Bundesliga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Augsburg - 29. října 2017   15:30

0:3
(0:2)
Augsburg
40' Gregoritsch  (Max) • 45+2' Finnbogason   • 62' Gregoritsch  (Caiuby)
Werder
Pavlenka – N. Moisander, Sané, Bauer (46. Hajrović) – M. Eggestein (46. Kainz), Augustinsson, Delaney, Junuzović, Gebre Selassie – Belfodil, M. Kruse.
Zetterer – Kainz, Veljković, Hajrović, U. García, Bartels, Bargfrede.
Storks – Siewer, Waschitzki
Weserstadion, Bremen
Augsburg
Hitz – Opare, Danso, Gouweleeuw, Max – R. Khedira, Baier – Heller (80. Schmid), Gregoritsch (87. Či Tong-won), Caiuby – Finnbogason (74. Ku).
Luthe – Schmid, Callsen-Bracker, Ku, Či Tong-won, Kačar, Thommy.

SESTŘIH: Brémy - Augsburg 0:3. Pavlenka inkasoval nejvíc gólů v sezoně

Rozhodčí to neprodlužoval a píská konec. Werder byl častěji na míči, ale bylo mu to úplně k ničemu. Augsburg si na rozdíl od něj vytvořil šance a několik z nich také proměnil. Pavlenka byl proti všem šancím bezmocný a naopak několik dalších chytil. Fanoušci domácí celek celkem pochopitelně vypískávají, takové výsledky rozhodně neočekávali. Augsburgse tak může spokojeně vracet domů, naopak Brémy mají nad čím přemýšlet.

Fauly: 15:11.
90+1'
90+1'
Znova nic, Brémy se prostě v této sezóně trápí a ne a ne najít recept na zlepšení.
90'
Rohový kop pro domácí tým.
89'
Zdá se, že ne. Soupeř navíc naopak pospíchá do protiútoku.
88'
Brémy sou zpět na polovině soupeře, povede to ale ke snížení?
87'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Či Tong-won.
87'
Nene, střela trefila pouze prvního bránícího hráče a poté se odrazila do bezpečí daleko od branky.
86'
Tak ještě jeden velmi zajímavý volný přímý kop pro Brémy. Zadaří se jim nyní?
85'
Utkání se blíží ke konci. Augburg kombinuje s míčem a nikam se nežene, tři body jsou blízko.
84'
Ani Sané nevybojoval lepší šanci a tak se zdá, že domácí tým se dnes ani jednou neprosadí.
83'
Fanoušci už, možná na protest, za pískotu odcházejí ze stadionu. Werder Brémy čekají hodně těžké dny.
82'
Brémy jsou znova na míči, ale pořád bez nějaké myšlenky, která by vedla k brance.
81'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází .
80'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marcel Heller, přichází Jonathan Schmid.
79'
Zápas už se spíše dohrává, o vítězi je jasno, Werder bojuje alespoň o čestnou branku.
77'
Nadruhou stranu naopak opět pospíchal Heller, ale tentokráte ne nedostal ani k zakončení.
76'
Domácí vybojovali rohový kop, ovšem ani po něm nepřišlo ohrožení branky.
75'
Fanoušci dávají hodně najevo, co si o výkonu svého týmu myslí. Nebudou to lehké dny pro Werder.
74'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Ja-Čeol Ku.
73'
Heller se lehce dostal za obranu, ale před Pavlenkou poslal míč hodně nad.
72'
Khedira branku nepřidá. Pavlenka skvělým reflexivním zákrokem zamezil další hrozbě. Před tím byl blízko i Finnbogason, ale jeho hlavička mířila vedle. Brémy v obraně hoří jako papír.
71'
Další centr Werderu neúspěšný. Naopak do protiútoku míří soupeř.
70'
Zpoza vápna to zkusil Max, ale jeho projektil ohrozil pouze diváky ve vyšších patrech stadionu.
69'
Ani další centr do vápna hostů úspěch nepřinese. Brémy nemají v zakončení ani trochu štěstí.
68'
Hosté nikam nespěchají, jsou si vědomi toho, že jejich náskok je naprosto luxusní.
67'
Kruseho teď navíc zastavil praporek pomezního rozhodčího.
66'
Hraje se poměrně vyrovnaně. Tlak Brém už není tak velký, jako byl před inkasovaným gólem.
65'
Hostům se navíc daří držet míč a dokonce vyrazit do protiútoku, Hellera ale zastavil ofsajd.
64'
Domácí jsou tak ve velmi složité pozici. Do útoku se jim vůbec nedaří a navíc již prohrávají o tři branky. To se zdá jako neřešitelný problém.
62'
Augsburg právě vstřelil branku!
Je konec! MICHAEL GREGORITSCH dostal po úniku přihrávku mezi obránce od Caiubyho a tváří v tvář překonal Pavlenku. Augsburg se stále bránil, avšak z druhého útoku za celý poločas skóroval a zdá se, že o výherci je rozhodnuto. Asistence: Caiuby.
61'
Pro něj si přišel Hitz a bude tak moci v klidu podržet míč a nechat svůj tým odpočinout.
60'
Tlak se ale zvyšuje a zdá se, že branka je na spadnutí. Další rohový kop.
59'
Snaha domácímu celku upřít nejde, to je ale zatím tak jediné a to dnes prostě nestačí.
58'
Saného hlavička byla tečována Caiubym a domácí rozehráli další roh, ten skonči střelou právě Saného, avšak chyběla jí razance a šla přímo na Hitze.
57'
Pro Werder to musí být hodně frustrující a hráči si nejspíše ani tolik nevěří. Teď však mají šanci na rohový kop.
56'
Tato velmi nepřesná střela ze střední vzdálenost to rozhodně nezmění...
55'
Stále ta samá písnička. Domácím chybí nějaká překvapivá myšlenka, nápad, který by rozhodil soupeře.
53'
Další akci končí těsný míč v zámezí. I tak by ale centrovaný míč obrana Augsburgu dostala do bezpečí.
52'
Werder stejně jako v prvním poločase drží míč, to je ovšem vše, co jim zatím hosté povolují.
51'
Brémy ne a ne najít recept na obranu soupeře. Šance stále nepřicházejí a čas bude hodně rychle plynout.
50'
Max našel Gregoritsche, který hlavičkou jen těsně minul tyč branky Pavlenky. To mohla být pro domácí ještě větší rána!
49'
Delaney (BRM) trefil loktem soupeře ve vzdušném souboji a vidí tak žlutou kartu.
48'
Selassie to však přehnal s aktivitou a poslal k zemi Caiubyho, volný kop pro Augsburg.
47'
Brémy přidali útočnou sílu, projeví se to nějak na výsledku? S prvními dvěmi centry si obrana hostů zatím poradila.
46'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Florian Kainz.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Robert Bauer, přichází Izet Hajrović.
46'
Máme za sebou první poločas, ve kterém byli domácí sice častěji na míči, ale nedokázali nic vymyslet a soupeř naopak trestal. Byl daleko nebezpečnější a odměnou mu za to byly i dvě branky na konci poločasu.

Domácí fanoušci dali hodně hlasitě najevo, co si o výkonu svého celku myslí a ten tak má nad čím přemýšlet. V druhém poločase jej čeká obtížná práce. Ten začne zhruba v 16:33.
45+2'
45+2'
ALFREO FINNBOGASON si počkal na pohyb Pavlenky a poslal míč do středu branky!
45+1'
Rozhodčí viděl nedovolený zákrok v penaltovém území a je z toho pokutový kop pro hosty!
45'
Mohl tak udeřit Caiuby, který se položil do hlavičky po centru z pravé strany, ovšem moc dobře ji netrefil a ta skončila pouze vedle.
44'
Domácí jsou na míči, kombinují s ním na polovině soupeře, ale zatím bez nějaké většího zápalu či myšlenky.
42'
Na zemi zůstal ležet Heller a domácí pokračovali ve hře, hostům se to samozřejmě vůbec nelíbilo a dávají své rozčarování najevo.
40'
Teď už to ale gól je! Obrana Brémy byla hodně rozhozená, nemohla se dostat k míči a hosté toho využívají. Na míč si ve vápně naskočil MICHAEL GREGORITSCH a otevřel tak skóre dnešního utkání. Asistence: Philipp Max
39'
Baier ihned po rozehrání dostal míč na vápno a napálil pumelicí břevno branky Pavlenky. To by byl krásný gól!
38'
Na zemi zůstal ležet Opare a hra je tak na okamžik přerušena.
37'
Po pokračování akce už se střela k brankáři nedostala a hosté si tak budou moci oddechnout.
36'
Selassie našel Kruseho, který to zkusil zpoza vápna a svou střelou pořádně protáhl Hitze, který však míč vyrazil.
35'
Centr do vápna se ale hodně nepovedl a tak stále platí nezměněný stav.
34'
Chvíli bez přerušení končí faul na polovině hřiště a tedy volný kop pro hosty, kteří mohou pospíchat do útoku.
33'
Hra se poněkud uklidnila, hraje se hlavně ve středu hřiště a nevidím žádné větší šance.
32'
Obrana hostů funguje skvěle a k ničemu domácí nepouští. Jejich nepřesný centr navíc končí v zámezí.
30'
Finnbogason nakonec fauluje na polovině hřiště a ukončuje tak ofenzivní choutky Augsburgu. Alespoň tedy prozatím.
29'
Naopak na druhé straně mohli zahrozit hosté, ale ani nadvakrát nedostali přes zhuštěný obranný val až k Pavlenkovi. Skóre se tak stále nemění.
28'
Z rohu už nic nepřišlo a Hitz tak bude moci v poklidu rozehrát od své vlastní branky.
27'
Brémy se dostaly konečně k šanci, ale střelu z dálky dokázal brankář soupeře vyrazit na roh. I přes to, že by nejspíše stejně šla mimo.
26'
Heller se snažil vybojovat míč u rohového praporku, ovšem to se mu moc nepovedlo a je z toho pouze aut pro domácí tým.
25'
Míč však proletěl pouze vápnem domácích a nikoho nenašel. Werder tak může opět myslet na útok.
24'
Delaney fauloval na polovině Opareho a je z toho další standardní situace pro Augsburg, který srovnal hru.
23'
Domácí se dopustili útočného faulu, jejich soupeř tak bude rozehrávat volný kop kousek od své branky.
22'
Zatím ne, domácí se ubránili, Augsburg následný centr poslal do zámezí.
21'
Na druhé straně vybojoval aktivní Finnbogason rohový kop. Dočkáme se nějaké zajímavější šance?
20'
Belfodil to tak zkusil zpoza vápna, avšak jeho třela šla hodně vysoko a je z toho tak pouze odkop pro Hitze.
19'
Brémy jej sice drží, ale jakoby nevěděly co dál s ním dělat.
18'
Augsbug naopak čeká na šance k protiútoku a je tak zatím daleko nebezpečnější. A to i přes to, že vlastně skoro vůbec nedrží míč.
17'
Stále tomu něco chybí, Werder nemůže najít cestu do šance, jež by mohla ohrozit brankáře soupeře.
16'
Caiuby vyzkoušel štěstí ze střední vzdálenosti, Pavlenka byl ovšem připraven a míč udržel v rukavicích.
15'
Domácí jsou sice častěji na míči, ovšem na nějakou větší šanci z jejich pohledu stále čekáme.
14'
Přetažený míč končí u Pavlenky, který si tak bude moci zahrát s míčem a rozjet další akci svého celku.
13'
Heller ale fauloval kolem poloviny hřiště a hra je tedy znova přerušena, Brémy čeká volný kop.
12'
Werder se vrací do útoku a snaží se přijít na skulinku v obraně soupeře.
11'
Caiuby už je v pořádku a může se tak pokračovat.
10'
Na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Hra je tak pozastavena a jsou volaní doktoři.
9'
Ten sice skončil střelou, avšak ta letěla opravdu hodně vysoko.
8'
Finnbogason se protáhl kolem obránců, dostal se i ke střele, ovšem té chyběla razance a Pavlenka ji tak s přehledem vytáhl na rohový kop.
7'
Míč sice propadl až do vápna, tam se k němu ale nikdo nedostal a domácí vrátili míč až ke svým obráncům.
6'
Domácí jsou přeci jen odměněni za svou aktivitu a čeká je tak rohový kop.
5'
Naopak opět mohl zahrozit Augsburg, avšak centr do vápna dokázala obrana soupeře odvrátit do bezpečí.
4'
Domácí jsou zatím aktivnější, jsou častěji na míči, ale k zajímavé příležitosti to nevede.
3'
Faul na polovině hřiště daruje míč na kopačky domácího Werderu.
2'
Khedira promáchl na hranici vápna svou střelu a místo zajímavé příležitosti je tu protiútok pro domácí tým.
Brémy začaly aktivně, ale míč nakonec přeci jen nepropadl do vápna.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – N. Moisander, Sané, Bauer – M. Eggestein, Augustinsson, Delaney, Junuzović, Gebre Selassie – Belfodil, M. Kruse.
Náhradníci: Zetterer – Kainz, Veljković, Hajrović, U. García, Bartels, Bargfrede.

FC Augsburg: Hitz – Opare, Danso, Gouweleeuw, Max – R. Khedira, Baier – Heller, Gregoritsch, Caiuby – Finnbogason.
Náhradníci: Luthe – Schmid, Callsen-Bracker, Ku, Či Tong-won, Kačar, Thommy.

FC Augsburg

Hosté jsou na tom o hodně lépe a díky třem výhrám a třem remízám má o sedm bodů více než jeho dnešní soupeř. Hosté jsou na klidném desátém místě a po dnešní výhře by se mohli vyhoupnout do té lepší poloviny.

V poledních kolech to ale není nic extra a hostující tým se spíše trápí. Začalo to remízou se Stuttgartem 0:0, poté přišla prohra s Dortmundem 1:2, další remíza s Hoffenheimem 2:2 a v posledním kole prohrál s Hannoverem 1:2. Hosté tak mají co napravovat. A proti komu jinému, než proti trápícím se Brémám by to mělo vyjít?
Werder Brémy

Brémy prožívají doslova hrůzostrašnou sezónu. Z devíti zápasů nevyhrály ani jeden jen díky pěti remízám nejsou na posledním místu. Trápí je jejich bídná ofenziva, která se zasloužila jen o tři góly. Obrana na druhou stranu dostala jen devět branek a zdá se, že alespoň tato část funguje. Každopádně 17. místo je velmi špatné a domácí musí co nejdříve zabrat.

V posledních pěti kolech Brémy čtyřikrát remizovaly. S Wolfsburgem, Freiburgem, Hamburkem a s Kolínem, prohrály jen s Monchengladbach 0:2. V zápasech domácích moc gólů nepadá. Doufejme, že dnes to bude rozdílné.
Dobrý den u 10. kola německé Bundesligy. V dnešním zápase změří své síly Werder Brémy a FC Augsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.