Bundesliga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Köln : Freiburg - 10. prosince 2017   14:00

Köln
8' Klünter  • 16' Guirassy  • 29' Stanko Stanko(vl.)
3:4
(3:1)
Freiburg
39' Petersen  (Ravet) • 65' Haberer  (Ravet) • 90' Petersen   • 90+5' Petersen
Köln
T. Horn – Olkowski, F. Sörensen, Heintz, J.-K. Horn – S. Özcan, Lehmann (C) – Klünter (79. Clemens), Jojić (70. Bisseck), Rausch (72. Risa) – Guirassy.
Müller – Handwerker, Clemens, Risa, Ouahim, Bisseck.
Kampka – Schaal, Pelgrim
RheinEnergieStadion (Kolín n. R.)
Freiburg
Schwolow – Koch, Schuster (C) (18. Kleindienst), Lienhart (17. Stanko Stanko) – Haberer, Höfler, Stenzel, Günter – Ravet, Terrazzino (63. Kath) – Petersen.
Gikiewicz – Kübler, Kent, Sierro, Stanko Stanko, Kleindienst, Kath.

SESTŘIH: Kolín - Freiburg 3:4. Domácí ztratili třígólové vedení, hrálo se ve sněhu

Parádní zápas je u konce! Kolín a Freiburg, to byla bitva, která nepřipomínala ani náznakem, že se potkávají dva nejhorší bundesligové celky. Viděli jsme opravdu úplně vše. Vlastní gól, tři penalty a také velký obrat.

Domácí tým vedl 3:0 a měl utkání skvěle rozehrané. Jenže ve druhém poločase byl soupeř lepší. Nejprve srovnal v 90. minutě Petersenem z penalty po faulu Ozcana. Následně opět Petersen překonal (zase) z penalty k levé tyči do protipohybu Horna v době, kdy běžela 95. minuta. Všemu předcházela ruka Guirrasyho ve vápně při standardní situaci.
90+6'
90+5'
Freiburg právě vstřelil branku!
Neskutečný obrat na styl Dortmund – Schalke! NILS PETERSEN rozhoduje z penalty k levé tyči do protipohybu brankáře Horna a Freiburg může zbořit stadion.
90+5'
Žlutou kartu dostává Sehrou Guirassy (1. FC Kolín nad Rýnem).
90+4'
Giurassy hrál rukou na zadní tyči při standardce zleva a hosté můžou rozhodnout z penalty!
90+4'
Zajímavý střílený centr zprava na penaltu, ale domácí celek nepustil svého soupeře k zakončení na brankáře Horna.
90+3'
Brankář Horn nakopl míč na polovinu hostů, ale teď se bude muset domácí celek bránit útoku po levé straně.
90+2'
Hosté ještě mohli rozhodnout nejprve střelou z levé strany vápna na přední tyč. Ale posléze napálil Ravet míč zprava z voleje nad branku.
90+2'
Schwolow nezasahoval při standardní situaci zprava na penaltu a hosté můžou kontrovat.
90+1'
Kleindienst dostal kartu za držení za dres J. Horna.
90+1'
Bisseck měl na pravé straně na zádech při rozehrávce svého protihráče, následně by měl útočit hostující celek.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90'
NILS PETERSEN zakončil z penalty pravačkou po zemi k pravé tyči, brankář Horn šel na druhou stranu.
89'
A videorozhodčí potvrdil penaltu!
88'
Po souboji na levé straně vápna se bude kopat penalta proti domácím. Özcan podrazil Höflera.
88'
Několikátý centr Raveta na přední tyč nepřinesl srovnání.
88'
Schuster faulovaný Clemensem a uvidíme standardní situaci zleva.
87'
Další centr na přední tyč, ale domácí celek se ubránil i díky Guirassymu.
87'
Po akci po levé straně odklidil míč Olkowski ve skluzu na roh, který vezme Ravet.
86'
Po souboji s Guirrasym bude Schuster házet aut zleva z vlastní poloviny, což se domácím fanouškům vůbec nelíbí.
86'
Domácí celek nakopával míč po pravé straně a bude pokračovat autem pro Ozcana z poloviny hostů.
85'
Stenzel a Schuster zatlačili domácí celek, ale hostující kapitán zapsal ztrátu na levé straně a poté byl faulovaný Ozcan.
85'
Centr zprava skončil na středu velkého vápna v náruči Schwolowa, ale hostům už nezbývá mnoho času na dorovnání skóre.
84'
Za faul na protihráče unikajícího po pravé straně vidí Höfler žlutou kartu.
84'
Domácí hráč vyřešil přečíslení zprava špatnou nahrávkou na střed.
83'
Guirassy se neprosadil, ale následně hrají hostující fotbalisté s míčem u nohou přibližně na polovině hřiště.
83'
Na Ravetův roh zleva na přední tyč si počkala hlava Sorensena. Následovalo zakončení z druhé strany vápna doprostřed branky k Timu Hornovi do koše.
82'
Schuster absolvoval na levé straně souboj jeden na jednoho proti Ozcanovi a hosté i díky aktivitě Haberera ve vápně budou kopat roh.
81'
Domácí celek měl na penaltě více hráčů než hostující mužstvo a následně navíc bude zřejmě díky Olkowskému vhazovat Sorensem zprava.
81'
Timo Horn vyrazil přizemní střelu Kleindsteina zleva na zadní tyč na roh pro Raveta.
81'
Hostující celek rozehrál nakrátko při standardní situaci z poloviny svého soka. Následně balon do ohně vrátil pravačkou na levou stranu Schwolow.
80'
Olkowski byl bez šance na pravé straně v souboji se Schusterem a tak zápas pokračuje výkopem v podání pravačky Schwolowa od vlastní branky.
79'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Lukas Klünter, přichází Christian Clemens.
79'
Heintz přerušil nohou na levé straně vápna útok soupeře a jeden z hostů poté zastavil faulem Guirassyho.
79'
Günter se postaral o centr zleva, ale domácí celek zhustil prostor ve vlastním vápně a nadále drží příznivý stav ze svého pohledu.
78'
Rausch svým obranným zákrokem připravil hosty o možnost zakončení na Tima Horna a poté navíc byl faulovaný Lehmann.
78'
Centr hostů zprava šel na penaltu, ale domácí celek se ubránil bez zákroku Tima Horna.
77'
Tempo ve druhém poločase není takové jako v tom prvním, ale Freiburg má na to, aby dotáhl tento zápas k dělbě bodů.
76'
Schuster prohrál na levé straně souboj s Ozcanem, ale hostující celek zůstal na balonu a po zákroku Bissecka bude vhazovat blízko vápna Kolína.
76'
Celkem dobrá centr na penaltu, ale Kleindstein hlavičkoval ze záklonu mimo tři tyče, vykopává Timo Horn od vlastní branky.
75'
Centr šel na pravou stranu vápna, kde po dvou zablokovaných střelách je tady roh pro Freiburg.
74'
Skluzem poslal Olkowski zezadu Katha k zemi a hosté budou mít standardku zleva.
74'
Stenzel neměl na pravé straně problémy v souboji s napadajícím Risou. Hosté drží výrazně více balon na svých kopačkách.
73'
Schuster podržel míč na levé straně a v jeho snaze pokračoval Stenzel na polovině hřiště. Domácí celek víceméně nepresoval.
73'
Timo Horn chytil do koše dlouhý míč ve velkém vápně a následně vykopával na levou stranu, kde jeho spoluhráč nebyl úspěšný v hlavičkovém souboji.
72'
Rausch jde pryč z plochy, kvůli problémům se svalem, nastupuje Risa.
71'
Kath podcenil souboj jeden na jednoho proti Olkowskému a ten mu z pozice beka sebral balon. Následný centr zleva v podání Schustera chytá do koše Timo Horn.
71'
Hostující celek má ve druhém poločase více ze hry a domácí mužstvo čeká těžká šichta v závěru zápasu.
70'
Po sérii krátkých nahrávek přišel přetažený centr zleva znamenající, že z druhé strany z vlastní poloviny bude vhazovat Rausch.
70'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Miloš Jojić, přichází Yann Aurel Bisseck.
69'
Tmo Horn vybíhal proti brejku hostů, jeho soupeř zakončoval mezi nohama brankáře a pak hasil situaci na brankové čáře ve skluzu Jannes Horn.
69'
Po individuální akci se domácí hráč na pravé straně dostal až do vápna, ale hosté jej na poslední chvíli zastavili.
68'
Koch odklidil balon na roh zprava a hra se stěhuje před Schwolowa.
68'
Stenzel na pravé straně obešel Rausche a následný tlak hostů znamenal sražený centr do ohně.
67'
Stříleným centrem na přední tyč ovšem mířil do rukou Tima Horna, který vyrazil balon. Hosté ovšem pokračují autem zprava.
67'
Hosté můžou srovnat, protože roh zleva bere Ravet.
65'
Při rohu zprava v podání Raveta prohrál Rausch na levé straně vápna hlavičkový souboj s JANIKEM HABEREREM a jeho zakončení hlavou spadlo k pravé tyči.
64'
Po sérii odrazů před domácí brankou získal dorážkou u pravé tyče Stanko další roh před Rauschem.
64'
Po centru zleva šel balon od Sorensena na roh.
63'
Schuster převzal křižný pas na levé straně, ale následovala slabá střela z dvaceti metrů doprostřed branky k rukám Tima Horna.
63'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Marco Terrazzino, přichází Florian Kath.
62'
Rauschovi na levé straně utekl balon do zámezí a hostující celek tak bude mít výhodu autu z vlastní poloviny pro Stenzela.
61'
Nejprve jsme viděli souboj Rausche s protihráčem, následně přišel souboj na polovině hřiště, kdy po faulu na Raveta v podání Heintza by měli hrát hosté.
61'
Domácím byl rychlý přechod do útoku po pravé straně k ničemu, protože si Jojič špatně zpracoval balon a Kolín musí spěchat do obrany.
60'
Lehmann centroval na zadní tyč. Následně vyhrál souboj jeden na jednoho na levé straně vápna zřejmě Heintz.
60'
Několik soubojů na malém prostoru až Jojič fauloval Lehmanna, takže standardní situace pro hosty zleva.
59'
Došlo k rychlému přenesení hry křížem na levou stranu na Rausche, ale tomu utekl balon k hostujícímu hráči, takže uvidíme útok Freiburgu.
58'
Giurassy dělal hostům problémy svým presinkem na levé straně, takže tím pádem vhazoval z vlastní poloviny Stenzel.
58'
Druhý poločas zatím nemá oproti tomu prvnímu takový spád.
58'
Ze souboje Olkowski – Terrazzino plyne, že hostující celek bude házet aut zleva z vlastní poloviny.
57'
Po faulu Haberera se bude hrát proti hostům, domácí celek rozehrál vzduchem na pravou stranu.
57'
Stenzel to měl na pravé straně, i přes svojí dobrou rychlost, proti dvěma protihráčům složité a domácí celek získal aut z vlastní poloviny pro Rausche.
56'
Stenzel centroval zprava na penaltu, balon propadl až na zadní tyč, ale domácí celek se ubránil a bude útočit směrem na Schwolowa.
55'
Rausch ve skluzu dojel jak na sáňkách až za levou lajnu, posléze kombinuje hostující celek sérii krátkých nahrávek.
55'
Po stříleném centru Raveta zatím nedošlo k zakončení na domácí branku, ale Kolín zůstává nadále pod tlakem.
54'
Sorensen svým faulem na Raveta nabídl hostům zkrácený roh zleva.
53'
Jojič byl pohlídaný na polovině hostů. A tak domácí celek centroval zprava na levou stranu, kde Guirassy ovšem po seběhu na střed pálil pravačkou doprostřed branky. Jednoduchý zákrok pro Schwolowa.
53'
Koch hrál přes pravou stranu, ale tam byl posléze faulovaný J. Horn ke zlobě hostujícího fotbalisty.
52'
Při centru zleva odvrátili hosté míč hlavou na hranici vlastního vápna. Posléze fauloval domácí celek Schustera.
52'
Žlutou kartu dostává Janik Haberer (SC Freiburg).
51'
Haberer se dotkl míče na vlastní polovině, Rausch následně napadal rozehrávku Stenzela, který vhodí míč do hry.
50'
Guirassy dohrál protihráče po odehrání balonu a klidně mohl dostat žlutou kartu, nestalo se.
50'
Timo Horn chytil střelu zprava na zadní tyč po zemi z pohledu střelce a poté jej pochválil Sorensen.
49'
Po autovém vhazovánÍ Rausche zleva začal kontr hostů Schuster svojí bezproblémovou rozehrávkou, domácí celek se snažil presovat.
49'
Sudí Kampka se dal do debaty s hostujícím hráčem. Posléze domácí mužstvo nakoplo balon na levou stranu na Guirassyho.
48'
Rausch je na nohou a v době, kdy hostující celek drží míč zhruba na polovině hřiště tak je součástí domácí obrany.
48'
Rausch zůstal ležet na levé straně hřiště a zřejmě bude muset být ošetřen po souboji jeden na jednoho.
47'
Hostující celek se hnal do útoku po pravé straně. Následně se hra vrátila na polovinu Freiburgu.
46'
Centr domácích zleva byl odvrácen hlavou na přední tyč a hrací předmět se poté přestěhoval na polovinu hrací plochy, kde byl Rausch faulovaný Ravetem.
46'
Rusch byl na levé straně vápna vytížený, ale Kolín přežil útok hostů bez úhony a zákroku Tima Horna.
46'
První poločas nabídl skvělou podívanou. Viděli jsme čtyři branky, vlastní gól, penaltu po faulu na Guirassyho, kterou sám postižený proměnil k levé tyči do protipohybu Schwolowa. Opravdu atraktivní úvodní dějství, které mělo v sobě i parádní střelu z voleje na zadní tyči v podání Petersena po standardní situaci rozehrané Ravetem z pravé strany.
45+4'
45+4'
Houf hráčů hostů si sbíhal na malé vápno, ale Timo Horn nezasahoval.
45+4'
Hostující celek zakončil útok centrem zprava a ještě bude kopat roh z druhé strany Ravetem.
45+3'
Guirassy se na pravé straně na polovině hřiště nezbavil hostujícího hráče a následně ještě může Frieburg snížit v prvním poločase.
45+2'
Sorensen vystoupil na pravé straně z obrany. Ale hosté nadále útočili po levé straně, kdy po centru na přední tyč z toho bylo zakončení mimo tři tyče.
45+2'
Po výkopu Tima Horna skončil balon až u nohy Schwolowa a hosté střádali plány na branku do šatny.
45+2'
Jinak se nastavují tři minuty!
45+1'
Schuster chtěl po souboji na levé straně penaltu, ale svým nafilmovaným pádem ji nezískal.
45+1'
Hostující celek kombinoval na polovině hřiště a následně Schuster šel do souboje jeden na jednoho na levé straně.
45'
Po přenesení hry na pravou strany přetáhl centr Olkowski. Balon se k němu ovšem vrátil a jeho centr nedopravil do sítě na přední tyči Guirassy.
44'
Guirassy byl na levé straně pohlídaný, ale Kolín měl ještě jednu šanci na úspěšný přechod do útoku, kterou ovšem znemožnil hostující celek faulem na polovině hřiště.
43'
Giurassy ukázal na hranici vápna celkem tah na branku, ale nebylo mu to nic platné, hosté včas zakročili a domácí celek bude zleva vhazovat Rauschem.
43'
Výkop Schwolowa směřoval na levou stranu, kde v útoku nemohl pokračovat Kleindienstein.
42'
Jojič neohrozil Schwolowa přetaženou pravačkou z rohu na zadní tyč a následně fauloval na pravé straně právě exekutor standardní situace.
42'
Rausch si sbíhal na levou stranu do druhé vlny. Ale Kolín hrozil po pravé straně vápna až je z toho roh pro poslední celek německé ligy.
41'
Klünter se ještě pomazlil se sněhem za brankou hostů...
41'
Domácí hráč pokazil křižnou nahrávku na pravou stranu. A následně prohrál Klünter souboj se Schusterem vinou důrazu hostujícího kapitána.
39'
Ravet centroval při standardce zprava na zadní tyč, kde NILS PETERSEN napálil balon z jedničky levačkou tvrdou střelou pod břevno a Timo Horn byl zcela bez šance na adekvátní zásah proti tvrdému zakončení protihráče.
38'
Heintz leží na hrací ploše a svalům se tohle asi nelíbí...
38'
Heintz byl dohraný po odkopu balonu z levé strany Habererem a tohle byl určitě zákrok žádající o žluté potrestání.
38'
Hostující hráči si na pravé straně vyměňovali balon až byl jejich centr zablokovaný. Následně svedl souboj jeden na jednoho Heintz.
37'
Sorensen vhazoval z pravé strany, hosté poté měli k dispozici rychlý brejk, ale ten skončil na polovině hřiště ztrátou. Balon poté doputoval až k noze Tima Horna.
36'
Schwolow vyběhl proti svému protihráči na levou stranu a šel do souboje skluzem s tím, že klidně může putovat do sprch. Nestalo se.
36'
Statistika držení balonu v procentech – 42:58.
36'
Guirassy si seběhl na křižnou nahrávku na levou stranu vápna a vsadil na razanci, i tak byl pískaný ofsajd.
35'
Tino Horn chytil centr zprava bez problémů do koše a jeho soupeři mu zatím připravili jeden těžší zákrok nohou.
34'
Heintz vysvětlil pomeznímu rozhodčímu svůj názor na souboj s Kleindienstem a hlavní arbitr mu poté jasně sdělil, že příště dostane žlutou kartu.
34'
Hostující celek zapojil do své kombinace i nohy Schwolowa a ten poslal míč pravačkou na pravou stranu, kde spokojenější po hlavičkovém souboji mohl být Freiburg.
33'
Jojič se snažil centrovat pravačkou na penaltu, ale hosté uklidili balon na polovinu domácích až k Timu Hornovi.
32'
Domácí celek zastavil snažení hostů na šestnácti metrech od vlastní branky. a následně bude Kolín kopat roh z pravé strany po rychlém kontru.
32'
Hostující celek se neprosadil centrem zleva a hra se poté přesunula pod taktovkou Freiburgu na polovinu hrací plochy.
32'
Tak zatím opravdu výborný fotbal a nevypadá to, že se dnes potkaly dva nehorší týmy německé ligy.
29'
Köln právě vstřelil branku!
Guirassy na levé straně pustil míč Rauschovi. Ten odcentroval do ohně a hostující hráč CALEB STANKO si dopravil míč ve skluzu z penalty k pravé tyči do vlastní sítě.
29'
Domácí celek byl aktivní v obraně na polovině hřiště až byl odpískán hostům útočný faul.
28'
Heintz se na levé straně proti presujícímu Ravetovi dostal pod tlakem, ale i tak je na balon stále Kolin a svojí trpělivostí se pokusí potřetí překonat Schwolowa.
27'
Dva dobré centry hostů z pravé strany v krátkém sledu. Zejména Petersen připravil přihrávkou na střed svému spoluhráči dobrou šanci, ale Timo Horn vykopl míč nohou.
27'
Stenzel se na pravé straně staral o zábavu v souboji s Rauschem, ale lepší byl domácí hráč.
26'
Lehmann hrál s nasazením na levé straně při útoku hostů, posléze fauloval Klünter.
26'
Stankův centr křížem na pravou stranu nebyl nebezpečný a pro domácí celek to bylo lehké sousto.
25'
Ozcan tvrdým zákrokem proti Schusterovi skluzem napřed dostal svou druhou žlutou kartu v této sezoně.
24'
Tvrdá pravačka šla ovšem do hostující zdi, o což se postaral svým pokusem Lehmann, i tak ještě z pravé strany na polovině hřiště může vhazovat Olkowski.
24'
Domácí fotbalisty na levé straně vybojoval otočením se kolem protihráče dobrou standardní situaci.
23'
Schuster centroval levačkou z levé strany, ale Heintz pouze pustil balon do zámezí, takže aut pro Kolín z vlastní poloviny.
22'
Guirassy se na pravé straně na polovině hostů nedostal k balonu. Následně Freiburg využil levou stranu Schusterem.
22'
Zatím ovšem velice zajímavý fotbal a hodně tomuto faktu dodává to, že se hraje za těžkých podmínek.
21'
Obránce Horn byl na pravé straně pod tlakem rozehrávajícího fotbalisty. Domácí celek poté neměl dobrý přechod do útoku.
21'
Po sérii hlavičkových soubojů chytil balon do koše ve velkém vápně Timo Horn, a tak mohl pár sekund tvořit hru Klünter na pravé straně zhruba na polovině hřiště.
20'
Klünter to přehnal s důrazem v souboji na polovině hostů a obdržel třetí žlutou kartu v této sezoně v rámci Bundesligy.
20'
Hosté zatím nevystřelili na branku...
19'
Ravet dvakrát centroval pravačkou zleva, podruhé zapadl míč do boční sítě, takže výkop pro Tima Horna.
19'
Petersen z levé strany si došel v souboji se Sorensenem pro roh.
18'
Odehráno osmnáct minut a hosté mají vyčerpanou druhou možnost střídání. Tohle byla ovšem spíše taktická varianta.
18'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Julian Schuster, přichází Tim Kleindienst.
18'
Giurassy chtěl trápit rozehrávajícího hráče hostů, následně dobře pracoval na levé straně Heintz a chybu neudělal.
17'
Sorensen na hranici vápna na pravé straně odkopl míč do bezpečí a hosté poté nezakončili po autu Güntera.
17'
Lienhardt musel být stažen zřejmě pro potíže se svalem a hosté tak byli donuceni ke svému prvnímu střídání v zápase.
17'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Philipp Lienhart, přichází Caleb Stanko.
16'
SEHROU GUIRASSY proměňuje penaltu pravačkou k levé tyči do protipohybu Schwolowa.
15'
Tři hráči domácích řeší s hlavním rozhodčím, odkud se vlastně penalta má kopat...
14'
Guirassy si po levé straně došel do vápna, kde vybojoval penaltu proti hostům v souboji se Stenzelem.
14'
Rausch měl k balonu při přechodu do útoku po levé straně proti Schusterovi daleko a hostující kapitán napálil balon do zámezí.
13'
Lienhardt je na hřišti a hostující celek tím pádem hraje znovu v jedenácti lidech na hrací ploše.
13'
Schwolow nakopl míč pravačkou na pravou stranu, kde bránil neúspěšně Rausch a hosté budou pokračovat ve snaze o srovnání autem blízko vápna domácích.
12'
V doprovodu člena realizačního týmu byl Leinhardt odveden mimo hrací plochu a hostující celek by měl od Schwolowa začít v deseti.
11'
Leinhart zůstal po souboji s Klünterem ležet na hrací ploše a je jisté, že jeho svaly musí v takovém počasí trpět.
10'
Sněžení neustává a z pohledu nezaujatého diváka je to celkem i zábava sledovat dnešní mač Kolín – Freiburg.
9'
Heintz nechal odcentrovat hosty z pravé strany, ale Kolínu pomohl bránící fotbalista hlavou na přední tyči. V útočné fázi přidal aktivitu Klünter.
8'
Po sérii odrazů na polovině hostů přišla nahrávka do ulice a LUKAS KLŮNTER z brejku sám před brankářem z levé strany vápna pálil levačkou po zemi na zadní tyč.
7'
Sázkové kanceláře by možná mohly vypisovat kurzy na to, jestli se dnešní utkání dohraje. Jisté je, že v takových podmínkách by střetnutí v české lize neproběhlo.
7'
Schuster zkusil kříž na levou stranu, kde byl fotbalový míč velkým nepřítelem fotbalistů Freiburgu až se balon dostal na nohu Tima Horna.
7'
Jinak Kolín nastupuje v bíločerveném, hosté poté oblékli černé dresy.
6'
Rausch si na levé straně polovině hostů pomohl rukama při souboji se Stenzelem a bude se hrát tím pádem proti domácím.
6'
Leinhart odklidil míč na roh a domácí celek bude zahrávat standardní situaci zprava Jojičem.
5'
Guirassy agilní na levé straně vápna, ale domácí celek z toho vytěžil pouze aut nedaleko vápna hostů po dobrém obranném zákroku fotbalisty Freiburgu.
5'
Po výkopu Schwolowa svedl na vlastní polovině souboj jeden na jednoho Heintz, hrát by měl poslední celek ligové tabulky.
4'
Víceméně jakékoliv postavení Kolína do pozice mírného favorita před zápasem nehraje roli vzhledem k podmínkám na stadionu.
4'
Od Tima Horna začal útok domácích, kteří posléze nezvládli přechodovou fázi po levé straně ideálně, jelikož Rausch zhruba na polovině hřiště prohrál hlavičkový souboj.
3'
Kolín je jednoznačně poslední v tabulce německé ligy, ale i tak atmosféra na stadionu parádní.
3'
Jojič centroval pravačkou na přední tyč, následně po sérii odrazů pálil Rausch nad branku soupeře a Schwolow bude vykopávat od vlastní pokladnice.
2'
Domácí bek Horn si dával pozor, aby neupadl při nákopu po levé straně. Jeho spoluhráči poté byli důrazní Jojičem a mají roh.
1'
Guirassy presoval z levé strany, načež se hostující celek bez problémů a zásahu Schwolowa ubránil.
1'
Hraje se pochopitelně s oranžovým balonem za pořádné sněhové vánice, nyní uvidíme aut hostů z levé strany z poloviny hrací plochy.
1'
Jojič se jako první dotkl balonu a zápas v nefotbalových podmínkách začal výkopem Kolína.
1'
V Kolíně sněží, a tak se vinou nutné úpravy hrací plochy nezačne dříve než ve 13:45.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Olkowski, F. Sörensen, Heintz, J.-K. Horn – S. Özcan, Lehmann – Klünter, Jojić, Rausch – Guirassy.
Náhradníci: Müller – Handwerker, Clemens, Risa, Ouahim, Bisseck.

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Schuster, Lienhart – Haberer, Höfler, Stenzel, Günter – Ravet, Terrazzino – Petersen.
Náhradníci: Gikiewicz – Kübler, Kent, Sierro, Stanko Stanko, Kleindienst, Kath.

Rozhodčí: Kampka – Schaal, Pelgrim.
SC Freiburg
Hosté jsou hned nad svým dnešním protivníkem na 17. pozici v tabulce nejvyšší německé fotbalové soutěže, když ze čtrnácti odehraných duelů vytěžili celkem dvanáct bodů. V posledním zápase v domácím prostředí zapsali bezbrankovou remízu s Hamburkem.

Co se týče posledního venkovního mače, tak z toho byla výhra vypsaná poměrem 2:1 nad Mohučí díky gólům Petersena a Katha z druhého poločasu. Pokud se zaměříme na zápasy s velkými týmy, tak zjistíme, že Freiburg v tomto ligovém ročníku například prohrál 0:1 doma se Schalke.
1. FC Kolín nad Rýnem
Domácí celek je před dnešním zápasem pasovaný pozice mírného favorita podle mínění sázkových kanceláří. V týdnu prohrál v rámci utkání Evropské ligy proti CZ Bělehrad s přemožitelem pražské Sparty 0:1, když inkasoval ve 22. minutě. Tím pádem se tak s evropskými poháry pro tuto sezonu rozloučil.

Kolín je v lize zralý na sestup. Ze čtrnácti odehraných zápasů získal pouhé tři body, se šesti vstřelenými góly má vůbec nejhorší ofenzivu v celé soutěži. Naposledy ovšem senzačně remizoval na Schalke 2:2. Guirassy srovnával z penalty v 77. minutě a soupeři nebylo nic platné, že dvakrát vedl.
Vzájemné zápasy
FRE – KOL 2:1
KOL - FRE 3:0
FRE - KOL 1:0
FRE - KOL 2:1
KOL – FRE 0:1
V rámci patnáctého kola německé fotbalové Bundesligy se od 13:30 zaměříme textovou podobou na souboj 1. FC Kolín nad Rýnem – SC Freiburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.