To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Nechápavé výrazy v obličejích domácích hráčů dokonale dokreslují nepovedený zápas v podání Schalke! To vstoupilo do zápasu dle očekávání, rychlým gólem Matipa hned ve 4. minutě. Poté byli domácí jasně lepší, Huntelaar mohl několikrát navýšit vedení Schalke, což se ale nepodařilo. Hosté trochu se štěstím srovnali před poločasovou přestávkou a to byl zřejmě zlomový moment utkání. Po přestávce totiž nakonec přidali hosté další dva góly a do Brém tak pojedou s nečekaným ziskem tří bodů!
90+5
90+3
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Fin Bartels.
90+1
Míč končí u Wiedwalda a diváci již houfně opouštějí Veltins Arenu.
90
Schalke získává rohový kop z pravé strany.
89
Werder právě vstřelil branku!
Dokonale znemožněná defenziva Schalke! Dvojice útočících hráčů si nenechala vzít míč čtveřicí bránících borců, mezitím si naběhl na levé straně Fritz, který posléze centruje do vápna, kde nastavil nohu ANTHONY UJAH a poslal míč do branky.
87
Werderu se nabízí šance na rychlé brejky, obrana Schalke je vzhledem ke snaze o vstřelení gólu o něco průchodnější.
86
Ujah se uvolnil na hranici vápna Schalke, vystřelil, ale branku netrefil.
85
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Claudio Pizarro, přichází Lukas Fröde.
83
Volný kop Schalke, Wiedwald chytá a nedává tak soupeři možnost zaútočit.
81
Joël Matip podskočil pas z pravé strany a skončil v síti, je z toho alespoň roh pro Schalke.
80
Žlutou kartu dostává Claudio Pizarro (Werder Bremen).
80
Ujah nakonec pálí, ale pouze vedle branky, Fährmann rychle rozehrává od své branky.
79
Werder nyní drží svého soupeře před jeho šestnáctkou, to hostům maximálně vyhovuje.
77
Žlutou kartu dostává Sead Kolašinac (FC Schalke 04).
77
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Johannes Geis, přichází Franco Di Santo.
76
Útočným faulem končí snaha Schalke.
74
Nakonec se zapojuje do rozehrávky svého týmu, kterému zbývá zhruba čtvrt hodina na to, aby alespoň vyrovnal.
72
Míč končí vedle branky Schalek, Fährmann bude moci vykopávat od své branky.
70
Akce Schalke ale končí útočným faulem.
69
Po obranném zákroku Gebre Selassieho končí míč mimo hřiště, roh pro Schalke.
67
Sané si to namířil přímo k brance Werderu, ale byl v "kleštích" a nakonec nezakončil tak úplně podle představ, míč končí vedle branky.
66
Ani jednou nemusel gólman Werderu zasahovat.
65
Je to ale hodně křečovité ze strany Schalke, to je patrné i při rohovém kopu, Johannes Geis rozehrává již třetí po sobě.
64
Schalke vybojovalo rohový kop.
63
Až poté, co zůstal jeden z hostujících hráčů ležet na trávníku, přerušil sudí Dingert hru.
62
Série faulů na polovině Werderu.
60
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Max Meyer, přichází Younés Belhanda.
60
Werder se s vypětím všech sil ubránili, míč dostávají až k půlící čáře.
59
Schalke vybojovalo rohový kop z levé strany.
58
Žlutou kartu dostává Zlatko Junuzović (Werder Bremen) za útočný faul na Motinga.
56
Hosté se ale v pohodě ubránili a sami jdou s míčem dopředu.
56
Schalke má k dispozici rohový kop z pravé strany.
55
Schalke dostalo další nepříjemný direkt!
54
Fritze nikdo nezastavil, ten si naběhl až k pokutovému území, z pravé strany odcentroval, ve vápně našel CLAUDIA PIZARRA, který poslal míč za záda Fährmanna.
53
Trochu to nyní domácí překombinovali u pokutového území soupeře.
52
Domácí s míčem u pokutového území soupeře.
50
Odkop od branky Werderu.
48
Huntelaar to provedl parádně, přihrál zády k brance lépe postavenému Sanému, který ale branku Werderu trestuhodně přestřelil!
47
Míč má Fährmann, který rozehrává od své branky.
46
Rohový kop Werderu po střele Pizzara.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:32.
Je za námi první poločas dnešního utkání, v němž byli jasně lepší domácí, ovšem ti vstřelili "pouze" jeden gól, byť těch šancí měli několik. Ke vší smůle Schalke inkasovalo gól do šatny, po skvělé individuální akci Fritze.
45
45
V poslední minutě řádné hrací doby pálí z pravé strany Sané, ale branku Werderu přestřeluje.
43
Domácí dostávají gól do šatny, CLEMENS FRITZ se na hranici vápna zbavil dvěma kličkami obránce Schalke a parádně vypálil k tyči, Fährmann zaplachtil vzduchem, ale míč nechytil.
42
Pizzaro se totiž dostal ke střele zpoza vápna, ale branku netrefuje.
42
Odkop od branky Schalke, Fährmann nakonec volí pouze rozehrávku, ale to není správné rozhodnutí.
40
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Zlatko Junuzović.
39
Další akce Werderu končí faulem Pizarra, míč tak získávají domácí.
38
Ta nepřišla, naopak, zaútočili hosté, Grillitsch pálí z levé strany, ale branku Schalke netrefuje.
37
Míč ve středu hřiště, domácí vyčkávají na chybu soupeře.
35
Žlutou kartu dostává Florian Grillitsch (Werder Bremen) za stažení Saného.
34
Huntelaar opět v šanci, tentokrát pálí zpoza vápna, ale branku Werderu přestřeluje.
33
Nepřesnou přihrávkou se hosté sami připravují o možnost zaútočit.
32
Míč znovu v držení domácích, kteří kombinují na polovině Werderu.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou po gólu Matipa 1:0, jsou jasně lepší a skóre mohlo být ještě větší, kdyby například Huntelaar proměnil jednu ze svých šancí.
28
Huntelaar podruhé před brankou soupeře, tentokrát je z toho břevno!
27
Jenže do šance se dostali domácí, konkrétně Huntelaar, jehož střelu Wiedwald vyrazil.
26
Bargfrede faulován a míč tak získávají ve středu hřiště hosté.
24
Ale hosté se nedostávají ani k pokutovému území Schalke, dobře zapracoval Goretzka.
23
Werder rozehrává na polovině Schalke.
22
Schalke se s míčem dostává až k půlící čáře, aniž by ohrozilo branku soupeře.
21
Další rohový kop pro Schalke, domácí opět rozehrávají z levé strany.
19
Ani tentokrát nebyla defenziva Werderu jistá při bránění tohoto rohu.
18
Parádní střela Erica Choupo-Motinga z pravé strany, Wiedwald vyráží na roh.
17
Fährmann má míč a bude rozehrávat od své branky.
15
Ujah si to namířil přímo do vápna soupeře, mezi dvěma obránci ale o míč přišel.
14
Diváci pískají, důvodem je fakt, že hrají hosté.
12
Totéž platí i pro Werder, hosté se také proviňují útočným faulem.
12
Útočným faulem končí akce Schalke, hosté rozehrávají.
11
Werder ale rychle míč ztrácí, hrají opět domácí.
10
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na jejich polovině.
9
Míč mají opět domácí, ale pouze na své polovině.
7
Papy Mison Djilobodji nevybojoval míč na pravé straně, hrají tak domácí.
6
Domácím vyšel vstup do utkání, nyní se musí hosté opět bránit.
4
Schalke právě vstřelilo branku!
Geis poslal z levé strany míč do vápna, tam se skvěle uvolnil JOËL MATIP, který sice hlavičkoval zády k brance, ale i tak poslal míč parádně pod břevno.
4
První rohový kop v utkání rozehrají domácí, jmenovitě z levé strany Johannes Geis.
3
Domácí se v pohodě ubránili, míč končí až u půlící čáry.
2
Hosté zůstanou u pokutového území Schalke, mají k dispozici volný kop z pravé strany.
1
Autové vhazování hostů, z levé strany vhazuje Santiago García.
1
Utkání začne za malý okamžik.

FC Schalke 04: Fährmann – Caiçara, Neustädter, Matip, Kolašinac – Geis, Goretzka – Sané, Meyer, Choupo-Moting – Huntelaar.
Náhradníci: Giefer – Riether, Friedrich, Sam, Di Santo, Belhanda, Højbjerg.

Werder Bremen: Wiedwald – Gebre Selassie, Vestergaard, Djilobodji, Santiago García – Öztunali, Fritz, Bargfrede, Grillitsch – Ujah, C. Pizarro.
Náhradníci: U. Garcia, Eggestein, Fröde, Junuzović, Bartels.

Rozhodčí: Dingert – Christ, Aarnik.
WERDER BRÉMY
Hosté také nezakončili podzimní část nijak špatně, viděno optikou předchozích výkonů a výsledků Werderu. V prosinci nejprve Werder neprohrál ve Stuttgartu a doma s Kolínem, aby pak v půlce prosince překvapil a zaskočil v osmifinálovém utkání DFB-Pokalu domácí Borussii Mönchengladbach, kde zvítězil 4:3 a zajistil si postup do čtvrtfinále! Pro Brémy škoda, že se podzi uzavřel porážkou na hřišti Frankfurtu, kde se sice Werder dostal do vedení, ale chvíli poté domácí srovnali a krátce po zahájení druhé půle strhli vedení na svou stranu, které již uhájili do konce zápasu.
FC SCHALKE 04
Schalke se v závěru podzimní části zlepšilo a svýmy výsledky se dostalo až na příčky, zajišťující pohárovou Evropu. Aktuálně drží Schalke šestou příčku, která by ho nasměrovala do předkola Evropské ligy. Ale domácí chtějí výše, ambiciózní tým, který v podzimní části opanovalo skupinu K Evropské ligy a na jaře tak bude bojovat v play-off, potřebuje co možná nejlepší vstup do jarní části a proti komu jinému, než proti trápícím se Brémám?!
Vítejte u on-line přenosu osmnáctého kola německé Bundesligy, v němž SCHALKE 04 přivítá ve Veltins Areně v Gelsenkirchenu WERDER BRÉMY. Utkání, které uzavírá program 18. kola, bude rozhodovat hlavní sudí Christian Dingert, kterému na čarách budou pomáhat Tobias Christ a Aarne Aarnik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.