Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů.
Sledovali jsme velice zajímavé utkání, v němž hosté vedli už o dvě branky, ale domácí se nevzdali a stav zápasu otočila na svou stranu. Jenže to by nebyla Bundesliga, kdyby se nehrálo do poslední minuty, kdy se prosadil Muto, ten vsítil hattrick. Oba soupeři se tak musejí spokojit s bodem.
90+3
90+3
Mainz právě vstřelil branku!
Centrovaný míč mířil do pokutového území, kde si ho zpracoval JOŠINORI MUTO, jehož pokus se odrazil od bránícího hráče do branky, a tak japonský útočník zkompletoval HATTRICK!
90+1
Augsburg se v závěru nechce bránit, a tak používá strategii, že nejlepší obranou je útok.
90
V poslední minutě si navedl míč do pokutového území Bobadilla, který se v něm zbavil obránce a následnou střelu vytěsnil na roh Karius!
90
Hraje se poslední minuta základní hrací doby a hostům už moc času nezbývá.
89
Hlavička jednoho ze stoperů mířila na vlastního brankáře, který s ní měl více potíží než se očekávalo.
88
Zpoza vápna vystřelil Caiuby, ale jeho slabé zakončení končí v rukavicích hostujícího gólmana, který si při tomto pokusu ani moc nezapotil.
87
1. FSV Mainz 05 prospal sedmdesát bodů a teď se snaží vše dohánět.
85
Hlavní sudí viděl v pokutovém území domácího celku útočný faul, a tak je hra přerušená, což se nelíbí samozřejmě hostům.
84
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Gonzalo Jara, přichází Florian Niederlechner.
84
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Samperio Bustara Jairo, přichází Suat Serdar.
84
Ovšem pro centr od rohového praporku si došel domácí brankář, který drží svůj tým ve vedení.
83
Hostující hráči se nevzdávají a vedli útok po levé straně, po nepovedeném centru získali roh.
81
Augsburg právě vstřelil branku!
Tak to je obrat! RAÚL BOBADILLA nejprve ztratil míč, který se dostal k Caiubymu, jenž ho vrátil do pokutového území na BOBADILLU, jenž tváří v tvář gólmanovi dává třetí branku svého celku.
80
Pěkná kombinace domácího týmu byla vedena přes přenešením hry a následnou přihrávku do druhé vlny. Ovšem trefila pouze bránícího hráče, a ta z této šance nic nebude.
79
FSV Mainz utahuje šrouby a hraje v posledních minutách před pokutovým územím soupeře, ten se zatím stíhá bránit.
78
Útok hostujícího týmu skončil přihrávkou za obranu, která byla nepřesná, a tak se k ní dostal obránce.
76
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Hong Čong-ho, přichází Jan-Ingwer Callsen-Bracker.
75
Po rohovém kopu na zemi zůstal ležet Hong Čong-ho, jenž potřebuje lékařskou pomoc.
74
Mainz vybojoval rohový kop, po kterém se k míči dostal Bell, jehož pokus už mířil do branky, ale brankář Hitz na brankové čáře reflexivně zasáhl!
73
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Či Tong-won, přichází Alexander Esswein.
72
I když sledujeme zápas dvou týmů ze spodních pater tabulky, tak utkání je velice dobré.
70
Augsburgu se už nedaří jako v předešlých minutách, a čím dál tím více se musí bránit.
69
Žlutou kartu dostává Dominik Kohr (FC Augsburg), ten u postranní čáry přišlápl kopačku soupeři.
68
Míč do pokutového území dostal Bobadilla, který se ocitl už před brankářem, ale přehození mířilo místo do branky jen vedle ní. Následně nebezpečí odvracejí hostující obránci.
67
Malli se snažil přihrát přes dva hráče na Brosinskiho, ale přihrávka byla příliš dlouhá a zamířila do zámezí.
67
Přenešení hry Caiubyho skončilo střelou vedle branky, jelikož domácí krajní záložník vystřelil z první.
66
K rohovému kope se dostal hráč v bílém dresu, který vyskočil nejvýše, a tak hru odvrátil do bezpečné vzdálenosti.
65
Pas za obranu dostal Jairo, jehož centr odvrátil soupeř pouze na rohový kop.
64
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Dominik Kohr.
63
Žlutou kartu dostává Ja-Čeol Ku (FC Augsburg), ten zajel do soupeře a místo balónu trefil jeho nohu.
62
Žlutou kartu dostává Či Tong-won (FC Augsburg), který zasáhl soupeře kopačkou do obličeje.
61
Další útok domácího týmu zastavuje faul Caiubyho, jenž je v utkání hodně vidět. Domácí záložník je rozdílovým hráčem obou soupeřů.
60
Po rohovém kopu se na zadní tyči objevil Caiuby, jenž se musel na míč hodně natahovat, a tak v dobré pozici branku jen přestřelil!
59
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Leon Balogun, přichází Daniel Brosinski.
59
Mainz pomalu, ale jistě zkvalitňuje kombinaci a je vidět, že chce brát tři body.
58
V posledních minutách se hostující hráči stále více cpou do útoku a sledujeme fotbal ze strany na stranu.
57
Od tohoto zápasu se očekával podprůměrný fotbal, ale opak je pravdou a sledujeme nádhernou podívanou.
56
Z velké dálky se do míče opřel Muto, jehož pokus sice mířil k tyči, ale hostující útočník byl příliš daleko od branky.
55
Rychlý protiútok hostujícího týmu, končí po přihrávce do druhé vlny, kterou zastavil jeden ze stoperů.
54
FSV se snaží hrát, ale dlouhé přihrávky přes obránce zatím úspěch neslaví.
53
Augsburg je po vyrovnání při chuti a obrázek hry je stejný jako v prvním poločase.
52
Nutno připomenout, že domácí hráči zvolili bílou sadu dresů a FSV nastoupilo v červené barvě.
50
A je opět vyrovnáno! Na levé straně se k centru dostal Caiuby, jenž našel na malém vápně osamoceného JA-ČEOLA KUA, který vstřelil vyrovnávací gól.
50
Augsburg je opět u balónu, ale kombinuje daleko od branky soupeře.
49
Neuvěřitelný zákrok Kariuse, jenž vytěsnil střelu z přímého kopu na roh. O zakončení se postaral Bobadilla, ale hostující brankář se na perfektně kopnutý přímák natáhl.
48
Vypadá to, že ani jeden z týmů nestřídal, a tak hrají i nadále základní jedenáctky.
47
Žlutou kartu dostává Danny Latza (1. FSV Mainz 05), který poslal soupeře k zemi těsně za pokutovým územím.
47
Ovšem centrovaný míč od rohového praporku byl příliš krátký, a tak ho obrana hostů odvrátila do zámezí.
46
Centr Caiubyho je sražený na další rohový kop domácího celku.
46
Druhý poločas zahájili hostující hráči, jejich pas za obranu úspěch neslavil.
46
Hráči obou celků se již vracejí z útrob stadionu, utkání bude za pár okamžiků pokračovat druhým poločasem.
V prvním poločase byl lepší domácí tým, který byl častěji u míče a téměř pořád útočil. Ovšem soupeři stačily dva výpady, které proměnil Muto. V závěru poločasu byla nařízená penalta, tu proměnil domácí kapitán a dal utkání další zajímavou záminku. Jak dopadne dnešní utkání? To nám odtajní druhá pětačtyřicetiminutovka.
45+3
45+3
S Balogunem to nevypadá vůbec dobře a hostující hráč opouští hrací plochu v obětí lékaře a maséra.
45+2
Na zeleném pažitu zůstal ležet Balogun, který po vlastním faulu potřebuje ještě lékařskou pomoc.
45+1
Nervozita pracuje, když sledujeme po dalším ze zákroků hostujícího hráče další strkanici.
45+1
Hlavní sudí bude nastavovat nad rámec normální hrací doby jednu minutu.
45
První poločas se blíží ke svému konci a uvidíme, co nám ve zbytku hráči ještě předvedou.
44
Žlutou kartu dostává Gonzalo Jara (1. FSV Mainz 05), který dohrál soupeře na stojnou nohu a po zásluze je potrestán.
43
Po jednom ze zákroků je na hrací ploše rušno, když začala strkanice mezi hráči, kterou rozhodčí zvládl rozehnat.
42
K pokutovému kopu se postavil PAUL VERHAEGH, jehož pokus letěl přesně k tyči, a tak je stav zápasu opět o gól. Brankář Karius sice vystihl stranu, ale na balón nedosáhl.
41
Žlutou kartu dostává Pablo De Blasis (1. FSV Mainz 05).
41
Zpoza vápna vystřelil Verhaegh, jehož pokus v pokutovém území rukou odvrátil De Blasis, a je tu pokutový kop!
39
Stále sledujeme to samé, domácí hráči útočí a hostující se brání. Ovšem i přes to je stav příznivější pro Mainz.
38
Augsburg táhl další útok podél levé postranní čáry, ale až před branku soupeře se nedokázal probojovat.
37
K míči se postavil Hong Čong-ho, jehož střela se mezi tři tyče nevešla a skončila pouze vedle branky.
36
Bell fauloval soupeře, a tak budeme svědky přímého kopu z nějakých třiceti metrů od branky.
35
Jošinori Muto dnes zaznamenal dvě branky a stále má hodně času na vstřelení hattricku.
34
Domácí jsou opět u míče, ale z vlastní poloviny hrací plochy dají branku jen těžko.
33
Šance přibývají! Domácí Caiuby se zbavil svého strážce a technickou střelou mířil k zadní tyči. Ovšem jeho pokusu scházel dobrý půl metr.
31
Opět se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš! Hra se přesunula před druhou branku, kde poslal přihrávku Malli, ale Samperio Bustara Jairo netrefil míč ideálně, a tak se dostal k JOŠINORIMU MUTOOVI, jenž dává druhý lehký gól.
30
Po rohovém kopu se do obrovské šance dostal Klavan, jenž míč netrefil v ideální pozici tak, jak by chtěl!
29
Či Tong- won se snažil obhodit si bránícího hráče, od kterého míč zamířil na další rohový kop.
29
Pas hostujícího týmu přelétl Mutoa a skončil až u domácího brankáře, jenž volí krátkou přihrávku na stopera.
28
Domácí hráči utkání dominují, ale nezvládli jeden výpad soupeře, a tak prohrávají o gól.
26
Další rohový kop byl rozehrán na krátko, ale následný centr Feulnera mířil jen nad branku.
25
Míč se nachází u domácích obránců, kteří po pár přihrávkách volí dlouhý pas na útočníky.
24
Další centr Augsburgu mířil na malé vápna, kde byli jen tři hráči v červený dresech.
23
Na pravé straně se uvolnil Verhaegh, jehož přihrávka mířila do druhé vlny, kde byl jeden ze spoluhráčů. Ovšem jeho pokus byl zablokován, a tak zůstává stav stejný.
22
Tlak domácího celku trvá a hosté čekají na okénka v obraně soupeře.
21
Po inkasované brance se Augsburg nevzdává a dostává se s míčem na polovinu soupeře.
19
Z ničeho nic je tu první branka hostujícího týmu. Pablo De Blasis dokázal využít zaváhání Hong Čonga-hoa a naservíroval přihrávku před branky, kde byl JOŠINORI MUTO. Hostující hrotový útočník se před odkrytou brankou už nemohl mýlit.
17
Aktivní Caiuby dostal míč na hranici pokutového území, kde o něj proti přesile rychle přišel.
16
Po několika přihrávkách přišel pas na Caiubyho, který chtěl poslat centr do vápna, ale jeho pokus je sražený na další roh.
16
Stále častěji jsou u míče domácí fotbalisté, kteří kombinují na vlastní polovině hrací plochy.
14
Hraje se okolo půlící čáry, kdy se oba týmy u míče rychle střídají, jelikož jejich hlavičkové přihrávky jsou nepřesné.
13
FSV se na malou chvíli dostalo k míči, ale následně domácí vytvořili tlak, po němž získali také balón.
12
Hráči v bílých dresech opět kombinují na vlastní polovině hrací plochy, když se k nim dostala další nepřesná přihrávka soupeře.
11
Další nedorozumění v rozehrávce hostujícího mužstva a k míči se vrací domácí.
10
Zatím vůbec nevypadá, že by Augsburg byl poslední v tabulce, naopak Mainz se pouze brání.
9
Hostující Muto si dvakrát zpracoval míč na prsa, ale jeho druhá rozehrávka našla jen soupeře.
7
Z levé strany centroval Matavž, jehož centr zpracoval Bobadilla, jemuž se do cesty připletl Caiuby, a tak bylo rázem po akci.
7
K míči se vracejí hráči v bílých dresech, ti volí postupný útok, ale zatím jsou v jeho zárodku.
6
Na hranici velkého vápna po osobním souboji zůstal na zeleném pažitu ležet Caiuby, ovšem hlavní sudí faul nepostřehl.
5
Na stadiónu panuje výborná divácká kulisa, kterou vyprodukovali domácí hráči skvělým výkonem v úvodních minutách.
4
Snad poprvé se 1. FSV Mainz 05 podívali k šestnáctky soupeře, ale jejich kombinace neměla dlouhého trvání.
3
Neuvěřitelné, skóre se mohlo poprvé měnit. Rohový kop sice hostující obrana odvrátila, ale za pokutovým územím byl napřažený Feulner, jehož dělovka skončila na horní tyči!
3
V úvodních minutách jsou u míče pouze domácí fotbalisté, kteří vybojovali rohový kop.
2
Hned ve druhé minutě jsme se dočkali střely z pětadvaceti metrů, kterou vyprodukoval Či Tong-won. Ovšem jeho pokus mířil jen do prostoru, kde stál brankář.
2
FC Augsburg dnes nastupuje v bílých dresech, naopak jejich soupeř zvolil červenou barvu.
1
Úvodního výkopu se chopil domácí celek, který poslal dlouhý pas na levou stranu, kde hlavou vládne Balogun.
1

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Hong Čong-ho, Klavan, Feulner – Caiuby, Ku, Baier (C), Či Tong-won – Matavž, Bobadilla.
Náhradníci: Manninger – Esswein, Werner, Morávek, Trochowski, Callsen-Bracker, Kohr.

1. FSV Mainz 05: Karius – Balogun, Bungert (C), Bell, Bengtsson – G. Jara, Latza – De Blasis, Mallı, Jairo – Muto.
Náhradníci: Huth – Moritz, Brosinski, Nedělev, Niederlechner, Serdar.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim.
FC Augsburg

Augsburg najdeme na posledním místě tabulky, když získal pouhých pět bodů. Domácímu celku nefunguje téměř nic, což naznačuje také skóre 9:20. Poslední tým by nutně potřeboval vyhrát, k čemuž má dobrou šanci právě v tomto duelu. Nejlepším střelcem týmu je Paul Verhaegh, ten vsítil tři branky.
1. FSV Mainz 05

Hostující tým v předešlých zápasech posbíral dvanáct bodů, ale v posledních pěti duelech si připsal čtyři porážky a potřebuje se nutně chytit. Mainz hodně inkasuje, když ze své sítě lovil míč šestnáctkrát. Nejlepším střelcem týmu je Yunus Malli, který pokořil brankáře soupeřů šestkrát.
Vítám vás u jedenáctého kola německé Bundesligy, v níž se utká FC Augsburg s 1. FSV Mainz 05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.