Bundesliga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Mainz - 16. prosince 2017   15:30

Werder
2' Bargfrede (Delaney) • 17' Belfodil (Augustinsson)
2:2
(2:0)
Mainz
70' Quaison  (Berggreen) • 90+3' Frei  (De Blasis)
Werder
Pavlenka – Bauer, Veljković, N. Moisander (C) – Gebre Selassie, M. Eggestein, Bargfrede (65. Gondorf), Delaney, Augustinsson – Kainz (76. Hajrović), Belfodil (90+2. Sané).
Drobný – Caldirola, Gondorf, Jóhannsson, Käuper, Hajrović, Sané.
Mainz
Zentner – Donati, Balogun (46. Berggreen), A. Diallo, Brosinski (C) – Frei, Latza (71. Maxim) – Öztunali, De Blasis – Muto (60. Quaison), Holtmann.
Huth – Quaison, Maxim, Berggreen, Fischer, Bussmann, Hack.

SESTŘIH: Brémy - Mohuč 2:2. Hosté smazali dvoubrankový náskok, Pavlenka byl bez šance

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. přeji hezký zbytek dne.
Divoký zápas mezi Werderem a Mohučí je u konce. Po napínavém průběhu nakonec končí nerozhodně, 2:2. V prvním poločase jasně dominovali domácí, hned v druhé minutě zápas otevřel gólem Philipp Bargfrede.. Ještě do poločasu se pak prosadil Ishak Belfodil. Ve druhém poločase nic moc vzestupu Mohuče nenapovídalo, ale nakonec se tak stalo. Hosté nejprve dostal do hry Robin Quaison a v nastaveném čase pak vyrovnal Fabian Frei. Na tohle už Werder nedokázal odpovědět.
90+5'
90+3'
Mainz právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Tak se to Mohuči opravdu povedlo. FABIAN FREI je hrdinou, Pavlenku překonal střelou pravačkou zevnitř pokutového území do horní části branky. Asistence: Pablo De Blasis.
90+2'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Ishak Belfodil, přichází Lamine Sané.
90+1'
Mohuč nakopává míč na polovinu Werderu a chce si vynutit závěrečný tlak a pokusit se ještě o zázrak.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Roh rozehrál Werder na krátko a vzápětí má k dispozici další.
89'
Domácí si vybojovali rohový kop z pravé strany.
88'
Rozhodčí se rozhodli netrestat jeho zákrok, a to se vůbec nelíbí domácímu publiku.
87'
Na zemi zůstává ležet Miloš Veljković. Na nohy se mu moc nechce. Mimo hru hru srazil na zem bodyčekem Emil Berggreen.
86'
Mohuč do své rozehrávky zapojuje i brankáře Zentnera, ten míč rychle posouvá dopředu.
85'
Alexandru Maxim je v poslední době u všeho. Nyní střílel z pravé strany, avšak nepřesně.
84'
Ishak Belfodil střílel zevnitř pokutového území a byl blízko navýšení náskoku Werderu. Ale z brankové čáry míč vykopl Maxim.
83'
Daniel Brosinski dokázal odvrátit rohový kop Werderu do bezpečí.
82'
Ke střele se nakonec odhodlal Ishak Belfodil, ale trefil jen zeď. Na řadě je rohový kop pro Werder.
81'
Maxim dostává žlutou kartu a domácí mají standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti.
80'
Těžiště hry se teď odehrává uprostřed hřiště, domácí Werder zatím zvládá konec utkání zkušeně.
79'
Nyní byla akce hostujícího týmu zastavena kvůli ofsajdu.
78'
Po vstřelené brance Mohuče se čekal její zvýšený tlak, ale to se zatím neděje.
76'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Izet Hajrović.
75'
Augustinssonův výborný centr dolétl k Delaneymu. Ten trefil míč ramenem a hlavou pak ještě zakončoval Ishak Belfodil. Ale Zentnera nepřekonal.
74'
Ishak Belfodil si doslova vymodlil faul na svou osobu. A je z toho nebezpečná standardní situace pro domácí.
73'
Mohuč má ještě zhruba dvacet minut na to, aby ještě dokázala minimálně vyrovnat. Zatím se však od svého gólu brance Werderu nepřiblížila.
71'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Alexandru Maxim.
70'
Ospalou druhou půli by mohl změnit tento gól! ROBIN QUAISON se i s trochou štěstí protlačil kolem Moisandera a pak tvrdou ranou propálil i Pavlenku. Naděje pro Mohuč. Asistence: Emil Berggreen.
69'
Jerôme Gondorf byl přistižen v ofsajdovém postavení po přihrávce Ludwiga Augustinssona.
68'
Alespoň nějaké vzrušení. Robin Quaison vystřelil z velké dálky. Ovšem jeho střela byla také nepřesná, letěla vysoko nad břevnem branky Werderu.
67'
Pablo De Blasis diskutuje s rozhodčím, ale už nic nezmůže, faul, kterého se dopustil, platí.
65'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Jerôme Gondorf.
65'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Pablo De Blasis, ale jeho zakončení nebylo přesné.
64'
Druhý poločas zatím svou kvalitou výrazně zaostává za tím prvním. K vidění nejsou šance ani na jedné straně. Naopak se děje velké množství faulů.
63'
Daniel Brosinski se pokusil vystřelit z dálky, ale nebylo to povedené. Jiří Pavlenka zůstal znovu bez práce.
62'
Pavlenka se zatím ve druhém poločase celkem nudí. Teď se alespoň zahřál odkopem míče od své brány.
61'
Danny Latza směřoval míč z hloubi pole do šestnáctky Werderu, ale jho pravačka nezacílila přesně.
60'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jošinori Muto, přichází Robin Quaison.
59'
Niklas Moisander byl sražen loktem na zem Emilem Berggreenem. Jasná žlutá karta pro útočníka Mohuče.
58'
Standardní situace Manzu ale povedená nebyla. Vzápětí ani domácím nevyšel rychlý protiútok.
57'
Další faul se udál v blízkosti středového kruhu. Znovu v podání Werderu.
55'
Philipp Bargfrede se dopustil tvrdého nedovoleného zákroku uprostřed hřiště a může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu.
54'
Skvěle si poradil brankář Mohuče Zentner. Dokázal i přes tlačenici ve vápně míč vyboxovat.
53'
Po dalším nedovoleném zákroku byl poslán na zem Kainz a bude to nebezpečná standardka pro domácí.
52'
Faulů na hřišti přibývá a hře to nepomáhá. Její tempo teď není nijak plynulé.
51'
Theodor Gebre Selassie dostává žlutou kartu za faul na Brosinského ve vzdušném souboji o míč.
50'
Mohuč se dopustila při svém postupu vpřed útočného faulu. Diví se Emil Berggreen, ale není mu to nic platné.
49'
Žlutou kartu dostává Danny Latza (1. FSV Mohuč 05).
48'
Gerrit Holtmann našel přihrávkou z levé strany v pokutovém území Levina Öztunaliho. Ten ještě celou situaci vylepšil pasem na Muta. U toho ale vše skončilo, skluzem ho zablokoval Niklas Moisander
47'
Daniel Brosinski přihrál podél levé postranní čáry hodně nepřesně, tam kde jeho míč směřoval nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
46'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Leon Balogun, přichází Emil Berggreen.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas je za námi, mnohem blíže k vítězství má domácí Werder Brémy. Brémy měly skvělý vstup do zápasu, už ve druhé minutě se prosadil Bargfrede. Pak trefil břevno Pavlenkovy brány Öztunali a brzy nato prohrávali hosté už 0:2. To když se hlavou prosadil po standardní situaci Belfodil. V druhé půlce poločasu pak měli hosté další šance na snížením ale nikdy se jim nepovedlo překonat Pavlenku.
45+1'
45+1'
Nebezpečný rohový kop. Ve vápně Mohuče proběhlo několik hlavičkových soubojů. Hosté to nakonec uskákali a Zentner nemusel zasahovat.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Wered se po delší době znovu podíval dopředu. Vybojoval si rohový kop z pravé strany.
44'
Levin Öztunali centroval z levé strany, ale pro Pavlenku to nebyl žádný problém, míč si vzal pro sebe.
43'
Blíží se konec poločasu a Mohuč se opět více tlačí dopředu, ráda by ještě do přestávky alespoň snížila.
42'
Rohový kop hosté ubránili. Pak ještě letěl před bránu Mohuče jeden centr, ale ten už sebral do svých rukavic Robin Zentner.
41'
Nebezpečný centr Werderu z pravé strany, který dostal před bránu Ishak Belfodil. Výborná přihrávka, ale je z toho nakonec jen roh pro Werder.
41'
Znovu bude rozehrávat český brankář, tentokrát po ofsajdu Mohuče.
40'
Míč se dokutálel až k Pavlenkovi, který ho okamžitě dlouhým nákopem poslal na polovinu soupeře.
39'
Philipp Bargfrede šel po míči skluzem. Sice nechtěl trefit protihráče, ale stalo se a je to za žlutou kartu.
37'
Rohový kop kopal Daniel Brosinski, jeho centr ale nedoletěl ani na první tyč. Snadná práce pro obranu Brém.
36'
Další rohový kop pro Mainz. Hosté jsou nyní jasně aktivnějším mužstvem.
35'
Mohuč kopala dva rohové kopy těsně po sobě, ale oba dokázal Werder ustát i bez přispění Pavlenky.
34'
Danny Latza přihrál krásně před bránu, kdy byl Pablo De Blasis. Ten nemůže uvěřit tomu, že ho perfektním zákrokem vychytal Pavlenka.
33'
Gebre Selassie přihrával z levé strany do pokutového území, ale jeho přihrávku nakonec nikdo z jeho spoluhráčů nedostihl.
32'
Po Delayneho přihrávce z levé strany servíroval míč před bránu Kainz, ale jeho centr nebyl vůbec přesný.
30'
Ve výskoku byl faulován Theodor Gebre Selassie. K míči se tak dostanou hráči Werderu.
29'
Mohuč zatím nedrží prostředek pole. Hodně často propadá a umožňuje záložníkům Werderu celkem snadno pronikat dopředu. Tak jako teď po levém křídle.
28'
Tentokrát se jim nepovedlo ohrozit branku Mohuče, jejich centr byl příliš dlouhý.
27'
Domácí budou kopat standardku. Z podobného místa ji kopali před svým druhým gólem.
26'
Maximilian Eggestein se dostal do skvělé šance, ale zakončení mu nevyšlo tak jak by si představoval. Skvělým zákrokem ho vychytal brankář Robin Zentner.
25'
Faulem na půlce hřiště se provinili domácí. Mohuč se opět dostane k míči.
24'
Pavlenka podskočil centr Mohuče z levé strany. Ale z jeho chyby naštěstí pro Werder hosté nic nevytěžili.
22'
Philipp Bargfrede našel na levém křídle rozběhnutého Delaneyho, ale jeho centr před bránu obrana hostů zablokovala.
21'
Florian Kainz mohl ještě navýšit vedení svého týmu! Po krásné přihrávce Ishaka Belfodila se dostal do střelecké pozice z levé strany, ale Robin Zentner předvedl spolehlivý zákrok.
20'
Nebezpečný protiútok Mohuče se rozhodli domácí zastavit taktickým faulem uprostřed hřiště.
19'
Nyní jsou domácí v nelehké situaci, budou mít autové vhazování z blízkosti od své šestnáctky.
18'
Zatím lekce z produktivity pro Mohuč. I ta má šance, ale zatím neměla dostatek štěstí, aby je i proměnila.
17'
Werder právě vstřelil branku!
Povedlo se to, domácí odskakují do dvougólového vedení! Až druhá hlavička domácích byla gólová. Míč si našel ISHAK BELFODIL a hlavou ho poslal nechytatelně do brány. Asistence: Ludwig Augustinsson.
16'
Domácí budou mít možnost navýšit své vedení, chystají se k rozehrání standardní situace z pravé strany.
14'
Další útočné snahy hostujícího týmu zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
13'
Mohuč využila špatné rozehrávky soupeře a získala míč. Její akce ale prozatím končí jen autovým vhazování.
12'
Rozhodčí si všiml faulu na Bargfredeho. Odehrálo se to na půlce hřiště.
10'
Po bláznivém začátku zápasu tempo mírně ustalo. Hráči Werderu drží míč na svých kopačkách na své polovině.
9'
Na druhé straně si vybojovali rohový kop hosté, ale Pavlenka nemusel zasahovat, tuto práci za něj odvedla obrana Werderu.
8'
Do vápna centroval Kainzu, brankář hostů Zentner si pro míč došel a sebral ho ze vzduchu.
8'
Delaney byl faulován, na zem ho nedovoleně poslal Levin Öztunali.
7'
Následnému rohovému kopu se hosté ubránili.
7'
Z velké dálky natáhl ke střele Florian Kainz a Robin Zentner musel míč konečky prstů vyrazit nad břevno!
6'
K míči se pak ale ještě dostal Levin Öztunali, a ten trefil svou technickou střelou břevno branky domácích!
5'
Zápas má ve svém úvodu skvělé tempo. Teď se ale Manzi akce po pravé strany nevyvedla.
4'
Mainz se snaží co nejrychleji vyrovnat a propracoval se k pokutovému zemí domácích.
2'
Tak to je skvělý start do zápasu pro domácí. Už ve druhé minutě se prosazuje PHILIPP BARGFREDE. Střílel pravačkou zpoza vápna a trefil se přesně k tyči. Asistence: Thomas Delaney.
1'
Týmy už jsou nastoupeny na trávníku, začátek utkání se nezadržitelně blíží.

Werder Brémy: Pavlenka – Bauer, Veljković, N. Moisander (C) – Gebre Selassie, M. Eggestein, Bargfrede, Delaney, Augustinsson – Kainz, Belfodil.
Náhradníci: Drobný – Caldirola, Gondorf, Jóhannsson, Käuper, Hajrović, Sané.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Donati, Balogun, A. Diallo, Brosinski (C) – Frei, Latza – Öztunali, De Blasis – Muto, Holtmann.
Náhradníci: Huth – Quaison, Maxim, Berggreen, Fischer, Bussmann, Hack..
1. FSV Mohuč 05

Mainz na tom v tabulce Bundesligy není o moc lépe, patří mu až patnáctá příčka s pouhými šestnácti body a také ho možná až do konce sezony čeká pořádný bitva o záchranu. Mohuči se v poslední době vůbec nedaří, nevyhrála už čtyři utkání v řadě. Z toho tři dokonce prohrála.
Werder Brémy

Werder Brémy prožívá letos hrůzostrašný ročník. Patří mu v tabulce německé Bundesligy až 17. místo, takže regulérně bojuje o udržení se mezi elitou. Werder z šestnácti zápasu dokázal vytěžit jen čtrnáct bodů a není tak divu, že mu patří až sedmnáctá příčka.
Zdravím a vítám všechny příznivce německého fotbalu u sledování on-line přenosu 17. kola Bundesligy mezi týmy Werder Brémy a 1. FSV Mohuč 05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.