Máme za sebou dnešní utkání. To vyhráli zaslouženě domácí, kteří byli dnes prostě lepším týmem. Hosté se pořádně na nic nezmohli a dnes opravdu předvedli mizerný výkon. Jedinou branku vstřelil z penalty Hartmann.
90+4
90+3
Domácí jsou u míče, hosté dnes opravdu nemají svůj den. Vypadá to, že domácí dnes urvou tři body.
90+2
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Moritz Hartmann, přichází Romain Brégerie.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec hracího času.
89
A hráči Ingolstadtu už ochotně polehávají na trávníku, taková ta klasika.
88
Córdoba vidí za svůj faul žlutou kartu.
88
Tak teď je nejspíše ten moment, kdy vsadit vše do útoku. Uvidíme, zda se hosté dostanou k závěrečnému tlaku.
86
Muto šel sám na branku a vypadalo to už konečně na branku hostů, asistent rozhodčího je však proti. Zvedl praporek kvůli ofsajdovému postavení.
86
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Yunus Mallı, přichází Pablo De Blasis.
84
Ajajajaj, tady je opravdu něco špatně. K míči se postavil Latza, a ten lacině odevzdal míč Özcanovi. To nemělo nic společného se střelou.
83
Teď budou mít hráči Mohuče výhodu volného přímého kopu zhruba ze třiceti metrů.
82
Domácí mají více ze hry a dokáží se dostat i k ohrožení branky. Za to hosté jsou pravý opak, herní projev není špatný, ovšem ta koncovka a přihrávky...
80
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Christian Clemens, přichází Suat Serdar.
79
Latza vyfasoval za svůj tvrdý zákrok kartu v žlutém provedení.
79
Gesto zmaru v očích. Tak nějak se dá popsat snažení hostů o vyrovnaní. Když už se dostanou do dobré šance, tak to skončí u chyby. Třeba jako teď u Malliho, ten teď v dobré pozici upadl.
77
Střídající Christiansen se dostal ke střele a ta nakonec nebyla vůbec špatná. Letěla jen těsně vedle pravé tyče.
75
Hraje se ve středu hřiště, domácí hráči pochopitelně vůbec nikam nespěchají a většinou kombinují na vlastní polovině.
73
Tak zatím to moc nevypadá, že by chtěli hosté minimálně vyrovnat. Jejich hra je dnes opravdu mizerná.
71
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Samperio Bustara Jairo, přichází Jošinori Muto.
70
Čeká nás posledních dvacet minut hry, zatím vedou stále domácí o jednu branku. V druhém poločasu jsme zatím větší šanci neviděli.
69
Hosté dnes opravdu bojují sami se sebou. Ty kombinace jsou opravdu příšerné a bez nich to prostě nejde.
68
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Alfredo Morales, přichází Max Christiansen.
66
Domácí jsou u míče a usadili se teď na útočné polovině. Hosté zatím dobře brání.
64
Lezcano dnes nastupuje v prvním zápase za Ingolstadt. Podaří se mu vstřelit první branku? To by byl opravdu skvělý debut.
63
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Dario Lezcano.
62
Hosté teď byli blízko vyrovnání. Malli se z ničeho nic dostal k míči a vystřelil na branku. Özcan však předvedl skvělý reflex a míč vyrazil.
61
Clemens z volného přímého kopu nic nevymýšlel a vystřelil na branku. Střela letěla vysoko nad branku.
60
Morales si vysloužil žlutou kartu, na hřišti se to začíná ostřit. Teď byla k vidění menší potyčka mezi hráči.
59
Na druhé straně úplně stejná situace. Ty nepřesné přihrávky jsou dnes největší soupeř obou týmů.
58
Domácí se hnali do rychlého brejku. Vše zhatila nepřesná přihrávka jednoho z hráčů.
56
Leckie teď fauloval ve středu hřiště. S verdiktem sudího však spokojen rozhodně není a dává to dost hlasitě najevo.
55
Hosté jsou teď aktivnějším týmem a snaží se vyrovnat nepříznivý stav utkání. Obrana Ingolstadtu je zatím proti a dnes odvádí dobrý výkon.
52
Tak k vidění byla první žlutá karta dnešního utkání. Groß ji vyfasoval za držení dresu soupeře.
51
Volný přímý kop pro Ingolstadt.
50
Hraje se ve středu hřiště, oba týmy nikam nespěchají. Spíše kombinují a vyčkávají na dírky v obraně.
48
Tak nakonec z toho byla výhoda rohového kopu. Tu ale domácí rozhodně nevyužili. Centr do vápna byl velmi špatný, a tak jsou u míče hosté z Mohuče.
47
Hráči Ingolstadtu jsou u míče a kombinují ve středu hřiště.
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu a zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání. Zatím jako jediní se prosadili domácí, a to z pokutového kopu. Uvidíme, jak se bude dařit hráčům v druhé půli, která začne zhruba v 16:32.
45
45+1
Clemens ve velké šanci, Karius však předvedl skvělý zákrok a jeho střelu vyrazil!
45
Nastavuje se jedna minuta nad rámec hracího času.
44
Po brance jsou hráči domácího týmu aktivnějšími, hostující obrana si už určitě přeje konec první půle.
43
Tak pokutový kop se pískl po ruce jednoho z hostujících hráčů, penalta tedy byla oprávněná.
41
Ingolstadt právě vstřelil branku!
K pokutovému kopu se postavil MORITZ HARMANN, a ten se nemýlil. Posílá tak domácí tým do vedení o jednu branku pět minut před koncem první půle.
40
Pokutový kop pro domácí tým.
38
Bell teď skvěle zablokoval střelu domácích. To byl opravdu pěkný obraný zákrok, byl to opravdu obří skok.
36
Domácí borci teď měli výhodu volného přímého kopu. Centr z něj se ale moc nevydařil. Míč letěl přímo na prvního obránce Mohuče.
34
Brankář Özcan si teď vysloužil potlesk všech fanoušků. Prokázal totiž své rychlé nohy a u míče byl dříve než útočník Mohuče.
33
Tak zatím se odehrálo více než třicet minut hry a my jsme viděli pouze jednu větší šanci. Je to škoda. Oba týmy totiž hrají atraktivní fotbal, jen je dnes doprovází hodně špatná kombinace.
31
Vlaje praporek asistenta rozhodčího a to neznamená nic jiného než ofsajd hostujícího týmu.
30
Zatím je utkání ve znamení obránců. Ti dnes zatím nedali skoro žádnou příležitost útočníkům k vyniknutí.
28
Hraje se převážně ve středu hřiště, oba týmy dnes produkují mnoho nepřesných přihrávek.
26
Baumgartlinger se dostal odraženému míči a vypálil dělovku na branku. Ta ovšem mířila přímo na brankáře domácích, který střelu v pohodě lapil.
24
Ingolstadt šel do rychlého brejku a vše naznačovalo tomu, že to bude dobrá šance. Finální přihrávka však vše pokazila a u míče jsou tak hosté.
22
Teď mají na svých kopačkách míč hosté, ti se ale nemohou usadit moc dlouho před brankou. Domácí obrana zatím dobře brání.
19
Domácí byli teď hodně blízko první branky zápasu. Po rohovém kopu bylo nastřeleno břevno hostující branky. Dobrá hlavička po centru, ještě před brankou drobná teč Hartmanna a hlavně dobrý reflex Kariuse, který střelu vyrazil na břevno.
18
Mohuč byla ve vápně domácích a hráči se snažili o zakončení. Nakonec byly všechny pokusy zablokovány ještě před svatyní.
16
Tak už se opět hraje. Hosté jsou zatím mírně aktivnějším týmem. Domácí obrana se rozhodně nenudí.
15
Hostující Brosinski teď musel být ošetřován. Dostal při jednom ze soubojů úder loktem do obličeje.
13
Hosté kombinují na útočné polovině. Vyčkávají na nějakou chybičku v obraně domácích.
12
Tak stále je utkání takové rozkouskované a hráči se dostávají do šancí po nepřesnostech v obraně.
10
Domácí Morales se teď dobře uvolnil a poslal střelu zpoza vápna na branku. Ta šla přesně do míst, kde stál Karius, který tak neměl žádný problém s touto střelou.
8
Teď jsme viděli ovšem fotbalovou parádu. Skvělá kombinace a ještě skvělejší přihrávka do vápna. Córdoba byl ve velké šanci, nakonec asistent rozhodčího zvedl praporek pro údajný ofsajd, ten byl opravdu milimetrový.
7
Zatím sledujeme řadu nepřesností u obou týmů. Doufejme, že se to brzy zlepší a my budeme sledovat atraktivní fotbal.
5
Ingolstadt měl výhodu volného přímého kopu. Z něj následoval centr do vápna a hlavička směrem na branku. Morales svou hlavičkou branku přestřelil.
3
Hned v úvodu se snažili domácí o první šanci utkání. K té se však nedostali, nyní jsou u míče hosté, a ti kombinují na útočné polovině.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Domácí nastoupili v červených dresech, hosté v dresech bílých.
1

FC Ingolstadt 04: Özcan – D. da Costa, Matip, Hübner, Bauer – Groß, Roger, Morales – Hartmann, Kachunga, Leckie.
Náhradníci: Nyland – Cohen, Brégerie, Soares, Christiansen, Multhaup.

1. FSV Mainz 05: Karius – Brosinski, Balogun, Bell, Bussmann – Baumgartlinger, Latza – Clemens, Mallı, Jairo – Córdoba.
Náhradníci: Huth – De Blasis, Serdar, Frei, Niederlechner, Hack, Muto.

Rozhodčí: Meyer – Willenborg, Bornhorst.
09.11.2008 1. FSV Mainz 05 – Ingolstadt 0:3
26.04.2009 Ingolstadt – 1. FSV Mainz 05 3:4
15.08.2015 1. FSV Mainz 05 – Ingolstadt 0:1
Nejprve něco málo k hostujícímu týmu 1. FSV Mainz 05. Nachází se v tabulce na osmém místě se ziskem 24 bodů, skóre 23:23. Tým si zatím připsal sedm výher, tři remízy a sedm proher. V posledním zápase narazil na třetí Herthu a zápas prohrál. Domácí tým FC Ingolstadt 04 se nachází v tabulce na jedenáctém místě se ziskem dvaceti bodů. Skóre je záporné – 11:18. Domácí tým zatím pět zápasů vyhrál, pět remizoval a sedm prohrál. V posledním zápase podlehl doma Leverkusenu o jednu branku.
Dobrý den, ještě jednou zde vítám všechny fanoušky fotbalu, toho německého obzvlášť. Dnes se mezi sebou utkají FC Ingolstadt 04 a 1. FSV Mainz 05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.