Bundesliga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Hamburger - 1. prosince 2017   20:30

0:0
(0:0)
Hamburger
Hamburger
Freiburg
Schwolow – Koch, Schuster (C), Söyüncü – Stenzel, Ravet (79. Kleindienst), Höfler, Günter – Haberer, Petersen, Terrazzino (70. Kath).
Gikiewicz – Lienhart, Kent, Kübler, Stanko Stanko, Kleindienst, Kath.
Brand – Schröder, Assmuth
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Hamburger
Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos, Mavraj, Santos – G. Jung, Sakaj (C) – Hunt (70. Walace), Wood (86. Hahn), Kostić – Arp (90+1. Schipplock).
Pollersbeck – van Drongelen, Hahn, Walace, Janjicic, Schipplock, Ito.

SESTŘIH: Freiburg - Hamburk 0:0. Střelecká bída, domácí jsou stále na sestup

Hotovo! Freiburg začal toto kolo německé ligy remízou. A především to byli domácí hráči, kdo měl ve druhém poločase herně navrch, byl aktivnější, jenže nedokázal překonat Matheniu. Po závěrečném hvizdu se i hostující fotbalisté radovali z cenného bodu. Ve druhé půli hrál bývalý tým Vladimíra Daridy většinu akcí po levé straně přes agilního Güntera, ale třebaže se Höfler trefil těsně vedle levého horního rohu branky, tak jsme dnes gól neviděli.
90+3'
90+3'
Po spolupráci se Söyoncüem na levé straně vykopl ještě jednou balon Schwolov na polovinu soupeře.
90+3'
Proti levačce Kostiče a snaze o oblouček zakročil snadno balonem do koše Schwolow a začal asi poslední akci domácích v zápase.
90+2'
Schipplock schytal ránu do obličeje v souboji se svým protihráčem a uvidíme standardku pro hosty.
90+2'
Po centru z levé strany padá míč bezpečně do náruče brankáře hostů. Mathenia navíc nebude nikam pospíchat.
90+1'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Fiete Arp, přichází Sven Schipplock.
90+1'
Walace na pravé straně prodloužil míč hlavou a následně zřejmě Diekmeier fauloval, navíc hosté střídají a zdržují hru.
90+1'
Tři minuty se nastavují!
90'
Günter byl hodně aktivní na levé straně, ale právě on ztratil míč, takže následovala spolupráce Arpa se spoluhráčem při přechodu do útoku.
90'
Höfler donutil Matheniu po centru z levé strany hlavou doprostřed branky k zákroku košem a následně nemohl dorážet Söyoncü.
89'
Hahnův faul si žádal kartu. I tak je tady dobrá standardní situace pro Schustera, kdy domácí můžou rozhodnout.
89'
Petersen se marně hlásil o míč, navíc z levé strany pod sebe vhazoval Santos a posléze si na druhé straně zahrál Diekmeier.
88'
Dlouhý míč na pravé straně utekl Sakajovi za brankovou čáru, takže domácí akci rozehraje výkopem Schwolow.
88'
Mathenia opět před výkopem na pravou stranu zdržoval, co to šlo a celkem hrál na nervy domácím hráčům i fanouškům Freiburgu.
87'
Další centr Güntera z levé strany odvrátil Mavraj a následně byl úspěšnější v souboji jeden na jednoho Santos, takže vykopává Mathenia.
87'
Günter bude ještě jednou vhazovat po nepřesné souhře se spoluhráčem na levé straně.
86'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází André Hahn.
86'
Po centru z pravé strany v podání domácích o sobě dva hráči hostů nevěděli na zadní tyči, ale nesrazili se. Vhazuje tak nedaleko vápna svého soka Günter.
85'
Viděli jsme několik odrazů při útoku hostů na levé straně a také nakonec faulujícího Wooda dvacet metrů od branky Freiburgu.
84'
Schuster centroval zleva do ohně, ale hlavní arbitr viděl útočný faul domácích. Hosté se zřejmě nikam hnát nebudou a nabízí se tím pádem rozehrávka pro Matheniu.
84'
Jung zastavil Katha a obdržel svojí druhou žlutou kartu v této sezoně v rámci německé ligy.
83'
Mathenia celkem zdržoval hru a byl si vědom toho, že domácí celek má více ze hry, což se zrovna dvakrát nelíbilo fanouškům Freiburgu.
82'
Günter po výměně balonu na levé straně odcentroval. Odražený míč poslal výrazně vedle pravé tyče po zemi Haberer, vykopávat bude od vlastní branky Mathenia.
82'
Hostující útok po levé straně měl krátkého trvání, následně spolupracoval při rozehrávce domácích Söyoncü se svým spoluhráčem.
81'
Hosté vytáhli svojí obranu až to schytal Kath. Tady mohla i přijít karta pro jednoho z fotbalistů v bílém, ale nestalo se.
81'
Těžké zakončení hlavou Junga v souboji s Kochem zřejmě, navíc ze záklonu, takže Schwolow kontroval balon směřující ze svého pohledu vedle levé tyče.
80'
Nejprve centr z pravé strany v podání Diekmeiera nebyl nebezpečný, ale další centr z levého křídla odvrátil Stenzel na roh.
79'
Mavraj nepospíchal s autovým vhazováním z levé strany z poloviny hrací plochy a o pár sekund si stejnou situaci ještě jednou zopakuje.
79'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Yoric Ravet, přichází Tim Kleindienst.
78'
Domácí celek zkusil rychle dlouhý míč, ale ten nezpracoval fotbalista na středu zhruba osmadvacet metrů od branky hostů.
78'
Günter oslovil autem z levé strany spoluhráče pod sebou a následně tvořil hru nepřesně křížem na pravé křídlo Schuster.
77'
Domácí celek presoval Kathem, ale Mathenia nebyl pod výraznějším tlakem, až si na polovině hřiště na pravé straně nerozuměl Diekmeier se spoluhráčem, takže aut pro Freiburg.
76'
Diekmeier centroval na přední tyč, poté měl ještě k dispozici další centr, jenž skončil na hlavě Schustera a domácí celek se osvobodil balonem až k Matheniovi.
76'
Papadopoulos a Diekmeier začali útok po pravé straně, který po souboji Arpa se Schusterem bude pokračovat autem pro hosty.
75'
Mavraj rozehrával z levé strany křížem na střed, kde byl na vlastní polovině faulovaný Jung a hosté zapojili do své rozehrávky Matheniu.
75'
Hostující celek vhazoval z levé strany pod sebe a vůbec nikam se nehnal. Posléze došlo k přenesení hry na druhou stranu, kde se o zábavu staral svojí aktivitou Wood.
74'
Mathenia nakopával míč pravačkou na pravou stranu, kde nakonec faul na vlastní osobu získal přibližně na polovině hřiště Diekmeier, načež zřejmě Papadopoulos rozehrál nakrátko po své levé ruce.
73'
Hófler dostává kartu za faul na polovině hřiště.
73'
Domácí Ravet centroval před vápno soupeře, kde několik pokusů jeho spoluhráčů šlo do fotbalistů hostů.
72'
Schuster se spoluhráči obstaral rozehrávku až Arp fauloval Güntera unikajícího po levé straně, vše zřejmě bez karty.
71'
Domácí celek zkusil dlouhý míč z levé strany v podání Güntera, ale tohle nebyla dobrá varianta, balon se posléze dostal až ke Schwolowovi.
70'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Marco Terrazzino, přichází Florian Kath.
70'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Aaron Hunt, přichází Walace.
69'
Günter utekl hostům po levé straně a poté odražený míč umístil Höfler pouze těsně vedle levého horního rohu branky střelou zhruba z hranice vápna.
69'
Günter nahrával křížem na levou stranu na Raveta, jenž si přehodil míč na pravačku a neodcentroval dobře. Frieburg následně ještě pokračuje ve své kombinaci na polovině hřiště i se Stenzelem.
68'
V posledních minutách má domácí celek více ze hry a jsou to spíše hostující fotbalisté, kdo plní status bránícího se mužstva.
67'
Günter s Terrazzinem vytvořili tlak před brankou soupeře, ale následovala zablokovaná střela druhého jmenovaná z levé strany z šestnácti metrů.
67'
Santos na levé straně zažehnal nebezpečí a levačkou napálil míč pryč ze šestnáctky. Posléze spolupracují v domácí rozehrávce zhruba na polovině hřiště Schuster a Söyoncü.
66'
Další souboj Güntera s Huntem z levé strany, ale hosté se až ve vlastním vápně nohou ubránili a můžou útočit na Schwolova.
66'
Míč spadl na pravé straně poloviny domácích až Hunt přišel pozdě do souboje s Günterem, který se žene na branku hostů po levém křídle.
65'
Další centr domácích z pravé strany z kategorie přetažených, takže od vlastní branky vykopává Mathenia.
65'
Co se týče celého zápasu, tak více vyložených šancí měl Freiburg.
64'
Günter byl lepší v souboji s Huntem a z levé strany vápna centroval na střed, kde Petersen zakončil vedle přední tyče.
63'
Terrazino nepřihrál přesně zprava na levou stranu a po sérii soubojů na polovině hrací plochy se dopustil přestupku proti fotbalovým pravidlům Sakaj.
63'
Hostující celek byl v první fázi svého útoku trpělivý i se svým brankářem, který rozhodl pro útok po levé straně, jenže míč skončil až v zámezí.
62'
Schwolow byl součástí domácí rozehrávky, ale jeho spoluhráči nepředvedli vůbec nic a hosté se tak bez problémů ubránili. Následuje aut pro Diekmeira pod sebe z pravé strany.
62'
Wood to přehnal s důrazem proti Höflerovi na polovině hřiště a dostal tím pádem svojí první kartu v tomto ročníku německé ligy.
61'
Wood na levé straně po výkopu Matheniy neměl přehled o situaci, ale hostující celek ještě rozehrával jednou, kdy další dlouhý míč poslal na polovinu domácích Diekmeier.
60'
Po střetu Sakaje zřejmě s Petersenem byla hra přerušena, následně vrací Koch balon až k brankáři hostů.
60'
Dlouhý aut směřoval na přední tyči, domácí celek poté zablokoval veškeré pokusy hostů a brankář Schowlow může poděkovat svým spoluhráčům za vynikající obranu na malém vápně.
59'
Levačka Hunta byla nečistá, následně nebyl přesný ani centr Mavraje z levé strany, i tak ještě bude mít hostující celek k dispozici aut z druhé strany pro Diekmeiera.
58'
Haberer fauloval při útoku hostů po pravé straně, a tak si balon pro standardní situaci přichystal Hunt.
58'
Domácí rozehrávka byla hodně špatná a Schwolov musel hrát z první, takže vše ještě z pohledu Frieburgu dobře dopadlo. Hostující presink měl svojí úroveň.
57'
Frieburg ve druhém poločase i v kontextu celého zápasu je více na balonu, ale skóre se nám zatím neměnilo.
56'
Diekmeir vidí kartu, když dohrál na hranici soupeřova vápna ve skluzu Söyoncüa.
56'
Kostič zapsal přes bránícího Höflera přetažený centr z levé strany, takže vše pouze se sledujícím Schwolowem.
55'
Několik nepřesných balonů z obou stran až po výkopu Schwolova levačkou útočil i díky vyhranému souboji proti Jungovi domácí celek po pravé straně.
55'
Matheniova rozehrávka na střed propadla zhruba na hranici dvaceti metrů od soupeřovy branky, kde budou fotbalisté Frieburgu vhazovat Günterem.
54'
Pokud fandíte Freiburgu, vaše radost je zbytečná. Branka Raveta z levé strany vápna pod víko není uznaná pro ofsajd!
53'
Freiburg právě vstřelil branku!
52'
Rychlá souhra hostů po levé straně, kdy Kostič obdržel nahrávku do ulice a tak dlouho motal domácí hráče až zkazil příhru pod sebe, načež Sakaj střílel ze střední vzdálenosti s minimální šancí na úspěch doprostřed branky a to už byla snadná práce pro Schwolowa.
51'
Schusterova pravačka zatočila balon při rohu zleva na přední tyči, následně snažení domácích hráčů pokračuje autem Güntera v době, kdy Frieburg má ve druhém poločase navrch.
50'
Schuster rozehrál druhý roh zprava stejně jako jeho spoluhráč před pár sekundami pod sebe, ale dobrou práci poté odvedl ve vlastní šestnáctce Papadopoulos.
50'
Několik odrazů na hranici vápna až Santos pustil nahrávku na pravou stranu a Haberer zakončil z pravé strany vápna v jasné šanci do bránícího protihráče.
49'
Günter vhazoval z levé strany z poloviny hostů pod sebe a následná akce šla přes levé křídlo, kdy hosté zakročili proti Sakajovi.
49'
Diekmeir nahrál na pravou stranu nepřesně na Hunta, který hrál s míčem u nohou již v zámezí, domácí celek měl tak aut víceméně zadarmo.
48'
Hostující hráči si nerozuměli a domácí celek se ani nezapotil, takže po rozehrávce Schwolowa bude na tahu mužstvo hrající v červenočerném.
47'
Na Santosův centr zleva nedosáhl na zadní tyči v souboji s Günterem Hunt, ale i tak bychom měli vidět aut pro Diekmeiera.
47'
Santos prohrál jeden na jednoho na levé straně, ale míč se dostal opět na nohu brankáře hostů, který proti sobě neměl presující fotbalisty protivníka.
46'
Mathenia si vyměnil balon se spoluhráčem na pravé straně a poté vykopával. Načež dobrou rychlost předvedl Arp, ale domácí celek jej ubránil bez zakončení směrem na brankáře Freiburgu.
46'
Domácí celek se ihned vrhl do útoku, ale šestnáct metrů od vlastní branky přistál balon na noze Hunta, takže vše bez zásahu brankáře soupeře.
46'
V prvním poločase se toho více nestane. Zejména úvodu zápasu byl zajímavý a Mathenia se předvedl při vyboxování střely z šestnácti metrů. Nebyl to zhruba v prvních dvaceti minutách vůbec špatný fotbal. Poté už to byla horší podívaná pro nezaujatého diváka. Tenhle souboj je zcela vyrovnaný, nikdo nemá větší převahu.
45'
45'
Hostující celek byl aktivní při presinku až zasáhl stoper mužstva v bílém na hranici vápna, ještě bude tak vhazovat Stenzel.
45'
Sakaj fauloval po nahrávce Kostiče z levé strany a výhodu útoku bude mít domácí celek.
44'
Hunt byl pokrytý na levé straně, a tak ze snahy hostů o útok po křídle vzešel pouze aut pod sebe pro Santose.
44'
Po hlavě spoluhráče si Stenzel neobhodil Santose z pravé strany, ale i tak pokračuje domácí celek autem z poloviny protivníka.
43'
Günter počkal na Höflera na levé straně, načež celá akce skončila zakončením Raveta vedle přední tyče po zemi, což kontroloval Mathenia.
42'
Po chybě pravého beka při souhře s brankářem loboval Arp z levé strany vedle delší tyče, celkem štěstí pro Freiburg.
42'
Hunt chtěl hrát po pravé straně, ale obrana domácích byla aktivní a celkem dobře pohybující se, a tak zatím hostující celek čeká na svojí šanci proti Schwolowovi.
41'
Viděli jsme několik odrazů na polovině hrací plochy až hostující mužstvo celkem riskovalo při začátku své souhry před vlastním brankářem.
41'
Stenzel vsadil z pětadvaceti metrů z pravé strany pravačkou na razanci a pouze těsně zakončil vedle bližšího horního rohu, kde by zřejmě Mathenia nebyl.
40'
Zatím je na balonu zřejmě více domácí celek, ale jinak tento souboj nabízí zcela vyrovnanou partii.
39'
Rychlý míč na levou stranu na Günter se s tím moc nepáral, prostě centroval druhým dotekem do vápna. Následně Habeber minul branku při snaze o střelu z šestnácti metrů pravačkou do pravého horního rohu.
38'
Günter a Terrazino zatlačili hosty z levé strany, ale ti se sérii balonů dokázali ubránit, i tak ještě přichází aut pro Stenzela z druhé strany nedaleko vápna soupeře.
38'
Söyoncü zkusil dlouhý míč křížem z levé strany ,což očekával bránící fotbalista hostů na hranici šestnáctky. I tak nadále hrají domácí s míčem u nohou a Schwolowem v kombinaci.
37'
Hostující rozehrávka byla komplikovaná, takže bílé mužstvo využilo nohy brankáře, kdy vše ukončila nakonec ztráta na polovině hrací plochy na levé straně.
36'
Hostující hráč na přední tyči čekal centr z pravé strany. Následně táhl hru bílého mužstva na polovině hřiště Sakaj a Santos.
36'
Faul hostů ihned po autovém vhazování zleva dal šanci domácím, ale ti rozehráli nakrátko přes Stenzela.
35'
Schwolow vykopával na osu hřiště, kde domácí celek neexistoval. Při brejku poté Kostič přetáhl centr zleva na zadní tyč.
34'
Další roh Hunta z levé strany, tlak hostů trval až Hunt centroval ještě jednou, jenž ze středu poslal míč Wood hlavou do náruče brankáře Schwolowa.
34'
Hunt před dvěma hráči ve zdi naservíroval míč pod sebe pro Kostiče, jenž tvrdou střelou z první vybojoval roh.
33'
Stenzel na levé straně držel Kostiče těsně před vápnem a obdržel kartu.
33'
Dva auty hostů z pravé strany v krátkém sledu až se hra přesunula na levou stranu k Santosovi, který chyboval.
32'
Terrazzino hledal způsob, jak překonat hostujícího brankáře, ale soupeř zablokoval několik střel z šestnácti metrů, takže i tu levačkou z levé strany.
31'
Po výborné a čisté práci Junga na pravé straně na polovině hostů přišel aut a rozehrávka v podání brankáře hostujících fotbalistů, která ovšem nebyla ideální.
30'
Schwolov poslal dlouhý míč na pravou stranu, kde jeho spoluhráč prodloužil míč hlavou v souboji s Janjicicem až neuspěl Ravet tvrdou střelou z pravé poloviny vápna.
30'
Hostující celek nebyl vůbec rychlý směrem dopředu, až byl Schuster faulovaný Kostičem, ale zatím nehrozí ani mužstvu v bílém větší nebezpečí.
29'
Schuster centroval na penaltu, kde se o klid postaral Papadopoulos a poslal míč pryč z hostující šestnáctky hlavou. Navíc sudí poté odpískal faul na Hunta na polovině mužstva v bílém.
28'
Kostič máchal rukama a divil se, že bude domácí celek rozehrávat standardní situaci Schusterem z pravé strany, kdy právě Kostič bude jediným hráčem soupeře ve vápně.
27'
Koch byl tím, kdo odstartoval domácí útok, ale v obraně byl poté čistý na hranici vápna Papadopoulos a vše se obešlo bez zákroku brankáře hostujících fotbalistů.
27'
Hostující hráč chtěl na levé straně zrychlit hru, což dostalo domácí mužstvo ke kontru, jenž vedl po levém křídle Günter.
26'
Šlapák Raveta v souboji se Santosem znamenal konec nadějí pro domácí a Mathenia rozehrával hostující akci z vlastní poloviny, načež zvolil nákop na levou stranu.
26'
Hostující celek dostal svým presinkem Schwolowa pod tlak, ten ovšem chybu neudělal a domácí celek se vydal do útoku. Stenzel ovšem zkazil nahrávku zprava na svého spoluhráče ve vápně.
25'
Arp postrčil protihráče při presinku z levé strany a domácí celek nemusí nikam spěchat, když si míč vzal rozehrávající Schwolow.
24'
Po sérii nepřesností jsme zaregistrovali ztrátu Haberera na pravé straně zhruba na polovině hřiště, hostující rozehrávku posléze dirigoval Mavraj.
24'
Po rozehrávce rohu domácích zprava zakončoval Terrazzino z dvaceti metrů levačkou vedle delší tyče.
23'
Pro Wooda na levé straně byla situace neřešitelná po výkopu brankáře. Následoval rychlý brejk zakončený do bránícího Papadopoulose.
22'
Pravačka Schwolowa vykopávala, ale jeho spoluhráč Petersen narval míč zbrkle ze střední vzdálenosti hodně mimo tři tyče, což nebyla práce pro Matheniu.
22'
Wood to měl složité při útoku hostů proti přesile a následně Kostič navíc fauloval Schustera, takže balon pro domácí celek.
21'
Hlavní rozhodčí musí uklidit rozčíleného Güntera po faulu. Příště zkrátka domácí bek uvidí žlutou kartu.
20'
Haberer byl faulovaný zezadu při přechodu do útoku a hostující hráč se štěstím nevyfasoval kartu. Následně přišel nepřesný centr Schustera.
19'
Mathenia poslal míč pravačkou na levou stranu, kde si jeho spoluhráči nerozuměli, ale posléze při kontru pokryli Petersena.
19'
Rychlý kontr hostů., ale Schwolow si potížemi vyrazil střelu z penalty z první, tohle byla velice dobrá šance.
18'
Haberer kombinoval se Stenzelem na pravé straně, zahrál si také při kombinaci Söyoncü až vše skončilo ziskem balonu pro Santose na polovině hrací plochy.
17'
Více šancí na otevření skóre zápasu měl spíše domácí celek, hosté si žádnou tutovku nevypracovali.
17'
Rychlá narážečka Güntera se spoluhráčem vyústila ve střelu z levé strany vápna do boční sítě, výkop pro Matheniu.
16'
Hostující celek následně vrátil míč sportovně až ke Schwolowovi a domácí celek chtěl útočit ihned nákopem po pravé straně, k čemuž měl tedy daleko a Mathenia mohl být zcela v klidu.
16'
Po souboji s Höflerem zůstal na hrací ploše na polovině domácích ležet Hunt a hra je právě proto přerušena.
15'
Mathenia ve spolupráci se Sakajem plnil roli jakéhosi třetího stopera, ale hostující celek byl dopředu po levé straně nulový a domácí mužstvo vybojovalo balon na své kopačky bez větší námahy.
14'
Zřejmě Hunt fauloval Küblera na levé straně a poté si neodpustil komentář k výroku hlavního rozhodčího, se kterým se neztotožnil. Z následné standardky zaplul balon do náruče brankáře hostů.
14'
Hunt podržel míč na pravé straně. Až Harp centroval pod sebe na nohu bránícího fotbalisty a do útoku půjde domácí celek.
13'
Wood presoval, ale jeho šance na zisk balonu proti Schwolowovi byly velice malé. I tak neuspěl Freiburg vinou špatné přechodové fáze.
13'
Sakaj agilní směrem dopředu, stejně tak Diekmeier, ale zatím se hraje bez střely na branku Schwolowa.
12'
Petersen to měl na pravé straně na vlastní polovině složité v souboji jeden na jednoho až balon na polovinu soupeře vrátil Papadopoulos a hosté se chystali k zakončení na branku Freiburgu.
12'
Mathenia nakopl míč na levou stranu, kde se neprosadil Arp v souboji s Kochem, vhazuje tím pádem Stenzel.
12'
Papadopoulos byl vynikající v obraně a posléze chytil Mathenia centr Raveta z pravé strany na malém vápně do koše.
11'
Sledovali jsme faul Hunt na rozehrávajícího Höflera. Hostující hráč to poté trošku schytal od domácích fanoušků, ale karta z toho nebude.
11'
Tenhle zápas je pohledný, je zajímavý a rozhodně je na co se dívat.
10'
Další roh pro Schustera z pravé strany, načež Petersen umístil hlavou míč na přední tyči do boční sítě, fanoušci Freiburgu se již radovali, ale skóre se měnit nebude.
9'
Schusterova pravačka centrovala na bližší tyč, kde hosté odrazili nápor domácích. I tak ovšem musel vyboxovat Mathenia střelu Petersena z šestnácti metrů nad branku.
9'
Petersen si seběhl na centr zprava na přední tyč, kde pálil z první do protihráče, na programu dne je další ze série rohů pro Schustera.
8'
Rychlý útok domácích po pravé straně, ale díky dobré práci Santose v obraně se bílé mužstvo ubránilo za cenu rohu červenočerných.
8'
Stenzel ukázal velice dobrou rychlost po pravé straně a jeho centr vypadal velice zajímavě, i tak ovšem Mathenia nezasahoval.
7'
Mavraj obstál v hlavičkovém souboji, posléze bez úspěchu z pravé strany presoval proti rozehrávce domácích Arp. Na balonu Stenzel.
7'
Huntův centr byl přetažený a hostující celek zakončoval pouze z šestnácti metrů Papadopoulosem výrazně mimo tři tyče.
6'
Terrazzino podrazil Mavraje na levé straně a uvidíme standardní situaci pro levačku Hunta.
5'
Petersen zhatil hostům šance na ohrožení branky. Následně vhazoval Douglas Santos, ale pro domácí celek to zatím není velké nebezpečí.
5'
Hunt nakrátko nahrál s Kostičem, jehož centr levačkou byl zablokovaný, i tak pokračuje tlak hostů v podobě autu pro Santose.
4'
Další roh zahraný Huntem na přední tyč a stejnou situaci si po zákroku hlavou zopakuje domácí celek ještě jednou.
4'
Hunt centroval levačkou na přední tyč, ale balon propadl až dozadu, kde na poslední chvíli zasáhl před protihráčem Küblerem Schinpplock.
3'
Diekmeier vzal aut zprava. Hosté poté zvládli lépe souboj jeden na jednoho a bude se kopat roh po souboji Arpa se Söyöncuem.
2'
Po faulu hostů kombinoval domácí celek na vlastní polovině až se do hry zapojil vlastníma nohama Schwolow a vykopl na levou stranu křížem, kde jeho spoluhráči ztratili balon.
2'
Haberer spolupracoval se Stenzelem na polovině hostů až souhru protivníka ukončil obranným zákrokem Santos.
1'
Stenzel vhazoval z pravé strany nedaleko vápna soupeře, hosté vytáhli svojí obranu, a tak hrál domácí tým dozadu na Schwolowa.
1'
Domácí celek bude hrát v červeno-černém, hosté v bílém.
1'

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Schuster, Söyüncü – Stenzel, Ravet, Höfler, Günter – Haberer, Petersen, Terrazzino.
Náhradníci: Gikiewicz – Lienhart, Kent, Kübler, Stanko Stanko, Kleindienst, Kath.

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos, Mavraj, Santos – G. Jung, Sakaj – Hunt, Wood, Kostić – Arp.
Náhradníci: Pollersbeck – van Drongelen, Hahn, Walace, Janjicic, Schipplock, Ito.

Rozhodčí: Brand – Schröder, Assmuth.
Hamburger SV
Hostující mužstvo je v Budneslize patnácté o dva body přes svým dnešním protivníkem na patnáctém místě. Jeho nejlepším střelcem je dvougólový Němec Arp, který je ovšem až 39. nejlepším kanonýrem ligy.

I Hamburk ovšem v posledním zápase vyhrál a stejně jako Frieburg hrál doma. Odnesl to Hoffenheim po výhře vypsané poměrem 3:0. V sestavě Hoffenheimu byl na lavičce český obránce Pavel Kadeřábek, avšak do hry nezasáhl.

Z velkých mančaftů letos hostující fotbalisté podlehli Schalke venku 0:2 a Bayernu Mnichov doma 0:1, když se jako jediný prosadil Tolisso v 52. minutě.

SC Freiburg
Domácí celek se v tabulce německé ligy nachází na šestnácté pozici, když z třinácti odehraných duelů vyválčil celkem jedenáct bodů. Teprve minulý víkend získal své druhé vítězství. Utkání s Mohučí v domácím prostředí rozhodl góly Petersena a Katha, soupeř pouze snižoval v 92. minutě Berggreenem.

Freiburg je podle mínění sázkových kanceláří mírným favoritem dnešního mače. Z velkých týmů se v letošní sezoně potkal doma například se Schalke, když prohrál poměrem 0:1 vinou přesné trefy z 62. minuty.

FRE – HAM 0:0
Hezký večer! Čtrnácté kolo fotbalové Bundesligy startuje dnes od 20:30 duelem SC Freiburg – Hamburger SV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.