Bundesliga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mönchengladbach : Hannover - 30. září 2017   15:40

Mönchengladbach
67' Ginter (Cuisance) • 90+4' T. Hazard
2:1
(0:0)
Hannover
71' Harnik  (Schwegler)
Sommer – Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt – T. Hazard, Kramer, Cuisance (80. Zakaria), Johnson (79. Grifo) – Stindl (C), Raffael (65. Bobadilla).
Sippel – Oxford, Jantschke, Herrmann, Bobadilla, Zakaria, Grifo.
Christian Dingert.
Borussia-Park, Mönchengladbach
Hannover
Tschauner (C) – Ostrzolek, Sané, Anton, Korb – Klaus (61. Maier), Schwegler, Bakalorz (71. Füllkrug), Bebou (90. Hübner) – Karaman – Harnik.
Esser – Füllkrug, Maier, Schmiedebach, Fossum, Sorg, Hübner.

SESTŘIH: Mönchengladbach - Hannover 2:1. Rozhodla penalta z nastavení

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme velice atraktivní utkání mezi Mönchengladbachem a Hannoverem, které končí výhrou domácích 2:1. Nejprve se v 67. minutě prosadil domácí Ginter, jenže poté srovnal hlavičkou skvělý hostující střelec Harnik. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, tak Mane fauloval ve vápně Grifa a rozhodčí Dingert odpískal pokutový kop, který proměnil Thorgan Hazard. Domácí se posouvají na páté místo, Hannover v neúplné tabulce zůstává na čtvrté pozici.
90+6'
90+4'
Mönchengladbach právě vstřelil branku! THORGAN HAZARD nekompromisně umístil svoji střelu k levé tyči. Brankář Tschauner skákal na stranu druhou. Domácí jsou blízko vítězství.
90+3'
Byla nařízena penalta po faulu Saneho na parádně rozběhnutého Grifa. Celou akci posvětil i videorozhodčí!
90+2'
K hlavičce v těsné blízkosti branky se po centru ze strany propracoval Jannik Vestergaard, jeho pokus ale gólem nekončí, míč letěl těsně nad břevno.
90+1'
Rozhodčí Christian Dingert se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Florian Hübner.
89'
Thorgan Hazard se rval do vápna, zde se pokusil o načechraný centr který mu vyšel, jenže ve vápně nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
88'
Obrovská šance Hannoveru! Bebou obdržel v pokutovém území přihrávku vzduchem, z první nacentroval na Harnika, jenže ten to nečekal a jen těsně vedle míjí úplně prázdnou bránu.
87'
Ten byl opět ubráněn, nicméně Mönchengladbach je nadále u míče.
86'
Domácí celek v poslední desetiminutovce drtí svého soupeře a chce přidat vítěznou branku tohoto utkání. Další rohový kop, tentokrát ho zahraje nově příchozí Grifo.
85'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Sane.
84'
Parádní kombinace domácího celku! Rychlá akce na jeden dotek byla zakončena zblokovanou střelou Stindla. Rohový kop pro domácí Borussii.
83'
Hazardův roh našel sice hlavu Vestergaarda, jenže jeho pokus byl slabý a pouze do středu brány, kde stál připravený Tschauner, který se nemusel ani pohnout.
82'
Rohový kop pro domácí celek.
81'
Nedovoleně si ve svém ofenzivním počínání pomohl Raul Bobadilla Sudí Christian Dingert si toho všiml a odpískal mu útočný faul.
80'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Mickaël Cuisance, přichází Denis Zakaria.
79'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Fabian Johnson, přichází Vincenzo Grifo.
78'
Harnikova dalekonosná střela končí vysoko nad bránou domácího Sommera.
77'
Skvělá obranný skluz předvedl švédský obránce Oliver Wendt. Bebou bude vhazovat poblíž pokutového území domácích hříbat.
76'
Videorozhodčí sdělil hlavnímu sudímu, že ruka Johnsona byla u těla. Hra pokračuje rozehrávkou domácího brankáře Sommera.
75'
Rozhodčí Dingert povolal videorozhodčího z důvodu možné ruky domácího Johnsona.
74'
Bebou se nedokázal prosadit kolem postranní čáry přes Bobadillu, který toto léto přišel z Augsburgu.
73'
Domácí mužstvo opět kombinuje na své útočné polovině a Hannover se fantasticky brání.
71'
Hannover právě vstřelil branku! Po parádním centru se nejvýše do vzduchu položil nikdo jiný než MARTIN HARNIK, který přidává svoji pátou branku v sezóně.
71'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Marvin Bakalorz, přichází Niclas Füllkrug.
70'
Hostující trenér Breitenreiter bude podruhé v zápase střídat.
69'
Krásná přihrávka Harnika na nabíhajícího Maiera přinesla pouze rohový kop díky dobrému bloku Gintera, který se poprvé prosadil v dresu Borussie Mönchengladbach .
68'
Wendt nestíhal rychlý pohyb Bakalorze a tak si pomohl nedovoleným skluzem.
67'
Mönchengladbach právě vstřelil branku! Cuisance vyslal parádní centr do vápna na volného MATTHIASE GNTERA, který lehkou tečí kopačky dopravil míč za záda hostujícího brankáře Tschaunera.
66'
Stindl dobrým pohybem donutil Schweglera k nedovolenému zákroku.
65'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Raúl Bobadilla.
64'
Velká šance domácího celku! Kapitán Lars Stindl obdržel parádní přihrávku za obranu, jenže jeho střela z hranice vápna neměla dostatečnou razanci. Tschauner neměl problém.
63'
Ani domácímu celku se nedaří v posledních okamžicích kombinace. Stále je vývoj utkání velice vyrovnaný.
62'
Kramer parádním obranným zákrokem odstavil od míče nepozorného Karamana.
61'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Sebastian Maier.
60'
Nepřesná kombinace Mönchengladbachu končí za brankovou čarou. Hostující brankář Tschauner bude odkopávat od brány.
59'
Útočným faulem se v pokutovém území Borrusie provinil nejlepší střelec hostů Harnik.
58'
Domácí fanoušci neustále podporují své miláčky a touží se dočkat vstřelené branky. Z tohoto rohu se nedočkali, neboť Anton odvrátil poskakující míč do bezpečí.
57'
Po pěkné kombinaci domácího celku budou zahrávat rohový kop.
56'
Mönchengladbach kombinuje kolem půlicí čáry a snaží se uklidnit celou situaci a hlavně zastavit rozjetý Hannover.
55'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Thorgan Hazard.
54'
Bebou se z hranice dostal k míči a z první vystřelil. Rána byla zblokovaná a Sommer neměl problém chytit míč do rukavic.
53'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč byl příliš krátký a Cuisance neměl problém odvrátit míč do bezpečí.
52'
Rohový kop pro hosty po dobrém obranném zákroku Saneho.
51'
Hannover je v druhém poločase aktivnější, opět je naskládaný poblíž pokutového území Borussie.
50'
Útočným faulem se provinil rakouský Harnik, který loktem razil k zemi Vestergaarda.
49'
Bebou se pokusil o centr do pokutového území, jenže v tomto místě nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
48'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Wendt.
47'
Velká příležitost Hannoveru! Po obrovské chybě Vestergaarda mohl ve vápně vystřelit Karaman, jenže jeho ránu zblokoval Ginter, který doběhl celou situaci. Rohový kop pro hosty.
46'
Domácí celek rozehrál druhou půli tragickou přihrávkou.
46'
Sledovali jsme bezbrankovou první půli, která ale přinesla plno zajímavých momentů. Největší šance byla od kapitána domácího celku Stindla, který se parádně trefil k levé tyči, jenže rozhodčí odpískal nedovolený zákrok Hazarda a branka tedy neplatila. Uvidíme, zda se v druhém poločase dočkáme branky.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45+1'
Rozhodčí Christian Dingert se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.
45'
Rohový kop pro domácí celek, který rozehraje Thorgan Hazard, bratr slavného Edena Hazarda, který nastupuje v Chelsea.
44'
Postupná kombinace nebyla úspěšná, neboť u postranní čáry dobře napadal Korb a donutil Johnsona k zbytečné chybě.
43'
Hannover se opět rychle vrátil do obranného postavení a nedovolil Mönchengladbachu rychlý brejk, který jim jde náramně.
42'
Postranní rozhodčí mává další ofsajdové postavení, tentokrát se za hranicí pravidel provinil Johnson.
41'
Nepřesná kombinace hostů končí za brankovou čarou. Yann Sommer bude odkopávat od brány.
40'
Útočný faul zavinil domácí kapitán Lars Stindl, který v červnu vyhrál s Německem Konfederační pohár v Rusku, když ve finále porazili Chile 1:0.
39'
Z volného přímého kopu nedokázali domácí hráči nic vytěžit. Hannover kombinuje na své polovině hřiště.
38'
A další příležitost! Stindl z voleje napálil míč k levé tyči a radoval se ze skvělé branky, jenže rozhodčí Dingert píská útočný faul Hazarda.
37'
Sledujeme nadále vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Snad se brzy dočkáme nějaké branky.
36'
Velká šance domácího celku! Samotný roh nebyl nebezpečný, jenže k dorážce se dostal Elvedi, jehož střelu tečoval Sane a Tschaunerovi přidělala velkou práci.
35'
Hazardův centr byl opět nebezpečný, nicméně hostující obránce Anton odvrátil hrozící hrozbu na rohový kop.
34'
Klaus na své osobě vybojoval útočný faul Kramera poblíž pokutového území Hannoveru.
33'
Sommer vyděsil svého trenéra a všechny příznivce, když sváděl sprinterský souboj s Harnikem. Naštěstí pro něho vyšel ze souboje jako vítěz.
32'
Raffael se díky dobrému postavení na hranici vápna dostal k míči, jenže jeho pokus o střelu končí blokem Antona.
31'
Rychlá akce Hannoveru byla zakončena centrem Klause a hlavičce Harnika. Rakušan ovšem svoji hlavičku umístil nad bránu Sommera.
30'
Celá akce je zakončena dalším nepřesným centrem, tentokrát v podání Schweglera. Sommer drží balón v náručí.
29'
Centr do vápna byl nepřesný a dlouhý, nicméně Hannover zůstává u míče.
28'
Vestergaard musel před dotírajícím Bebou odehrát míč na rohový kop pro hostující celek.
27'
Cuisancův centr nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Tschauner drží míč v rukavicích a hledá volné spoluhráče.
26'
Borussie bude mít zajímavou standardní situaci po faulu Saneho na Hazarda.
25'
K hlavičkovému zakončení se dostal domácí obránce Ginter, který před sezónou přišel z Dortmundu, jenže jeho pokus končí mimo pravé tyče.
24'
Raffael nedokázal dostat míč přes skvěle fungujícího Saneho. Rohový kop pro Mönchengladbach .
23'
Agilní Cuisance se opět dostal k nebezpečné situaci. Obdržel míč a zkoušel projít přes dva hráče, to se mu částečně povedlo, jenže jeho střela z hranice vápna končí mimo bránu hostujícího Tschaunera.
22'
Elvedi se nedokázal individuálně prosadit přes takticky dobře postaveného Klause.
21'
Bakalorzova dalekonosná a nepřipravená rána z osy hřiště končí vysoko nad bránou švýcarského brankáře Yanna Sommera.
20'
Johnson si nedokázal poradit s neposednou mičudou. Korb lacině získává držení míče pro své barvy.
19'
Cuisance parádičkou překonal Schwelera, jenže poté si nedokázal poradit s Antonem.
18'
Wendt si v souboji u postranní čáry pomohl faulem na Beboua. Hannover ihned rozehrává na Korba, který přihrává přes celou šířku hřiště na Klause.
17'
Saneho útočné dobrodružství skončilo na dobře postaveném Kramerovi, který míč tečoval mimo povolené území.
16'
Verstergaardův dlouhý kop na Stindla nic nepřinesl, neboť byl německý reprezentant v ofsajdu.
15'
Cuisance zkusil zabojovat o ztracený míč, nicméně obránce Ostrzolek si vše pohlídal a bude vhazovat.
14'
Domácí mančaft kombinuje kolem půlicí čáry. Zatím se jim nedaří projít přes dobrou a kompaktní obranu.
13'
Jako lavina si nyní při své ofenzivní snaze počínal Thorgan Hazard . Christian Dingert vše viděl, a také odpískal.
12'
Ten byl odbráněn dobrým výskokem Elvediho, který vysouvá Kramera do rychlého brejku.
11'
Korb se vydal na útočný výlet, který zakončil centrem do pokutového území Borussie. Žádné zakončení jsme neviděli, neboť Vertergaard parádně odvrátil míč před dotírajícím Harnikem. Rohový kop pro Hannover.
10'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Karaman. Wendt bude rozehrávat poblíž svého pokutového území.
9'
Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Anton, který odklidil míč do bezpečí.
8'
Po střele Raffaela a dobrém zákroku hostujícího brankáře Tschaunera bude mít domácí Mönchengladbach výhodu rohového kopu.
7'
Hazard se hnal do rychlého brejku, nicméně jeho nepřesná a pomalá přihrávka končí celou akci. Stindl už byl poté rychle zdvojen a byl bez šance.
6'
Další nepřesná kombinace Borussie končí u hostujícího brankáře Tschaunera.
5'
Thorgan Hazard přihrál na francouzského hráče, tedy Cuisance, jenže jeho centr nenašel v pokutovém území Stindla nebo Raffaela.
4'
Oba celky si nepřesně přihrávají a střídají se v útočné aktivitě.
3'
První zajímavá šance hostujícího celku! Bakalorz parádně vrátil patičkou míč na střelce Harnika, který si míč posunul na osu hřiště a vystřelil. Rána ovšem jde těsně vedle levé tyče§
2'
Prvním útočným faulem se na polovině hřiště provinil domácí útočník Raffael, který poslal Bakalorze na zem.
1'
Mönchengladbach oblékl černé dresy, Hannover červené.
1'
Zápas se z technických důvodů přesouvá na 15:40.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Ginter, Wendt, Vestergaard – T. Hazard, Kramer, Cuisance, Johnson – Stindl (C), Raffael.
Náhradníci: Sippel – Oxford, Jantschke, Herrmann, Bobadilla, Zakaria, Grifo.

Hannover 96: Tschauner (C) – Ostrzolek, Sané, Anton, Korb – Klaus, Schwegler, Bakalorz, Bebou – Karaman – Harnik.
Náhradníci: Esser – Füllkrug, Maier, Schmiedebach, Fossum, Sorg, Hübner.

18.10.14 Hannover-Monchengladbach 0 : 3
Hannover jako nováček německé Bundesligy začal sezónu přímo skvostně. Za šest utkání dokázali urvat dvanáct bodů za tři výhry a stejný počet remíz. Skóre mají přímo famózní, tedy 6:2. Na vedoucí Borussii Dortmund mají ztrátu čtyř bodů. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit devět bodů za dvě výhry a tři remízy. Nejlepší střelec týmu je s čtyřmi góly rakouský útočník Harnik.
Monchengladbach začal sezónu opět nepřesvědčivě. Na svém kontě mají osm bodů za dvě výhry a stejný počet remíz. To stačí pouze na deváté místo nejvyšší německé soutěže. Na šesté místo, které znamená postup do kvalifkaci o Evropskou ligu ztrácejí dva body. Skóre mají záporné 8:11 a musí zlepšit jak útočnou fázi tak i obrannou. Z posledních pěti utkání dokázali získat pět bodů za výhru a dvě remízy.Nejlepší střelci týmu jsou se dvěma góly Raffael a Stindl.
Hezký den u sledování německý Bundesligy! Dnes nás čeká již sedmé kolo mezi domácí Borussií Monchengladbach, který přivítá Hannover. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.