ČFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Vyšehrad - 27. září 2017   16:30

Brozany
Brozany
13' Chukwuma  • 24' Chukwuma  • 60' Chukwuma  • 87' Benda
4:0
(2:0)
Vyšehrad
Vyšehrad
Brozany
Lipš – Stehlík, Franc, Tichý (78. Hovorka), Benda (88. Walter), Cibulka (C), Studecký, Marič, Slanička, Bubeníček, Chukwuma (86. Šollar)
Danko – Dunderović, Hovorka, Šollar, Walter, Modr, Vlasák
Lafek – Duchoň, Štefan
105 diváků
Vyšehrad
Havránek (46. Procházka) – Hendrych (C), Seidl (46. Kostorek), Drobílek, Jakab (82. Kulhavý), Madej (67. Macej), Hašek (61. Matysík), Máče, Hradecký, Šlegl, Čtvrtníček
Procházka – Macej, Kostorek, Matysík, Kulhavý, Filip

Chukwudi Chukwuma se stal strůjcem úspěchu Sokola Brozany v domácím utkání proti Slavoji Vyšehrad. K přesvědčivé výhře přispěl talentovaný Nigérijec hattrickem, na konečných 4:0 pak v samém závěru klání upravil Jaroslav Benda.
90'
90'
Žlutou kartu dostává Máče (FK Slavoj Vyšehrad).
88'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Benda, přichází Walter.
87'
Brozany právě vstřelily branku!
Domácí vnikli do pokutového území jako do prodejny nedostatkového zboží a vyrobili tam pořádný průvan. Zmatku ve vyšehradské defenzivě využil JAROSLAV BENDA, který měl spoustu času na to, aby zamířil k bližší tyči.
86'
Střídání v týmu Sokol Brozany: za bouřlivého potlesku opustil hrací plochu Chukwuma, autora hattricku nahradil Šollar.
83'
Lipš (Sokol Brozany) si doslova smlsnul na slabém zakončení hlavou zevnitř pokutového území.
82'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jakab, přichází Kulhavý.
81'
Žlutou kartu dostává Macej (FK Slavoj Vyšehrad).
80'
Při útočné akci Vyšehradu sklapla nad jedním z hráčů pražského klubu ofsajdová past.
78'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Tichý, přichází Hovorka.
76'
Hosté se standardní situaci snadno ubránili.
75'
Procházka (FK Slavoj Vyšehrad) se vyznamenal proti pumelici zpoza vápna, kterou vytáhl na roh. Vynikající zákrok!
74'
Žlutou kartu dostává Studecký (Sokol Brozany).
72'
Prudký centr z nařízeného přímáku Procházka (FK Slavoj Vyšehrad) vyboxoval do bezpečných míst.
71'
Žlutou kartu dostává Kostorek (FK Slavoj Vyšehrad).
68'
Během krátké chvíle spálil aktivní Chukwuma (Sokol Brozany) druhou gólovku! Talentovaný Nigérijec dostal míč znovu před Procházku a na něm si opět vylámal všechny zuby.
67'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Madej, přichází Macej.
66'
Šanci si vypracovali také domácí! Chukwuma se prodral až před Procházku, ale z bezprostřední blízkosti ho neprostřelil.
63'
Hosté mohli snížit, když jeden z hráčů zcela osamocen postupoval na Lipše. Strážce brozanské svatyně však včasným vyběhnutím zmenšil soupeři střelecký úhel a pak s úsměvem sledoval, jak balon míří mimo tři tyče.
61'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Matysík.
60'
Dámy a pánové, sundejte čepice, na světě je hattrick! Nezkompletoval ho nikdo jiný než CHUKWUDI CHUKWUMA. Nigérijský útočník se stal adresátem průnikové přihrávky a tváří v tvář Procházkovi neselhal.
59'
Žlutou kartu dostává Tichý (Sokol Brozany).
58'
Krátce po rozehrávce rohového kopu musel Procházka (FK Slavoj Vyšehrad) ucpat všechny skuliny u své bližší tyče, aby před sebe vyrazil ránu z ostrého úhlu.
57'
Žlutou kartu dostává Slanička (Sokol Brozany).
55'
Vyšehrad nejenomže se osvobodil, ale také získal roh. Proti centru z něj musel vyběhnout Lipš, aby balox vyboxoval mimo rizikovou zónu.
53'
Hráči brozanského Sokola kombinační souhrou dál vytrvale zaměstnávají defenzivu hostů.
51'
Domácí roztáhli hru doleva a získali výhodu autového vhazování, to provedou na útočné polovině.
50'
Tržby jsou sečteny. Hlasatel právě oznámil, že utkání v Brozanech sleduje 105 platících diváků.
48'
Ofenzivní tažení Sokola Brozany zhatil ofsajd.
47'
Obměna hostujícího kádru přinesla alespoň částěčný úspěch ve střele mimo Lipšovu svatyni.
46'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: do druhé půle nenastoupili Havránek a Seidl, místo nich přišli Procházka a Kostorek.
46'
Hlavní aktéři se vrátili na zelený pažit a vše je připraveno k zahájení druhé půle. Pojďme na to!
Úvodní dějství vyznělo lépe pro Sokol Brozany, který díky gólům Chukwudiho Chukwumy vede rozdílem dvou branek. Vyšehrad si za celých pětačtyřicet minut nevypracovat žádnou pořádnou šanci a po změně stran tak bude mít co dohánět.
45+1'
45'
V prvním poločase nastavil sudí Lafek jednu minutu.
43'
Brozanští zadáci odvádějí vynikající práci a své soupeře vůbec nepouštějí do zakončení.
42'
Hráči Slavoje Vyšehrad navštívili území domácího týmu a snaží se na něm vymyslet nějakou tu kulišárnu.
40'
Zasahovat musel Havránek (FK Slavoj Vyšehrad) až o chvíli později, když zkrotil dalekonosný pokus.
38'
Nakonec hned dva rohy v krátkém časovém sledu zahrávali domácí, ale neuspěli ani jednou.
37'
Tentokrát to fotbalisté Brozan zkusili po pravém křídle a díky své aktivitě vybojovali rohový kop.
35'
Domácí se pokusili zahrozit prostřednictvím dlouhého pasu, jenomže to se nepodařilo, jelikož proti balonu včas vyběhl gólman Havránek.
33'
Lipš (Sokol Brozany) vystavil stopku ráně, která z nařízené standardky letěla do horní části jeho branky.
32'
Žlutou kartu dostává Stehlík (Sokol Brozany).
29'
Vyšehradští ubránili rohový kop a vyrazili do rychlého brejku, ten byl zastaven v souladu s pravidly.
27'
Hostující obránci vyrobili při rozehrávce hrubku, avšak fotbalisté Brozan to potrestat nedokázali.
24'
Naprosto neohroženě vnikl do pokutového území CHUKWUDI CHUKWUMA a svou přesně mířenou střelou do protipohybu gólmana zvýšil vedení svého klubu na 2:0. Navíc má úspěšný střelec zaděláno na hattrick!
22'
Vyšehrad znovu čelil rohovému kopu a ubránil se.
20'
Pro útočící tým nedobře. Hostující zadáci totiž centrovaný balon odvrátili, a přestože Brozanští vrátili míč k šestnáctce, zakončili vysoko nad.
19'
Další útok táhli domácí po levé straně a výsledkem jejich tažení je rohový kop. Jak to dopadne?
18'
Na centr z něj si naskočil jeden z domácích fotbalistů a poslal míč vedle brány. Následuje odkop Havránka.
17'
Hra se otočila a Brozany rozehrají přímý volný kop.
16'
Pražané si přihrávají na svém území a zatím marně hledají způsob, jak projít hlouběji do pole.
14'
Na tahu je celek Vyšehradu.
13'
Hostující obránci neuhlídali CHUKWUDIHO CHUKWUMU, nejlepší střelec Sokolu Brozany prostřelil Havránka z ostrého úhlu.
12'
Nakonec ho získali Brozanští a jeden z nich se chtěl natlačit přímo před gólmana, míč si ale příliš předkopl.
10'
Zdá se, že jsem to zakřikl, protože se hra přemístila doprostřed hřiště, kde mezi sebou hráči bojují o míč.
8'
Úvod zápasu probíhá při velice svižném tempu.
7'
Havránek (FK Slavoj Vyšehrad) si bez potíží poradil s centrovaným balonem, který posléze rozdal do pole mezi své spoluhráče.
6'
Svůj premiérový pokus vyprodukovali také Brozany. Střela domácího hráče z hranice vápna skončila několik metrů vedle pravé tyčky.
4'
Hra je přerušena pro ofsajd Slavoje Vyšehrad.
3'
Hosté se opět prokombinovali do blízkosti hranice šestnáctky a zpoza ní trefil zakončující hráč obránce.
1'
Přestože úvodní výkop obstarali hráči Brozan, první střelu vyslali hosté. Nepřesným se stal přízemní křižný pokus z pravé části pokutového území.
1'
Fotbalisté se odebrali do kabin, aby je David Lafek spolu se svými asistenty přivedl zpátky na hrací plochu.
Přibližně třicet minut před zahajovacím výkopem probíhá na hřišti rozcvička hráčů obou celků.

Sokol Brozany: Lipš – Stehlík, Franc, Tichý, Benda, Cibulka (C), Studecký, Marič, Slanička, Bubeníček, Chukwuma
Náhradníci: Danko – Dunderović, Hovorka, Šollar, Walter, Modr, Vlasák

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Hendrych (C), Seidl, Drobílek, Jakab, Madej, Hašek, Máče, Hradecký, Šlegl, Čtvrtníček
Náhradníci: Procházka – Macej, Kostorek, Matysík, Kulhavý, Filip

Rozhodčí: Lafek – Duchoň, Štefan.
Nejlepší střelci

Brozanům vévodí pětigólový Chukwudi Chukwuma. Zajímavostí je, že tento třiadvacetiletý Nigérijec vstřelil všechny své branky v posledních dvou utkáních, přičemž v tom předchozím se prosadil hned třikrát.

Hattrick nedávno zkompletoval také Josef Čtvrtníček. Kromě něj vsítil zkušený útočník Slavoje Vyšehrad v letošním ročníku ČFL ještě jednu branku a na své pažbě má tedy celkem čtyři přesné zásahy.

FK Slavoj Vyšehrad

V horní části soutěžního pole bojující Vyšehrad se po osmi odehraných zápasech zařadil na čtvrtou pozici. Úspěšnou šňůru pražského klubu dlouhou šest utkání utnula v minulém kole až Chrudim. Kromě ní dokázaly Slavoj porazit pouze Štěchovice, které na samém startu sezony zvítězily v hlavním městě republiky přesvědčivě 4:0.
SK Sokol Brozany

Před dvěma lety zaznamenal staronový nováček České fotbalové ligy svůj historický postup do třetí nejvyšší soutěže a určitě by si nepřál, aby se opakoval jeho brzký návrat do divize, jako tomu bylo předloni. Ještě v polovině září se Brozany nacházely skoro na dně tabulky, ale čtyřzápasovou sérii nezdarů odčinily dvěma výhrami a poskočily na čtrnáctou pozici.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné středeční odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Sokol Brozany – FK Slavoj Vyšehrad, které se v rámci 17. kola České fotbalové ligy odehraje od 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.