Bundesliga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Frankfurt - 20. srpna 2017   15:30

0:0
(0:0)
Freiburg
Schwolow – Lienhart, Schuster, Kempf – Stenzel, Höfler, Frantz, Günter – Niederlechner (78. Terrazzino), Kleindienst (58. Petersen), Haberer.
Gikiewicz – Söyüncü, Kübler, Abrashi, Sierro, Petersen, Terrazzino.
M. Gräfe – G. Kleve, M. Sinn
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
24000 diváků
Frankfurt
Hradecky – Chandler, D. Abraham, Falette (83. D. da Costa), Willems – Hasebe, G. Fernandes – Kamada (67. K-P. Boateng), de Guzmán, Gaćinović (88. Hrgota) – Haller.
Zimmermann – D. da Costa, Russ, Barkok, Hrgota, Tawatha, K-P. Boateng.

SESTŘIH: Freiburg - Frankfurt 0:0. Diváci viděli jen tři střely na branku

Já děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Zápas tedy gól nepřinesl, i ve druhé půli se mísily nudné chvíle s šancemi na obou stranách, žádný z mančaftů však tu svoji nevyužil a dnešní soupeři si tak dělí, nejspíš spravedlivě, bod za remízu.
90+3'
90+2'
Jedna z posledních šancí Freiburgu, míč po rozehrávce standardky ale končí za soupeřovou bránou.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Akce na jeden dotek domácím nevyšla, špatná přihrávka končí v zámezí.
88'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Branimir Hrgota.
87'
Terrazzino se sesunul k zemi a signalizoval úder do tváře, ale z opakovaného záznamu to tak příliš nevypadalo.
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Simon Falette, přichází Danny da Costa.
82'
Hradecky hodně zaváhal při vyběhnutí, když míč vyrazil jen k protihráči, ale soupeř toho využít nedokázal.
81'
Petersen střílel z hranice pokutového území, trefil bránícího protihráče, od kterého se míč odrazil do protipohybu brankáře, naštěstí pro hosty skončil v zámezí.
79'
Žlutou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt).
78'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Florian Niederlechner, přichází Marco Terrazzino.
77'
Situace se obrátila, Falette chtěl míč odkopnout, ale podařilo se mu to tak šikovně, že rohový kop bude rozehrávat soupeř.
76'
Následovat bude rohový kop Frankfurtu.
75'
Po faulu se musí domácí bránit přímému kopu.
73'
Nebezpečí před domácí bránou hasí Schwolow, jenž chytá míč do rukou.
72'
Ofsajd zastavuje útočnou snahu Freiburgu.
70'
Falette teď hodně riskoval, neboť už jednu žlutou kartu má a za faul, kterým se provinil, mohl klidně vidět druhou. Hlavní sudí je však benevolentní.
67'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Kevin-Prince Boateng.
66'
Hosté tvoří hru a domácí se brání, asi tak by se dalo konkretizovat dění na hrací ploše, díky velice dobrému bránění však Schwolow nemá téměř žádnou práci.
62'
Haller hlavičkoval zblízka, ale mezi tři tyče nezamířil. Je pravda, že mnoho prostoru neměl.
61'
Kombinace na jeden dotek hostům nevyšla, de Guzmán měl možná už zakončit sám, ale volil ještě přihrávku, která byla zneškodněna.
58'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Tim Kleindienst, přichází Nils Petersen.
56'
Hosté jsou aktivní a domácí se osvobozují pouze odkopáváním míče na polovinu Frankfurtu.
55'
Hodně špatný centr před bránu Freiburgu končí v zámezí.
54'
Žlutou kartu dostává Philipp Lienhart (SC Freiburg).
52'
Hráči Frankfurtu obstřelovali bránu soupeře ze všech stran, ale kýženého úspěchu se nedočkali.
49'
Höfler se dostal k míči u vzdálenější tyče, ale tečoval jej pouze vysoko nad bránu.
48'
Žlutou kartu dostává Simon Falette (Eintracht Frankfurt).
46'
V první půli se střídaly chvíle, ve kterých se diváci spíše nudili se situacemi, které zaváněly gólem. Na ten domácí dokonce dosáhli, ale radost jim příliš dlouho nevydržela, hlavní arbitr totiž po konzultaci u videa branku pro ofsajd zrušil. V největší šance Frankfurtu trefil Haller břevno. Dočkají se fanoušky gólu ve druhé půli?
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude minuta.
45'
Až nyní se musel činit Hradecky, který vyrazil střelu Kleindiensta.
42'
Hra se uklidnila, oba brankáři nyní nemusí vážněji zasahovat.
39'
Nepřesná přihrávka končí u Schwolowa, ten rozehrává poté na krátko.
36'
Obrovská tutovka Frankfurtu, Haller se protáhl až před brankáře, toho překonal, avšak jeho ránu zastavilo břevno, k dorážce se poté už hostující hráč nedostal.
35'
Hradecky vyběhl až k hranici pokutového území, aby míč včas lapil před dobíhajícím protihráčem.
32'
Hosté se dostali do pokutového území Freiburgu, z otočky se pokoušel vystřelit Haller, ale trefil pouze protihráče, dobrá šance Frankfurtu.
29'
Další zneškodněný centr, domácí brankář schovává míč do rukavic.
25'
Schuster se sice dostal k hlavičce, ale ta nebyla nijak nebezpečná. Míč se obloučkem snesl do rukou Hradeckyho.
24'
Rohový kop pro domácí tým.
23'
Domácí se teď hodně zlobí, dožadovali se faulu a přímého kopu, ale hlavní arbitr zůstal v klidu a hra pokračuje.
22'
Nadýchaný centr před bránu Freiburgu dopadl do náruče brankáře Freiburgu.
20'
Hosté jsou dnes, co se rohových kopů týče, hodně nebezpeční. Opět měli hráči Freiburgu co dělat, aby se ubránili.
17'
Domácí sice vstřelili branku, ale ta nakonec není uznána, pravděpodobně pro ofsajd. Hlavní arbitr se radil s kolegou u videa, který mu nejspíš doporučil gól neuznat.
17'
Obrovská šance hostů, Falette měl před sebou zcela odkrytou bránu, hlavou trestuhodně minul, když míč poslal vedle bližší tyče.
15'
Hosté rozehráli další rohový kop, po skrumáži před brankou se však soupeři přeci jen povedlo míč odkopnout do bezpečí.
11'
Po jeho rozehrání se míč odrazil ke Gaćinovićovi, ten možná trochu zbrkle střílel do volného prostoru a bránu minul. Možná měl chvíli počkat, času měl dost.
11'
Konečně první pěkná střela a to na straně Frankfurtu. Haller se do míče pořádně opřel a protáhl Schwolowa, jenž s vypětím sil vyrazil míč na roh.
8'
Míč končí znovu u Hradecké po ne příliš nebezpečné hlavičce jednoho z protihráčů. Opravdu hodně opatrný úvod.
4'
Zatím toho k vidění moc není, domácí se nyní prezentovali hodně nepovedenou standardkou, po které končí míč v zámezí a Hradecky bude rozehrávat.
1'

SC Freiburg: Schwolow – Lienhart, Schuster "C", Kempf – Stenzel, Höfler, Frantz, Günter – Niederlechner, Kleindienst, Haberer.
Náhradníci: Gikiewicz – Söyüncü, Kübler, Abrashi, Sierro, Petersen, Terrazzino.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, D. Abraham "C", Falette, Willems – Hasebe, G. Fernandes – Kamada, de Guzmán, Gaćinović – Haller.
Náhradníci: Zimmermann – D. da Costa, Russ, Barkok, Hrgota, Tawatha, K-P. Boateng.

Frankfurt – Freiburg 1:4
Eintracht Frankfurt skončil v minulém ročníku na jedenácté pozici a také se probojoval do finále poháru, kde ovšem nestačil na Dortmund. Frankfurt by se také chtel rvát o pohárové příčky, ale to má v plánu dalších minimálne deset týmů. Dnes to budou mít hosté složité, protože jim bude chybet mnoho hráčů, a to Batge, Blum, Fabian, Mascarell, Meier, Regasel a nejspíše také salcedo.
SC Freiburg v minulém ročníku Bundesligy nakonec obsadil slušné sedmé místo a zajistil si účast v Evropské lize, což byla pro domácí celek velká odmena. V této sezone chce domácí mužstvo opet bojovat o pohárové příčky, ale je jasné, že to bude velmi složité. V tomto duelu bude domácím chybet Guédé a nejspíše také Bulut a Gulde.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Nemecká Bundesliga má na programu další zápasy prvního kola a my budeme sledovat duel mezi Freiburgem a Frankfurtem, kdy je mírným favoritem domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.