Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Leicester : Liverpool - 19. září 2017   20:45

Leicester
Leicester
66' Okazaki  • 78' Slimani
Liverpool
Ward – Flanagan, Klavan, Gomez, Robertson – Henderson (C), Grujič, Wijnaldum – Oxlade-Chamberlain, Coutinho, Solanke
Karius, Milner, Moreno, Ings, Markovic, Woodburn, Alexander-Arnold.

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:10.
Je konec! Leicester nakonec ve druhém poločase výrazně přidal a po brankách Okazakiho a Slimaniho slaví postup do další fáze turnaje. Liverpool byl aktivní zejména v prvním dějství, v tom druhém byl po odchodu Coutinha naprosto bezradný.
90+4'
90+3'
Utkání se spíš už jen dohrává. Lišky hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje. Tedy daleko od své branky a s míčem na kopačkách.
90+1'
Žlutou vyfasoval také první z domácích hráčů, konkrétněji to byl bývalý hráč Sevilly Vicente Iborra.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
87'
Míč je momentálně na kopačkách hostujících hráčů, kteří ale marně hledají skulinky v pečlivé defenzívě soupeře.
86'
Ani dle herního projevu Liverpoolu to nevypadá, že by se měl dít nějaký fotbalový zázrak. Zkrátka s odchodem Coutinha, odešla také veškerá útočná aktivita.
85'
Do konce utkání už opravdu moc nezbývá, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Dočkáme se snížení skóre?
84'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ndidi, přichází Choudhury.
81'
Lišky následně zahrávali rohový kop, který byl rozehrán prachbídně. Albrighton stočil balón tak moc, že se vychýlil z hrací plochy.
80'
Domácí jsou při chuti. Třetí branku chtěl vsítit Gray, jenž mířil výborně ke vzdálenější tyči. Radost mu překazil až vynikající zákrok Warda.
79'
Teď už to s hosty vypadá opravdu zle. Nejen, že prohrávají o dvě branky, do konce utkání zbývá necelých deset minut.
78'
Leicester právě vstřelil branku!
Tak pozor, máme tu totiž další branku v síti Liverpoolu! Okazaki nahrál vedle stojícímu ISLAMU SLIMANOVI, který udělal s míčem pár kroků a posléze zamířil nechytelně do pravého horního růžku. Fotbalová paráda!
77'
Po faulu se tak Leicester dostal ke standardní situaci, která doputovala pouze do náruče Warda. Netrvalo dlouho a skončil na zemi pro změnu Gomez.
76'
Hezký to zamýšlel Woodburn, jenž si potáhl balón na hranici šestnáctky a posléze zamířil jen těsně vedle vzdálenějšího růžku.
75'
Teď už to Klavanovi nebude odpuštěno. Několikátý velmi ostrý zákrok je oceněn žlutým kartónkem.
74'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Wijnaldum, přichází Ings.
73'
Nevýrazný je zejména defenzivní záložník Henderson, který často propadá ve středu hřiště. Podobně tomu bylo i před malým momentem.
72'
Na druhé straně hodně zariskoval Ward, který adresoval Flanaganovi hodně slabou přihrávku. Pravý obránce musel následně předvést náramně čistý skluz.
71'
To byl velmi dobrý centr. Chamberlain poslal k malému vápnu lahůdkový centr, který pouze proletěl šestnáctkou bez jediné tyče.
70'
Chilweel byl v souboji s Chamberlainem až příliš agresivní. Hlavní sudí se rozhodl odpískat faul a Liverpool bude zahrávat standardky z ostrého úhlu.
69'
Odpovědnost na sebe vzal Oxlade-Chamberlain, který se pokoušel využít Iborrova nedůrazného odkopu. Výsledkem je pohotová střela těsně nad branku.
68'
Po více než hodině hry jsme se tak dočkali první branky. Nyní jsou na řadě hráči Liverpoolu, kteří jsou ve druhém poločase o poznání méně aktivnější.
67'
Liverpoolu úplně zmizela aktivita záložní řady. Žádný ze záložníků není schopen kloudného vedení míče, což jednoznačně odešlo také se střídáním Coutinha.
66'
To jsou věci, domácí se totiž dostávají do vedení! Iborra hezky přiťukl SHINJI OKAZAKIMU, který se s ničím nerozpakoval a následně zamířil mimo Wardův dosah.
65'
Na hřišti se neděje nic nového, stále sledujeme velmi vyrovnanou hru, které chybí to nejdůležitější – branky.
61'
Hra se nám ve druhém poločase dosti vyrovnala. Poslední vteřiny patří Liškám, kteří jsou aktivní zejména přes střed hřiště či levou stranu.
60'
Nedovolený zákrok předvedl také Klavan, který si nebral servítky s Okazakim. V tomto případě se ale žlutit nebude.
59'
Gray byl před malým momentem obrán o míč, následně se ale míč nedostal až Wijnaldumovi.
58'
Moc hezky to provedl Gray, který obešel Hendersona, poté zasekl před Klanavem a následně zamířil zhruba metr vedle konstrukce.
57'
Máme tu první žlutý kartónek. Vyfasoval ho hostující Grujič, který nešetrně poslal k zemi Ndidiho.
56'
Po odchodu Coutinha je hra Liverpoolu poněkud pomalejší a hlavně nepřesnější. Střed hřiště momentálně patří domácím hráčům.
55'
Mezitím si Liverpool přichystal ještě jeden roh, ani tentokráte nevzniklo před Hamerovou svatyní žádné nebezpečí.
53'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ulloa, přichází Okazaki.
53'
Hůře to zřejmě snesl Ulloa, který došel za postranní čáru opravdu hodně těžce. Uvidíme, jestli argentinský útočník bude pokračovat v zápase.
52'
Dvojice protihráčů je nyní v péči lékařů. Ošetřuje se už dobrých šedesát vteřin, vypadá to ale, že by oba borci měli pokračovat dále.
51'
Po Solankeho aktivitě si Liverpool vybojoval ještě jeden roh. Míč opět mířil na přední tyč, kde stál připravený Iborra.
50'
Na druhé straně vybojoval Robertson rohový kop. Woodburnova nabídka doplachtila pouze na hlavu Dragovice.
49'
K přímému kopu se postavil Gray, který nejen, že přestřelil zeď. Dokonce přestřelil i vytyčený cíl, Ward tak nemusel vůbec zasahovat.
48'
Gray dribloval s míčem dobrých deset metrů, najednou se skluzem přispěchal Woodburn a pro Leicester se naskýtá taktéž slušná pozice z přímého kopu.
47'
Jdeme na druhý poločas! Rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát v tomto poločase zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Coutinho, přichází Woodburn.
46'
První poločas je za námi. V něm jsme žádnou branku neviděli, avšak více ze hry mají fotbalisté Liverpoolu. Ti udávali po celý poločas tempo utkání, a dokonce si vytvořili i dvě velmi slušné šance. Aktivní je zejména levá strana, v čele s Coutinhem a Robertsonem.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
43'
Také Leicester se po delší době dostal k míči, bylo to ovšem pouze na krátký časový úsek, neboť Albrightonovi se nepovedl centr.
42'
K rozehrávce se postavil sám postižený, tedy Coutinho. Brazilec mířil technicky ke vzdálenějšímu růžku, výsledkem je hodně nepřesná střela.
41'
Grujič oslovil Coutinha, který byl těsně před šestnáctkou poslán k zemi. Naskýtá se slušná palebná pozice z přímého kopu.
40'
Lišky si vybojovali standardní situaci, kterou doslova zazdili. Domácí se totiž rozhodli rozehrát nakrátko, což bylo špatným řešením.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá maximálně s jednominutovým nastavením.
35'
Oxlade-Chamberlain se postavil k exekuci rohového kopu. Ten byl rozehrán prachbídně, neboť pouze doskákal k prvnímu bránícímu hráči.
34'
Statickou hru opět rozhýbal Coutinho, který nahrál vedle stojícímu Chamberlainovi. Z jeho kopačky ihned přiletěl centr, který byl před Solankem odvrácen.
33'
Gray se prodral po levé straně až k centru na Slimaniho. Před alžírským kanonýrem zasáhl pozorný Ward.
32'
Hamer nepředvedl zrovna přesvědčivý výkon, neboť naservíroval balón pouze k Hendersonovi. Celá akce vyústila střelou doprostřed branky.
31'
Na hrací ploše se neděje nic nového, stále sledujeme poměrně jednoznačnou partii, kdy má Liverpool územní převahu.
30'
Na levé straně velmi aktivní Robertson si přichystal další centr směr pokutové území. Tentokráte se jeho přízemní nabídka nepotkala se spoluhráčem.
29'
Z ochozů stadionu se ozývá také podpora hostujících příznivců. Ti zřejmě vycítili, že jejich miláčci jsou hodně blízko kýžené brance.
28'
V ochozech to pouze zahučelo! V pokutovém území se k odražemu míči dostal Robertson, jehož střela z úhlu zaplula vedle branky.
27'
Stále marně čekáme na jakoukoliv kloudnější akci ze strany domácích. Leicester je v úvodu hodně pasivní, což by se postupem času nemuselo vyplatit.
26'
Nová posila z Arsenalu se pokoušela vyvrátit má slova. Pravý křidelník vysunul k brankové čáře Coutinha, jehož centr z první pouze proletěl šestnáctkou.
25'
Velmi aktivní je především Coutinho, který se stará o vedení téměř každé akce Liverpoolu. Naopak hodně nevýrazný je Oxlade-Chamberlain.
24'
Henderson prohrál hlavičkový souboj uprostřed hrací plochy. Jeho záda mu ale kryl Gomez, který sebral odražený balón.
23'
Další velmi slušný centr předvedl Robertson. Zakroucený balón mířil na Solankeho, který ve skluzu netrefil ideálně hrací předmět.
19'
Wijnaldum neuspěl s přihrávkou na Solankeho, celou akci završil nevýrazný Chamberlain, kterému se absolutně nepovedl centr.
18'
Další střelecký pokus z kopačky Coutinha. Tentokráte mířil na Hamerovu branku nepříjemný skákavý balón, se kterým si nakonec devětadvacetiletý brankář poradil.
17'
K praporku se postavil Coutinho, který sice našel Grujiče, jenž z velmi těžké pozice zacílil hodně mimo branku.
16'
Nabízená standardka byla nakonec rozehrána nakrátko. Po krátké kombinaci zakončoval z ostrého úhlu Gomez. Roh pro Liverpool.
15'
Albrighton neodhadl odskok balónu a při snaze o zisk míče podrazil Coutinha. Domácí křidelník se následně omluvil hlavnímu sudímu.
14'
Nevyšlo to ani nyní, na levém křídle se k míči nedostal Gray a následně se prezentoval nedovoleným zákrokem. Hosté budou rozehrávat ze své poloviny.
13'
Úvod utkání patří jednoznačně hostujícímu celku. Leicester je při přechodu přes půlící čáry okamžitě obrán o balón.
12'
Brilantní práce v podání Coutinha. Maličký Brazilec protancoval s míčem až do šestnáctky, odkud vypálil pouze slabě k bližší tyči. Hamer se musel činit.
11'
Hodně rychle z branky musel Ward, neboť na kolmici za obranu si sebíhal Ndidi. Welšský strážce tyčí byl nakonec u kulatého nesmyslu jako první.
10'
Lišky uklidňují poněkud rozháranou hru poklidnou kombinací u svého pokutového území. Zapojil se i brankář Hamer, který ihned roztáhl hru na pravou stranu.
9'
Tak tohle už bylo nebezpečné. Hosté zahrávali rohový kop, k propadnuvšímu míči se dostal Solanke, který z úhlu pálil vedle vzdálenější tyče.
8'
První velmi hezká akce Liverpoolu. Coutinho roztáhl hru na Robertsona, kteýr posílal na malé vápno přízemní centr. Ten na poslední chvíli odkopl jeden ze zadáků domácích.
7'
Ani z tohoto mráčku nezapršelo. Albrighton tentokráte centroval pouze do náruče připraveného Warda.
6'
Ten byl rozehrán ke vzdálenější tyči, kde si naskakoval urostlý Morgan. Nevýrazná a navíc sražená hlavička znamená zisk dalšího rohu.
5'
Na pravé straně úřadoval Albrighton, jehož následný centr byl sražen za autovou čáru. Následně tentýž hráč vybojoval první rohový kop utkání.
4'
Po nepřesném přenesení hry na levou stranu vhazoval Flanagan autové vhazování. To se stalo snadnou kořistí obránce Chilwella.
3'
Také domácí fotbalisté se poprvé sžili s hracím předměte, konkrétněji to byl Hamer, který odkopával od své svatyně.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, úvodní slovo si vzal Liverpool, který bude hrát zprava doleva.
1'

Leicester City: Hamer, Amartey, Dragović, Morgan (C), Chilwell – Albrighton, Iborra, Ndidi, Gray – Slimani, Ulloa
Náhradníci: Jakupovič, Benalouane, Choudhury, Mahrez, Musa, Okazaki, Iheanacho

Liverpool FC: Ward – Flanagan, Klavan, Gomez, Robertson – Henderson (C), Grujic, Wijnaldum – Oxlade-Chamberlain, Coutinho, Solanke
Náhradníci: Karius, Milner, Moreno, Ings, Markovic, Woodburn, Alexander-Arnold.

Rozhodčí: Stuart Attwell – Stephen Child, Marc Perry.
Zápas na King Power Stadium začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Stuart Attwell, kterému budou na pomezí pomáhat Stehpen Child a Marc Perry.
Liverpool FC

Hosté zažijí svou premiéru v letošním poháru a i oni se dnes pokusí přerušit dlouhé čekání na výhru. Naposledy Liverpool porazil v lize Arsenal, pak ale přišla drtivá porážka na stadionu Manchesteru City a remízy proti Seville v Lize mistrů a doma v lize proti Burnley. A zajímavé to dnes bude i z toho důvodu, že se Leicester s Liverpoolem střetne znova hned v sobotu v rámci Premier League.
Leicester City

Pro domácí je to už druhý zápas v letošním ročníku poháru, do letošního vydání vstoupili ve druhém kole, kdy jeli na půdu Sheffieldu United. Zde vyhráli jasně 4:1, o dvě branky se postaral Slimani, po jedné trefě přidali Gray a Musa. Dnes ale bude na předposlední mistry čekat těžký soupeř, nicméně Leicester se pokusí přerušit třízápasové čekání na výhru, naposledy se tým radoval právě v Sheffieldu.
Dobrý večer u anglického Ligového poháru, který letos nese název Carabao Cup. Společně se podíváme na duel mezi týmy Leicester City a Liverpool FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.