V penaltovém rozstřelu zvítězil tým SK Benešov.
Druhý poločas skončil.
90+2
V nastaveném čase ještě jedna žlutá karta pro domácího útočníka Kalaše.
90
Páté, zároveň poslední střídání přichystal Benešov. Na poslední vteřinky se na hřiště podívá Luboš Balata, který nahrazuje Davida Filipa.
89
Rozhodčímu na hodinkách tiká posledních pár minut zápasu, rozhodující branku v základní hrací době už asi neuvidíme.
88
Ty se hostům dnes vůbec nedaří, míč končí opět na pozorné obraně soupeře.
87
Akce Benešova končí dalším rohovým kopem.
86
V posledních minutách sledujeme hru nahoru dolu, jedna akce střídá akci druhého týmu.
82
V zápětí proběhne další střídaní ze strany hostů. Ze hřiště odchází Illia Zubkov, přichází Stanley Ibe.
82
Litoměřicko stále nemůže najít cestu ke vstřelení vedoucí branky.
80
Třetí střídání má přichystán i Benešov. Ze hřiště odchází Michal Kučaba, přichází Zdeněk Vrňák.
80
Třetí střídání ze strany Litoměřicka. Ze hřiště odchází Martin Štancl, místo něj na hřiště přichází Jakub Černý.
79
Hosté se vydali na polovinu soupeře, odměnou jim je rohový kop.
77
Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut. Dočkáme se ještě nějaké branky?
76
I jejich akce v posledních minutách mají jepíčí život.
75
Hosté nebezpečně postupovali středem hřiště, jejich akce ale skončila tak rychle, jak začala. Míč na kopačkách mají opět domácí.
73
Domácí kopali další rohový kop, opět ale odvrací pozorná obrana Benešova.
71
Střídat budou také hosté. Konečná je pro Ievgenije Afanasenka, jehož místo zaujme Martin Turek.
71
Pro druhé střídaní se rozhodl domácí trenér. Ze hřiště odchází Jan Šlehofer, nahrazuje ho Dominik Vašut.
Při pohledu na ostatní stadiony ČFL je patrné, že domácí mají velkou výhodu svého prostředí. Všechny probíhající zápasy mají vítězně rozehrané domácí celky.
70
Šestý roh zápasu mají na svědomí domácí.
70
Jakoby hosté přišli do druhé půle s představou ubránit výsledek. To se jim prozatím daří na výbornou.
67
Nebezpečný volný kop má nyní přichystán domácí celek.
66
Benešov vhazuje na obranné polovině soupeře. Na první gól ve druhé půli stále čekáme.
64
Ta končí pouze na pozorné obraně, po krátké odmlce mají míč na kopačkách opět hráči z Litoměřic.
63
Střídají i hosté. Michala Bohatu nahradí Damián Farkaš.
63
Útočnou akci rozjíždějí také hosté, nikam ale nespěchají.
62
Jako první střídají domácí. Ze hřiště odchází kapitán Jiří Kabele, nahrazuje ho Jakub Grunert.
60
Benešov se v posledních minutách jen brání, prozatím úspěšně.
59
Hostující brankář Beník se jen ohlédl za nepřesným pokusem jednoho z borců Litoměřicka. Následuje odkop od brány.
57
Litoměřicko působí živějším dojmem, nyní vhazuje na polovině soupeře.
56
Ani domácí nezůstanou bez napomínání. Hlavní arbitr Košan ukázal kartónek žluté barvy Štanclovi.
55
Útočný faul hostů. Domácí mají míč na kopačkách.
53
Nebezpečí teď zastavila až obrana Litoměřička, následuje protiútok.
50
Hosté rozjíždějí útočnou akci od své brány.
49
Roh také pro Litoměřicko.
47
První rohový kop v druhé půli bude zahrávat Benešov.
46
Čtyři branky? Co víc si divák může přát. Nejprve se domácí dvakrát prosadili hlavou, ovšem na inkasované branky Benešov rychle reagoval. Po faulu v šestnáctce Litoměřicka, byl pro hosty nařízen pokutový kop, který bez větších potíží proměnily. Aby toho nebylo pro Litoměřicko málo, zhruba pět minut před koncem poločasu se Benešov dočkal i vyrovnávací branky. Uvidíme co nám nabídne druhé dějství. Druhý poločas začne přibližně v 11:24.
45+1
45+1
I podruhé je napomínán hostující celek. Za hranicemi pravidel si počínal Michal Bohata.
45
Z něho ovšem nic nebylo, běží poslední minuta prvního poločasu. Uvidíme jestli sudí přidá nějakou tu minutku nad rámec.
44
První roh si vyzkoušejí také domácí.
43
Domácí rozjíždějí další útočnou akci, moc času v prvním poločase už ale nemají.
40
Kdo by to řekl, že se hosté opět dotáhnou na nerozhodný stav, nicméně hra domácích nepůsobí vůbec svěže.
39
Benešov právě vstřelil branku!
Autorem branky je DAVID SKOPEC.
37
Ten se jim ale vůbec nepovedl, Pechatý mohl zůstat ledově klidným.
37
Přímý volný kop pro hosty ze slibné pozice.
35
V posledních minutách se ale Litoměřicku nedaří. Jejich akce jsou velmi nepřesné, hosté nemají tak problém s odklizením míče.
34
Znovu míč do hry uvede Pechatý.
33
V souboji se prosadil jeden z hostujících hráčů, míč nasměřoval ale mimo branku.
32
Další roh pro hosty.
31
Hra se nám v posledních minutách uklidnila, žádnou větši šanci jsme neviděli.
27
Útočná akce Benešova končí ale odkopem domácího brankáře Pechatého.
27
Jsou to hosté, kteří jsou momentálně u míče a snaží se o vyrovnání.
23
Domácí se jíž potřetí radovali z branky, míč sice dopravili na místo určení, proti byl ale až praporek pomezního značící ofsajd.
23
Jako první jsou žlutě napomínáni hosté, konkrétněji bek Laštovka.
22
Na útočné polovině bude po odrazu od hostujícího hráče vhazovat domácí mužstvo.
22
Schyluje se nám k přestřelce? Doposud jsme viděli za dvacet minut tři góly, doufejme, že zápas bude pokračovat v podobném duchu.
20
Autorem branky je JOSEF LAŠTOVKA.
19
Penalta pro Benešov!
16
Útočným faulem se provinili hosté, z půlky hřiště bude míč uveden znovu do hry.
14
O snížení se nyní snaží Benešov, avšak obranná činnost domácích zatím funguje na jedničku.
12
Litoměřice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ŠTĚPÁN HANZLÍK.
12
Hra je často kouskovaná, volný přímý kop bude zahrávat Litoměřicko.
10
Domácí mají míč častěji na kopačkách, momentálně okupují vápno soupeře.
7
První roh měl na svědomí Benešov, leč neúspěšně.
6
Domácí celek je výrazně aktivnější a první branka mu určitě zvedla sebevědomí.
2
Litoměřice právě vstřelily branku.
Autorem branky je MAREK FAUST.
2
Avšak neúspěšně, poprvé na polovinu soupeře se podívali taky hosté.
1
První útočnou akci zahajuje domácí celek
1
Hráči jsou již na trávníku a zápas za pár okamžiků začne.

FK Litoměřicko: Pechatý – Šimkovský, Hanzlík, Štancl, Vobejda, Kolmistr, Hanuš, Faust, Šlehofer, Kabele (C), Kalaš
Náhradníci: Černý, Grunert, Vašut, Větrovec, Valenta, Strnad

SK Benešov: Beník – Laštovka (C), Khodulia, Kwame, Filip – Afanasenko, Skopec, Bohata, Kučaba – Zákostelský, Zubkov
Náhradníci: Jakoubek – Farkaš, Ibe, Turek, Balata, Vrňák

Rozhodčí: Košan – Pastyřík, Štrincl
První vzájemné utkání těchto mužstev skončilo debaklem. Litoměřicko svému soupeři nasázelo pět branek, naopak Benešov se nezmohl ani na jednu.
SK Benešov

Ani Benešov neprožívá zrovna šťastnou sezónu. V tabulce mu patří až první nesestupové místo, tedy patnácté a jistě potřebuje získat důležité body při cestě za záchranou. Svěřenci trenéra Kamila Kulhavého v posledních třech zápasech získali pět bodů a o další jistě budou chtít obrat i dnešního soupeře. Při pohledu do statistik má sice hostující celek o něco lepší ofenzívu, nicméně horší je to v defenzivní činnosti, neboť se potýká s druhou nejhorší obranou ligy.
FK Litoměřicko

Třináctý tým České fotbalové ligy vedený hlavním trenérem Vasilem Boevem prožívá momentálně hrůzostrašné období. Celek ze severu Čech v domácí soutěži zvítězil naposledy 22. října loňského kalendářního roku, od té doby následuje šňůra šesti porážek v řadě. Litoměřicko se potácí i se střeleckou nemohoucností, neboť má čtvrtý nejhorší útok soutěže. Uvidíme jak efektivní bude dnes.
Krásné sobotní dopoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí FK Litoměřicko na svém stadionu přivítá SK Benešov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.