ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Ústí n/O - 21. října 2017   10:30

1:4
(1:1)
Ústí n/O
Ústí n/O
19' Vaňous   • 67' Strnad   • 70' Souček   • 83' Nágl
Benešov
Balata, Hampl, Hrebeniuk, Rataj, Tetour.
Ústí n/O
Jerabek, Jeníček, Krátký M., Kukla, Opina, Pinkava, Smejkal.

V dnešníím zápase jsme byli svědky docela překvapivé výhry hostujícího celku. První poločas nabídl jednobrankovou remízu a očekávalo se, že domácí tým vyhraje, ale Ústí do druhého poločasu vletělo ve velkém stylu. Dokázalo vstřelit tři branky a vybojoval vítězství o tři branky. To je z dnešního zápasu vše.
90+1'
90'
Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu nad rámec zakladní hrací doby.
89'
Rohový kop pro hostující tým. Následný centr letěl pouze daleko nad branku, ale to už hosty nejspíš nemusí mrzet.
87'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Pinkava.
85'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Telnar, přichází Hampll.
84'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Opina.
83'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
A už nejspíš máma jasno. Langer svou přihrávkou přesně našel naprosto osamoceného ADAMA NÁGLA, který měl dost času na to, aby zpracoval míč a přihravil si ho ke střele. Jeho slabá rána doletěla za záda brankáře. O výhře hostů už nikdo nemůže pochybovat.
82'
Po nepřesné přihravce se hostující brankář Krátký ujme odkopu od své branky.
81'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Farkáš, přichází Balata.
78'
Benešov přechází do rychlého protiútoku. Míč ovšem ztroskotal už na první přihrávce.
75'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Nikodém, přichází Kukla.
73'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Hrebeniuk.
72'
I přes to, že domácí dvakrát inkasovali se sanží dostat do útočné pozice.
70'
To je ale překvapení. Hosté se ujímají dvoubrankového vedení. Jeden ze záložníku vyslal centr do vápna a našel přesně hlavičku JANA SOUČKA, který svou ránu usměrnil do pravého horního rohu.
67'
Hosté se ujímají vedení i přesto, že se k míči moc nedostali. LUKÁŠ SMEJKAL se prodral do pokutového území a tváři v tvář brankáři nezaváhal.
64'
Ježdík bude zahrávat standartní situaci poblíž pokutového území, ale následný centr končí opět u obránce.
62'
Žlutou kartu dostává Filip (SK Benešov).
Žlutou kartu dostává Nágl (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
61'
Domácí se dostali do slušné příležitosti. Střela Vrňáka končí pár centimetrů od levé tyče.
58'
Rohový kop pro hosty. Centr doletěl pouze k obránci.
55'
Benešov se snaží přejít k pokuotvému území soupeře, ale ohrozit branku se jim zatím nepovedlo.
52'
Domácí tým si vytváří tlak na soupeře a snaží se urvat vedení na svou stranu.
50'
Mezhiev si nastavil míč k odkopu a vysílá míč na utočníky.
47'
Hosté se dostali do útoku, ale klíčová přihrávka končí mimo hřiště. Bude se odkopávát od branky.
46'
První poločas nabídl dvě branky. První přišla na hraně dvacáté minuty. Hosté se dostali do rychlého protiútoku a ke střele ve vápně napřáhl kapitán Zdeňek Vaňous, který si už poradil s přehledem. Devět minut před koncem prvního poločasu přišlo vyrovnání. Centr do vápna doletěl přesně na hlavu Maria Telnara, brankář už neměl šanci reagovat.
45+1'
45'
Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Nebezpečná situace pro hostující tým. Centr Součka skončil kousek od levé tyčky.
42'
Centr doletěl do vápna před branku Krátkého, ale ten si dokázal poradit a schoval ho do svých rukavic.
39'
Jan Nikodém se prezentoval samostatným průnikem a spadl v malém vápně. Hosté vyžadovali penaltu, ale rozhodčí zůstal klidný a hra dál pokračuje.
36'
Benešov právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno. Po prvním centru se míč ještě do vápna nedostal. Druhý pokus už byl úspěšný a skončil na hlavičce MARIA TELNARA a ten hlavičkou poslal za záda brankáře. Brankář se za střelou pouze ohlédl.
35'
Odkop od branky Krátkého.
32'
Farkaš vyslal pass do vápna a snažil se najít přihrávkou Telnera, který se ovšem k míči nedokázal prodrat.
30'
Coufal nakopává míč na útočníky, ale centr se mu vůbec nepovedl a končí na tribuně.
27'
Souček se prodral až před Mezvieha, ale míč se mu zamotal mezi nohama a končí v náručí brankáře.
25'
Žlutou kartu dostává Ježdík (SK Benešov).
21'
Hráči Benešova se dostali do kombinace, ale pár metrů od pokutového území o míč přišli.
19'
A máme tady první branku utkání. Hosté se dostali do rychlého protiútoku a kapitán ZDENĚK VAŇOUS se dokázal uvolnit uvnitř malého vápna. Svou střelu umístil na roh vzdálenější tyče.
16'
Rohový kop pro hostující hráče. Centr doletěl pouze na hlavičku obránce.
14'
Hráči domácího týmu si vyměňují míč uprostřed hřiště, následná finální přihrávka končí mimo hřiště.
12'
Žlutou kartu dostává Farkáš (SK Benešov).
9'
Brankář Krátký si vyběhl pro míč z pokutového území a odkopává ho daleko od své branky.
7'
Ústí kombinuje u své branky a vyčkává na chybu soupeře.
6'
Nepřesný centr Strnada končí na mimo hřiště. Bude se odkopávát od branky Mezghieva.
4'
Domácí tým se zatím moc nepotkává s míčem a je víceméně pod tlakem.
4'
Kapitán Vaňous byl zfaulován poblíž rohového praporku a hosté budou mít první nebezpečnou šanci.
2'
Jeden z hostujících hráčů byl zfaulován uprostřed hrací plochy a hosté budou mít výhodu volného kopu.
1'

SK Benešov: Mezhiev – Balata, Bohata, Farkaš, Filip, Ježdík, Neuberg, Ngimbi, Rataj, Telnar, Vrňák.
Náhradníci: Balata, Hampl, Hrebeniuk, Rataj, Tetour.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Falta, Habrman, Chleboun, Langer, Nágl, Nikodém, Souček, Strnad, Vaňous.
Náhradníci: Jerabek, Jeníček, Krátký M., Kukla, Opina, Pinkava, Smejkal..
Týmy zatím neodehráli žádné vzájemné utkání.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Hosté jsou na tom v tabulce o něco lépe, i když dvanácté místo taky není nic obdivuhodného. Z dvanáct zápasu si mužstvo připsal čtyři výhry v základní hrací době, dvě výhry po penaltách, jednu prohru v prodloužení a pět porážek. Poslední zápas byl pro Ústí vítězný. Skóre zápasu otevřel kapitán Vaňous a od té doby domácí měli navrch a diktovali tempo. Patnáct minut před koncem vítězství potvrdil Falta. Neproduktivnějším hráčem týmu je Jan Souček, který dokázal branku soupeře překonat třikrát.

Poslední tři zápasy týmu:

Ústí nad Orlicí 2:1 Písek
Vltavín 2:0 Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí 2:1 Čízová
SK Benešov
Benešov je v tabulce pouze tři příčky od sestupových pozic a týmu se v poslední době vůbec nedaří. Z dvanácti zápasu si mužstvo připsalo třikrát plný bodový zisk, dvakrát dva body, šest porážek a jednu prohru po penaltovém rozstřelu. Z posledních tři utkání Benešov nezískal ani jeden bod a zažívá špatné časy. Poslední výhra přišla na konci záři v Štěchovicích. Domácí tým velice rychle obdržel červenou kartu a Benešov hrál téměř celý zápas v početní převaze. Ani to ovšem nestačilo k výhře v základní hrací době. Došlo až k penaltovému rozstřelu. V něm byl Benešov úspěšnější a slavil výhru. V posledním zápase mužstvo odcestovalo do Vltavínu, kde se utkalo s tamním týmem. Hosté soupeři podlehli 0:2 díky dvěma brankám Maioneho. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Pavel Čapek, který má čtyři přesné zásahy.

Vltavín 2:0 Benešov
Benešov 1:2 Domažlice
Králův Dvůr 1:0 Benešov
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.