Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Hoffenheim - 22. října 2017   18:00

Wolfsburg
90+1' Uduokhai (Didavi)
1:1
(0:0)
Hoffenheim
73' Demirbay
Wolfsburg
Casteels – Itter (81. Gerhardt), Uduokhai, Tisserand, Verhaegh – Arnold, Camacho – Dimata (57. Malli), Didavi, Błaszczykowski – Origi (70. Mario Gómez).
Grün – Ntep, Malli, Gerhardt, Guilavogui, Knoche, Mario Gómez.
Zwayer – Schiffner, Achmüller
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Hoffenheim
Baumann – S. Posch (46. Akpoguma), Vogt, Hübner – Demirbay, Grillitsch (82. Polanski), Kadeřábek, Zuber (69. N. Schulz) – Uth, Kramarić – Wagner.
Kobel – Rupp, Polanski, N. Schulz, Akpoguma, Ph. Ochs, Hack.

Máme za sebou skvělý zápas, který nakonec končí remízou. A troufnu si říci, že remízou zaslouženou. Oba týmy si připravily hned několik dobrých šancí, ale ne a ne se prosadit. Nakonec otevřeli skóre hosté z penalty, ale domácí se přeci jen dočkali a v nastaveném čase srovnali.

Byl to opravdu skvělý zápas, při kterém se divák rozhodně nemohl nudit. Kéž by takových utkání bylo více. Možná mohlo padnout ještě více gólů, ale to už se nezmění. Týmy tedy dělí body a to poměrně zaslouženě.

Fauly: 11:24.
90+5'
90+4'
Ještě jedna střela z velké dálky, kterou Baumann chytil a to už bude dnes nejspíše vše.
90+3'
Zdá se, že ne. Jejich akci brzdí praporek pomezního. Ofsajd.
90+2'
Domácí pokračují v aktivitě, přidají ještě jednu branku?
90+1'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A ten jej využívá! Domácí tým zaslouženě vyrovnává a zdá se, že dnes přeci jen nějaký ten bod vybojuje. Míč našel nejvýše postaveného FELIXE UDUOKHAIE a ten hlavičkou k tyči nedal brankáři sebemenší šanci. Asistence: Daniel Didavi
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty. Ta první začne rohovým kopem domácího týmu.
90'
Začíná poslední minuta řádné hrací doby. S míčem kombinují domácí fotbalisté, ale ne a ne dostat se do kloudnější šance.
89'
Míč nakonec letěl do vápna hned dvakrát, ale podruhé už si pro něj Baumann došel a ukryl jej v náručí. Ani tato šance nebude využita.
88'
Rohový kop pro Wolfsburg.
87'
Domácí tým se snaží velmi aktivně vybojovat alespoň bod, ale centry do vápna nepřináší úspěch. Čas navíc rychle plyne.
86'
Vogt se zlobí, chtěl by volný kop, ale rozhodčí faul neviděl a je z toho tak pouze odkop od branky.
85'
Útočný faul končí ofenzivní snahy Wolfsburgu a Hoffenheim tak bude moci naspořit další cenné vteřinky.
84'
Hosté zkusili dalekonosnou střelou překvapit brankáře, ale to se jim nepovedlo. Stále je rozdíl jen jediné branky.
83'
Didavi poslal volný přímý kop hodně nad branku. Baumann bude tedy moci s přehledem rozehrát odkop od branky a ušetřit nějaké vteřinky.
82'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Eugen Polanski.
82'
Hübner (HOF) srazil soupeře a vidí za to žlutou kartu.
81'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Gian-Luca Itter, přichází Yannick Gerhardt.
81'
Kramarić táhl protiútok po levé straně, rozhodl se celou akci zakončit sám, ale jeho technické střele scházela razance, která by Casteelse mohla přemoci.
80'
Budou ale muset dávat pozor na špatné rozehrávky. Po jedné takové nyní mohli inkasovat, ovšem ztlumená rána skončila jen u Baumanna.
79'
Hosté nikam nepospíchají, od vítězství je dělí pouze něco málo přes deset minut.
78'
Domácím se konečně podařilo něco vymyslet, ovšem zastavil je útočný faul a tak šance přišla vniveč.
77'
Žlutou kartu dostává Yunus Malli (VfL Wolfsburg).
77'
Hosté se hnali do protiútoku, ale míč skončil pouze po Casteelse, kterému ve skluzu pomohl skvělý obránce.
76'
Domácí se snaží něco vymyslet, zatím se ale nedaří dostat se přes pevný obranný val soupeře.
75'
Demirbay (HOF) hned vidí žlutou kartu za faul na půlce.
73'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Tak to bylo nekompromisní! KEREM DEMIRBAY s přehledem uklidil míč pod břevno a nedal brankáři sebemenší šanci!
72'
Penalta! Ve vápně byl sražen Hübner a to je velká šance pro hosty!
71'
Velká skrumáž s řadou tvrdých soubojů nakonec končí rohovým kopem pro Hoffenheim.
70'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Mario Gómez.
70'
Pokus o průnik Uth nedotáhl do šťastného konce. Musí se tak smířit s tím, že Wolfsburg bude odkopávat od své branky.
69'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Nico Schulz.
69'
Tem pouze proletěl vápnem a nikoho nenašel. Skóre se tak pořád nemění. Fanoušci ne a ne se dočkat.
68'
Odměnou jim je rohový kop.
67'
Teď už je však opět na kopačkách Hoffenheimu a ten se bude snažit přenést výhodu na svou stranu.
66'
Domácí získali míč a kombinují s ním na vlastní polovině.
65'
Wagner to vzal na sebe, ale těsně minul tyč branky. Casteels by ale míč nejspíše měl.
64'
Ne, ani teď. Stále tak čekáme na míč v síti. U něj zůstali hosté.
63'
Je z toho rohový kop pro hosty. Tak že by nyní? Gól by jistě utkání ještě přidal na atraktivitě.
62'
Tentokráte Wagner vybojoval volný kop na druhou stranu. Hoffenheim se tak dostane z tlaku.
61'
Střela z dálky zamířila hodně nad. Další zajímavé šance jsme se tak dočkali.
60'
Volný přímý kop pro domácí tým. Dočkáme se konečně branky?
59'
Z rohu přišla další zajímavá střela, ale ani ta neuspěla a skončila těsně nad brankou.
58'
Střídající Malli mohl být hrdinou, ovšem jeho šajtli velmi dobře mířenou k tyči brankář soupeře bravurně vytěsnil.
57'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Nany Landry Dimata, přichází Yunus Malli.
57'
Střela z toho nakonec byla, ale přímo na Cateelse, který se moc předvést nemusel.
56'
Demirbay vybojoval volný přímý kop pro svůj tým. Podaří se Hoffenheimu udeřit?
55'
Hosté začínají být o něco nebezpečnější. Zatím je ale hodně shazují nepřesnosti v jejich rozehrávce.
54'
Hübner zahrozil střelou z úhlu, ale tyč netrefil o pár centimetrů. Stále tak čekáme na první gól.
53'
S míčem si zahrál i Baumann, ani jeden celek nikam bezhlavě nepospíchá.
52'
Domácí do kombinace zapojili i Casteelse, obranný val soupeře je zatím opravdu hodně pevný a ne a ne povolit.
51'
Hraje se zatím dosti vyrovnaně. Dočkáme se brzy kýžené branky?
50'
Hosté se dostali do vápna, kde dvakrát i vystřelili, ale jejich střela se přes obránce k brankáři nedostala. Wolfsburg následně odkopává.
49'
Volný kop pro Hoffenheim, který se nyní usadil na polovině soupeře.
48'
Teď už jsou to hosté, kdo je na míči. Podaří se jim něco vymyslet?
47'
Domácí jsou hodně aktivní, zatím se jim však nepodařilo dostat centr do vápna.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Stefan Posch, přichází Kevin Akpoguma.
46'
Máme za sebou první poločas, který sice nanabídl žádnou branku, ale za to nabídl hodně zajímavých šancí, včetně jedné neproměněné penalty.

Nemůžeme tak říci, že vzhledem ke skóre by byl zápas nudný, ale zatím tomu chybí větší přesnost v koncovce. Jak domácí, tak i hosté klidně mohli dát branku, ovšem to se zatím nestalo a bude zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet druhý poločas.

Ten začne zhruba v 19:03.
45+2'
45+2'
Ti se však dopustili útočného faulu a zdá se, že první poločas branku nenabídne.
45+1'
Rozhodčí přidává dvě minuty nad rámec v prvním poločase, u míče jsou hosté.
45'
Útočný faul hostů. Domácí tak mohou postupovat do rychlého protiútoku.
44'
Kramarić vyslal zajímavou střelu, která byla sice sražena obránci, ale jen těsně skončila za břevnem branky. Je z toho alespoň rohový kop.
43'
Origi se snažil vybojovat si penaltu, ale k tomu nemohlo dojít kvůli tomu, že rozhodčí před tím viděl ofsajd.
42'
Přerušení na polovině hřiště. Míč jde pro domácí tým, který může bojovat o vstřelení branky.
41'
Uth se pokusil poslat míč do vápna, kde ale byl pozorný Casteels, který si jej pohlídal a uklidňuje hru.
40'
Byl z toho alespoň rohový kop, ovšem ani ten branku nepřinesl. Tisserand hlavičkoval mimo.
39'
Další volný kop pro Wolfsburg. Ten teď hodně tlačí.
38'
Byla z toho hodně zajímavá střela k levé tyči, ale Baumann střelu chytil a následná střela Origiho skončila na brankové konstrukci. Následná dorážka již neměla razanci.
37'
Posch fauloval Dimatu. Je z toho hodně zajímavý volný přímý kop pro domácí tým. Dočkáme se otevření skóre?
36'
Kadeřábek hledal ve vápnu svého spoluhráče Wagnera, ale před ním se k míči dostal Casteels. Tomu se jej podařilo vyboxovat do bezpečí.
35'
Origi se pokusil z hranice vápna ohrozit branku soupeře, ale střela mu opravdu hodně nesedla a ani se nedošourala k Baumannovi.
34'
Hosté se ještě jednou dostali do šance, ovšem tentokráte se od jejich kopaček odrazil míč do zámezí a je z toho tak pouze odkop od branky.
33'
Kramarić se pokusil obstřelit brankáře, ale to se mu nepovedlo. Jeho střela byla sražena obráncem.
32'
Kdepak, míč skončil přímo v rukavicích Baumanna a tomu nezbývalo, než poděkovat. Moc práce tedy opravdu neměl.
31'
Další zajímavý volný přímý kop pro Wolfsburg. Naloží s ním lépe?
30'
Hoffenheim se snaží trochu uklidnit hru a kombinuje tak na vlastní polovině. Domácí fotbalisté ale velmi aktivně napadají a znesnadňují tak jeho kombinaci.
29'
Nakonec ne, k míči se jako první dostal obránce soupeře, který odhlavičkoval míč, k němuž se sice dostal soupeř, ale Didavi následně ztratil v souboji jeden proti dvoum míč.
28'
Demirbay poslal k zemi Dimatu a domácí si tak budou moci zkusit volný přímý kop z levé strany. Podaří se jim něco vymyslet a otevřít skóre dnešního utkání?
27'
Rychlá pasáž hry končí útočným faulem Origiho, rozhodčí nařizuje volný kop pro hosty v jejich vlastním pokutovém území.
26'
Na druhou stranu tak vyrazil Hoffenheim, který taktéž přišel o míč, zatím je ve hře obou týmů hodně nepřesností, které kazí hru.
25'
Průnik do vápna Wolfsburgu nevyšel, tentokráte rozhodčí penaltu nenařídil.
24'
Posch (HOF) stáhl unikajícího soupeře a po zásluze tak vidí žlutou kartu.
23'
Dimata hledal ve vápně někoho ze spoluhráčů, ovšem bez úspěchu. Míč končí v zámezí.
22'
Byl ale zahnán až ke svému brankáři a jeho výkop končí pouze u Casteelse.
21'
Domácí se snaží uklidnit hru, ale to se jim zatím moc nedaří, Hoffenheim pokračuje v držení míče.
20'
Ani ten se nepovedl a míč končí pouze na prvním obránci. Na první gól tak stále čekáme.
19'
Ten se nepovedl a naopak na druhé straně z rychlého protiútoku vybojovali hosté volný přímý kop.
18'
Je tu však rohový kop pro Wolfsburg.
17'
Pokračuje se ve hře ve středu hřiště. Ani jeden tým se nyní nemůže dostat do větší šance.
14'
Wolfsburg vybojoval volný kop na polovině soupeře.
13'
Domácí se vrací do tlaku, ale hlavička zamířila příliš nad. Origi nezamířil přesně.
11'
Arnold ale selhal a penaltu nevyužil! Baumann nohou vykopl míč.
11'
Tak ano, ke stáhnutí prý došlo a podle videa se nařizuje pokutový kop!
9'
Na druhé straně naopak zahrozili domácí a rozhodčí se jde radit o tom, zdali nebyl ve vápně faul.
8'
Tlak Hoffenheimu nadále pokračuje, ani další centr do vápna však nikoho nenašel a tak je obléhání stále neúspěšné.
7'
Ofsajd zastavuje další akci hostujícího týmu, který si tak bude muset na další svou šanci ještě chvilku počkat.
6'
Na druhé straně Arnold dokázal odhlavičkovat míč z vápna a drží tak stále naděje svého celku nad vodou. Hoffengeim ale dosti zlobí.
5'
Posch poslal na polovině hřiště k zemi soupeře. Volný kop pro domácí tým.
4'
Obrovská šance, ve které se objevili hosté. Didavi se dostal po skvělém pasu sám před brankáře Casteelse, ovšem ten jej brilantním zákrokem dokázal vychytat.
3'
Směrem vpřed vyrazil soupeř, ovšem jeho centr do vápna byl velmi nepřesný. Odkop od brány pro Casteelse.
2'
Hoffenheim dobře napadá rozehrávku soupeře a ne a ne jej pustit na svou polovinu. Wolfsburg se tak k ničemu nedostává.
1'
Domácí tým započal utkání kombinací na vlastní polovině a zatím se nikam moc nežene.
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Itter, Uduokhai, Tisserand, Verhaegh – Arnold, Camacho – Dimata, Didavi, Błaszczykowski – Origi.
Náhradníci: Grün – Ntep, Malli, Gerhardt, Guilavogui, Knoche, Mario Gómez.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Vogt, Hübner – Demirbay, Grillitsch, Kadeřábek, Zuber – Uth, Kramarić – Wagner.
Náhradníci: Kobel – Rupp, Polanski, N. Schulz, Akpoguma, Ph. Ochs, Hack.

Rozhodčí: Zwayer – Schiffner, Achmüller.

TSG 1899 Hoffenheim

Bude to mít ovšem velmi složité. Proti totiž bude prozatímní překvapení sezóny Hoffenheim. Ten totiž vyhrál čtyři zápasy, ve třech remizoval a pouze jediný prohrál při skvělém skóre 15:10. Hosté tak mají 15 bodů a chybí jim jen dva na druhý Bayern, a čtyři na Dortmund.

Hoffenheim možná zaznamenává lehký pokles formy. Poté, co vyhrál v Mohuči 3:2 a nad Schalke 2:0, přišla totiž první prohra. A velmi překvapivá. Freiburg si totiž připsal první vítězství a porazil Hoffenheim 3:2, v minulém kole navíc přišla remíza s Augsburgem a hosté by tak mohli mít trochu problémy.
VfL Wolfsburg

Wolfsburg se zatím poněkud trápí. Ne a ne přetavit utkání do vítězství a je tak remízovým králem Německa. Alespoň tedy prozatím. Domácí vyhráli jediný zápas, v pěti remizovali a dvě prohráli při skóre 8:11. S osmi body jsou tak až čtrnáctí a s tím rozhodně spokojení nejsou, šestnáctý Freiburg na ně navíc ztrácí pouhý bod.

Wolfsburg v posledních pěti zápasech připsal čtyři body. Nejdříve prohrál ve Stuttgartu 0:1, poté remizoval 1:1 s Brémama, 2:2 s Bayernem, 1:1 s Mohučí a v posledním kole i s Leverkusenem. Wolfsburg tak dělil body jak s těmi horšími, tak s těmi lepšími týmy. Bude zajímavé sledovat, zdali se mu konečně podaří bodovat na plno.
Dobrý den u dalšího kola německé Bundesligy. Dnes poměří ssvé síly Wolfsburg s Hoffenheimem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.