Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
Derby mezi Frankfurtem a Darmstadtem je u konce. Slavit se bude na hostující straně, protože nováček soutěže dokázal na hřišti svého rivala vyhrát 1:0 po brance z prvního poločasu. Frankfurt ačkoliv měl ve druhém poločase silný tlak, tak si žádnou vážnější šanci vypracovat nedokázal.
90+5
90+5
Stendera na středu hřiště fauloval a hosté mají velkou možnost pozdržet čas.
90+4
Kadlec se po přihrávce Aignera dostal v pokutovém území ke střele, ale nezamířil přesně.
90+3
Po chybě hostujícího obránce se ke střele z dvaceti metrů dostal Russ, jenž svůj pokus poslal přímo do náruče brankáře Darmstadtu.
90+3
Až nyní začíná pokračovat nastavený čas.
90+1
V kotli Darmstadtu se mohutně slaví, dokonce jsou v jejich sektoru vidět plameny. Hra je nyní přerušena.
90+1
Ve druhém poločase budou nastaveny čtyři minuty.
90
Seferović vzal před pokutovým územím zodpovědnost na sebe a překvapivě vystřelil. Jeho rána skončila vedle branky.
89
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Tobias Kempe, přichází Slobodan Rajković.
88
Po volném kopu hostí se dostal k hlavičce Wagner, ale zamířil nad břevno. Čas domácím velmi rychle utíká.
87
Russ se provinil faulem na vlastní polovině a dostává žlutou kartu. Za následné protesty klidně mohl uvidět druhou, tak se ovšem nestalo.
87
Domácí se po rohovém kopu hnali do rychlého protiútoku, ale ten byl po útočném faulu Kadlece ukončen.
86
Darmstadtu se podařilo vybojovat rohový kop. S jeho rozehrávkou hosté rozhodně spěchat nebudou.
85
Za zdržování vidí žlutou kartu Mathenia.
84
Seferović se dostal na druhé straně do pokutového území, ale zakončit se mu nepodařilo. Míč mu utekl do zámezí.
82
Mohlo být rozhodnuto! Heller se dostal z levé strany do pokutového území, zbavil se Zambrana a byl zcela sám před Hradeckym. Toho však tvrdou střelou nedokázal překonat.
81
Ojedinělý útok Darmstadtu zakončoval hlavou Caldirola hodně nepřesně.
80
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Slobodan Medojević, přichází Václav Kadlec.
79
Frankfurt má v posledních minutách opravdu silný tlak, ale obrana Darmstadtu všechny akce domácích likviduje hned v jejich zárodku.
77
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Jan Rosenthal, přichází Marco Sailer.
76
Na straně Darmstadtu se připravuje střídání.
74
Jungwirth se před vápnem dostal k míči, ale branku přestřelil.
73
Darmstadt se dostal na útočnou polovinu a vybojoval rohový kop.
71
Vzrušení ve Frankfurtu bylo zbytečné. Aigner se sice dostal do dalšího brejku, ale ještě před zakončením byl odpískán ofsajd.
70
Stendera se pokusil vystřelit z dvaceti metrů, ale nakonec tak neudělal a o míč přišel.
69
Darmstadt v posledních chvílích míče pouze nakopává dopředu a snaží se především pečlivě bránit.
66
Tlak Frankfurtu začíná s postupem času narůstat, ale hosté se zatím bez problémů brání.
64
Znovu je hra přerušena kvůli faulu domácího hráče. Fotbalisté Frankfurtu mají s disciplínou velké problémy.
63
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Fabian Holland, přichází Júnior Díaz.
61
Zajímavá střela Reinartze v brance neskončila, když ji dokázal jeden z obránců srazit těsně vedle branky!
61
Heller z pravé strany hledal ve vápně Wagnera, ale tomu chyběly centimetry.
60
Kempe se stal exekutorem přímého kopu, ale branku Hradeckého neohrozil. Střela letěla vysoko nad branku.
59
Zambrano zezadu podrazil Wagnera a dostává žlutou kartu. Tady se klidně mohla vytáhnout červená.
58
Na hřišti to znovu jiskří a bude se trestat. Žlutou kartu uviděli Stendera a Niemeyer.
58
57
Frankfurt si po rohovému kopu dokázal vytvořit silný tlak, ale nakonec se vyrovnání nedočkal. Střelu Stendera vyrazil Mathenia mimo tři tyče.
56
Waldschmidt se dostal z levé strany do vápna a snažil se přihrát před branku. Míč byl sražen na rohový kop.
54
Stendera ve skluzu trefil Hollanda a je pískán útočný faul.
53
Darmstadt se ve druhém poločase zcela jistě nikam zbytečně tlačit nebude a bude hrát ze zajištěné obrany.
52
Aigner dostal dobrý pas za obranu a utíkal sám na Matheniu, kterého střelou po zemi nepropálil.
51
Oczipka z přímého kopu poslal míč pouze do připravené zdi a následně se dopustil faulu.
50
Aigner byl zastaven za hranicí pravidel a Holland dostává žlutou kartu. Domácí mají k dispozici přímý kop.
48
Frankfurt nevstoupil do druhého poločasu nejlépe, zatím se na útočné polovině moc neohřál.
47
Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči Heller a tvrdě vypálil. Rána se však snesla vysoko nad branku.
46
Darmstadt se hned po rozehrávce natlačil na útočnou polovinu a vybojoval rohový kop.
46
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Luca Waldschmidt.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:32.
Darmstadt odehrál první poločas bezchybně a zaslouženě se dostal do vedení, když se ve 30. minutě prosadil po volném kopu Sulu. Frankfurt si během prvních pětačtyřiceti minut žádnou vážnější šanci nevypracoval.
45+1
45+1
V prvním poločase se nastavovat nebude.
45
Reinartz při skluze dostal nešťastně kopačkou do obličeje a na chvíli zůstal ležet na trávníku.
44
Darmstadt se snaží první poločas v poklidu dohrát a kombinuje na útočné polovině.
42
Rozhodčí Brych nechává hru často i přes tvrdé zákroky pokračovat.
41
Rosenthal se hnal za odraženým míčem do pokutového území, ale Zambrano zachoval klidnou hlavu a míč zkušeně odkopl.
39
Seferović to poněkolikáté v tomto duel přehnal s tvrdostí a až nyní je potrestán žlutou kartou.
38
Hostující obrana vše zvládla bez problémů, domácí se ke střele po volném kopu nedostali.
37
Nyní si rozehrávku volného kopu vyzkouší fotbalisté Frankfurtu.
36
Po volném kopu Darmstadtu se dostal k hlavičce Sulu, ale tentokrát nasměroval míč nad branku.
35
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází David Abraham, přichází Marco Russ.
34
Obrana domácího celku však nepůsobí příliš koncentrované. Hosté by toho mohli využít.
33
K centrovanému míči z pravé straně se dostal Seferović, ale jeho zakončení ve skluzu nebylo ideální.
32
Frankfurt se snaží na inkasovanou branku zareagovat a vyvíjí si na útočné polovině silný tlak.
30
Darmstadt právě vstřelil branku!
Rozehrávka volného kopu vyšla Darmstadtu na jedničku. Kempe naservíroval do vápna parádní centr, k němu se dostal AYTAÇ SULU a hlavou usměrnil míč k tyčce. Hosté se tedy ujímají vedení.
29
Rychlý protiútok Frankfurtu ohrožení branky nepřinesl, protože se Aigner dostal do ofsajdu.
28
Kempe obdržel přihrávku před pokutovým územím soupeře, ale prováhal ideální možnost vystřelit. Poté trefil pouze bránícího hráče.
26
Po centru z pravé strany se ve vápně uvolnil Aigner a hlavou nasměroval míč těsně nad branku.
25
Fotbalisté Darmstadt velice aktivně napadají a domácím dělá problémy rozehrávka.
23
Rosenthal hraje velmi dobré utkání a málem se stal autorem úvodní branky duelu. Záložník vystřelil z dvaceti metrů a málem nachytal Hradeckého.
21
K podobnému zakončení se dostal Reinartz a tentokrát již musel Mathenia zasahovat.
20
Stendera se před pokutovým územím dostal k odraženému míči a okamžitě ho napálil na branku. Mathenia nakonec zasahovat nemusel, míč se stočil vedle pravé tyče.
18
Gaćinović se prosmýkl na levé straně a pokusil se odcentrovat. Jeho záměr mu ale nevyšel.
17
Mnoho pohledných fotbalových akcí ale k vidění není. Zatím se hraje velmi opatrně okolo středu hřiště.
15
Caldirola se pokusil dlouhým pasem dopředu uvolnit Wagnera, ale ten se k míči nedostal.
14
Sektor hostí je plný pyrotechniky. Tomuto duel náboj rozhodně nechybí.
12
Stendera se dostal přes bránícího hráče a namířil si to do pokutového území. V něm si míč špatně předkopl a ten mu utekl do zámezí.
11
V úvodu utkání se hraje velmi tvrdě. K vidění je hodně ostrých soubojů.
11
Darmstadt nakonec zahrával dva rohové kopy za sebou, ale ani po jednom se ke střele nedostal.
10
Heller nabral okolo pravé lajny parádní rychlost a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
9
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Abraham, ale míč nasměroval nad branku.
7
Tentokrát se útočník Frankfurtu představil v lepším světle a pokusil se vystřelit z dvaceti metrů. Střela se dostala až do vápna, kde byla sražena na rohový kop.
7
Seferović se provinil útočným faulem proti Sulovi a hodně se zlobí na rozhodčího. Zde to vypadalo spíše na faul hostujícího hráče.
5
Seferović krásným pasem mezi beky uvolnil Stendera, ale ten se nakonec ke střele nedostal.
4
Darmstadt vstoupil do zápasu velmi aktivně a domácím se nedaří udržet u míče, natož se k němu dostat.
3
Holland byl při odkopu míče tvrdě faulován Aignerem, ale ten žlutou kartu neobdržel.
2
Rosenthal vybojoval na středu hřiště míč a dostal se až k centru do vápna. Ten však domácí obrana bez problémů zachytila.
1
O ten se postarali fotbalisté Frankfurtu. Dnešní duel je zahájen.
1
Vše je připraveno k úvodnímu výkopu.
Fotbalisté obou celků se chystají na nástup na zelený pažit.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Hasebe, Zambrano (C), Abraham, Oczipka – Medojević, Reinartz – Aigner, Stendera, Gaćinović – Seferović.
Náhradníci: Lindner – Ignjovski, Russ, Waldschmidt, Gerezgiher, Djakpa, V. Kadlec.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu (C), Caldirola, Holland – Niemeyer, Gondorf – Heller, Rosenthal, Kempe – Wagner.
Náhradníci: Platins – Rausch, M. Vrančić, Rajković, Sailer, Stroh-Engel, J. Díaz.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
SV Darmstadt 98

Darmstadt se v tabulce nachází o jednu pozici před svým dnešním soupeřem a také má o jeden bod více. Od Darmstadtu se toho v letošní sezóně moc nečekalo, ale zatím hraje na nováčka velmi dobře.

V minulém ligovém zápase Darmstadt remizoval na vlastním hřišti s 1. FC Köln v poměru 1:1.
Eintracht Frankfurt

Frankfurt se v tabulce nachází na třináctém místě a na svém kontě má pouhých čtrnáct bodů. V dnešním duelu je považován za favorita a měl by vybojovat všechny tři body. Stane se tak?

V minulém duelu Frankfurt prohrál na hřišti Mohuče 1:2.
Přeji krásné odpoledne u sledování německé Bundesligy, která má na programu další zápasy 15. kola. My se zde zaměříme na duel Eintracht Frankfurt – SV Darmstadt 98.