už je mimo bezprostřední ohrožení Lawlorovy branky.
90+5'
Hosté už otevírají obranu dokořán. Ve volném prostoru se ocitl Iwobi, jeho tvrdou střelu Lawlor vyrazil na roh.
90+4'
Do odraženého míče se z asi 22 metrů opřel Holding, slabá střela ale Lawlora neohrozila.
90+3'
Tohle už pro domácí vypadá nadějně, budou kopat další roh a s rozehráním vůbec nepospíchají.
90+2'
Rowe se nebojácně probíjel vápnem, dostal se až k brankové čáře, kde jej zastavil Mertesacker. Odkop od Ospinovy branky.
90+2'
Doncaster se celkem v poklidu ubránil a už pospíchá do rychlého kontru.
90+1'
Roh pro domácí, u míče je Iwobi.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Z něj nic nebylo. Doncaster už pospíchá do útoku.
89'
|Rozhodnout mohl Wilshere, z hranice šestnáctky vyslal tvrdou střelu, trefil ale pouze bránícího hráče, od kterého se míč odrazil na roh.
88'
Giroud dnes nemá v zakončení štěstí, z úhlu trefil pouze boční síť.
87'
Arsenal u míče, domácí nikam nepospíchají.
86'
Arsenal teď podnikl neúspěšný brejk do trochu rozhozené obrany soupeře, hosté už jdou zase vpřed.
85'
Na centrovaný míč od rohového praporku si naskočil Blair a jeho hlavička skončila na břevně Ospinovy branky. Hosté byli blizoučko vyrovnání.
85'
Rowe přihrál obloučkem na Mandevilleho, ten si pohrál hned s trojicí obránců Arsenalu a vystřelil. Jeho pokus byl sražen na roh.
84'
Poslední střídání domácích, Reisse Nelsona nahrazuje Joe Willock.
83'
Před Ospinu se teď řítí akce za akcí, Doncaster cítí, že vyrovnání není nemožné.
82'
Hraje se u branky Doncasteru, hosté vhazují a pospíchají.
81'
Akce levou stranou zatím skončila mimo hrací plochu, při zpracování totiž podklouzl Whiteman.
81'
S vypětím všech sil se Arsenal ubránil, ale pouze na chvíli. Hosté tu jsou s dalším útokem.
80'
Doncaster stále v tlaku, nyní Mandeville rozehrává další roh.
79'
Rohový kop se domácím nevyvedl, naopak Doncaster podnikl rychlý protiútok a Whiteman se dostal do střelecké pozice. Jenže prakticky nevystřelil a mohl se pak pouze bezmocně chytit za hlavu.
79'
Rychlý výpad Arsenalu vyvrcholil přihrávkou doprava na Elnenyho, jehož střela byla vzápětí sražena na boční síť. Roh.
77'
A další Marquisův výpad. Nyní jej stíhal Dasilva a na poslední chvíli jej zvládl zablokovat.
77'
Ten se ihned dostal i do zakončení, přesnost to ale nemělo.
76'
Vzápětí vystřídali i hosté, místo Alfieho Maye nastoupil John Marquis.
76'
Domácí dělají druhou změnu, na lavičku míří Theo Walcott, zahraje si Alex Iwobi.
75'
V protiakci se do šance chtěl prodrat Sánchez, u toho ovšem fauloval Kongola a bylo po akci.
73'
Svým centrem našel Butlera, ten však hlavičkoval nad Ospinovu branku.
73'
Blair sice nepřešel přes Sáncheze, je z toho ale rohový kop. Tem rozehraje Mandeville.
71'
Na trávníku leží domácí Giroud, schytal nepříjemný kopanec od Butlera. V akci je domácí fyzioterapeut.
70'
Domácí útok zkouší u pokutového území patičky a jiné finty, tohle ale na zatím dobře pracující obranu Doncasteru neplatí.
69'
Mason poslal do vápna Arsenalu centr, který zůstal bez povšimnutí. Tohle se hostům moc nepovedlo.
69'
Centr do chumlu hráčů v okolí penalty se stal kořistí hostující obrany, Doncaster vyráží do protiútoku.
68'
Niall Mason trefil Girouda a za skluz dostal žlutou kartu.
67'
Rychlá narážečka domácích nebyla úspěšná, Doncaster se zvládl ubránit.
65'
Velký závar domácích. Po Giroudově centru se míč dostal k Nelsonovi, ten měl čas si zpracovat a pak vystřelit, Lawlor vyrazil na roh.
64'
Wilshere měl možná střílet, uvnitř pokutového území se ale rozhodl pro přihrávku. Jenže jeho pas pouze prolétl pokutovým územím.
62'
Hosté sáhli hned k dvojnásobnému střídání, skončili Jordan Houghton a James Coppinger, nastoupili Craig Alcock a Liam Mandeville.
61'
Na hranici pokutového území hostujícího týmu se střetli v souboji Sánchez a Lawlor, o zlomek vteřiny byl rychlejší a tím i úspěšnější gólman Doncasteru.
60'
Oblouček z pravé strany hledal Girouda, ten byl dobře pokrytý a k hlavičce se nedostal.
59'
Po odvráceném rohu se do sóla dostával May, neměl ale dostatečnou rychlost, Maitland-Niles jej tak brzy dostihl a o míč obral.
58'
Už se zase hraje na druhé straně a Sánchez rozehrává rohový kop.
57'
May pospíchal za dlouhou přihrávkou, o něco rychlejší ale byl Mertesacker a přiklepl Ospinovi. Neobešlo se to však bez menších obtíží, nicméně se domácí ubránili.
55'
Maitland-Niles zablokoval Kongolův centr z pravé strany, hosté pokračují v náporu autovým vhazováním.
55'
No, Doncaster začíná docela kousat, hraje se teď převážně u vápna domácích.
53'
Coppingerův centr na první tyč domácí obrana odvrátila, ale jen na chvíli. Už se zase kombinuje na půlce Arsenalu.
52'
Nyní si vybojovali rohový kop, postaral se o to Kongolo.
51'
Nyní už zase hosté, kteří jsou zatím rozhodně aktivnější, než před pauzou.
49'
Arsenal šel ve třech proti osamocenému obránci. Giroud skvěle vysunul Walcotta, ten si zpracoval, ale následná střela šla i pro gólmanovu teč nad branku. Rozhodčí si ale teče nevšimli a nařídili odkop od branky.
48'
Hosté měli k dispozici přímý kop, rozhodli se pro signál, jenže to překombinovali a k centru se vůbec nedostali.
47'
Zprava si na střed nabíhal Nelson, našel si pozici pro střelu, tu však poslal nad Lawlorovo břevno.
46'
Domácí udělali do druhého poločasu jednu změnu, dohrál Calum Chambers, nastoupil Joshua Dasilva.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:46.
Máme za sebou první půli a dle předpokladů jsou na tom lépe fotbalisté Arsenalu. Doncaster sice zahrozil jako první, po sedmnácti vteřinách střílel Kongolo, ale pak se už hrálo převážně před Lawlorovou brankou. Giroud nejprve zahodil dvě velké šance, ale pak už přišel gól. Po rychlé kombinaci se za obranu dostal Theo Walcott a přehodil padajícího gólmana. Poté tlak trochu ustoupil a zahráli si i hosté. V závěru pak byli docela blízko možnému úspěchu, May však napálil pouze boční síť Ospinovy branky. Arsenal po prvním poločasu vede 1:0.
45+1'
45+1'
V nastaveném čase rozehrál Walcott přímý kop, jeho centr byl sice odvrácen, ale akce pokračovala. Míč se znovu dostal do vápna a tentokrát došlo i na střelu. Giroudův pokus Lawlor kryl.
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
Šance hostů. Ke Kongolovi se odrazil míč po hlavičkovém souboji, posunul se směrem k brance, přihrál nabíhajícímu Mayovi a ten zprava trefil prudkou ranou boční síť.
44'
Blair dobře zasprintoval po pravém křídle a tlačil centr do pokutového území, přečíslení čtyři na tři ale nevyřešil zrovna nejlépe... Arsenal už jde do protiakce.
42'
Sánchez možná promeškal nejlepší okamžik pro střelu, na hranici pokutového území pak o míč přišel.
40'
Butler dlouhým pasem hledal Maye, ten míč na hrací ploše nestihl. Od vlastní branky rozehrává Ospina, který si tak po dlouhé době konečně kopl.
38'
Doncaster kombinuje na vlastní polovině, dál se přes domácí val zatím nemůže dostat.
37'
Po rozehrání se míč dostal na nohu Elnenyho, jeho táhlý pokus nenadělal Lawlorovi žádné problémy.
36'
Wilshireův roh odvrátil Blair, je tu pokus z druhé strany. Ten si vezme na starost Sánchez.
36'
Walcottova střela z pravé strany byla sražena Masonem, je tu rohový kop pro domácí tým.
35'
Rychlý protiútok Arsenalu. Po přenesení hry z pravé na levou stranu hledal Sánchez Walcotta, dal mu ale o trochu prudší přihrávku a u míče tak byl jako první gólman Lawlor.
33'
Další průnik domácího týmu byl zastaven pro Giroudův faul na Wrighta.
32'
Nebyla ani potřeba, neboř Sánchezův pokus skončil mezi diváky. Tohle šlo opravdu několik metrů nad branku...
32'
Je tu další přímý kop pro Arsenal, Lawlor si už staví bytelnou zeď.
30'
Ve vápně se míč odrazil k Masonovi, ten i pohotově vystřelil, trefil však pouze Nelsona.
30'
Rohový kop pro Doncaster, vybojoval jej Blair.
28'
Po rozehrání rohového kopu se na hranici šestnáctky dostal ke střele Giroud, míč ale poslal vysoko nad.
28'
Z velké dálky vypálil Wilshere a Lawlor se musel hodně natáhnout, aby ránu vyškrábl na roh.
26'
Na půlce zahráli domácí rukou, Doncaster se může vydat do protiakce.
25'
Arsenal právě vstřelil branku!
Teď už se domácí dostali do vedení, když Sánchez vykouzlil parádní přihrávku za hostující obranu, THEO WALCOTT si zpracoval a pak lehkým pošťouchnutím poslal míč za padajícího Lawlora.
23'
Centr mířil do velkého hloučku hráčů před Lawlorem, obrana Doncasteru zvládla odvrátit a dokonce založila i náznak kontru.
22'
Faul na Walcotta, domácí si dají přímý kop z pravé strany. Centrovat bude Wilshere.
20'
Giroud byl v dnes druhé šanci. Nyní si naskočil na Elnenyho centr z pravé strany, hlavička však skončila na horní síti Lawlorovy branky.
19'
Z hranice vápna vystřelil Coppinger, o zlomek vteřiny dříve se ale pískal faul jeho spoluhráče. Ospinův zákrok tak byl už navíc.
19'
Náznak akce hostů, centr z pravé strany byl sražen.
18'
V hledišti Emirates Stadium je dnes i Sir Alex Ferguson a se zájmem sleduje počínání obou týmů.
17'
Wright se přiřítil na pravou stranu a čistým skluzem přerušil akci Arsenalu.
15'
Maitland-Niles to o kousek nestihl, míč mu uskočil mimo hrací plochu. Akce levým křídlem tak přišla vniveč.
14'
Domácí chodí do velice zhuštěného prostoru na hranici pokutového území, zatím se jim nepodařilo prorazit.
13'
Prudký přízemní centr v podání Maitlanda-Nilese prolétl malým vápnem Doncasteru, nenašel se ale nikdo, kdo by jej sklepl do branky.
11'
Na zpětnou přihrávku od brankové čáry si nabíhal Wilshere, proti bránícímu valu se však neprosadil a je z toho pouze odkop od hostující branky.
10'
A taky to Lawlorovu branku zkusil přímou ranou. Mířil k tyči, gólman Doncasteru si ale poradil a míč vyrazil.
9'
Přímý kop pro domácí, tohle by už šlo zkusit přímou střelou. U míče je Sánchez.
8'
Walcott dostal výhodu, svým průnikem po pravé straně se ale do zakončení nedostal.
7'
Zatím je to dle očekávání fotbal na jednu branku, Arsenal se pustil do velkého tlaku.
6'
Tak tohle bylo povedené a moc nescházelo, aby domácí vedli. Přes Nelsona a Wilsherea se míč dostal k Giroudovi, a ten vystřihl parádní volej, který se zastavil o břevno Lawlorovy branky.
5'
Chambers nákopem hledal Wilsherea, tomu míč odskočil od kopaček.
4'
Od brankové čáry se o překvapivé zakončení pokoušel Sánchez, jeho oblouček prolétl malým vápnem a skončil v zámezí.
3'
Nelson se na pravé straně ke střele nedostal, při pokusu o uvolnění byl o míč obrán.
2'
I na druhé straně vznikla zajímavá šance, po rychlé kombinaci se za obranu dostal Walcott, Lawlor jeho střelu zvládl vykopnout.
1'
No a hned po sedmnácti vteřinách vystřelil zpoza vápna Kongolo a Ospina měl s jeho ranou po zemi docela práci.
1'
O výkop se postarali hráči Doncasteru.
1'

Arsenal FC: Ospina – Holding, Mertesacker (C), Chambers – Nelson, Wilshere, Elneny, Matiland-Niles – Walcott, Sánchez – Giroud. Trenér: Arsène Wenger.
Náhradníci: Macey – Akpom, Iwobi, Dasilva, Willock, Nketiah, Monreal.

Doncaster Rovers FC: Lawlor – Butler, Wright, Mason – Blair, Whiteman, Houghton, Kongolo, Rowe – Coppinger (C), May. Trenér: Darren Ferguson.
Náhradníci: Maroši – Williams, Garratt, Toffolo, Marquis, Alcock, Mandeville.

Rozhodčí: Scott Duncan – Adam Matthews, Mike George.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Emirates Stadium začne ve 20:45, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Scott Duncan, kterému budou na pomezí pomáhat Adam Matthews a Mike George.
Doncaster Rovers FC

Hosté už mají za sebou dva soupeře, v prvním kole vyhráli na půdě Bradfordu City v poměru 3:2 a v tom druhém na svém stadionu zdolali Hull Ciity po trefách Maye a Roweho 2:0. Dnes může účastník League One pouze překvapit, každopádně to bude pro tým velká výzva.
Arsenal FC

Domácí dnes zaznamenají premiéru v letošním ročníku a budou obrovským favoritem. Do utkání jde Arsenal se slušnou formou, v lize si připsal výhru nad Bournemouthem a remízu s Chelsea a v Evropské lize dokázal otočit nedobře se vyvíjející utkání s Kolínem nad Rýnem.
Dobrý večer u dalšího utkání anglického Ligového poháru. Společně se podíváme na utkání třetího kola mezi týmy Arsenal FC a Doncaster Rovers FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.