To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Domácí smutní, v utkání, které se vyvíjelo jasně v jejich prospěch, vedli již 3:0 a zdálo se, že Bayer si odveze z SGL Areny krutý debakl. Místo toho ale přišel gól naděje v 60. minutě, kdy se z pravé strany prosadil Bellarabi. S přispěním soupeře se hosté dočkali i druhého gólu, když si v 80. minutě srazil míč do vlastní branky, po rohovém kopu, bránící Verhaegh. I tak ale domácí stále vedli, jenže v posledních sekundách nastavené druhé minuty zahrál před brankou rukou Gouweleeuw a sudí neváhal – pokutový kop pro Bayer! Z něho se již minutu po vypršení natavených dvou prosadil Çalhanoğl, který tak zachránil bod pro Leverkusen.
90+3
90+3
Leverkusen právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je HAKAN ÇALHANOĞLU.
90+2
Neskutečná obětavost bránících hráčů Augsburgu, kteří dvě střely dokázal z brankové čáry vyrazit, ale nakonec je pískána ruka a to znamená pokutový kop pro Bayer.
90+2
Červenou kartu dostává Jeffrey Gouweleeuw (FC Augsburg) za hraní rukou ve vlastním vápně.
90+1
Sudí Schmidt nastavil dvě minuty, to není moc z pohledu Bayeru.
89
Žlutou kartu dostává Christoph Kramer (Bayer Leverkusen) za zbytečně ostrý útočný faul.
88
Çalhanoğlu se dostal ke střele z levé strany, obrana Augsburgu zablokovala.
85
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Robbie Kruse, přichází Vladlen Jurčenko.
85
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Konstantinos Stafylidis.
85
Lavička Augsburgu připravuje poslední změnu v sestavě, na trávník se chystá Konstantinos Stafylidis.
84
Za pískotu diváků kombinují hosté u pokutového území domácího týmu.
81
Volný kop pro Bayer, na polovině Augsburgu.
80
Çalhanoğlu rozehrál roh z levé strany, na bližší tyč domácí branky, kde si nešťastně PAUL VERHAEGH sráží míč do vlastní branky.
80
Çalhanoğlu rozehrál volný kop, bránící Kohr odvrací na roh.
79
Žlutou kartu dostává Dominik Kohr (FC Augsburg) za faul na Hakana Çalhanoğlu.
78
Bellarabi ale na pravém křídle nezpracoval prudkou přihrávku Brandta a míč končí v autu, domácí vhazují.
78
Mehmedi našlápl na levé straně, kde přihrává Brandtovi, jeho pas zastavil obránce, ale hosté zůstanou u míče.
76
Hosté s míčem u půlící čáry, domácí se soustředí již pouze na defenzivu.
74
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Tin Jedvaj, přichází Marlon Frey.
71
Probíhá poslední dvacetiminutovka tohoto zápasu, hosté stále marně dotahují.
69
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alexander Esswein, přichází Tobias Werner.
68
Lavička Augsburgu připravuje střídání.
67
Kruse pálí z levé strany, Hitz v pohodě vyráží, ale hosté zůstanou u míče na polovině Augsburgu.
65
Útočným faulem končí akce Bayeru, domácí rozehrávají.
63
Tentokrát Bellarabi neprostřelil obránce Augsburgu, kteří se zformovali na hranici vlastní šestnáctky.
62
Bellarabi vykřesal naději pro Bayer, kterému tak stále zbývá zhruba půl hodina hry alespoň k vyrovnání.
60
Hosté snižují, Mehmedi nahrává na pravou stranu, kde si nabíhá KARIM BELLARABI, který z úhlu prostřeluje Hitze a snižuje z pohledu svého týmu na 1:3.
60
Hodina hry za námi, domácí drtí svého soupeře, Leverkusen i dnes spěje k vysoké porážce.
57
Augsburg právě vstřelil branku!
JA-ČEOL KU zkompletoval hattrick! Centr z pravé strany sklepl Finnbogason přímo na nohu Ku, který střelou z voleje dává svůj třetí gól.
55
Míč směřuje před branku Hitze, kde zakončuje Ramalho, slabou střelu ale gólman Augsburgu chytá.
54
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
52
Domácí opět na polovině soupeře, autové vhazování z pravé strany.
51
Bojuje se ve středu hřiště, je to zatím v úvodu druhé půle hodně nervózní.
50
Leno kontroluje střelu Essweina, která míří vedle branky Bayeru.
48
Autové vhazování domácích, z levé strany, vhazuje Max.
46
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Hong Čong-ho, přichází Christoph Janker.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
Domácí jdou do kabin s dvoubrankovým náskokem, mužem zápasu je zatím Ja-Čeol Ku, který se do branky Bayeru trefil dvakrát, a to v úvodu zápasu a poté v závěru první půle.
45+1
45+1
Sudí nastavil jednu minutu nad rámec první půle.
44
Chyba gólmana Lena, který na levé straně neudržel míč, Alfred Finnbogason trefil z pravé strany tyč, od které se míč odrazil k místu pokutového kopu, odkud prázdnou branku trefuje JA-ČEOL KU.
41
Špatná přihrávka na Bellarabiho zastavuje útočnou akci Bayeru.
40
Posledních pět minut dělí hráče od poločasové přestávky. Zatím stále platí, že domácí drží těsné vedení, ale hosté jsou nyní aktivnější.
39
Snahu Bayeru však přerušil faul Kramera, hrají tak domácí.
39
Mehmedi obětavým skluzem zachytil míč na pravém křídle ještě na hrací ploše.
37
Volný kop pro Bayer, na polovině Augsburgu, ale daleko od branky Hitze.
36
Leno si zahraje, nyní plní roli falešného libera v rozehrávce Leverkusenu.
34
Platí to i po střele Ramalha, které končí vedle branky soupeře.
31
Je za námi první půl hodina hry, Bayer vyrovnal hru, ale zatím to na vyrovnání nestačí.
28
Wendell zastavil pronikajícího Essweina, míč končí v autu, domácí vhazují. Jenže míč se dostává k brankáři Bayeru, který bude vykopávat.
27
Volný kop tentokrát nerozehrál Çalhanoğlu, ale Wendell, který však branku Augsburgu netrefil.
26
Bayeru se tak nabízí výhoda volného kopu z pravé strany, z těsné blízkosti pokutového území Augsburgu.
25
Žlutou kartu dostává Hong Čong-ho (FC Augsburg) za faul na Brandta, před vlastním vápnem.
24
Útočná akce Augsburgu končí ztrátou míče, autové vhazování hostů.
23
Obrana Augsburgu odvrací, hosté se přesto rychle vrací k míči.
23
První rohový kop domácí ubránili, hosté mají další, tentokrát z levé strany.
22
Bayer bude mít výhodu rohového kopu z pravé strany.
21
A je z toho největší šance hostů, Mehmedi trefuje přízemní střelou zpoza vápna tyč branky Augsburgu!
20
Bellarabi rozehrál akci Bayeru, ale před pokutovým územím soupeře padá, jenže sudí nepíská faul.
19
Míč končí v autu, další neúspěšná útočná akce Leverkusenu.
18
Brandt nedosáhl na přihrávku na pravém křídle, odkop od branky Augsburgu.
17
Hraje se ve středu hřiště, domácí mají více ze hry.
15
Statistika držení míče: 58% : 42%.
13
Baier faulován na své polovině, provinil se útočící Mehmedi, hrají domácí.
11
Çalhanoğlu odcentroval z pravé strany, ve vápně Augsburgu hlavičkuje Jedvaj, ale míč končí nad brankou.
10
Bellarabi vybojoval na pravé straně rohový kop v souboji s bránícím Hong Čong-ho.
8
Hosté kombinují na polovině soupeře, nepřesný centr z pravé strany, i přesto Bayer zůstává u míče.
5
Ramalho prohrál souboj ve vlastním vápně s Essweinem, ten z pravé strany vystřelil, míč se od vzdálenější tyče odrazil k JA-ČEOL KU, který střelou z voleje prostřeluje Lena v brance Bayeru.
5
Zaútočili domácí, z levé strany se ke střele dostal Ja-Čeol Ku, ale Leno byl na svém místě.
4
Útočný faul domácích, hosté mohou rozehrát.
2
Hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
1
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Gouweleeuw, Hong Čong-ho, Max – Kohr, Baier – Bobadilla, Ku, Caiuby – Finnbogason.
Náhradníci: Manninger – Janker, Al. Ajeti, Esswein, Altintop, Werner, Stafylidis.

Bayer Leverkusen: Leno – Jedvaj, Tah, Ramalho, Boenisch – Brandt, Kramer, Çalhanoğlu, Wendell – Bellarabi, R. Kruse.
Náhradníci: Krešić – Henrichs, Frey, Džalto, Mehmedi, V. Jurčenko, Boeder.

Rozhodčí: Schmidt – Jablonski, Gorniak.
BAYER LEVERKUSEN
Bayer se topí v nepříjemné herní i výsledkové krizi. Vše odstartovala pohárová porážka s Werderem Brémy začátkem února. Pak sice Bayer vydřel vítězství v Darmstadtu, ale po prohře v ligovém šlágru s Borussií Dortmund 0:1 přišla prohra i v Mainzu (1:3). Zmar dokumentuje i výsledek posledního ligového zápasu Bayeru – šokující domácí porážka 1:4 se zachraňujícím se werderem Brémy!
FC AUGSBURG
Domácí mají na svém kontě možná víc remíz, než by bývalo bylo zdrávo. Z posledních devíti ligových zápasů jich hned téměř polovina skončila nerozhodným výsledkem, což v tříbodovém systému představuje velké ztráty. I proto se Augsburg aktuálně krčí až na třinácté pozici, jen dva body od sestupových vod!
V dnešním utkání, v rámci pětadvacátého bundesligového kola, přivítá v SGL Areně v Augsburgu domácí FC AUGSBURG hostující BAYER LEVERKUSEN. Utkání bude rozhodovat hlavní sudí Markus Schmidt, kterému na čarách budou pomáhat Sven Jablonski a Thomas Gorniak.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.