To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:8.
Je dobojováno. Sledovali jsme zápas, ve kterém dominoval mnichovský celek a který rozhodla jedna jediná branka. Tu vstřelil z penalty Thomas Müller a rozhodl tak o výhře Bayernu. A vzhledem k tomu, že Dortmund prohrál, tak Bayern navýšil svůj náskok na prvním místě.
90+3
90+3
Už se nic nestane, hostující celek se v pohodě brání.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Sebastian Rode.
86
Na trávníku zůstal ležet hostující Vidal a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
85
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Kenan Karaman, přichází Felix Klaus.
83
Domácí se vydali dopředu, ale jejich akce velmi rychle skončila, ofsajd.
81
Posledních deset minutek je před námi, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne a zda se dočkáme ještě nějaké branky.
79
Bayern se snaží přidat druhou branku, ale zatím se mu to nedaří. Hannover dnes opravdu velmi dobře brání.
77
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Holger Badstuber, přichází Joshua Kimmich.
75
A po další akci to vzal na sebe Sakaj, ale jeho rána neměla gólové parametry a rozehrávat tak bude Neuer.
74
Holger Badstuber dobrým obranným zákrokem zastavil slibnou akci domácího celku.
73
A Allan Saint-Maximin se hned hnal dopředu, ale po souboji upadl, rozhodčí ovšem zůstal klidný a faul neodpískal.
72
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Leon Andreasen, přichází Allan Saint-Maximin.
71
Je před námi posledních dvacet minutek a protože Bayern vede pouze 1:0, tak se máme jistě na co těšit, protože domácí budou chtít s nepříznivým výsledkem určitě něco udělat.
69
Na sebe to nyní vzal domácí Prib, ale jeho střela z dálky nebyla přesná a míč skončil zhruba metr nad břevnem.
67
Po skrumáži se dostal do velké šance Lewandowski, ale jeho zakončení bylo zbytečné, ofsajd.
66
Po dalším centru sebral míč pozorný Zieler, který tak hodně pomohl svým zadákům.
65
Po centru se do zakončení dral Lewandowski, ale k míči se nedostal. Bayern tak stále vede pouze o jednu branku a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
63
Bayern kombinuje a to se nelíbí domácím fanouškům, kteří samozřejmě pískají.
62
Domácí ještě zahrávali rohový kop, ale ani z něho neohrozili branku, kterou střeží Manuel Neuer.
61
Po dlouhé době se dopředu vydali i domácí. Byl z toho centr z levé strany, ale žádný z hráčů v červeném dresu se nedostal do zakončení.
60
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Charlison Benschop.
58
Z hranice velkého vápna to pohotově vyzkoušel Lewandowski, ale pozorný Zieler si i s tímto pokusem dokázal celkem pohodlně poradit!
56
Nyní to z hranice velkého vápna vyzkoušel Vidal, ale s tímto propagačním pokusem neměl Zieler žádný problém.
55
Domácím se ve druhém poločase vůbec nedaří držet míč a jsou tak stále pod tlakem, ale zatím brání na jedničku.
53
Na sebe to vzal Thiago Alcântara, který to vyzkoušel z hranice velkého vápna, ale jeho přízemní střela nebyla přesná.
52
Obraz hry je ve druhém poločase stále stejný. Domácí se pouze brání a hráči Bayernu se tlačí dopředu, ale zatím nic nevymysleli.
50
Coman dostal přihrávku do pravého křídla, ale míč na hrací ploše nezachytil a vhazovat tedy budou domácí.
49
Thomas Müller si navedl míč na roh velkého vápna, ale hned byl zdvojen a o kulatý nesmysl přišel.
48
Bayern drží míč a kombinuje, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Zieler.
47
Ani jeden trenér v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejných sestavách, jako na začátku.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas je za námi. Nabídl mnoho šancí, ale pouze jednu branku. Tu vstřelil hostující Thomas Müller, který proměnil pokutový kop a Bayern tak vede nad Hannoverem 1:0. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
Rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Nyní se domácí dočkali vyrovnávací branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí, takže Bayern i nadále vede o jednu branku.
42
A další roh pro Hannover.
42
Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
40
Bayern právě vstřelil branku!
K míči se postavil THOMAS MÜLLER, který poslal brankáře na druhou stranu a mnichovský celek jde tedy těsně před přestávkou do vedení 1:0.
38
Christian Schulz zahrál rukou a následuje penalta pro Bayern!
37
Ale ani Hannover se z rohu neprosadil a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
36
Domácí vybojovali svůj první rohový kop.
35
A tlak Bayernu ukončil Thiago Alcântara, který to zkusil z hranice velkého vápna, ale jeho dělovka nebyla přesná a Zieler tentokrát zasahovat nemusel.
33
Sám ve vápně se nyní ocitl Jérôme Boateng, ale Zieler si s jeho technickým pokusem poradil a Lewandowski se k dorážce nedostal!
32
Hosté jsou nyní jasně lepší a hraje se pouze na polovině domácího celku, který je pod velkým tlakem.
30
Ani tohle brankou neskončilo! Robert Lewandowski si navedl míč na hranici velkého vápna, ale po jeho ráně skončil na tyči! K dorážce se dostal Thomas Müller, ale skvělý Zieler kulatý nesmysl na brankové čáře vykopl!
28
Po dalším centru se do zakončení na malém vápně dostával Vidal, ale rychle u něj byl domácí hráč a od míče ho okamžitě odstavil. Následně byl Lewandowski v ofsajdu.
27
Po centru ale skvěle zasáhl Sakaj, který míč dostal do bezpečí a nic z toho nebylo. Hannover zatím brání opravdu velmi dobře a hlavně důrazně.
26
I tato přihrávka do vápna byla zblokována a je tu další rohový kop pro celek z Mnichova.
25
Po faulu na Rafinhu je tu zajímavá standardní situace pro Bayern. Dočkáme se úvodní branky?
24
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale zastavil je pomezní rozhodčí, protože Mevlüt Erdinç byl v ofsajdu.
23
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče je brankáře Zieler, který s rozehrávkou vůbec nepospíchá.
22
Po další kombinaci a sražené přihrávce je tu rohový kop pro Bayern, už čtvrtý v tomto zápase.
20
Domácí výborně napadají a získávají dobře balóny, ale směrem dopředu se jim nedaří a obrana Bayernu zatím nemá problémy s rychlými výpady.
18
Nyní chybovali domácí, kteří ztratili míč uprostřed hřiště, ale rychlá akce Bayernu skončila jen nepřesným centrem z levé strany.
16
Dopředu se vydal Rafinha, ale domácí hráč ho skvěle vytlačil do zámezí a na tahu je tedy Hannover.
15
Držení míče je jednoznačně na straně hostujícího celku, což se ale předpokládalo. Domácí ale zatím důrazně brání a Bayern s tím má problémy.
13
Po centru se do zakončení dostal stoper Javi Martínez, ale jeho zakončení nebylo přesné a Zieler nemusel zasahovat.
12
Třetí rohový kop pro mnichovský celek.
11
Druhý rohový kop pro Bayern.
10
Hosté se snaží něco vymyslet na polovině Hannoveru, ale domácí zatím velmi dobře brání.
8
Hosté chybovali v rozehrávce a byla z toho velká šance pro domácí! Po centru se k hlavičce dostal Andreasen, ale Neuer zřejmě i s pomocí břevna tuto šanci zlikvidoval!
7
Z následného rohu nic nebylo a na úvodní branku si tak ještě musíme počkat.
6
Až nyní! Vidal našel ve vápně Thiaga, který si míč skvěle zpracoval a byl sám před brankářem, ale ten parádním zákrokem míč vyrazil na roh!
4
U míče jsou stále hosté z Mnichova, ale zatím se jim nepodařilo směrem dopředu něco vymyslet.
3
Zatím se na trávníku nic zajímavého neděje. Hosté drží míč a kombinují, ale zatím hlavně na své polovině.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří nastoupili v bílých dresech. Domácí hrají v červených.
1
Vše je připraveno, zápas začne za malý okamžik.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Schulz (C), Albornoz – Schmiedebach, Sané – Karaman, Andreasen, Prib – Erdinç.
Náhradníci: Tschauner – Anton, Felipe, Gülselam, Klaus, Saint-Maximin, Benschop.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Rafinha, J. Boateng, Badstuber – T. Müller, Javi Martínez, Alonso, Coman – Arturo Vidal, Th. Alcântara – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – Kirchhoff, Rode, Kimmich.

Bayern – Hannover 96 2:0
Hannover 96 se zatím v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze 15 bodů a v tabulce je na sestupovém šestnáctém místě. Z posledních pěti zápasů Hannover pouze jednou vyhrál, takže by dnes potřeboval bodovat, což ale nebude vůbec lehké.

Bayern Mnichov je na tom úplně opačně. Hostující celek zatím pouze jednou prohrál, na svém kontě má 43 bodů a je na prvním místě v tabulce. Před druhým Dortmundem má náskok pěti bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu 17. kolo a my budeme sledovat duel mezi Hannoverem a Bayernem, který je jasným favoritem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.