Dnes je to ode mě vše, přeji příjemný zbytek sobotního dne, u dalších onlajnů, na shledanou!

Zblokované střely: 4 – 1
Rohové kopy: 4 – 3
Ofsajdy: 4 – 4
Fauly: 24 – 21.
Toto utkání, ze kterého si domácí Mainz připisují do tabulky cenné 3 body za výhru 2:0 proti silnému Wolfsburgu, je už minulostí. Vlkům se ani v druhé půli nepodařilo vstřelit branku, a tak ani nemohli pomýšlet na nějaký bodový zisk. Na druhou stranu, domácím se podařilo ještě díky trefě Malliho ze 75. minuty navýšit své vedení na 2:0, a tak si vedení z první části zápasu zkušeně pohlídali, a dotáhli tak toto utkání do vítězného konce.
90+2
90+1
Muto nedokázal zpracovat parádní přihrávku, po které by mohl jít sám na Benaglia, a tak se mu skóre zápasu nepodařilo změnit!
90
Rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
89
Poslední možnost ke střídání v týmu 1. FSV Mainz 05 využil domácí trenér právě teď. Ze hřiště stahuje střelce první branky Pabla De Blasise, za kterého přichází Jhon Córdoba.
88
Ricardo Rodriguez se rozhodl vypálit zpoza hranice šestnáctky, rána mu však zcela nesedla, a tak bránu netrefil.
87
Arnold připravil o míč parádním obranným zákrokem pronikajícího Sardera. Hosté se řítí s kulatým nesmyslem kupředu.
85
Daniel Caligiuri si v souboji o míč počínal až příliš tvrdě, což hlavnímu rozhodčímu neuniklo a svým hvizdem signalizuje útočný faul.
84
Dělovka Vieirihna jen těsně minula levou tyčku Kariusovy svatyně!
83
Wolfsburg se snaží krátkými přihrávky na útočné polovině dostat domácí pod tlak. Ti se zatím úspěšně brání.
82
Další ostrý zákrok Schürrleho ve středu hřiště nebyl oceněn žlutou kartou. Domácí budou rozehrávat.
80
Za ostrý zákrok zezadu vidí Dante od sudího právem žlutou kartu! Za takový faul se nemá čemu divit.
79
Domácí operují s kulatým nesmyslem na útočné polovině, a snaží se tak i po druhé vstřelené brance o další navýšení skóre.
78
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Suat Serdar.
76
Za tento velice ošklivý zákrok vidí Daniel Caligiuri jasně žlutou kartu!
75
Mainz právě vstřelil branku!
Domácí navyšují své vedení na dvě branky! YUNUS MALLI se po přihrávce od Yoshinoriho Muta rozhodl překvapivě vypálit zpoza hranice pokutového území, což se mu náramně povedlo! Svoji přízemní ránu totiž bravurně uklidil k levé tyčce!
74
S přibývajícím časem se začíná na hřišti velice přitvrzovat.
73
Můžeme pokračovat, Christian Trasch už je na nohách a hodlá pokračovat ve hře.
71
Na trávníku zůstává ležet obránce Trasch, po jednom ze soubojů o míč a zřejmě se nechá ošetřit.
70
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází velice aktivní Samperio Bustara Jairo a přichází Florian Niederlechner.
69
Hosté budou mít k dispozici po odvráceném centru rohový kop.
68
Mallimu se teď podařilo spálit obrovskou tutovku! Po pronikající přihrávce se ocitl sám proti Benagliovi, avšak branku se mu nepodařilo jeho nepřesnou ránou trefit!
66
Latza parádním centrem do šestnáctky soupeře hledal nabíhajícího Malliho, tomu se ale nepodařilo trefit tuto krásnou nabídku jen o pár centimetrů!
65
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Nicklas Bendtner, přichází André Schürrle.
64
Naldo čistým zákrokem odstavil od míče pronikajícího Jaira. Ten se dožadoval odpískání faulu, rozhodčí byl však jiného názoru.
63
Vieirinha hledal spoluhráče Caligiuriho centrem z pravé strany, jeho přihrávka vzduchem byla však velice přetažená a skončila pouze v zámezí.
62
Ani tento rohový kop se domácím nepodařil zužitkovat. Hosté se řítí do rychlého brejku.
60
Pomezní rozhodčí signalizuje zdvihnutým praporkem už třetí ofsajd domácích. Rozehrávat tak budou hráči Wolfsburgu.
59
Centr Rodrigueze od rohového praporku našel nekrytého Bendtnera, ten se pokusil o zakončení. Rána mu však velice nesedla, a tak pouze proletěla vysoko nad břevnem Kariusovy svatyně.
58
Danny Latza za svůj nešetrný zákrok za hranicemi pravidel vidí žlutou kartu.
57
Domácí zahrávali rohový kop, avšak centr, který od rohového praporku do šestnáctky poslal Danny Latza, v klidu sbírá do svých rukavic Benaglio.
55
Ostrý zákrok obránce Rodrigueze hlavnímu sudímu neunikl, domácí tak budou mít k dispozici volný přímý kop, avšak z velké vzdálenosti od branky.
54
Dlouhý nepřesný nákop Baloguna končí v zámezí. Vlci tak budou vhazovat přibližně ve středu hřiště.
53
Domácí obránci si přihrávají míč v blízkosti své branky a nikam se neženou.
52
Ricardo Rodriguez vhodil dlouhý aut až do šestnáctky domácích, pozorní obránci Mohuče ale dlouhý aut šikovně odvrací.
51
Rodriguez zahrával nebezpečný volný přímý kop, jeho centr do vápna soupeře však nikoho z jeho spoluhráčů nenašel. Domácí se tak opět řítí s míčem kupředu.
49
Yunus Malli se snažil svým centrem z levé strany najít někoho ze svých spoluhráčů, to se mu ale díky výskoku Benaglia nepodařilo.
48
Domácí i nadále obléhají pokutové území Wolfsburgu. Uvidíme, zda-li se jim v začátku druhé půle podaří jejich vedení navýšit.
47
Malli se z čista jasna objevil sám před Benagliem, avšak Dante s Naldem pohotovým zákrokem nedovolili domácímu hráči zakončit!
46
Hostující trenér udělal do druhého poločasu ve svém oslabeném kádru jednu změnu. Na hřiště už nepříjde Luiz Gustavo, kterého nahradil Josuha Guilavogui.
46
První rozehrávku druhé půle měli na starosti hosté, kteří prozatím kombinují s míčem na své polovině.
46
Divoký první poločas je za námi. V úvodu utkání jasně dominovali hosté, avšak přišla 14. minuta, ve které dostal Julian Draxler za svůj zákrok vysokou nohou zbytečně červenou kartu, čímž oslabil svůj tým, a to se velice projevilo v druhé polovině prvního poločasu, protože Mohuči se podařilo v 31. minutě dostat do vedení díky trefě De Blasise, které si domácí udrželi až do poločasového hvizdu. Druhý poločas tak bude ještě velice zajímavý! Zůstaňte s námi!
45+1
45+1
Nepřesný centr, který byl adresován Traschovi končí v zámezí. Domácí budou vhazovat.
45
Rozhodčí nastaví pouze jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
44
Po centru z pravé strany hřiště se Arnold dostal k zakončení, jeho střela hlavou však mířila pouze mezi diváky.
43
Pomezní rozhodčí znovu signalizuje ofsajd, ve kterém se ocitl až příliš rychlý Jairo.
42
O technický faul, díky kterému se Wolfsburg nedostal do rychlého brejku se postaral Jara.
40
Další nepřesná přihrávka Luize Gustava končí pouze na kopačkách hostujících obránců.
39
Po nepovedeném rohovém kopu, který zahrávali hráči Mohuče, bude rozehrávat od své brány Benaglio.
38
Wolfsburg se po dlouhé době dostal na útočnou polovinu, kde ale jeho útočné snažení brzo končí. Luiz Gustavo totiž svoji nepřesnou přihrávkou nenašel nabíhajícího Bendtnera.
37
Benaglio teď vytáhl parádní zákrok proti střele, kterou vyslal Danny Latza přímo ze standardní situace!
35
Ostrý faul i na druhé polovině hřiště, o který se postaral Luiz Gustavo, který stejně jako Jairo vidí od rozhodčího žlutý kartonek.
34
Jairo Samperio vidí od sudího za jeho tvrdý zákrok žlutou kartu.
33
Hosté se zdají být velice zaskočeni inkasovaným gólem a dostávají se pod mírný tlak Mohuče.
31
Domácí se ujímají po šťastném doražení míče za záda Benaglia do vedení! Jairo Samperio nebezpečně nacentroval kulatý nesmysl do šestnáctky soupeře, který brankář Benaglio stačil pouze vyrazit před sebe, kde se nacházel zcela volný PABLO DE BLAIS, jenž pohodlně dopravil míč za záda hostujícího brankáře!
30
Caligiuri vypálil ze střední vzdálenosti, ale trefil pouze dobře postaveného obránce Baloguna.
29
K zakončení hlavou se procpal Arnold, jeho střela však zdaleka nezamířila mezi tři tyče Kariusovy branky.
27
Mohuč kombinovala na malém prostoru a vyměňovala si krátké přihrávky, avšak přišla chyba, díky které se opět Vlci dostávají do útoku.
26
Pojďme se podívat na prozatímní statistiku držení míče: 27% – 73% pro Wolfsburg.
25
Útočný faul v podání domácího záložníka Latzy hlavnímu rozhodčímu také neunikl.
23
Pablo De Blasis, který zahrával volný přímý kop, trefil pouze dobře postavenou zeď soupeře. Vlci se řítí do rychlého brejku.
22
S přibývajícím časem se začíná čím dál víc na hřišti přitvrzovat, další ostrý skluz kousek za hranicí pokutového území nám předvedl Luiz Gustavo. Domácí tak budou zahrávat standardní situaci.
21
Po krásné přihrávce do prostoru se pokusil Trasch nacentrovat míč do šestnáctky Mohuče, pozorný Karius však sbírá tento centr do svých rukavic.
20
Pomezní rozhodčí svým praporkem jasně signalizuje ofsajd, ve kterém byl přichycen Samperio.
19
Oslabený celek Wolfsburgu i nadále pokračuje v útočném snažení a tlaku, který si v úvodních minutách zápasu vytvořil.
18
Po zbrklé rozehrávce domácích, která skončila v zámezí, budou vhazovat hráči Wolfsburgu.
17
Naldo se pokusil o přímé ohrožení branky z volného přímého kopu, jeho pokus však končí až někde mezi diváky.
16
Caligiuri svoji individuální akcí vybojoval pro svůj tým standardní situaci z velice dobré pozice.
15
Centr z volného přímého kopu pozorná obrana Wolfsburgu v klidu odvrací.
14
Rozhodčí právem uděluje Julianovi Draxlerovi červenou kartu za jeho velice ostrý zákrok na Jaru! Draxler tak oslabí svůj tým, který bude muset pokračovat v desíti.
13
Domácí operují s míčem v okolí šestnáctky soupeře, uvidíme, zda-li se jim tohoto malého krátkého tlaku podaří využít.
11
Co teď chybělo?! Po rohovém kopu Mohuče se snažil obránce Vlků odvrátit tento centr mimo pokutové území, jeho krkolomný odkop ale málem skončil za zády Benaglia!
10
Nepovedený centr Caligiuriho končí hodně mimo šestnáctku soupeře, domácí brankář Karius bude rozehrávat od své svatyně.
9
Naldo s Dantem teď delší chvíli kombinují s míčem na své polovině hřiště. Zřejmě vyčkávají na správný moment k založení útoku.
8
Hráči Mohuče teď velice dobře napadají rozehrávku hostů, zatím se jim to daří, k útočné akci se však zatím nedostali.
7
Útočný faul v podání Muta hlavní rozhodčí žlutým kartonkem neocenil. Hosté budou rozehrávat kousek od své šestnáctky.
5
Samperio se snažil svoji nečekanou přihrávkou z levé strany hřiště najít úplně volného Malliho, jeho pas však postrádal přesnost i rychlost. U míče jsou tak opět hosté.
4
Vlci měli k dispozici první rohový kop, jenž se jim nepodařil využít, a to díky dobře postavené obraně Mohuče.
3
Na centrovaný míč do šestnáctky Wolfsburgu si brankář Benaglio parádně naskočil a ihned rozehrává útočnou akci svého týmu.
2
Hned v úvodu utkání jsme viděli ostrý zákrok Arnodla na Jaru, domácí tak budou zahrávat standardní situaci.
1
Úvodní výkop utkání měli k dispozici domácí, kteří dnes budou hrát v červenobíle kombinaci dresů, hosté zvolili pro dnešní zápas bílo zelené dresy.
1
Oba týmy už jsou nastoupeny na hřišti. Zápas začne za malou chvíli.

1. FSV Mainz 05: Karius – Brosinski, Balogun, Bungert, Bengtsson – G. Jara, Latza – Jairo, Mallı, De Blasis – Muto.
Náhradníci: Curci – Córdoba, Bussmann, Niederlechner, Moritz, Serdar, Derstroff.

Vfl Wolfsburg: Benaglio – Träsch, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez – Gustavo, Arnold – Vieirinha, Draxler, D. Caligiuri – Bendtner.
Náhradníci: Casteels – Schäfer, S. Jung, Dost, Klose, Guilavogui, Schürrle.

Rozhodčí: Siebert – Seidel, Bandurski (všichni Německo).
Poslední vzájemný zápas

22.03.2015 Mainz-Wolfsburg 1:1(1:0,0:1)
1. FSV Mainz 05

Domácí Mainz v předešlých jedenácti zápasech posbírali celkem třináct bodů se záporným skórem 16:19, za 4 výhry, 1 plichtu, 6 proher, a náleží jim tak 12. místo v tabulce Bundesligy. Nejlepším střelcem týmu je Yunus Malli, který pokořil brankáře soupeřů šestkrát. Podaří se Mohuči na domácí půdě rozjetý Wolfsburg zastavit, nebo opět ztratí další důležité body?

Poslední 3 utkání Mainz
Augsburg – Mainz 05 3:3 (1:2,2:1)
Mainz 05 – Brémy 1:3 (0:3,1:0)
Mainz 05 – Dortmund 0:2 (0:1,0:1)
VfL Wolfsburg

Hostující Wolfsburg zatím prožívá podle všech očekávaní velmi dobrý vstup do nového ročníku, v němž má po jedenácti odehraných zápasech na svém kontě 21 bodů za šest výher, tři remízy a dvě porážky. Svěřencům Dietera Heckinga patří v tabulce průběžná 3. příčka. Poslední dvě střetnutí zvládli domácí fotbalisté bez ztráty jediného bodu. Nejlepším střelcem Wolfsburgu je nizozemský útočník Bas Dost, který už stihl vstřelit šest branek. Potvrdí Vlci roli favorita a prodlouží svoji vítěznou vlnu na 4 výhry v řadě?

Poslední 3 utkání Wolfsburghu
PSV – Wolfsburg 2:0 (0:0,2:0) Liga mistrů
Wolfsburg – Leverkusen 2:1 (1:1,1:0) Bundesliga
Wolfsburg – Bayern 1:3 (0:3,1:0) Německý pohár
Přeji všem krásné sobotní odpoledne! Vítejte u dalšího utkání německé fotbalové Bundesligy, která má na programu už dvanácté kolo, ve kterém společně budeme blíže sledovat zápas mezi 1. FSV Mainz 05 a VfL Wolfsburg. Zápasem, jehož začátek je plánován na 15:30 vás provede David Augustin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.