Bundesliga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Stuttgart - 30. září 2017   15:30

Frankfurt
42' Rebić (Stendera) • 90+3' Haller
2:1
(1:0)
Stuttgart
61' Terodde  (Aogo)
Frankfurt
Hradecky – Chandler, D. Abraham, Falette, Tawatha – Stendera (62. Medojević), de Guzmán (54. Russ) – Gaćinović, K-P. Boateng, Rebić (70. Willems) – Haller.
Zimmermann – Hrgota, Jović, Medojević, Russ, Willems, M. Wolf.
Brych – Borsch, Lupp
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Stuttgart
Zieler – Baumgartl, Badstuber, Kamiński – Beck (61. Brekalo), Ascacibar (60. Terodde), Pavard, Aogo – Akolo (81. E. Ofori), Donis – Ginczek.
Meyer – Asano, Brekalo, Burnic, Mangala, E. Ofori, Terodde.

SESTŘIH: Frankfurt - Stuttgart 2:1. Výhru domácím přihrál Haller v nastavení

Je tu konec zápasu, po kterém vládne v Commerzbank-Arena obrovská euforie. Domácí totiž dokázali v deseti mužích v 94. minutě skórovat a vyhrát tak 2:1!
90+4'
90+4'
Žlutou kartu za svlečený dres dostal nyní Sébastien Haller. To je asi to poslední, co by mu vadilo!
90+3'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelný závěr zápasu! Domácí byli v posledních deseti minutách lepší a odměnou je jim gól na začátku 94. minuty! Po přímém kopu totiž obrana Stuttgartu odvrátila balon jen k SÉBASTIEN HALLEROVI, který se fantasticky položil do střely a míč poslal přesně k tyči!
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zpoza vápna pálil Boateng, míč poslal nad bránu.
88'
Mijat Gaćinović byl faulovaný kousek za vápnem a je pískáno. Následuje přímý kop pro domácí z velmi výhodné pozice.
85'
Hosté v samotném závěru zápasu vypadli z role. Domácí i v deseti dělají vše pro to, aby dali gól na 2:1.
83'
Další obrovská šance domácích! Nyní se na střed velkého vápna dostal míč k Sébastienu Hallerovi, který tvrdou ranou ale zamířil jen do míst, kde stál gólman Zieler!
81'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Chadrac Akolo, přichází Ebenezer Ofori.
78'
To byla šance! Haller nyní po rychlém protiútoku předložil balon Gaćinovićovi, kterého ve stoprocentní šanci vychytal Zieler!
75'
Hosté mají velkou územní převahu a domácí fotbalisté to budou mít v závěru dnešního zápasu velmi těžké.
73'
Po mezihře přišel centr do vápna Frankfurtu, kde se míč odrazil k prakticky volnému Akolovi, který ale trefil jen dobíhajícího obránce před sebou.
72'
Willems nyní fauloval Tima Baumgartla a je znovu pískáno v neprospěch domácích.
70'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Jetro Willems.
68'
Domácí to budou mít nyní ohromně těžké. Hosté byli ve druhém poločase lepší a nyní navíc hrají v početní převaze.
66'
Následný přímý kop zahráli hosté bídně a gólman Hradecky zasahovat nemusel, protože Ginczek svou tvrdou ránu poslal vysoko nad.
65'
Nyní zaúřadovalo video v německé Bundeslize. Sudí Brych sice nejprve ukázal červenou kartu pro Faletteho a poté i pokutové kop. Po konzultaci s rozhodčím u videa ale zůstal jen u červené karty a přímého kopu z hranice velkého vápna.
64'
Penalta pro hosty! Tak ne, vše je jinak!
62'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marc Stendera, přichází Slobodan Medojević.
61'
Stuttgart právě vstřelil branku!
To je vstup do zápasu jak má být. SIMON TERODDE byl na trávníku přesně 47 vteřin a hned srovnává na 1:1. Střídající kanonýr se prosadil hlavou po rohovém kopu!
61'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Andreas Beck, přichází Josip Brekalo.
60'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Santiago Ascacibar, přichází Simon Terodde.
59'
Hosté mají ve druhém poločase více ze hry. Domácí defenziva i díky notné dávce štěstí ale zatím drží vedení 1:0.
57'
Z ničeho nic se do velké šance dostal hostující Akolo, ke kterému přilétl na malé vápno centr z levé strany od Donise. Jenže Akolo byl tak překvapený, že nedokázal dobře zakončit.
54'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jonathan de Guzmán, přichází Marco Russ.
52'
Hosté se dožadovali penalty za údajnou hru rukou ve vápně Frankfurtu. Pokutový kop se ale správně nepískal, protože Abraham nezahrál rukou ale hrudí.
51'
Faulu se dopustil na polovině hřiště Boateng, hosté tak budou nadále u balonu.
49'
Z pravé strany centroval do vápna Baumgartl, domácí obrana míč ale dokázala odvrátit do pole.
47'
Podle očekávání budou nyní aktivnější hosté. Ti teď drží balon a tlačí se k vápně Frankfurtu.
46'
V prvním poločase jsme sledovali opticky vyrovnané utkání. Domácí sice více drželi balon, ale do šancí se nedostávali. Přesto se jim podařilo skórovat, když se ve 42. minutě ve vápně zorientoval Ante Rebić, který podél brankaře Zielera zamířil přesně k tyči. Do kabin se tak odchází za stavu 1:0 pro domácí.
45'
45'
Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Vzhledem k plynulosti hry se asi nic nastavovat nebude.
44'
Hosté se samozřejmě stačí okamžite odpovědět, jenže domácí nyní hrají v euforii a soupeři nic nedovolují.
42'
Na přesný pas mezi obránce si naběhl ANTE REBIĆ, který následně pohotově ranou na zadní tyč překonal hostujícího gólmana Zielera!
39'
Už se zdálo, že se do slibné šance dostane Ginczek. Byl mu ale odmávaný ofsajd a z akce nakonec nic nebylo.
37'
Ginczek ve výskoku trefil loktem Faletteho, který si po pádu na trávník pošroumal nohu a musí být ošetřovaný.
36'
První poločas pomalu spěje ke svému konci. Stav zápasu je nadále bezbrankový.
34'
Po přímém kopu Frankfurtu bude následovat ještě kop rohový.
33'
Ascacibar nyní zastavil rodící se akci domácích a za faul dostává žlutou kartu.
33'
Badstuber nyní hodně na hraně nyní zastavil důrazným zákrokem akci domácích. Faul se nepíská a pokračuje se ve hře.
32'
Domácí Stendera při útočné snaze postrčil protihráče a je pískáno.
30'
U postranní čáry byl faulovaný domácí Gaćinović. Je pískáno a rozehrávat bude Frankfurt.
29'
Pokus o útočný výpad domácích po pravé straně skončil ofsajdem.
28'
Haller dostal nyní dlouhý pas vysoko nad sebe. Dokázal ho hlavou prodloužit, avšak jen do míst, kde nikdo ze spoluhráčů nebyl.
26'
Fotbalisté Frankfurtu stejně jako v posledních minutách rychle kombinují z levé strany na pravou, avšak také hosté se dobře přesouvají.
24'
Hosté jsou nyní zataženi do hlubokého defenzivního bloku. Nikam se neženou a čekají na to, s čím přijde soupeř.
21'
Domácí fotbalisté jsou stále o něco málo aktivnější, teď se ale hraje spíše ve středu pole.
19'
Po rychlém brejku centroval z pravé strany do vápna Chandler, jeho vysoký pas ale hostující defenziva odvrátila mimo a je z toho jen autové vhazování pro Frankfurt.
16'
Čas rychle plyne a máme za sebou již úvodní čtvrt hodinku zápasu. Skóre je zatím bezbrankové, avšak fotbal sledujeme zajímavý.
14'
Domácí nyní hodně drží balon a snaží se rychle kombinovat zleva doprava. Hostující obrana ale zatím drží.
12'
Ve středu pole měl dostatek místa Boateng, místo střely ale přihrával do křídla, což nakonec nebylo nejlepší rozhodnutí.
10'
Nyní to byli domácí, kteří se nastěhovali až k válnu soupeře. Až do zakončení se ale nikdo z nich nedostal a nakonec je z toho jen odkop od brány.
8'
První velkou šanci zápasu měl hostující Donis, který dostal přihrávku na levou stranu velkého vápna. Jeho tvrdou ránu gólman Hradecky skvěle vyrazil
4'
Z velké dálky to zkusil Akolo, míč ale poslal mimo a Hradecky zasahovat nemusel.
2'
Z levé strany posílal centr z přímého kopu do vápna domácí de Guzmán, gólman Zieler nadvakrát míč pokryl.
2'
Domácí začali aktivně a hned se natlačili před bránu soupeře.
1'
Hráči jsou na trávníku, zápas za pár chvil začne.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, D. Abraham, Falette, Tawatha – Stendera, de Guzmán – Gaćinović, K-P. Boateng, Rebić – Haller.
Náhradníci: Zimmermann – Hrgota, Jović, Medojević, Russ, Willems, M. Wolf.

VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Badstuber, Kamiński – Beck, Ascacibar, Pavard, Aogo – Akolo, Donis – Ginczek.
Náhradníci: Meyer – Asano, Brekalo, Burnic, Mangala, E. Ofori, Terodde.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
Poslední 3 vzájemná utkání

Frankfurt – Stuttgart 2:4
Stuttgart – Frankfurt 1:4
Stuttgart – Frankfurt 3:1
VfB Stuttgart

Stuttgart se momentálně nachází v tabulce na dvanácté příčce taktéž se sedmi body. Po šesti odehraných zápasech má stejně jako Frankfurt na svém kontě 2 výhry, 1 remízu a 3 porážky. Venku zatím odehrál tři zápasy, které všechny prohrál.

Posledních 5 zápasů

Stuttgart – Augsburg 0:0
Mönchengladbach – Stuttgart 2:0
Stuttgart – Wolfsburg 1:0
Schalke – Stuttgart 3:1
Sönnenhof Grossaspach – Stuttgart 1:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Eintracht Frankfurt

Frankfurt se momentálně nachází v tabulce na jedenácté příčce se sedmi body. Po šesti odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 1 remízu a 3 prohry. Na domácí půdě zatím odehrál dva zápasy, které oba prohrál.

RB Lipsko – Frankfurt 2:1
Kolín nad Rýnem – Frankfurt 0:1
Frankfurt – Augsburg 1:2
Mönchengladbach – Frankfurt 0:1
Frankfurt – Wolfsburg 0:1
Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Vítejte u dnešního zápasu 7. kola německé Bundesligy mezi Eintracht Frankfurt a VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.