Bundesliga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Hannover - 19. listopadu 2017   18:00

Werder
39' Bartels (M. Kruse) • 55' M. Kruse (Bargfrede) • 59' M. Kruse (Bartels) • 78' M. Kruse (Bartels)
4:0
(1:0)
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede (70. Gondorf), Delaney – Bartels, M. Kruse (87. Kainz), Junuzović (C) (82. Belfodil).
Drobný – Caldirola, Bauer, Kainz, Gondorf, Sané, Belfodil.
Cortus – Badstübner, Thomsen
Weserstadion, Bremen
Hannover
Esser – Sorg, Hübner, Sané, Albornoz – Maier (58. Bebou), Schwegler, Bakalorz – Harnik (C) (74. Schmiedebach), Jonathas (74. Füllkrug), Klaus.
Sahin-Radlinger – Schmiedebach, Bebou, Hübers, Ostrzolek, Füllkrug, Karaman.

SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně

Je hotovo! Jiří Pavlenka má nule, ke které mu pomohli především spoluhráči dobrou obranou. Navíc Klaus v závěru měl dobrou standardní situaci, ale pálil nad branku domácích. Brémy berou tři body, díky hattricku Kruseho ve druhém poločase, kdy si například při jeho druhém gólu srazil Esser míč levačkou k levé tyči. Tak či onak. Werder má tři body, které potřeboval a Hannover toho směrem dopředu moc nepředvedl. Ke konci se k tomu všemu přidal frustrovaný Sané.
90+1'
90'
Gebre Selassieho centr zprava byl přetažený, ale Brémy ještě pokračují ve svém tlaku.
90'
Domácí celek dohrává tento zápas na polovině hostů, kdy si zahrál na pravé straně Gebre Selassie či Gondorf.
89'
Gebre Selassie si na pravé straně narazil balon se spoluhráčem. Domácím pomohl také Delaney.
89'
Sané fauloval Kainze zezadu na polovině hřiště. Ještě šance pro pátý gól domácích.
88'
Sané oslovil hráče zleva na středu. Schmiedbach následně spolupracoval při kombinaci, kterou pokazil na pravé straně Sorg.
88'
Pavlenka zkusil dlouhý balon, ale ten skončil až na noze Essera. Ještě pokračuje zápas na polovině hřiště kombinací hostů.
87'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Florian Kainz.
87'
Klausova pravačka pálí těsně za vápnem nad branku domácích.
86'
Po faulu na Bakalorze mají hosté standardní situaci z dobré pozice.
86'
Eggestein dostal pas na pravé straně na polovině hřiště. Po kombinaci soupeře získal hostující celek balon důrazem a útočí Schwegler.
85'
Veljkovič pohlídal míč na pravé straně pro Pavlenku. Brémy se následně nikam nehnaly při kombinaci vlastní obranné čtyřky, až špičkou kopačky se dotkl balonu Gondorf.
84'
Hübner se v levé polovině vápna neprosadil. Bartels odstartoval krátký protiútok Brém zakončený ztrátou na polovině hrací plochy.
84'
Sané vyhrál hlavu na polovině hřiště, Klaus byl poté faulovaný, z čehož plyne standardní situace zprava.
83'
Hosté kombinovali i se Schweglerem na vlastní polovině. Nakonec se balon dostal na nohu Albornoze na levé straně, ale to byl začátek konce.
83'
Kruse zastavil útok hostů po levé straně faulem na Saného a posléze nesouhlasil s výrokem rozhodčího.
82'
Gondorfova pravačka na zadní tyč byla přetažená a i kdyby nebyla, tak jeho spoluhráč fauloval.
82'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Zlatko Junuzović, přichází Ishak Belfodil.
81'
Hubner fauloval Bartelse a dostane kartu.
81'
Pavlenka má blízko k nule. Jeho krajan Gebre Selassie nahrál po pravé straně Bartelsovi.
80'
Hosté presovali proti Pavlenkovi bez úspěchu. Gebre Selassie nahrával na střed zprava...
80'
Hostům nevyšla souhra Schmieldbacha s Fullkrugem až zakročil uprostřed své branky rukama Pavlenka a vyhazoval balon na pravou stranu na Gebre Selassieho.
78'
Werder právě vstřelil branku!
Nejprve krásný křižný pas na pravou stranu, poté nahrávka kolem Saného na nohu MAXE KRUSEHO a ten po zemi na delší tyč zprava završil hattrick!
78'
Sané přihrál křížem na pravou stranu vzduchem na Klause, do hry zasáhl také Fullkrug, domácí přežili bez potíží centr zprava.
77'
Po souboji Junuzoviče se soupeřem na pravé straně ve vápně se penalta kopat nebude.
77'
Bartelsův pas z pravé starny před Schmiedbachem patřil mezi ty nepřesné, je tady ovšem i tak aut pro Gebre Selassieho.
77'
Domácí celek dobře a včas přistupoval k hostům. Až vše skončilo ztrátou na levé straně.
76'
Eggestein si na levé straně na hranici vápna chtěl narazit balon se spoluhráčem, ale tohle hosté přečetli až Bakalorz vybojoval faul na polovině hřiště na vlastní osobu.
76'
Schwegler útočil po pravé straně, Bakalorz ovšem nebyl následně podražený na středu a domácí rozehrávají Veljkovičem.
75'
Akce domácích na levé straně končí po pár sekundách, hosté následně kombinují i se Saném na vlastní polovině.
75'
Sané kryl balon před protihráčem až musel vyběhnout ze své branky a hrát nohama Esser.
74'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Jonathas, přichází Niclas Füllkrug.
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Manuel Schmiedebach.
73'
Zřejmě Junuzovič odkopl míč zleva hodně nečistě, nakonec domácím pomohl Jonathas faulem v souboji s Gebre Selaasiem.
73'
Junuzovič se vrátil do obrany na levou stranu. Hosté kombinovali až proti Klausovi zasáhl Augustinsson.
72'
Bartels neprošel přes protihráče jeden na jednoho na pravé straně. Následně to samé poznal Jonathas.
72'
Na pravé straně pracoval Bartels. Nakonec mají domácí výhodu autu pro Gebre Selassieho.
72'
Sané dává své emoce najevo a hlavní rozhodčí mu musel cosi vysvětlovat.
71'
Sané centroval na hlavu Gondorfa, který hlavičkoval doprostřed branky, kde zasáhl košem Pavlenka.
70'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Jerôme Gondorf.
70'
Sané nahrával zleva při rozehrávce na střed, ale hostům nevyšla souhra s Harnikem. Ještě ovšem se musí domácí celek bránit.
69'
Po autu hostů zprava z vlastní poloviny musel hrát nohama Egger. Ale chabé předvedení hostujících fotbalistů směrem dopředu pokračuje dál.
68'
Tempo hry trošku opadlo po gólu na 3:0. Více se hraje před Pavlenkou, ale ten i přes chybu v rozehrávce v podání svých spoluhráčů může i nadále pomýšlet na čisté konto.
67'
Pavlenka si vyměnil balon se stoperem a následně poslal dlouhý míč na pravou stranu. Bartels centroval na přední tyč, kde rybička Eggesteina skončila vedle zadní tyče.
67'
Jonathas to zkusil sám navedením balonu zleva na střed po dobré práci Harnika, ale jeho pravačka narvala balon vysoko nad branku.
66'
Několik soubojů na polovině hřiště, nakonec si míč vezme Gebre Selassie na pravé straně a vhodí jej do hry.
65'
Opět Sané rozehrával na pozici stopera, domácí celek se poté bránil Delaneym v souboji jeden na jednoho, ale Hannover zatím neprověřil Pavlenku.
65'
Sané zvládl rozehrávku přes presujícím protihráčem. Hra se přesunula na pravou stranu, kde došlo ke ztrátě Hannoveru.
64'
Klaus byl pokrytý na pravé straně, ještě se snažil Schwegler, nakonec ovšem dostal Harnik pas na hranici šestnáctky na paty.
64'
Po chybě domácích v rozehrávce musel Pavlenka ven z branky a nechybělo mnoho, aby přišel o čisté konto.
63'
Barfrede padal na ústa na hranici vlastního vápna. I tak po práci Sorga na pravé straně zakončoval ze středu Klaus nad branku.
62'
Harnik faulovaný Eggesteinem a uvidíme tím pádem hostující standardní situaci z levé strany. Pavlenkovi zatím nehrozí větší nebezpečí.
62'
S velkou lehkostí vykombinovali domácí hráči hosty na pravé straně i díky Bartelsovi.
61'
Hosté jsou zralí na ručník. Ani rozehrávka Saného nebyla přesná a vhazovat bude opět Gebre Selassie.
60'
Rychlá souhra hostů byla k ničemu a Pavlenka mohl poděkovat svým spoluhráčům za zisk balonu ve vápně, Gebre Selassie vhazuje zprava.
59'
Brémy řešily útok jednoduše. Zleva na střed, ze středu na pravou stranu. Tam se MAX KRUSE zbavil kličkou a navedením balonu na levačku protihráče. Jeho ránu ztlumil Esser levou rukou, ale balon i tak skončil v levém dolním rohu branky.
58'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Sebastian Maier, přichází Ihlas Bebou.
58'
Pavlenkova špatná rozehrávka na levou stranu spadla do zámezí, aut pro hosty.
57'
Bargfrede se vytáhl hodně vysoko. Následně domácí celek podržel balon Gebre Selassiem či Eggesteinem na pravé straně, nakonec si zahrál také Veljkovič ,jenž vyřešil vše nahrávkou dozadu na Pavlenku.
57'
Bartels tvořli hru na pravé straně, kde byla Bargfredeho levačka zablokovaná. Tlak domácích ovšem trvá Krusem.
57'
Protože nevystřelil Jonathas, tak vhazoval Gebre Selassie zprava. Domácím vyšla přechodová fáze díky Delaneymu.
55'
Naprosto fatální chyba hostů v rozehrávce. Následně šel domácí celek po nerozumění Hübnera se spoluhráčem dva na jednoho. Nahrávku spoluhráče zleva zužitkoval z druhé strany zakončením do levého horního rohu branky svojí levačkou MAX KRUSE.
55'
Sané si vyměnil při rozehrávce balon se svými spoluhráči. Ale Hannover hrál nakonec dozadu až na Essera.
54'
Následovala komplikovaná rozehrávka Hübnera, kdy vše hasil nohama Esser, ale hosté se neprosadili Harnikem po levé straně.
54'
Esser skryl míč do náruče při centru Junuzoviče z levé strany, nikdo z domácích hráčů nedorážel.
53'
Sorgova chabá rozehrávka zprava, tím pádem Brémy mohly tvořit hru po levé straně a Hübner se dopustil faulu zezadu, což je práce pro Junuzoviče.
53'
Kruseho centr zprava na zadní tyč byl hodně nepřesný. I tak útok Brém pokračuje vhazováním Augustinssona, kterému předal balon Junuzovič.
52'
Junuzovič využil kříže na levé straně, ale Sané zasáhl přes soupeřem na zadní tyči, jinak to bylo bylo s velkou pravděpodobností 2:0.
51'
Faul na Moisandera na pravé straně přerušuje hru. Ale zatím ve druhé půli to je velice zajímavá podívaná.
51'
Schwegler centroval pravačkou na malé vápno, kde jeho spoluhráč minul hlavou levý horní roh branky.
50'
Bartels prohrál na pravé straně jeden na jednoho se Saném. Hostující celek hrozil po levé straně Harnikem proti Veljkovičovi, je z toho roh.
49'
Kruseho centr zprava chytá na malém vápně do koše Essera a hosté útočí po pravém křídle Maierem.
49'
Junuzovičův centr po zemi z levé strany pouze prolétl vápnem. Následně ještě odcentroval do ohně Augustinsson.
48'
Sane přetáhl hru křížem na pravou stranu na Klause. Maierův zákrok ovšem znechutil hosty.
48'
Delaney nabídl svým faulem hostům standardní situaci, kterou rozehrál Sané zleva z poloviny hřiště nakrátko.
47'
Po faulu protihráče přišel dlouhý balon Brém, který nebyl nijak podstatný po tento zápas.
46'
Tak to byl parádní zákrok! Harnik šel sám na Pavlenku z pravé strany, ale český brankář zasáhl pravou nohou!
46'
Junuzovič vzal aut zleva, ale jinak nebyla útočná fáze domácích světová.
46'
Brémy měly výkop druhé půle a ve druhém dějství budou hrát zleva doprava.
46'
Brémy vedou po prvním poločase 1:0. Pavlenka se především v první půl hodině ve své brance nudil. Werder byl aktivnější. Nakonec se prosadil pro průnikové přihrávce Kruseho Bartels lobem na zadní tyč. Následně už předvedli domácí fotbalisté velice dobrou obranu. Hráli celkem na jistotu. .
45+1'
45'
Na poslední chvíli přečetli hosté kříž na levou stranu. Následně přidal ještě aktivitu směrem dopředu Delaney.
45'
Eggestein se nedostal k balonu přes bránícího protihráče až skočil pro balon na malém vápně Esser.
44'
Junuzovič pohlídal balon na levé straně, kde kooperoval s Augustinssonem, do kombinace se zapojil také Eggestein.
44'
Junuzovič hledal obloučkem na levé straně spoluhráče, což se mu nepovedlo. Ale zbrklost hostů přivedla k další akci Pavlenku.
43'
Domácí celek zrychlil hru na levé straně, ale pětadvacet metrů od braNKY hostů zapsal ztrátu, jenže po ztrátě balonu byl vynikající.
42'
Augustinsson dostal pas zleva na střed od Junuzoviče. Ale domácím chyběla přesná přechodová fáze.
42'
Hannover ucpal prostor na polovině hřiště. Nakonec odehrál míč hlavou na pravé straně Gebre Selassie k protihráči.
41'
Bartels znemožnil protihráči pokračování akce a uvidíme tím pádem aut zprava pro Gebre Selassieho.
41'
Hannover měl k dispozici aut zleva zhruba na polovině hřiště, ale Brémy se velice dobře pohybovaly v obraně.
40'
Hostující hráč si to namířil mezi dva protihráče a posléze navíc Hannover fauloval po ztrátě balonu.
39'
Hosté udělali velkou chybu na vlastní polovině. Následovala přihrávka mezi dva bránící hráče Hannoveru na pravou stranu, kde FIN BARTELS uspěl lobem na zadní tyč proti Esserovi.
38'
Hübner se rozhodl pro dlouhý balon, ale ten neohrozil Brémy. Až byl Gebre Selassie faulovaný a hosté musí opět na vlastní polovinu při rozehrávce Pavlenky.
37'
Kruse neodcentroval dobře z pravé strany, jednoduchá práce pro Essera. Při útoku soupeře posléze fauloval Augustinsson.
37'
Hosté svými nepřesnostmi na vlastní polovině dostali Saného pod tlak a ten víceméně musel hrát dozadu na Essera.
36'
Centr na zadní tyč dopadl do rukou Essera v malém vápně. Hosté se posléze ženou směrem dopředu po pravé straně.
36'
Augustinsson trápil hosty po levé straně s Junuzovičem až přišel faul na Delaneyho. Standardní situace pro domácí.
35'
Albornoz hledal spoluhráče na levé straně. Nakonec z velké dálky střílel Sané po zemi bez razance k levé tyči, kde zasáhl bez potíží Pavlenka.
35'
Jonathas byl možná na pravé straně držený za dres, hra pokračovala až hosté ztratili míč na hranici vápna.
34'
Aktivita Sorga na pravé straně je značná, ale ten samý hráč bude zatím pouze vhazovat nedaleko domácího vápna.
34'
Bargfrede fauloval na polovině hostů, domácím fanouškům se to ani náhodou nezamlouvá a jasně to dávají najevo.
33'
Obrovská chyba Augustinssona na levé straně, kdy jeho myšlenku nepochopil Delaney a hosté budou vhazovat.
33'
Augustinsson byl rychlý v první fázi útoku po levé straně. Domácí celek následně zklidnil hru na polovině hřiště.
32'
Sorg propadl na levé straně. Junuzovič odcentroval a rybička Bartelse na malém vápně spadla zleva vedle delší tyče.
32'
Gebre Selassie si na pravé straně vyměnil míč se spoluhráčem. Následně se chtěl dostat k brance Junuzovič či Veljkovič.
31'
Schwegler zůstal volný na levé straně na hranic vápna a jeho pravačka jen těsně minula pravý horní roh branky Pavlenky!
31'
Sané sbíhal při rohu zleva na přední tyč, kde vyboxoval míč Pavlenka. Hannover má ještě šanci Klause.
30'
Jonathas krásně přetáhl hru ze středu na pravou stranu. Kde Sorg narval míč do vápna, Veljkovič zamířil proti vlastní brance těsně vedle levé tyče.
30'
Hostující celek v rozehrávce přes stopera Saného nic neuspěchal. Byl hodně trpělivý v první fázi svého útoku a stále zůstává na balonu.
29'
Viděli jsme dva hlavičkové souboje v krátkém sledu a poté špatný balon na levou stranu na Eggesteina, hosté se budou chtít prosadit od Sorga.
28'
Jako již poněkolikáté pomohl Pavlenka svým spoluhráčům s rozehrávkou vlastníma nohama. Posléze získal Werder vhazování Gebre Selassieho z pravé strany.
28'
Nákop hostů šel přes levou stranu, ale zatím platí, že Hannoveru moc nefunguje hra směrem dopředu.
28'
Gebre Selassie vyslal špatný centr zprava na zadní tyč a následovat bude výkop od vlastní branky v podání Essera.
27'
Tohle nebyl rozhodně nebezpečný centr pro Essera, hosté se bez problémů ubránili i díky Sanému.
27'
Jenže právě Sorg svým faulem na Junuzoviče nabízí domácímu kapitánovi standardní situaci zleva.
26'
Po presinku Augustinssona bude hostující celek útočí a vše začíná vhazováním Sorga z pravé strany.
26'
Esser si zahrál nohama. Zatím je rozhodně více zaměstnaný než jeho protějšek Pavlenka.
25'
Pravačku Pavlenky odvrátil soupeř nohou. Následně tvořil hru na levé straně Junuzovič až fauloval Bargfrede.
25'
Souhra hostů na pravé straně skončila nejprve zákrokem Bargredeho. Následoval ještě centr na zadní tyč a zakončení obloučkem nad branku z druhé vlny.
24'
Brémy jsou zatím lepší, Hannover si nevypracoval před Pavlenkou větší šanci. Nyní hraje hostující celek po pravé straně Sorgem.
23'
Po rozehrávce Junuzoviče clonilo Esserovi na malém vápně několik protihráčů, hostující brankář chytil do náruče i následnou hlavu z výskoku.
23'
Aktivita Junuzoviče a Kruseho na levé straně znamená, že domácí celek bude mít standardní situaci.
22'
Eggestein pod sebe patou na pravé straně na Bartelse, ten nebyl podle soudu rozhodčího podražený ve vápně a penalta tak nepřipadá v úvahu.
21'
Spolupráce Harnika a Saného neznervózněla domácí celek. Junuzovič poté kombinoval s Moisanderem a ještě jedním hráčem na levé straně.
21'
Jenže chyba hned v úvodu akce po rozehrávce nakrátko dostala hosty ke kontru. Sorg odcentroval zprava na malé vápno, kde poslal míč pryč vápna hráč domácích svojí hlavou.
20'
Hostující rozehrávka po levé straně byla komplikovaná až domácí celek získal standardní situaci.
20'
Esser vychytal Gebre Selassieho z pravé strany na přední tyči. Následná dorážka Junuzoviče po sérii odrazů spadla vedle levé tyče.
19'
Junuzovič zvolil klid při rozehrávce domácích. Gebre Selassie se na pravé straně pomazlil s balonem a domácí celek bude pokračovat autovým vhazováním českého beka.
19'
Junuzovič s Krusem nadělali hostům velké problémy při brejku. Nakonec z pravé strany zakončení po zemi vedle pravé tyče asi nevystrašilo Essera.
18'
Jonathas kulhá, opouští hrací plochu, Hannover bude hrát chvíli o desíti, ale hostující hráč by se měl vrátit do boje.
18'
Esser nechce vypadnout z tempa a pohybuje se ve svém vápně, co to dá.
17'
Jonathas zůstal ležet na hrací ploše, tak uvidíme, jestli nebude muset střídat. Sané se spoluhráčem se občerstvuje.
17'
Gebre Selassie fauloval Jonathase zezadu a hosté se můžou na chvíli uklidnit.
16'
Sane rozhodl pro dlouhý balon po levé straně na Jonathase, ale domácí celek k němu včas přistoupil. Pavlenka poté vrátil míč na polovinu hřiště, kde došlo k hlavičkovém souboji.
16'
Gebre Selassie spolupracoval na pravé straně s Delaneym, ale ten přetáhl výrazně centr na zadní tyč, Esser bude vykopávat od vlastní branky.
15'
Junuzovičova nahrávka směřovala na levou stranu, kde aktivnější domácí celek vybojoval zatím pouze autové vhazování z poloviny hrací plochy.
15'
Sané uklidil míč na levé straně před Bartelsem do zámezí, domácí vhazovali a na balon dozadu čekal Pavlenka.
14'
Maier si seběhl pro aut na vlastní polovině. Hosté dostali rychle hru na pravou stranu, ale Hannover byl celkem zbrklý, takže snadná práce pro dvojici Moisander – Pavlenka.
14'
Junuzovič centroval na malé vápno, kde hosté nepustili domácího hráče k zakončení hlavou. Tlak Brém na chvíli ustane, protože Hannover vhazuje z levé strany.
13'
Junuzovič nahrál na levou stranu Krusemu, díky Augustinssovi na křídle bude domácí celek kopat roh.
12'
Harnik začal brejk hostů, ale Pavlenka bez problémů chytil střelu ze střední vzdálenosti doprostřed branky.
12'
Augustinsson na levé straně nic nevymyslel. Hra se přesunula na druhou stranu, kde odcentroval nepřesně Gebre Selassie.
12'
Hostující mužstvo se zatím velice těžce dostává k balonu. Brémy jsou tím, kdo se stará o zábavu v první fázi zápasu.
11'
Po sérii soubojů na hranici vápna si domácí hráč na levé straně šel pro penaltu, ale sudí jí neodpískal.
11'
Zápas Brémy – Hannover komplikuje celkem silný déšť. O něco aktivnější je zatím domácí mužstvo.
10'
Gebre Selassie přihrál z pravé strany na střed. Na levé straně dostal pas Junuzovič, agilní byl také centrem Delaney, ale z tlaku domácích vyplynula jen střela Kruse vedle levé tyče.
9'
Junuzovičovi utekl balon na levé straně, tím pádem se zadarmo dostal Sorg k vhazování z vlastní poloviny a domácí celek může napadat rozehrávku svého protivníka.
9'
Brémy zvolily jistotu a opět je Pavlenka jakýmsi třetím stoperem. Čech hraje hodně nohama v úvodních minutách zápasu.
8'
Augustinsson čekal marně na nahrávku z osy hřiště na levé straně. Brémy nadále drží balon a hraje se po levé straně s Junuzovičem.
8'
Veljkovič oslovil nahrávkou dozadu zprava Pavlenku. Brémy následně hrály rychle po levé straně s Augustinssonem.
7'
Sorg zpracoval křižnou nahrávku na pravé straně ve složité pozici prsama, po ztrátě balonu napadal Harnik.
7'
Hostující rozehrávka nebyla vůbec dobrá. Hra se nakonec odvíjela od Moisandera, vhazovat ovšem bude mužstvo Hannoveru z levé strany.
6'
Brémy mají zatím balon více na svých kopačkách, Esser má za sebou jeden těžší zákrok, stejně tak Pavlenka.
6'
Útočný faul domácích na pravé straně zhatil plány Brém na rychlou branku. Hostující mužstvo rozehrálo stejně jako soupeř nakrátko.
6'
Gebre Selassie faulovaný Albornozem na pravé straně, Brémy rozehrály nakrátko a hosté poté pomohli dobrou obranou Esserovi.
5'
Gebre Selassie opět vzal aut domácích z pravé strany. Pavlenka proti sobě při rozehrávce neměl protihráče, na polovině byl aktivní Sané, ale zatím Brémy nepřišly o balon.
5'
Z kontru chytá Pavlenka střelu Maiera z pravé strany po zemi na zadní tyč, nikdo z hostujících hráčů neměl možnost dorážet.
4'
Esser musel zasáhnout rukama, hráč Brém si navedl míč na pravačku na dvaceti metrech.
3'
Junuzovičova pravačka centrovala na přední tyč, kde hlavou zasáhl Harnik. Hra se posléze přestěhovala na polovinu hřiště, kdy součástí kombinace byl také Gebre Selassie.
3'
Pár krátkých nahrávek domácích borců. Poté Junuzovič nahrával křížem na levou stranu, kdy centr zlikvidoval Schwegler. Je tady ovšem roh pro domácího kapitána.
2'
Naprosto jednoduchá ztráta hostů na levé straně, takže vhazoval Gebre Selassie. Po několika soubojích na polovině hřiště budou hrát Brémy.
2'
Domácí celek nepresoval proti Sanému, ten nakopl míč po levé straně, kde uvidíme také autové vhazování blízko vápna Brém.
1'
Po zhruba půl minutě hry se balonu nohou dotkl Esser. Hannover měl výhodu prvního útoku, který nebyl vůbec nebezpečný pro domácí celek a rozehrává opět muž v oranžovém.
1'
Zápas začal výkopem mužstva v bílém, tedy Hannoveru. Brémy oblékly zelené vybavení.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede, Delaney – Bartels, M. Kruse, Junuzović (C).
Náhradníci: Drobný – Caldirola, Bauer, Kainz, Gondorf, Sané, Belfodil.

Hannover 96: Esser – Sorg, Hübner, Sané, Albornoz – Maier, Schwegler, Bakalorz – Harnik (C), Jonathas, Klaus.
Náhradníci: Sahin-Radlinger – Schmiedebach, Bebou, Hübers, Ostrzolek, Füllkrug, Karaman.

Rozhodčí: Cortus – Badstübner, Thomsen.
Hannover 96
Hosté jsou na tom lépe než jejich dnešní soupeř. A také díky pětigólovému Harnikovi, který je nejlepším střelcem Hannoveru s pěti vstřelenými góly na svém kontě. Tak či onak – hostující fotbalisté jsou podle sázkových kanceláří outsiderem zápasu.

Na rozdíl od Brém nenajdeme na soupisce hostů ani jednoho českého zástupce. Ale i tak porazil v letošní sezoně doma Dortmund poměrem 4:2 , posléze ovšem ztratil všechny body proti Lipsku.

Soupeř vyhrál 2:1, když otočil zápas po gólu Jonathase. V 85. minutě rozhodl Němec Werner.
Werder Brémy
Z českého pohledu má tento zápas říz. Jedničkou domácího celku je totiž bývalý brankář Slavie či Baníku Ostrava Jiří Pavlenka. V Německu si nevede vůbec špatně. Avšak s výkony svého týmu nemůže být spokojený.

Brémy jsou totiž v Bundeslize předposlední, horší je pouze Kolín nad Rýnem. Domácí hráči vybojovali zatím pouhých pět bodů z jedenácti zápasů. Mají naprosto tristní bilanci čtyř vstřelených gólů, což je staví do pozice nejhorší ofenzivy německé ligy.

Naposledy prohráli s Frankfurtem venku 1:2 vinou branky Hallera z 89. minuty. Co dnes?
Vzájemné zápasy
WBR - HAN 4:1
HAN – WBR 1:0
HAN – WBR 1:1
HAN – WBR 2:3
WBR – HAN 3:3
Hezký večer! Brémy s Hannoverem si v to v rámci 12. kola fotbalové Bundesligy rozdají v přímém souboji. Zápas má naplánovaný výkop na 18:00.