Rozhodčí pískl naposled do píšťalky a ukončil toto utkání, které nakonec končí remízou 1:1, která je v součtu celého utkání zasloužená. Augsburg byl blízko získání třech bodů, ale nakonec se domácím podařilo v 86. minutě skóre srovnat.

Z mé strany je to pro tuto chvíli již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších sportovních přenosů.
90+2
90+2
Ještě jedno střídání, které nám utkání o něco protáhne. Mölders si zahraje pár posledních vteřin místo Wernera.
90+1
Feulner vidí v samém závěru žlutou kartu.
90+1
Již v první minutě nastavení se míč dostal po nepřesné přihrávce k Hitzovi. Nastavovat se budou pouze dvě minuty nad rámec hrací doby.
89
Hraje se ve středu hřiště, nyní to již vypadá, že si oba celky rozděí po bodu.
88
Na druhé straně nám po akci hostů vznikla menší strkanice, rozhodčí vše vyřešil elegantně. Vytáhl žlutou kartu pro domácího Zambrana a hostujícího Verhaegha.
88
86
Frankfurt právě vstřelil branku!
Staré otřepané nedáš – dostaneš se opět ukazuje v plné své kráse. Zatímco hosté nedokázali ve stoprocentní šanci skórovat, tak se na druhé straně přesně trefil MARCO RUSS, který dostal míč před branku a zblízka zamířil přesně.
85
Hrdinou posledních chvil je Hradecky, ten zlikvidoval další stoprocentní šanci Augsburgu. Obrana Frankfurtu nyní připomíná trhací kalendář, ze kterého hosté každým rychlým brejkem utrhávají jeden list, jenže celá akce brankou neskončila.
84
Řecký obránce Stafylidis ve službách Augsburgu se dostal až ke střele, jeho pokus mířil ale dosti nepřesně.
83
Akce jako přes kopírák, míč z pravé strany letí do pokutového území, ale tam je pouze připraven brankář Hitz.
82
Ten si pohlídal Hitz, který vyskočil nejvýše a s přehledem schoval kulatý nesmysl do své náruče.
81
Tak to přece jen vypadá, že se domácí dočkají závěrečného tlaku. Či Tong-won musel plnit také své defenzivní úkoly a zvládl to, když odehrál míč na roh.
80
Hosté již budou zřejmě spoléhat jen na rychlé brejky, po jednom takovém uháněl sám na Hradeckeho Či Tong-won, ale domácí brankář podržel svůj tým a vykřesal tak ještě jiskřičku naděje.
78
Jiná situace nastala po milimetrově přesném pasu na Aignera. Hostům neklapla ofsajdová pas a Aigner se tak dostal až k zakončení, to ale mezi tři tyče neletělo.
78
Jenže jeho zahrání nebylo nikterak kvalitní, s pokrytím vzdušného prostoru nemají domácí dnes příliš problémů.
77
Domácí vybojovali rohový kop.
76
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alexander Esswein, přichází Markus Feulner.
75
Jsme na startu poslední patnáctiminutovky a zatím to na nějaký závěrečný tlak z pohledu Frankfurtu vůbec nevypadá.
74
Poslední střídání domácích je zde, Waldschmidt nahradil Castaignose.
73
Tong-won zkusil střelecké štěstí opět a nyní mířil mnohem lépe a donutil Hradeckeho také k zákroku, ten si prostor u své levé tyče pohlídal.
72
Rýsovala se zajímavá šance Augsburgu, ale Či Tong-won se rozhodl zakončit sám a jeho střela byla z kategorie velmi nepodařených. Tong-won se ihned poté omlouvá spoluhráči, který čekal na pas marně.
71
Hitzův další výkop pomohl Augsburgu rozehrát útočnou akci, bojuje se před pokutovým územím.
69
Boj na ofsajdové linii byl posouzen jako nedovolený a rozehrávat tak může brankář Hitz.
68
Obě strany střídali, sestavu Frankfurtu by měl oživit Ignjovski, naopak za Augsburg si zahraje Či Tong-Won.
68
67
Okénko v defenzívě Frankfurtu mohlo být rychle potrestáno, ale Esswein nezamířil na zadní tyč přesně.
66
Akce domácích jsou hodně podobné a hosté je zatím dokáží dobře bránit, většinou se jedná o přihrávku do křídla a centr, jeden takový obrana Augsburgu zablokovala na roh.
63
Oczipka nezvládl situaci na útočné polovině a poté chyběl vzadu, rychlý protiútok zakončil střelou Esswein, ale mířil v dobré pozici nad.
62
Hasebe se srazil s Baierem, druhý jmenovaný skončil na trávníku a nakonec je pískáno proti Frankfurtu.
61
Přímočará akce Augsburgu byla zakončena střelou vysoko nad.
60
Hodina hry je za námi, domácí jsou stále pozadu jednu branku a přestože jsou ve druhé půli aktivnější, tak na jejich první gól v zápase stále čekáme.
59
Rohový kop Frankfurt nenašel žádného z domácích hráčů, nakonec byla celá akce zakončena střelou z dálky, ale ta neměla gólové parametry.
55
Rychlý protiútok hostů skončil také jen nepřesným zakončením.
54
Velmi dobrou přihrávku dostal za obranu Seferovič, jeho zakončení z otočky však bylo hodně špatné a ze zajímavé akce tak nebezpečí před Hitzem nevzniklo.
53
Kohr (AUG) přispěchal do souboje o vteřinu později a tvrdě sestřelil protihráče, okamžitě je potrestán žlutou kartou.
52
Tak Halil Altıntop je zpět ve hře, ještě si něco vysvětloval s rozhodčím, ale jeho zranění zřejmě nebude tak vážné.
51
Dle opakovaných záběru ke kontaktu zřejmě opravdu došlo, ale na první pohled to nevypadá na nic zásadního. Uvidíme, zda Halil Altıntop bude schopen pokračovat, nyní je v péči lékařů.
50
Halil Altıntop se ocitl na trávníku a drží se za tvář. Okamžitě se strhla menší potyčka, kterou musí uklidňovat hlavní rozhodčí a tomu pomáhá také asistent.
49
Druhý poločas začal v podobnému duchu jako končil ten první, domácí drží míč, ale přes zahuštěný střed hřiště se nemohou k ničemu zásadnějšímu dostat.
47
Hosté vysunuli napadání hodně vysoko, nakonec si Oczipka poradil na výbornou a na konci si vynutil faul.
46
Domácí si připravili v poločasové přestávce jedno střídání, Gerezgihera nahradil Chandler.
46
První poločas byl ihned po poslední akci ukončen, hosté tedy odchází do šatny spokojenější, když se zásluhou Caiubyho dostali ve 23. minutě do vedení.
45
45
V samém závěru udělal domácí obránce obrovskou chybu, když podcenil situaci a kolem něj se prohnal protihráč. Nakonec pro Frankfurt vše dobře dopadlo, protože se Caiuby zamotal do kliček.
44
V samém závěru prvního poločasu ještě domácí získali rohový kop.
43
Akci Augsburgu zastavil ofsajd.
42
Gerezgiherovi chybělo možná pět centimetrů, aby dosáhl na míč a uháněl sám na branku, ale takto pouze kulatý nesmysl doputoval do zámezí.
41
Hitz podržel v závěru prvního poločasu svůj tým, když se parádně roztáhl jak široký, tak dlouhý a vytlačil střelu Russa na roh.
41
Hitz měl co dělat, aby pokryl prudkou přihrávku od svého spoluhráče, vše však zvládl a míč nakonec s přehledem poslal na polovinu hřiště.
40
Esswein (AUG) zůstává po hlavičkovém souboji otřesen na hrací ploše.
39
Do pokutového území poslali hosté nebezpečný míč, který mířil do hloučku hráčů, nakonec jej ale nikdo nezasáhl takovým způsobem, aby zamířil na bránu.
38
Nepřesná přihrávka doputovala k Hitzovi, který má čas na rozehrávku.
36
Míč se dle rozhodčích dostal za brankovou čáru a měli naprostou pravdu. Divákům se to nelíbí, ale opakované záběry jasně dokázali, že míč se dostal do zámezí.
35
Klavan objal soupeře a tím mu zabránil v dalším postupu, to rozhodčím pochopitelně uniknout nemohlo.
34
Opět píšťalka rozhodčího zastavuje akci domácích, tentokrát se jednalo o ofsajd.
32
Nyní to po rychlém protiútoku zkoušeli netradičně domácí, ale nakonec z celé akce není ani rohový kop, což se nelíbí hráčům na hřišti, ani divákům v hledišti.
31
Naopak opět rychlé dvě přihrávky stačily Augsburgu k tomu, aby se dostal až před Hradeckeho, ten po střele z pravé strany zasahovat nemusel.
30
Opět to byli domácí, kteří drželi míč na útočné polovině, ale nic z toho ani tentokrát nebylo.
29
Už se rýsovala šance pro Frankfurt, ale míč se nakonec přes finální přihrávku do pokutového území nedostal.
28
Hitz vyběhl z brány a v pohodě si došel pro míč.
27
Další ostřejší zákrok ve středu hřiště, v tom se nyní odehrávají minuty po první brance zápasu. Domácí se s míčem snaží něco vymyslet, ale připravená obrana Augsburgu vše zatím zvládá.
25
Tvrdý souboj ve středu hřiště končí faulem hostujícího hráče, rozehrávat tedy mohou domácí.
23
Augsburg právě vstřelil branku!
Po ztrátě míče ve středu hřiště domácí propadli a rychlou akci na dvě přihrávky dokázal Augsburg proměnit v úvodní branku zápasu. Brazilec FRANCISCO CAIUBY zamířil přesně pod horní tyč a nedal Hradeckemu šanci.
22
Na opačné straně byl přímý kop rozehrán podstatně lépe, Gerezgiher našel hlavu Reinartze, ten ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.
21
Sám faulovaný Halil Altıntop rozehrál standardní situaci, ale rozehrávka měla k ideální hodně daleko.
20
Hasebe poslal ostře k zemi protihráče, který se dožadoval i karetního trestu a jeho žádostí bylo nakonec i vyslyšeno.
19
Krásná přihrávka do uličky rozeběhla útok domácích, před pokutovým územím se však defenzivní linie Augsburgu zformovala a nebezpečně vypadající akci zastavila.
18
Míč letěl na přední tyč, ale tam byla připravena obrana Frankfurtu, která okamžitě poslala do míč do klidnějších pozic.
18
Centr hostů z pravé strany byl sražen na rohový kop.
16
Domácí kombinují prozatím na vlastní polovině hřiště, jedná se o krátké přihrávky z levé strany na pravou.
15
Máme za sebou patnáct minut hry a na první branku stále čekáme, na obou stranách jsme viděli jednu zajímavější akci, ale ta ke gólu nevedla.
13
Werner se řídil heslem, když nevíš co, tak vystřel. Jeho pokus ze dvaceti metrů mířil hodně mimo.
12
Na opačné straně zastavuje domácí tým ofsajd.
11
Rychlý protiútok hostů málem vedl k první brance, na levou stranu dostal míč skvěle do běhu Halil Altıntop, ale v poslední chvíli mu byl skluzem míč odebrán a Hradecky tak nemusel zasahovat, přestože už proti střelci startoval.
10
Hraje se ve středu hřiště, domácí se snaží kombinovat s míčem, ale v této části hry to k ničemu kloudnému nevede.
8
Domácí dobře roztáhli hru do křídla, nakonec celá akce skončila přízemním centrem do šestnáctky, ale tam nebyl připraven nikdo v černém dresu Frankfurtu.
7
Na hřišti nám to začíná malinko jiskřit, Klavan byl úspěšnější v souboji a vybojoval pro Augsburg aut.
6
Ofsajd zastavil rychlý protiútok Eintrachtu.
5
Oczipka (FRN) si pomohl hodně hraničním zákrokem u pokutového území, ale rozhodčí jej pustil a tak se Frankfurt dostal k balónu.
4
Po souboji ve středu hřiště se píská proti domácím.
3
Celá akce hostů byla zakončena i střeleckým pokusem, ale Hradecky mohl zůstat v klidu, míč letěl hodně mimo tři tyče.
3
Augsburg se také podíval na útočnou polovinu, Caiuby vybojoval alespoň autové vhazování.
2
Domácí to zkusili po pravé straně, ale míč se již dostal do zámezí.
1
Hned v první minutě zde máme první vzrušení před Hitzem, který nakonec nemusel zasahovat. Gerezgiher v dobré pozici poslal míč nad branku, byl však pod tlakem a tak měl pozici složitou.
1

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Hasebe, Zambrano, Abraham, Oczipka – Aigner, Russ, Reinartz, Gerezgiher – Seferović, Castaignos.
Náhradníci: Lindner – V. Kadlec, Djakpa, Flum, Chandler, Waldschmidt, Ignjovski.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Hong Čong-ho, Klavan, Stafylidis – Kohr, Baier – Esswein, Altintop, Werner – Caiuby.
Náhradníci: Manninger – Feulner, Janker, Callsen-Bracker, Či Tong-won, Mölders, Max.

Rozhodčí: Meyer – Wilenborg, Bornhorst.
Vzájemné zápasy

V loňské sezóně se týmy utkaly dvakrát, nejprve ve třetím kole zvítězil Augsburg na hřišti soupeře 0:1, v odvetě ve 20. kole skončilo utkání remízou 2:2.
FC Augsburg

Ani Augsburg zatím na svém kontě nemá žádný bod a dokonce ani jednu vstřelenou branku. Po domácí porážce 0:1 s Herthou Berlín mají hosté tedy co napravovat.

V loňské sezóně skončil Augsburg na výborném pátém místě, které rozhodně nebude lehké zopakovat.
Eintracht Frankfurt

Frankfurt vstoupil do nové sezóny na hřišti Wolfsburgu a po porážce 2:1 zatím čeká na první ligové body. Všechny tři branky zápasu padly v prvních devatenácti minutách, kdy se za Frankfurt trefil Stefan Reinartz.

V loňské sezóně se Eintracht umístil na deváté příčce, která zajišťovala klidný střed tabulky.
Německá Bundesliga dnes pokračuje 2. kolem, v tomto přenosu budeme sledovat utkání Eintracht Frankfurt – FC Augsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.