ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Benátky n/J - 30. září 2017   10:15

Chrudim
Chrudim
11' Kopecký  • 15' Kučera  • 55' Ptáček  • 79' Kučera
4:1
(2:0)
Benátky n/J
Benátky n/J
62' Walter
Chrudim
Mrázek – Řezníček, Krčál, Drahoš, Mastík – Langr (C) – Kesner, Ptáček (73. Vodrážka), Dostálek (84. Stránský) – Kopecký (64. Vavrouš), Kučera (80. Vašulín)
Trojan, Stránský, Vavrouš, Vašulín, Vodrážka
Štrincl – Cihlář, Šlapák
Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim
285 diváků
Benátky n/J
Lisa – Sudek, Horák (C), Šimeček (58. Tvrzník), Knobloch, Walter, Boček, Hakl, Mařík, Borovička (62. Jäger), Kocourek (86. Šahini)

ofsajdy: 1:3
90'
90'
Jednu z posledních akcí dnešního zápasu načne výkopem Lukáš Mrázek. Jedno je jisté, Chrudim i nadále zůstane neporažena.
89'
Stránský z levé strany přízemním centrem našel pouze rukavice brankáře Lisy.
88'
Zápas se již pouze dohrává, s míčem na kopačkách kooperují hráči z Benátek.
87'
Akce Chrudimi je u konce po ofsajdu Mastíka.
86'
Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Jakub Kocourek, přichází Edis Šahini.
85'
Lukáš Lisa nyní vylétl z pokutového území až do souboje se střídajícím Stránským, čistým skluzem zabránil další nadějné šanci Chrudimi.
84'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Josef Stránský.
82'
Volný přímý kop Benátek zamířil přímo do náruče Lukáše Mrázka.
81'
Domácí neustávají v aktivitě a snaží se svého soupeře definitivně srazit do kolen.
80'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jindřich Kučera, přichází Daniel Vašulín.
79'
Chrudim právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Tomáš Dostálek technickou ranou napálil tyčku, míč se odrazil přímo na nohu JINDŘICHA KUČERY, který moc jednodušších gólů v kariéře nedal – 4:1!
77'
Zajímavý centr do malého vápna přináší další roh pro domácí fotbalisty.
76'
Walter na levé straně neuspěl, Dostálek z protiútoku vybjoval roh pro Chrudim.
75'
Řezníčkův centr od pravé lajny vypadal hodně zajímavě, nakonec je ale pískán útočný faul Kučery na Lisu.
74'
Domácí nikam nespěchají, ojedinělé útoky soupeře se jim daří odrážet.
73'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Matěj Ptáček, přichází David Vodrážka.
72'
V pokutovém území se dostal k hlavičce aktivní Mařík, ani tento pokus ale mezi třemi tyčemi neskončil.
71'
Řezníček kolmicí za obranu vyslala na zteč Jindřicha Kučeru, který postupoval sám na brankáře! Lisa rychle vyběhl a zakončení produktivního chrudimského útočníka vyrazil!
70'
Chrudimští dopřávají soupeři naději na bodový zisk, nyní se zatáhl na vlastní polovině a čekají, s čím Benátky přijdou.
68'
První centr od rohového praporku nic zajímavého nepřinesl, následně ale Mastík našel na zadní tyči nepokrytého Ondřeje Kesnera, který v pádu hlavou přestřelil branku Lukáše Lisy.
67'
Langrova střela zablokována, Chrudimští se až nyní dočkávají první rohového kopu v utkání.
65'
Zápas se nám přece jen zdramatizoval a ožili i hostující fanoušci. Uvidíme v Chrudimi nečekaný zvrat?
64'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází David Vavrouš.
62'
Benátky právě vstřelily branku!
Tak nyní se již hostujícímu týmu podařilo udeřit, přízemní centr z pravé strany našel ONDŘEJE WALTERA, který si ve skluzu poradil neomylně a snížil na rozdíl dvou branek – 3:1!
62'
Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Martin Borovička, přichází Jindřich Jäger.
61'
Ondřej Walter zkusil sám změnit osud dnešního utkání, střela z velké dálky ale mířila zhruba metr nad břevno.
60'
O vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto, Chrudimští se i nadále drží na útočné polovině.
59'
Dnešní utkání sleduje 285 diváků.
58'
Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Viktor Šimeček, přichází Břetislav Tvrzník.
57'
Benátky se v Chrudimi prezentovaly zajímavým signálem z rohového kopu, zakončení z rohu pokutového území ale skončilo mimo branku.
55'
Jen jsem dokončil předchozí myšlenku, přichází třetí gól domácího týmu. MATĚJ PTÁČEK si vběhl do pokutového území, obešel obránce a pak lehkým zakončením postřelil Lisu – 3:0!
53'
Chrudimští jsou aktivní a snaží se o vstřelení pojišťovací branky. Hosté i nadále odolávají.
51'
Domácí se znovu dožadovali pokutového kopu, sudí je ale neoblomný.
48'
Ani hosté se ale v první půli nenabažili a hrozí. Střela Maříka ale nebyla přesná.
47'
Chrudimští začali aktivně i druhý poločas, Sebastien Langr lehkým lobem těsně před brankou trefil břevno Benátek nad Jizerou!
46'

střely celkem: 5:2
střely na branku: 2:1
rohy: 0:1
fauly: 6:4
ofsajdy: 0:2
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje nad rámec první půle ještě jednu minutu.
44'
Krčál proti dotírajícímu Maříkovi uhájil balon pro chrudimské barvy, Mrázek bude vykopávat.
43'
Mastík nepřesným pasem nabídl hostům rychlou protiakci, tu ale kvalitním obranným zákrokem sám zastavil.
41'
Nyní se hostující mužstvo drží více u balonu, k chrudimskému pokutovému území se ale přibližuje pouze sporadicky.
40'
Tentokrát to zkusil Horák přímo ze hry, nákop za chrudimskou obranu ale nikoho v barvách Benátek najít nedokázal.
39'
Nikoliv, Horákův přízemní centr našel pouze bránícího Langra.
38'
Volný přímý kop po faulu Mastíka dostávají k dispozici i Benátky. Bude chrudimská branka ohrožena?
36'
Odražený míč se odrazil na hranici vápna ke kapitánovi Langrovi, který se do něj z voleje opřel. Zakončení ale do kategorie podařených rozhodně řadit nemůžeme.
35'
Na druhé straně se mává a píská ofsajd Stanislava Maříka.
34'
Vojtěch Řezníček prošel středem hřiště přes dva hráče, prudké zakončení mu ale bylo včas zablokováno.
32'
Standardní situace Chrudimi žádné nebezpečí nepřinesla, Mastíkův opakovaný centr sebral do náruče Lisa.
31'
A nyní si Benátky vypracovaly stoprocentní příležitost! Stanislav Mařík si zpracoval balon zády k brance na hranici malého vápna, okamžitě zkusil prudkou patičku! Chrudimský gólman reflexivně zareagoval a zabránil snížení soupeře!
30'
Půlhodina hry je za námi, utkání má zatím, alespoň co se týče výsledku, jednoznačný ráz. Benátky ale v Chrudimi nehrají zanďoura a snaží se zdramatizoval průběh zápasu.
29'
Faul na Sebastiena Langra sérii plnou nepřesností ukončí, hrát budou domácí.
27'
A další střelecký pokus směrem na Lisu, rána Lukáše Mastíka z voleje ale byla zablokována.
26'
Hosté se zkouší něco vymyslet na útočné polovině, proti precizní obraně Chrudimi to mají ale nesmírně těžké.
25'
Chrudimští se radovali potřetí, jejich radost byla ale pouze dočasná! Kesner přihrávkou pod sebe našel Kopeckého, který ostrou ranou a následnou dorážkou dostal míč do sítě. Dle názoru rozhodčího si ale Kesner pustil balon až do zámezí.
24'
Martin Borovička připsal na konto Benátek nad Jizerou první střelecký pokus. Ač míč letěl mimo chrudimskou branku, Mrázek si pro něj došel a ukryl ho do svých rukavic.
22'
Centr z pravé strany brankář Lisa vyboxoval pouze nad sebe, následně se ale Kučerovi vůbec nepovedlo zpracování. Hostující gólman si vyzkouší výkop ze země.
21'
Petr Drahoš odrazil míč od nohy unikajícímu Kocourkovi, hosté budou kopat první rohový kop dnešního zápasu.
20'
Skupinka fanoušků z Benátek nad Jizerou i přes nepříznivý výsledek podporuje svýůj tým, který vstup do utkání nezachytil příliš ideálně.
18'
Benátky ale nic nevzdávají a v posledních minutách poměrně zatápí domácí defenzívě. Finální fáze jim ale výrazně skřípe.
17'
Na branku hostujícího týmu se vezla další potíž, tentokrát ale Ondřej Kesner na hrací ploše míč zastihnout nedokázal.
16'
Hosté nyní musí směrem dopředu zabrat, ze hřiště Za Vodojemem se ale body lehko nevozí.
15'
A je tu další pohroma pro Benátky nad Jizerou, centr Vojtěch Řezníčka z pravé strany nachází hlavu JINDŘICHA KUČERY, který neomylným zakončením navyšuje vedení Chrudimi – 2:0!
13'
Další kolmice Dostálka na Kučeru sice prošla, útočník Chrudimi byl ale čistým způsobem ubráněn.
11'
Domácí jsou za svoji aktivitu odměněni a v jedenácté minutě otevírají skóre utkání! LUKÁŠ KOPECKÝ dostal perfektní kolmici za obranu Benátek, sám před gólmanem nezaváhal a drobným lobem poslal míč přesně k tyči – 1:0!
10'
Kesner se uvolnil na pravé straně pokutového území, svůj centr ale poslal do země nikoho.
9'
Jakub Kocourek se zjevil za obranou Chrudimi, jeho postup na branku ale byl velmi rychle zastaven pro zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
8'
Tomáš Dostálek chtěl prokázat svoji střeleckou formu, vyběhl si do středu hřiště a střelou pravačkou zpoza vápna branku Benátek nad Jizerou přestřelil.
7'
Rozhodčí v úvodních minutách nastavil volnější metr a viděli jsme řadu puštěných situací.
6'
Dostálek se natlačil před Borovičku, který ho ve vápně poslal k zemi. Rozhodčí gesty naznačuje, že zde se o nedovolený zákrok nejednalo.
5'
Kocourek posunul balon na rozběhnutého Knoblocha, který si ale při zpracování příliš předkopl balon a zmařil tak naději postupovat sám na gólmana.
3'
Chrudimští jsou v úvodu aktivnější, Ptáčkovu kolmici ale nikdo nevyslyšel.
2'
Fantastickou samostatnou akci předvedl Jindřich Kučera, který se po levé straně zbavil hned trojice protihráčů a ještě stihl přelobovat gólmana Lisu! Bohužel pro něj se balon zastavil na boční síti benátecké branky!
1'
Benátky začaly v Chrudimi nebojácně a ihned se vydaly do útoku. Jejich centr za obranu si ale Krčál dokázal pohlídat.
1'

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Krčál, Drahoš, Mastík – Langr (C) – Kesner, Ptáček, Dostálek – Kopecký, Kučera
Náhradníci: Trojan, Stránský, Vavrouš, Vašulín, Vodrážka

SK Benátky nad Jizerou: Lisa – Sudek, Horák (C), Šimeček, Knobloch, Walter, Boček, Hakl, Mařík, Borovička, Kocourek
Náhradníci: Levíček, Synek, Jäger, Tvrzník, Šahini

Rozhodčí: Štrincl – Cihlář, Šlapák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.