To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém jasně dominoval domácí Bayern, ale do vedení šli hosté a dlouho ho drželi. Ve druhém dějství ale mnichovský celek zabral a nakonec vyhrál 3:1. Bayern měl drtivý tlak a vyhrál zcela zaslouženě.

90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Fabian Holland, přichází Benjamin Gorka.
86
Bayern zahrával osmnáctý roh, ale nic z něho nebylo.
85
Bayern právě vstřelil branku!
Franck Ribéry je zpět! Francouzský záložník se dostal na levé straně k míči a vymyslel parádní přihrávku! ROBERT LEWANDOWSKI poté už neměl problém z bezprostřední blízkosti překonat hostujícího brankáře a Bayern vede 3:1.
84
Hosté nyní dobře kombinovali na polovině Bayernu, nakonec z toho byla přihrávka do vápna, ale tam si pro míč došel pozorný Neuer.
83
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Xabi Alonso.
82
Ani z další akce domácího celku nic nebylo. Uvidíme, zda něco kloudného vymyslí i Darmstadt.
80
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a hosté se pouze brání. Je před námi posledních deset minutek.
78
Robben se na hranici malého vápna dostal k míči, ale neměl to lehké a branku trefit nedokázal. Stav zápasu se tedy nemění.
76
Bayern zahrával další dva rohy, celkem jich už zahrával sedmnáct, ale třetí branky se favorit tohoto zápasu nedočkal.
75
Neuer měl po dlouhé době práci, ale s centrovaným míčem si dokázal v pohodě poradit.
73
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Sandro Sirigu, přichází Marco Sailer.
71
Tak jsem to možná přivolala, protože po další akci jde domácí celek do vedení 2:1! Po centru se ve vápně k míči dostal THOMAS MÜLLER, byl zády k brance, ale vyřešil to naprosto fantasticky. Vystřihl nádherné nůžky a Christian Mathenia byl bez šance, nádherná branka.
71
Posledních dvacet minutek má Bayern na to, aby ze svého tlaku vytěžil vedoucí branku. Bude to ještě zajímavé, což se možná ani nečekalo.
69
Domácí se dostali do vedení, ale branka, kterou vstřelil Lewandowski, nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
68
Po další střele je tu opět roh pro celek z Mnichova.
68
Roh s číslem čtrnáct branku nepřinesl. Hosté se osvobodili, ale u míče jsou stále domácí.
67
Po zblokované střele je tu rohový kop pro Bayern.
66
Christian Mathenia musel zasahovat, ale s pokusem, kterým se prezentoval Robben, si v pohodě poradil.
64
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Mario Vrančić, přichází Jan Rosenthal.
63
Další akci Bayernu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
62
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale Darmstadt dobře brání, hlavně tedy obětavě a drží nerozhodný výsledek.
60
Ani z rohu s pořadovým číslem třináct nic nebylo. Rozehrávat tak bude Christian Mathenia, který samozřejmě vůbec nepospíchá.
59
Robben se dostal ve vápně k míči, ale trefil pouze obránce. Roh pro Bayern.
58
Bayern má obrovský tlak. Nyní zahrával další dva rohy, ale hosté se i tentokrát ubránili.
57
Mnichovský celek zahrával svůj desátý roh, ale ani z něho nic nebylo. U míče jsou však stále domácí.
56
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Serdar Tasci, přichází Juan Bernat.
55
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Franck Ribéry.
53
Bayern zahrával rohový kop, ale ani z něho nebylo a hosté tedy stále drží nerozhodný stav.
51
Žlutou kartu dostává Joshua Kimmich (Bayern Mnichov).
49
Ale nyní už to domácím vyšlo a je vyrovnáno! Rafinha poslal míč do vápna, tam si ho skvěle zpracoval THOMAS MÜLLER, který obešel protihráče a pohotově prostřelil brankáře.
49
Domácí kombinují na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet. Hosté ale zatím dobře napadají.
48
Tak zatím ke střídání nedošlo, ale myslím si, že k nějaké změně brzy dojde.
47
Hosté to hned zkusili dlouhým nákopem, ale za míčem šel pouze Wagner a s tím si domácí zadáci v pohodě poradili.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Vypadá to, že domácí celek bude střídat, tak uvidíme...
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je zcela jasně lepší Bayern, který měl několik šancí, ale neprosadil se. Hosté se dopředu vydali pouze párkrát, ale i tom jim stačilo, aby se prosadili a v poločase tak vedou překvapivě 1:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
45+2
45+2
Z toho ale nic nebylo a v prvním poločase se už nic nestane. Domácí fanoušci pískají.
45+1
Robben to ještě vyzkoušel z hranice velkého vápna, ale pozorný Christian Mathenia míč vyrazil na roh.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Vidal zahrával zajímavou standardní situaci z hranice velkého vápna, ale poslal míč jen do míst, kde byl připravený Christian Mathenia.
42
Po bleskové akci to vyzkoušel z hranice velkého vápna Thomas Müller, ale s jeho přízemním pokusem si hostující brankář dokázal poradit.
40
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek, tak uvidíme, zda domácí něco vymyslí.
38
Žlutou kartu dostává Rafinha (Bayern Mnichov).
36
Arjen Robben se nakonec dostal k centru, ale ten byl hodně nepřesný a míč skončil v zámezí. Hosté s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchají.
35
Domácí kombinují na polovině svého soupeře, ale daleko od branky, kterou střeží Christian Mathenia.
34
Hosté zatím stále drží cenné vedení. Bayern je jasně lepší, ale Darmstadt bojuje a v některých momentech má i štěstí, ale to přeje připraveným.
32
Kingsley Coman nedokázal na pravém křídle zpracovat míč a ten se od něj odrazil do zámezí.
31
Z dálky to vyzkoušel dnes velmi aktivní Rafinha, ale jeho pokus nebyl přesný a ani tentokrát tedy branku hostů neohrozil.
29
Ale hosté se dokázali ubránit a stále tak senzačně vedou nad Bayernem 1:0.
28
Mnichovský celek se hned vydal dopředu a vybojoval svůj šestý roh.
26
Darmstadt právě vstřelil branku!
Tak to je obrovská rána pro Bayern, který měl řadu dobrých šancí, ale neprosadil se, naopak hosté se snad poprvé vydali dopředu a jdou do vedení. SANDRO WAGNER si na přední tyči počkal na centrovaný míč a přesnou hlavičkou nedal Neuerovi šanci.
24
Robben byl v ofsajdu a ukončil tak obrovský tlak mnichovského celku, který je jasně lepší.
22
K hlavičce se dostal Lewandowski, ale byl daleko od branky a tu nakonec ani neohrozil.
22
Další roh pro Bayern, už pátý.
21
Po krátkém ošetřování se už opět hraje. U míče jsou opět domácí, kteří kombinují na polovině svého soupeře.
19
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté byli u míče, ale velmi rychle o něj přišli na tahu je tak opět Bayern.
18
Třetí rohový kop pro Bayern.
17
Bayern se stále tlačí dopředu a hosté se pouze brání. Nutno dodat, že mnichovský celek má od prvních minut obrovský tlak.
16
Dvě šance Roberta Lewandowského! Nejdříve dokázal usměrnit míč do branky, ale Christian Mathenia konečky prstů zasáhl. Po dalším centru se do zakončení opět tlačil Lewandowski, ale tentokrát mu pár centimetrů chybělo!
14
Ranfiha se na hranici velkého vápna opřel do míče, ale po jeho dělovce skončil zhruba metr vedle levé šibenice a rozehrávat od své branky tak bude Christian Mathenia.
12
Arjen Robben si na velkém vápně chtěl přehodit míč na levou nohu, ale hosté s tím počítali a Nizozemci zastavili.
11
Ale ani ze svého druhého rohu domácí nic nevytěžili a stav zápasu se tedy nemění.
10
Vidal to vyzkoušel z dálky, míč ještě tečoval jeden z hostujících hráčů a ten nakonec skončil na břevně! Roh pro Bayern.
9
Ale domácí míč rychle získali a byla z toho šance, jenže tu zastavil pomezní rozhodčí, protože Costa byl podle něj v ofsajdu.
8
Ale Costa nezvládl přihrávku šajtlí a doslova daroval míč hostům, kteří se snaží zklidnit hru a nikam nepospíchají.
7
Domácí hned od úvodních minut diktují tempo hry a tlačí se dopředu, což se ale očekávalo.
5
Poprvé se dopředu vydali i hosté, ale rychlá akce skončila nepřesnou přihrávkou a na tahu je tak opět Bayern.
3
Míč poslal do vápna Vidal a do zakončení se dostal Robben, ale měl to těžké a kulatý nesmysl skončil vysoko nad brankou, kterou střeží Christian Mathenia.
2
Po další akci je tu první roh pro Bayern.
2
Coman hned zkoušel vysunout Robbena, ale ten byl zdvojen a nakonec i o míč obrán.
1
Úvodní výkop obstarali domácí, kteří hrají v červených dresech. Hosté hrají v modrém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel mezi mnichovským Bayernem a Darmstadtem tedy začne za malý okamžik.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Kimmich, Tasci, Alaba – Robben, Rafinha, Arturo Vidal, Coman – T. Müller, Costa – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – Bernat, Th. Alcântara, Ribéry, Alonso, Götze, Rode.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Caldirola, Rajković, J. Díaz – Sirigu, Jungwirth, Holland, Kempe – Wagner (C), M. Vrančić.
Náhradníci: Załuska – Gorka, Rosenthal, Sailer, Platte, Stroh-Engel, Ivana.

Rozhodčí: Weiner – Grudzinski, Henschel.
Poslední vzájemné zápasy

Bayern – Darmstadt 1:0
Darmstadt – Bayern 0:3
Bayern Mnichov si i v této sezoně vede skvěle a od prvních kol kráčí za titulem. Bayern má na svém kontě 56 bodů, když pouze dvakrát remizoval a jednou prohrál. Před druhým Dortmundem má Bayern k dobru osm bodů. Nutno ještě dodat, mnichovský celek nastřílel už 53 branek, což je o 31 více, než vstřelili hosté. V posledním kole hrál Bayern v Augsburgu, kde nakonec vyhrál 3:1.

SV Darmstadt 98 má na svém kontě zatím 24 bodů, což na nováčka není špatné. Darmstadt je tak na třináctém místě a zatím se drží na nesestupových pozicích. Na barážovou šestnáctou pozici ale hosté mají o dobru pouze čtyři body, takže by potřebovali bodovat, což ale nebude vůbec lehké.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu 22. kolo a my budeme sledovat duel mezi mnichovským Bayernem a Darmstadtem. Jasným favoritem tohoto utkání je samozřejmě domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.