Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Manchester City - 20. září 2017   21:00

West Brom
West Brom
72' Yacob
1:2
(0:1)
Manchester City
3' L. Sané   • 77' Sané
West Brom
Foster – Nyom, Dawson, Evans, McAuley (62. Phillips), Gibbs – Yacob (80. McClean), Morrison, Krychowiak – J. Rodriguez (67. S. Rondón), Robson-Kanu
S. Rondón, Phillips, Myhill, McClean, Barry, Hegazi, Field
Jones – Cann, Hussin
The Hawthorns, West Bromwich
Bravo – Danilo, Stones, Mangala, Delph – Y. Touré, Gündogan (59. Walker) – Sterling, Bernardo Silva, L. Sané (79. Fernandinho) – Gabriel Jesus
Walker, Adarabioyo, Fernandinho, Ederson, Zinčenko, Foden, Brahim Diaz

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Pep Guardiola přijímá gratulace, dnes jeho tým zvítězil a zajistil si postup do dalšího kola League Cupu. Nicméně fanoušci oceňují neskutečný výkon domácího týmu potleskem ve stoje. WBA v první půli nestíhalo, nicméně ve druhém poločase to byl zcela jiný výkon. Domácí podali doslova heroický výkon, kterým si zajistili vyrovnání a nakonec nebyli daleko od dalšího vyrovnání, kdyby ale v samém závěru nenapálil Robson-Kanu míč do tyče. Hosté jsou dnes šťastnější, postup jim vystřílel skvěle hrající Leroy Sané, který zařídil oba góly.
90+5'
90+4'
Salomon Rondón (WBA) se dere ve vápně za míčem, ale nakonec je odpískán ofsajd.
90+3'
Hal Robson-Kanu (WBA) nyní odmítl minimálně prodloužení, dostal se k němu, za obranou Manchesteru, odražený míč a z místa pokutového kopu trefuje domácí útočník tyč!
90+2'
James McClean (WBA) zahrál na útočné polovině rukou, domácí ztrácí míč.
90+1'
Ale míče se zmocnili domácí, kteří jdou okamžitě do protiútoku, ten zakončil přízemní střelou Robson-Kanu, ale Claudio Bravo v pohodě chytá.
90'
Běží již devadesátá minuta, nyní mají míč hosté, kteří budou rozehrávat volný kop na polovině WBA.
88'
Nakonec končí míč v rukavicích Claudio Brava, který bude nyní trochu šetřit čas při odkopu od vlastní branky.
87'
WBA vybojovalo rohový kop, domácím se již jednou podařilo skórovat, předvedou to i nyní?
85'
Žlutou kartu dostává Danilo (Manchester City) za ostrý zákrok na vlastní polovině.
83'
Ve třech si nyní hosté troufli na obranu soupeře, ale Sterling nakonec nedostal míč na Gabriela Jesuse, třetím do party byl Bernardo Silva.
82'
Nakonec vše řeší nekompromisním odkopem míče do autu bránící Danilo, WBA ale pokračuje ve skvělém výkonu a tlačí se do koncovky.
81'
Hlavička Rondóna míří vedle branky Manchesteru, domácí mají roh z pravé strany.
80'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Claudio Yacob, přichází James McClean.
80'
Raheem Sterling pláchl obraně WBA, ale nakonec si míč příliš předkopl a vše vyřešil gólman Foster, ve spolupráci s vrátivším se obráncem.
79'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Fernandinho.
77'
Manchester City právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné věci se nyní dějí na stadionu The Hawthorns! Nejprve podržel City skvělým zákrokem gólman Claudio Bravo, poté šli hosté do brejku a míče se chopil LEROY SANÉ, ten udělal kličku do protipohybu Dawsona, vše ve velké rychlosti a poté parádní ranou nedal Fosterovi šanci.
74'
Akci Manchesteru zastavil odpískaný ofsajd a Manchester City je najednou jakoby mimo roli, hosté ztrácejí míče, domácí jsou aktivnější.
72'
West Brom právě vstřelil branku!
Defenziva Manchesteru City nyní zaspala, na malém vápně nechala zcela volného CLAUDIO YACOBA, který pravačkou poslal míč do branky, po rohovém kopu z pravé strany.
72'
Vracející se Stones, ve spolupráci s vyběhnuvším Bravem, dokázali ubránit akci domácích, kdy se k míči snažil prodrat Morisson.
71'
Pas na pravou stranu, kam si nabíhá Walker (City), ale skvělým skluzem dokázal míč odehrát do autu Yacob.
70'
Na druhé straně znemožnil Sanému přihrát na střed vápna, kam si sbíhal Jesus, gólman Ben Foster, další parádní zákrok domácího gólmana.
69'
A je tu snad vůbec největší šance domácích, záložník WBA Morrison se dostal do zakončení, uvnitř vápna to zkusil z levé strany šajtlí, ale poslal míč pouze vedle vzdálenější tyče.
68'
Kyle Walker svádí souboj s Robsonem-Kanu, na vlastní polovině, domácí hráč padá, ale nepíská se faul.
67'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Salomon Rondón.
66'
Žlutou kartu dostává Raheem Sterling (Manchester City), který byl zcela evidentně faulován bránícím Nyomem, který dravého záložníka bránil jak jen to šlo, rukama a nohama, nicméně byl pískán faul právě Sterlingovi. Ten s verdiktem nesouhlasil a za to dostal žlutou kartu.
65'
Tak nakonec stačila ústní domluva sudího Jonese, zákrok Dawsona zůstal nepotrestán.
64'
Dawson nyní fauluje u půlící čáry a rychle utíká z místa přestupku, jeho zákrok na Gabriela Jesuse ale bude mít dohru.
62'
Domácí před vápnem soupeře, Krychowiak ale ztratil míč v souboji s bránícím Danilem.
62'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází McAuley, přichází Phillips.
60'
Je za námi hodina hry, hosté v dosavadním průběhu druhé půle rozhodně již tak nedominují, jako v té první, dočkáme se vyrovnání?
59'
Žlutou kartu dostává Leroy Sané (Manchester City) za zbytečný faul u půlící čáry, kde to střelec zatím jediného gólu přehnal s agresivitou.
59'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Ilkay Gündogan, přichází Kyle Walker.
58'
Domácí ubránili i tento roh, míč odehráli až na polovinu soupeře.
57'
Yaya Touré rozehrál, ale napálil míč jen do hlavy bránícího hráče, následná dorážka skončila mimo branku WBA, ale je z toho roh pro Manchester.
56'
Stále se nehraje, Ilkay Gündogan sice již stojí na svých nohou, ale vypadá to, že dnešní zápas pro něho skončil.
55'
Faulovaný Ilkay Gündogan (City) musí být ošetřován přímo na trávníku a nyní se tak nehraje.
54'
Žlutou kartu dostává Claudio Yacob (West Bromwich Albion), který skluzem zezadu zastavil rychlá brejk soupeře, kdy se Gündogan hnal s míčem do vápna.
53'
Další faul, tentokrát se proti pravidlům provinil hostující Leroy Sané, v souboji s domácím Evansem.
52'
Yaya Touré se poroučel na trávník, po zákroku domácího Robsona-Kanu, ale je vše v pořádku, utkání pokračuje.
51'
A znovu v akci domácí Nyom, jehož pokus nyní skončil mimo branku, Bravo bude rozehrávat od branky City.
50'
Diváci nyní tleskají akci Nyoma, který zakončoval z pravé strany, míč ale skončil v autu, tentýž hráč vhazuje.
49'
Ani z druhého rohového kopu se hosté neprosazují, míč tak má Foster, který rozehrává od své branky.
48'
Ilkay Gündogan rozehrál z levé strany, ale před Jesusem Gabrielem odvrátil na další roh Mangala.
47'
Hned z protiútoku ale vybojovali rohový kop hosté, defenziva WBA se tak musí mít na pozoru.
46'
Hned v úvodu druhé půle se dostal k hlavičce ve vápně soupeře Jay Rodriguez (WBA), který ale poslal míč několik metrů vedle branky City.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
Z nařízeného rohového kopu se již hosté neprosadili a rozhodčí Jones vzápětí ukončil první půli. Tu ovládli jednoznačně hosté, kteří hned čtyřikrát přímo ohrozili branku (domácí pouze jednou). Střel celkem měli hosté devět, domácí jednu... i z toho je patrná převaha Manchesteru City. Nicméně gól hosté vstřelili „pouze“ jeden, zásluhou Saného, který se prosadil hned ve třetí minutě zápasu. Další šance dokázal zneškodnit fantasticky chytající domácí gólman Foster.
45+1'
45+1'
Krásná střela Raheema Sterlinga, který mířil do růžku domácí branky, ale Ben Foster fantasticky vyrazil.
45'
V poslední minutě první půle rozehrávají domácí volný kop na útočné polovině, z pravé strany, ale je to hodně nepovedené, dlouhý centr Krychowiaka letí do míst, kde není vůbec nikdo a diváci pískají.
44'
Žlutou kartu dostává Fabian Delph (Manchester City) za skluz zezadu, kterým skolil k zemi unikajícího Nyoma.
43'
Hosté zůstali u míče, útočná akce končí nepovedenou střelou zpoza vápna, kterou má na svědomí Leroy Sané.
42'
A znovu šlo o nebezpečnou akci, kterou na pravé straně vymyslel Danilo.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, míč se od Dawsona (WBA) odráží do autu, hosté vhazují, jmenovitě Francouz Mangala.
39'
Defenziva WBA vytlačila soupeře z vlastní šestnáctky, ale Manchester i nadále drží míč.
38'
Od vlastního vápna začíná další kombinační akce Manchesteru, na jejím konci je vybojovaný roh, který hosté rozehrají z levé strany.
37'
Útočná akce WBA, ale hra je přerušena, zřejmě pro útočný faul, míč tak získávají hosté.
36'
Ale Bernardo Silva poslal nepřesný pas do území nikoho, míč skončil u gólmana WBA.
36'
Po faulu bránícího McAuleyho zůstávají hosté na útočné polovině.
34'
Nyom (WBA) odcentroval z pravé strany, míč letí do vápna Manchesteru, kde hlavičkuje J. Rodriguez, ale ten nedokázal míč ideálně umístit, Bravo měl snadnou práci.
33'
Autové vhazování domácích, jenže je odpískán útočný faul WBA, míč tak získávají hosté.
32'
Samozřejmě v obraně chyběl McAuely, který toho času musel být ošetřován, ten se až nyní vrátil zpět do hry.
31'
Obrana WBA to nyní neměla vůbec jednoduché, po akci Gündogana byla nezformována, domácí zachránilo, že střela byla zblokována.
30'
Je za námi první půl hodina hry, hosté drží míč u půlící čáry, domácí v tuto chvíli tahají za kratší konec.
28'
Gabriel Jesus se poroučel na trávník, po zákroku McAuleyho, jehož následně sudí Jones vykázal za postranní čáru, kde si má nechat ošetřit zřejmě nějaký krvácející šrám.
27'
Neuvěřitelná lehkost hráčů hostujícího týmu, kterou se dostávají do zakončení, nyní to byl téměř přesný pas do vápna, kam si naběhl za obranu Sané, nicméně tomu znemožnil skórovat včasným výběhem gólman Foster.
26'
Gabriel Jesus si nyní pěkně povodil obránce McAuleyho (WBA), poté i vystřelil na branku, kterou ale přestřelil.
24'
Danilo získává míč na útočné polovině, domácí se musí mít opět na pozoru, hosté se derou k vápnu.
22'
Ilkay Gündogan odcentroval z levé strany, ale nebyl to povedený centr, míč získali domácí.
21'
Akce Manchesteru ale pokračovala a hosté vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.
20'
A defenziva WBA se musí mít opět na pozoru, hosté jsou v útoku, nebezpečný centr z levé strany, naštěstí pro domácí nenašel nikoho ve fialovém.
19'
Dvě šance hostů, nejprve obránce zablokoval střelu Gündogana, následně se po rohovém kopu dostal do zakončení Mangala, ale jeho hlavičku skvěle vyrazil Ben Foster!
18'
Ale gólman Bravo mohl zůstat v brance City naprosto v klidu, defenziva vše zvládla, míč se dostal na polovinu WBA.
17'
Vzápětí tentýž hráč vybojoval standardní situaci, kdy ho v souboji o míč fauloval Mangala.
16'
Hal Robson-Kanu (WBA) zahrál ve vápně soupeře rukou, při zpracování míče, sudí vše postřehl, míč pro Manchester.
14'
Leroy Sané si nyní nerozuměl s nabíhajícím Danilem, na pravé straně, u vápna soupeře, celá akce hostů končí nepřesnou přihrávkou, odkop od branky WBA.
13'
Nyní kombinují domácí na své polovině, ale vlastní chybou se o míč následně připravují, takže vhazovat budou hosté.
12'
City se dostávají na polovinu soupeře, Gündogan ale vzápětí vrací míč zpět do obrany.
11'
A znovu musí být v akci domácí gólman Ben Foster, který sebral míč před dotírajícím Saném.
10'
Od Fostera (WBA) začíná další akce domácích, jenže obránce City vrací míč zpět na polovinu domácího týmu.
9'
Hal Robson-Kanu (WBA) sice dopravil míč do sítě, ale předtím fauloval Krychowiak, bylo pískáno, gól neplatí.
8'
Gregorz Krychowiak (WBA) zachytil dlouhý nákop soupeře, ale domácím se následně nepodařilo rozehrát, míč skončil v autu.
7'
Domácí se ani při druhém rohovém kopu neprosazují, míč má Bravo, který rozehrává na pravou stranu.
6'
Míč letí před branku, Claudio Bravo ale vyráží, nicméně vzápětí vybojovali domácí další roh, který opět rozehrají z levé strany.
5'
První rohový kop pro West Bromwich, domácí budou rozehrávat z levé strany.
5'
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na své polovině.
3'
Ano, o smrtícím útoku City se vědělo... první útočná akce hostů končí gólem, kdy se Fosterem vyražený míč odrazil na hranici malého vápna, odkud neomylně skóroval LEROY SANÉ.
2'
Opatrný úvod zápasu, hosté nyní drží míč u půlící čáry.
1'

West Bromwich Albion: Foster – Nyom, Dawson, McAuley, Gibbs – Yacob, Morrison, Krychowiak – J. Rodriguez, Robson-Kanu
Náhradníci: S. Rondón, Phillips, Myhill, McClean, Barry, Hegazi, Field

Manchester City: Bravo – Danilo, Stones, Mangala, Delph – G. Touré, Gündogan – Sterling, Bernardo Silva, L. Sané – Gabriel Jesus
Náhradníci: Walker, Adarabioyo, Fernandinho, Ederson, Zinčenko, Foden, Brahim Diaz

Rozhodčí: Jones – Cann, Hussin.
MANCHESTER CITY
Manchester City hraje samozřejmě „jinou ligu“. Své soupeře drtí těžko uvěřitelnými výsledky – Liverpool doma 5:0, Feyenoord v úvodním utkání skupinové fáze Ligy mistrů na jeho hřišti 4:0 a naposledy schytal nepříjemný debakl doma Watford, který Manchesteru City podlehl 0:6! V třech posledních soutěžních zápasech nastřílel Manchester 15 gólů, což je průměr pěti gólů na zápas!
WEST BROMWICH ALBION
V lize to zatím není, v podání WBA, žádná sláva. Po slušném začátku, kdy WBA doma porazilo Bournemouth 1:0, zvítězilo na hřišti Burnley také 1:0 a celkem snadno postoupilo z 2. kola ligového poháru, přišla domácí remíza 1:1 se Stoke City a v dalším kole již první prohra. Na hřišti ligového nováčka Brightonu padlo WBA výsledkem 1:3! A reputaci si nenapravilo ani v posledním kole, kdy doma pouze remizovalo s West Hamem 0:0.
Oba týmy se naposledy střetly na stadionu The Hawthorns před zhruba rokem, přesněji 26. října, ale byl to zápas, který domácím vůbec nevyšel. WBA totiž dostal krutou lekci a Manchester zde zvítězil vysoko 4:0! Podobný výsledek by se samozřejmé hostům zamlouval i dnes.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru, v němž WEST BROMWICH ALBION přivítá na stadionu The Hawthorns ve West Bromwich MANCHESTER CITY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.