Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : Burton - 20. září 2017   21:00

Manchester Utd.
5' Rashford  • 17' Rashford  • 36' Lingard  • 60' Martial
4:1
(3:0)
Burton
Burton
90+1' Dyer
Romero (78. Pereira) – Darmian, Lindelöf, Smalling, Blind – Carrick, Herrera – Lingard, Mata (46. Shaw), Martial – Rashford (64. McTominay)
Jones, Lukaku, Young, Shaw, Fellaini, McTominay, Joel Pereira
Scott – West, Holmes
Old Trafford, Manchester
Burton
Ripley – Lund, Turner (46. Warnock), Flanagan, Naylor, Dyer – Akpan (78. Akins), Palmer, Allen (46. Murphy) – Mason, Varney
Warnock, McFadzean, Murphy, Scannell, Akins, Sordell, Campbell

Dnešní zápas je u konce, Manchester United potvrdil roli jasného favorita a zvítězil 4:1. Postupuje tak do dalšího kola, na soupeře si ale bude muset počkat. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Na přečtenou.
90+1'
90+1'
Burton právě vstřelil branku! Mason si ve vápně soupeře naskočil na centrovaný míč, ale trefil pouze břevno. Pereira sice byl první u balónu, ale ten mu vypadl z rukavic. Toho využil LLOYD DYER, který jej pohotově poslal za záda střídajícího brankáře Manchesteru.
90+1'
Centrovaný míč se chvíli odrážel ve vápně, nakonec jej ale domácí obrana dokázala odvrátit.
90'
Nastavovat se bude 1 minuta.
90'
Lindelöf odhlavičkoval centrovaný míč do zámezí, Burton bude zahrávat rohový kop.
90'
Zápas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
88'
Anthony Martial si vzal míč na starost, ale poslal svoji střelu pouze do boční sítě! Na stadionu to pouze zahučelo.
87'
Lingard se vydal mezi dva hráče, ale byl faulovaný. Manchester United bude zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.
85'
Dyer se obtočil kolem svého strážce, ihned zakončil, ale jeho projektil skončil úplně mimo branku.
83'
Akins si neporadil se Shawem na postranní čáře, Burton bude vhazovat do postranní čáry.
82'
Domácí stále hrají s míčem na polovině soupeře.
81'
Manchester si přihrává po celém hřišti, oba týmy už vyloženě vyčkávají na konec zápasu.
79'
Anthony Martial dostal ideální přihrávku na hranici velkého vápna, proběhl si až k malému, ale nedokázal z něj vůbec trefit branku. Ripley bude odkopávat od své svatyně.
78'
Střídání v týmu Burton Albion FC: ze hřiště odchází Akpan, přichází Akins.
78'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Romero, přichází Pereira.
75'
Martial byl sražen těsně před vápnem, ale sudí Scott ani tentokrát nepískl faul. Dnes nepíská svůj nejšťastnější zápas.
74'
Zápas už se spíše dohrává, oba celky ví, kdo postupuje do dalšího kola.
72'
Martial proklouzl do vápna mezi dvěma obránci soupeře, následně se pokusil najít McTominaye, ale marně. Obrana zakročila na jedničku.
71'
Warnock děsivě sestřelil McTominaye, sudí ihneed vytahuje žlutou kartu.
68'
Rohový kop se opakoval po zásahu obrany, avšak ani druhý pokus domácím nevyšel.
67'
Manchester United si vybojoval rohový kop
66'
Manchester United stále kombinuje na útočné polovině, podaří se mu přidat pátou branku?
64'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Rashford, přichází McTominay.
63'
Marcus Rashford vybojoval pro svůj celek rohový kop. Nyní ale míří střídat.
60'
Manchester United právě vstřelil branku!
A je to o čtyři góly. Marcus Rashford našel přesným pasem ANTHONYHO MARTIALA, ten běžel sám na brankáře a přesnou střelou k tyčce rozjásal domácí fanoušky.
58'
Anthony Martial dostal ideální pas, pronikl do vápna a dostal se i k zakončení, ale v souboji s brankářem Ripleym odešel jako vítěz druhý jmenovaný.
57'
Hraje se především kolem středového kruhu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozice, odkud by se dalo zakončit.
54'
Manchester nadále kombinuje na útočné polovině, zápas začíná být pro nezaujaté diváky mírně nudný.
52'
Luke Shaw si poradil mezi dvěma hráči Burtonú, míč odkopl a zažehnal nebezpečí soupeře.
51'
Manchester drží míč a hraje s ním po celé šíři hřiště, zatím se ale neblíží do pozic, odkud by se dalo zakončit.
49'
Luke Shaw si naběhl za obranu, dokonce rozvlnil síť, ale gól nebyl uznán pro údajný ofsajd. Nutno dodat, že pomezní sudí jasně chyboval, o ofsajdové postavení se jednoznačně nejednalo.
47'
Akpan se dostal po standardní situaci k zakončení, ale jeho hlavička skončila těsně nad brankou.
46'
Střídání v týmu Burton Albion FC: ze hřiště odchází Turner, přichází Warnock.
Střídání v týmu Burton Albion FC: ze hřiště odchází Allen, přichází Murphy.
46'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mata, přichází Shaw.
46'
Druhá půle začne přibližně ve 22:02, zůstaňte s námi!
První poločas je za námi. Nutno dodat, že duel probíhá přesně tak, jak všichni očekávali. Manchester United zcela dominuje, vede už 3:0 a kráčí za postupem do dalšího kola. O dva góly se postaral Marcus Rashford, jeden vstřelil Jesse Lingard.
45+1'
45'
43'
Varney ve vzdušném souboji tvrdě sestřelil Smallinga, sudí ale kartu nevytáhne.
42'
Akpan tvrdě sestřelil Lingarda a vidí zaslouženou žlutou kartu.
40'
Jesse Lingard doběhl do vápna, Turner mu dal, jak se lidově říká, brčko, ale sudí Scott to nepostřehl. Penalta se tak pískat nebude.
39'
Lund se dostal ve vápně k centrovanému míči, zakončil, ale branku vysoce přestřelil.
38'
Lindelöf chyboval v rozehrávce, jeden z hostí se dostal k zakončení, ale branku o dobrý metr minul.
36'
A je to o tři góly! Martial doběhl s míčem až k vápnu soupeře, tam jej předložil JESSEMU LINGARDOVI, který s velkým štěstím překonal brankáře Ripleyho. Střelu anglického reprezentanta totiž tečoval Turner do protipohybu brankáře Ripleyho.
35'
Manchester opět kombinuje po celé šíři hřiště, zatím ale bez možnosti k zakončení.
33'
Domácí si nyní příliš neporozuměli, míč z kopačky Rashforda skončil pouze v rukavicích brankáře Ripleyho.
32'
Martial pronikl do vápna přes svého strážce, poslední bránící hráč Burtonu mu však míč odkopl. Domácí ale s míčem pokračují.
30'
Juan Mata vyslal dělovou ránu zpoza vápna, ale brankář Ripley ji dokázal nadvakrát zlikvidovat.
28'
To jsou šance! Juan Mata vypálil tvrdou ránu pouze do tyče, následně se ještě dostal k zakončení Martial, ale jeho pokus byl zblokovaný těsně vedle branky!
27'
Na druhé straně ještě větší šance! Lindelöf nepochopitelně chyboval v obraně, hosté se dostali do přečíslení, ale Mason nedokázal v souboji s Romerem uspět. Z následného rohového kopu se hosté neprosadili.
26'
Mata našel skvělou přihrávkou za obranou Martiala, ten měl před sebou pouze brankáře, ale nedokázal na něj vyzrát!
25'
Romero sebral vysoký centr z pravé strany a ihned rozehrál útočnou akci domácích.
24'
Mata dostal ideální přihrávku do vápna, vypálil z první, ale trestuhodně nedokázal propálit brankáře Ripleyho. Ten si připisuje důležitý zákrok a stále drží alespoň minimální naděje hostí na postup.
23'
Centrovaný míč Maty nepřinesl nebezpečí pro branku Ripleyho, domácí ale nadále kombinují kolem vápna soupeře.
22'
Marcus Rashford pronikl z pravého křídla do vápna soupeře, v poslední vteřině mu ale Turner míč odkopl do zámezí. Bude z toho pouze roh.
20'
Z rohového kopu se domácím nepodařilo nic vytěžit, míč už drží hosté a míří vpřed.
19'
Flanigan na poslední chvíli odkopl míč Martialovi do zámezí, Manchester bude zahrávat rohový kop.
17'
Ano, k zakončení došlo a hned ke gólovému! Blind přiťukl míč MARCUSI RASHFORDOVI, který z dobrých dvaceti metrů vyslal dělovou ránu, která se od tyčky odrazila do branky. Brankář Ripley neměl příliš mnoho šancí na zákrok.
16'
Manchester United drží míč a kombinuje na útočné polovině. Dostane se i k zakončení?
14'
Romero sice vyskočil nejvýše, ale nedokázal míč vyboxovat do dostatečné vzdálenosti. Nakonec ale obrana domácích nebezpečí zažehnala.
13'
Souboj mezi Darmianem a Dyerem se opakoval ještě jednou, tentokrát si první jmenovaný počínal nedovoleně, bude z toho standardní situace pro Burton.
12'
Darmian odkopl míč Dyerovi, Burton bude vhazovat od rohového praporku.
11'
Manchester drží míč a snaží se o postupný útok. Burton ale brání pozičně na jedničku, a tak zde není příliš mnoho prostoru.
9'
Darmian si poradil s útočnou akcí soupeře výborně. Nejprve soupeře obral o míč, následně byl faulovaný.
7'
Anthony Martial se dobře zbavil svého strážce, následně vyslal tvrdou přízemní střelu, ale Ripley ji dokázal nadvakrát zneškodnit.
7'
Allen střílel z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho střele chyběla přesnost. Sergio Romero bude odkopávat od branky.
6'
Lingard se dostal s míčem do vápna, pokusil se zakončit na zadní tyčku, ale na poslední chvíli přispěchal Turner, jenž jeho střelu zblokoval! Brankář Ripley tak zakročit vůbec nemusel.
5'
Manchester United se ujímá vedení! Carrick našel ve vápně Lingarda, který šikovně přenechal míč MARCUSI RASHFORDOVI, jenž s ledovým klidem prostřelil brankáře Ripleyho.
3'
Allen vystřelil z hranice velkého vápna, Romero však neměl těžkou práci, střela neměla žádnou razanci.
2'
Lingard si neporadil v souboji s Turnerem a u vápna Burtonu o míč přišel. Hosté drží míč na kopačkách a snaží se o přechod na útočnou polovinu.
1'

Manchester United: Romero – Darmian, Lindelöf, Smalling, Blind – Carrick, Herrera – Lingard, Mata, Martial – Rashford
Náhradníci: Jones, Lukaku, Young, Shaw, Fellaini, McTominay, Joel Pereira

Burton Albion FC: Ripley – Lund, Turner, Flanagan, Naylor, Dyer – Akpan, Palmer, Allen – Mason, Varney
Náhradníci: Warnock, McFadzean, Murphy, Scannell, Akins, Sordell, Campbell

Rozhodčí: Scott – West, Holmes.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z ligového poháru v Anglii. Na programu je zápas, ve kterém změří síly Manchester United a Burton Albion FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.