ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Čížová : Dobrovice - 2. září 2017   13:30

1:3
(1:1)
Dobrovice
Dobrovice
38' Fotr   • 66' Sedláček   • 75' Kostka
Čížová
Satrapa – Janoch, L. Dvořák, P. Janda, Jirouš, Nečas, Zahrádka, Rozhoň, Michal Held (C), D. Novák, M. Kočí (85. Tomášek)
Stojka, Tomášek, Chytrý, Vávra, Bálek, Grobár
Starý – Hurych, Cichra
Strakonice/areál na sídlišti
200 diváků
Dobrovice
Bartoš – J. Novák, Routek, Sedláček, Peljak (51. Fialka), A. Fotr (81. Eliáš), Žaloudek, Krystan (C) (88. Tvaroha), Osvald (84. Husenský), Bernát, Volf (17. Kostka)
Dědek – Miškovský, Kostka, Husenský, Eliáš, Tvaroha, Fialka

Zápas končí! Dobrovice vítězí. Čížová zůstává v tabulce České fotbalové ligy pouze s jedním bodem na svém kontě. V hostujícím dresu dnes podal velice dobrý výkon Fotr. Ostatně, právě on dal branku na 1:1.

Ve druhém poločase nejprve pomezní sudí pro ofsajd neuznal Čížové gól. Posléze měl hostující celek po ruce jednoho z domácích hráčů penaltu. Tu proměnil bez problémů Sedláček k levé tyči. Třetí trefu zaznamenal ještě střídající Kostka po rohové kopu střelou k pravé tyči.
90+1'
90+1'
Husenský a ještě jeden hostující fotbalista vystoupili proti jednomu z domácích hráčů.
90+1'
Pravý bek domácích otřel míč o Bernáta. Poté budou hráči Čížové vhazovat z pravé strany Janochem.
90'
Bartoš vykopl míč na levou stranu, ale tam by měl Fialka vhazovat z poloviny hrací plochy.
90'
Domácí celek mohl snížit středem, Bartoš vyběhl, ale jeden z hráčů Čížové zakončil těsně vedle pravé tyče. Hostující celek bude vykopávat zmiňovaným Bartošem.
89'
Zřejmě Žaloudek fauloval na vlastní polovině, ale domácí celek se nemůže dostat do větší šance.
89'
Husenský a ještě jeden hostující hráč zdvojili soupeře při akci domácích na levé straně.
88'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Krystan, přichází Tvaroha.
88'
Hostující pravý bek odvedl vynikající práci. Poté by měl domácí celek ale vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
88'
Jeden z hostů přihrál z pravé strany pod sebe, ale Husenský pálil z hranice vápna mimo tři tyče.
87'
Domácí celek měl míč na svých kopačkách na hostující polovině, avšak nedošlo ani k centru, ani ke střele.
87'
Byl to zřejmě domácí Novák, ale vše je v pořádku a Čížová nemusí střídat.
86'
Fialka vhazoval z levé strany z vlastní poloviny. Poté ale přišla hostující ztráta. Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše.
85'
Satrapa rozehrál vzduchem na levou stranu, jeho spoluhráči poté ale přišli o balon i díky dobrému defenzivnímu projevu Kostky.
85'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Kočí, přichází Tomášek.
84'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Osvald, přichází Husenský.
84'
Čížová kombinovala na vlastní polovině svojí obranou. Hostující celek se moc nevytáhl, co se týče presinku!
83'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Zahrádka, přichází Bálek.
82'
Sedláček si pohlídal útočícího protihráče a nahrál dozadu k Bartošovi. Domácí celek se nemůže dostat k závěrečnému tlaku.
82'
Bartoš nejprve pošetřil čas, poté vykopl míč křížem na levou stranu.
81'
Satrapa minul centr z pravé strany a domácí celek mohl počtvrté inkasovat.
81'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Fotr, přichází Eliáš.
80'
Útok hostujícího celku po pravé straně by měl pokračovat rohem.
80'
Domácí celek pokračoval na polovině soupeře Rozhoněm, ale opět můžeme pochválit hosty za velice dobrou obranu.
79'
Dobrovice jsou koncentrované v defenzivě a domácí celek to má momentálně hodně složité, i přes centr Janocha z pravé strany.
79'
Čížová se nemůže prosadit přes obranný blok Dobrovic. U míče momentálně na hostující polovině Janda.
78'
Fialka přerušil domácí útok. Poté se balon vrací na kopačku Satrapy, ten rozehrává nakrátko na levou stranu.
78'
Janda začal domácí akci na vlastní polovině. Poté míč putoval na levou stranu, ale Žaloudek velice dobře bránil.
77'
Domácí celek vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny. Poté se balon dostal na levou stranu na Michala Helda. Jenže centr kapitána Čížové nebyl těžkým soustem pro Bartoše.
76'
Bernát centroval z levé strany, ale jeden z hráčů hostů v jasné šanci přestřelil domácí branku!
76'
Kostka asi fauloval na domácí polovině, poté se domácí celek nedostal k ničemu podstatnému po pravé straně.
75'
Domácí celek držel míč na polovině hřiště, ale poté jeden z domácích přihrál špatně středem do náruče Bartoše.
75'
Dobrovice právě vstřelila branku!
Po rohovém kopu z pravé strany si odražený míč našel DOMINIK KOSTKA a po zemi k pravé tyči dostává hosty do vedení 3:1.
73'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Nečas, přichází Vávra.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází M. Held, přichází Grobár.
73'
Krystan si seběhl pro balon na polovinu hřiště. Poté hostující celek útočil po pravé straně a vybojoval roh.
72'
Routek nebyl pod tlakem, ale i tak nahrál brankáři Bartošovi. Poté viděl sudí Starý faul na jednoho z hostujících hráčů na polovině hrací plochy.
71'
Jeden z hostů přihrál pod sebe na nohu Osvalda. Hráči v černých dresech poté podrželi balon na polovině hřiště.
71'
Satrapa si došel v pohodě pro balon, poté ale nebyl větším nebezpečím pro Bartoše centr z levé strany na přední tyč.
70'
Jeden z hostujících hráčů posunul míč na pravou stranu, ale Osvald situaci přehrál centrem pod sebe. I tak mají hosté roh.
69'
Jeden z domácích hráčů šel do útoku po pravé straně. Faulem jej zastavil jeden z hostujících hráčů, který vidí kartu. Konkrétně je to Jakub Novák.
69'
Hostující mužstvo vhazovalo z pravé strany, poté jsme viděli útočný faul jednoho z hráčů v černém.
68'
Dvořák centroval na přední tyč. Poté zůstal domácí celek u míče, ale jednomu z hráčů Čížové nevyšlo zakončení na bližší tyč.
67'
Fotr zasáhl loktem protihráče v době, kdy se hostující hráč hnal do útoku po levé straně. Je z toho žlutá karta.
66'
MAREK SEDLÁČEK si postavil míč a pravou nohou poslal míč po zemi k levé tyči do protipohybu Satrapy!
65'
Těžko říci, co se stalo, ale zřejmě jeden z domácích hráčů hrál rukou ve vápně, takže uvidíme penaltu proti Čížové!
65'
Fotr přihrál křížem na pravou stranu, poté Satrapa vyrazil balon před sebe. Hostující elek nadále držel míč.
64'
Domácí celek se musel bránit útoku Dobrovic po levé straně, jeden z hostů odcentroval, na přední tyči poté jeho spoluhráč ve velké šanci zakončil mimo domácí branku!
63'
Domácí celek vhazoval z levé strany. Poté jeden z domácích fotbalistů dostal míč na pravou stranu, kde Janoch přihrávkou pod sebe vyzval k centru křížem zřejmě Chytrého.
63'
Bartoš vykopl míč na pravou stranu. Poté dostal hodně místa k zakončení Žaloudek, ale střílel mimo tři tyče z dvaceti metrů.
62'
Další křižná přihrávka na levou stranu, ale poté jeden z domácích hráčů centroval pouze do náruče Bartoše.
62'
Krystan nahrál ze středu křížem na pravou stranu, jeden z jeho spoluhráčů byl ovšem v ofsajdu.
61'
Osvald přihrál křížem na pravou stranu, ale tam jeho spoluhráč přišel o balon ve finální fázi.
61'
Kostka a ještě jeden z hostujících hráčů presovali rozehrávku domácích, avšak balon nezískali.
60'
Dobrovice kombinovaly na pravé straně, ale centr nakonec nenašel nikoho z hráčů hostů. Odražený balon poslal jeden z hostujících fotbalistů mimo tři tyče.
59'
Bartoš vykopával zhruba na polovinu hrací plochy. Poté poslal míč z levé strany do ohně Osvald, odražený balon napálil vedle pravé tyče Bernát.
59'
Jeden z domácích hráčů centroval z pravé strany křížem, sudí Starý poté viděl faul na Bartoše.
58'
Fialka si narazil míč se spoluhráčem. Poté byl balon na kopačkách hostujících fotbalistů, ale centr z pravé strany nebyl přesný.
58'
Jeden z domácích hráčů zasáhl před soupeřem. Poté by měl Fialka vhazovat z levé strany.
57'
Satrapa vykopl míč na pravou stranu, tam nebyl faulovaný jeden z domácích hráčů. Čížová poté víceméně odevzdala míč na kopačky Dobrovic.
56'
Fialka vhazoval z levé strany. Poté Bernát pokračoval v hostující akci, ale pokus Osvalda z dvaceti metrů z levé strany byl zablokovaný.
55'
Hosté chtěli dát druhý gól přes pravou stranu, ale ve finální fázi nevyzněla nejlépe spolupráce Kostky se spoluhráčem.
55'
V souboji jeden na jednoho nefauloval ani jeden z hráčů podle soudu sudího Starého. Domácí mužstvo se poté dere za svojí druhou brankou v zápase po levé straně.
54'
Zakončení jednoho z hostů nůžkami nebylo přesné. Poté hostům nevyšel centr Fialky z levé strany.
53'
Čížová se radovala, když jeden z domácích hráčů zakončoval na zadní tyči do branky soupeře, ale pomezní sudí neuznal gól pro ofsajd!'
51'
Routek si udělal prostor tělem na pozici stopera. Ale Čížová se dostala k míči. Michal Held poslal střílený centr z levé strany do ohně, Bartoš vyrazil míč před sebe. Poté uvidíme roh domácích z pravé strany.
51'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Peljak, přichází Fialka.
50'
Nečas presoval celkem aktivně, ale bez úspěchu pro domácí celek. Poté v obraně zasáhl Bernát.
50'
Jeden z domácích hráčů centroval nepřesně z levé strany pravou nohou. Čížová zůstala u míče, ale dvacet metrů od branky hostů ztratila balon.
49'
Bartoš vykopával na levou stranu, tam se faulu dopustil Žaloudek.
49'
Zřejmě Sedláček kulhá a odchází mimo hrací plochu, hostující celek bude muset hrát chvíli o desíti.
48'
Hostující celek držel míč na polovině hrací plochy, ale tam také ztratil balon. Poté se domácí mužstvo neprosadilo po pravé straně, když dobře proti míči vystartoval Bartoš.
47'
Peljak si navedl míč za střed, ale tam nebyl prostor pro zakončení. Poté na centr z pravé strany nedosáhl Osvald.
46'
Jeden z hostujících hráčů rozehrál roh z pravé strany, na přední tyči byl domácí hráč držený za dres.
46'
Po první půli je stav nerozhodný 1:1. Nejprve střelou k pravé tyči dostal míč do sítě Nečas. Poté srovnal krásným pokusem po pravé ruce gólmana Satrapy Fotr. Remíza je asi zasloužená po úvodním dějství. Ani jeden z týmů neměl žádnou větší převahu a byla to víceméně vyrovnaná část hry. Dobrovice asi více držely balon a měly i více šancí na případnou poločasovou výhru.
45+3'
45+3'
Výkop Bartoše měl délku, poté došlo k několika hlavičkovým soubojům na polovině hrací plochy.
45+3'
Po křižném centru z pravé strany by měl Bartoš vykopávat od vlastní branky.
45+2'
Michal Held poslal míč pravou nohou na zadní tyč, ale tam byl připravený Bartoš. Poté si do ofsajdu stoupl Kostka.
45+2'
Routek byl hodně důrazný v souboji s Jandou na hostující polovině a po právu vidí kartu.
45+1'
Fotr přihrál na pravou stranu, poté jeden z hostů zakončoval z hranice vápna, hostující fotbalisté se dožadovali odpískání penalty po údajné ruce jednoho z bránících hráčů.
45'
Vše je v pořádku a domácí celek by tím pádem měl pokračovat v jedenácti lidech na hrací ploše.
45'
Bartoš měl velké problémy v rozehrávce, presující hráč Čížové poté leží na hrací ploše.
44'
Následný protiútok hostujícího celku zastavil pomezní sudí, který viděl ofsajd.
44'
Obranný zákrok Michala Helda přisoudil balon domácím fotbalistům, jenže na polovině hřiště ztratila Čížová míč.
43'
Bartoš dostal míč na levou stranu svým výkopem, ale poté už tvořil hru domácí celek na levém křídle.
43'
Exekutor standardní situace rozehrál pravou nohou na zadní tyč, kde jeden z domácích hráčů zakončil hlavou ze záklonu vedle pravé tyče.
42'
Jakub Novák přerušil snažení domácích na pár sekund, ale Čížová bude i tak kopat roh z levé strany.
41'
Krystan zvolil jistotu, když nahrál dozadu na Bartoše, poté nefungovala spolupráce Kostky s jedním hráčem Dobrovic na pravé straně.
41'
Balon propadl středem až ke stoperovi domácího celku. Poté by měl hostující tým vhazovat z levé strany.
41'
Michal Held presoval rozehrávku hostů, ale jeden z hráčů Dobrovic se dobře dohodl s brankářem Bartošem, který si doběhl pro míč.
41'
Jeden z hostujících hráčů byl s míčem na levé straně již v autu, a tak budou mít domácí hráči k dispozici autové vhazování z pravé strany z poloviny hrací plochy.
40'
Dobrovice se stavěly do pozice útočícího mužstva na levé straně, ale tam také došlo k hostující ztrátě.
39'
Michal Held přihrál svému spoluhráči, poté Janda roztáhl hru křížem na pravou stranu.
38'
Peljak na tom nebyl vůbec špatně na pozici levého beka. Poté útočil hostující celek po pravém křídle. ADAM FOTR si navedl míč na levou nohu a střelou k levé tyči zase z dvaceti metrů dostal míč poprvé za Satrapu!
38'
Domácí celek vhazoval z pravé strany, ale prakticky ihned poté viděli diváci ztrátu Čížové.
37'
Viděli jsme rozehrávku Bartoše nakrátko na pravou stranu. Poté se ale dostal k míči domácí celek, který kombinuje zhruba pětadvacet metrů od branky hostů.
36'
Domácí celek rozehrál rychle po levé straně, ale hosté se dobře ubránili a celkem i bez potíží.
36'
Jirouš byl držený a domácí celek tak může rozehrát standardní situaci.
36'
Krystan poslal míč pravou nohou z pravé strany na penaltu, kde jeden z jeho spoluhráčů zakončoval sám hlavou vedle pravé tyče při snaze trefit pravý horní roh branky domácích.
35'
Krystan zklidnil hru na polovině hrací plochy, ale poté se neprosadil po pravé straně Fotr.
35'
Jakub Novák držel míč na pravé straně, ale hostující celek se nedostal k ničemu podstatnému. MIchal Held bude tím pádem vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
34'
V souboji jeden na jednoho nebyl domácí hráč faulovaný, ale poté se krásně do obrany rychle vrátil jeden z hráčů Dobrovic.
34'
Bernát centroval levou nohou na přední tyč, ale Satrapa nezasahoval. Poté jeden z domácích hráčů na levé straně špatně rozehrál.
33'
Ovsald přiťukl míč spoluhráči na levé straně. Následně ale z pravé strany odcentroval křížem Fotr, jeden z jeho spoluhráčů zakončil levou nohou křižnou střelou vedle pravé tyče.
32'
Michal Held zkusil přihrávku po levé straně z pozice beka. Poté se těžiště hry dostalo na polovinu hřiště. Bartoš nakonec nebyl vůbec jistý při centru z pravé strany, který šel po zemi, ale obránci Dobrovic pomohli svému brankáři.
32'
Michal Held velice dobře zasáhl v obraně. Následně bude hostující celek vhazovat z pravé strany.
31'
Satrapa si dal s rozehrávkou od vlastní branky celkem na čas. Poté dostal míč pravou nohou na polovinu hrací plochy, tam už ovšem měl míč na kopačkách hostující celek.
31'
Fotr přihrál na pravou stranu křížem na Nováka, ale nakonec zakončení Fotra míří hodně vedle levé tyče.
30'
Jeden z domácích hráčů velice dobře pracoval tělem na levé straně, ale Bartoš nemusel zasahovat. Hostující mužstvo se poté dere za srovnáním po pravé straně Novákem.
30'
Michal Held dostal svým vhazováním spoluhráče pod tlak. Fotr ovšem křižným centrem z pravé strany poslal míč do náruče Satrapy.
29'
Balon na přední tyči propadl do náruče Satrapy. Ten měl zcela jednoduchou práci. Domácí celek se poté neprosadil po levém křídle zřejmě Michalem Heldem.
29'
Aut jednoho z hostujících hráčů z levé strany nebyl dlouhý, poté bude mužstvo v černém ještě jednou vhazovat.
28'
Bartoš si pomohl přihrávkou na Sedláčka, ale zatím nepřišlo zakončení na branku domácích při akci hostů po levé straně.
28'
Bartoš byl po rozehrání standardní situace bez práce, a tak může hostující brankář vykopnout míč od své branky.
27'
Dlouhá kombinace domácího celku na pravé straně pokračovala, jeden z hráčů Čížové poté v tísni vybojoval alespoň roh.
27'
Domácí celek neměl klid na svojí kombinaci na vlastní polovině, nakonec hru uklidnil Satrapa a Čížová tak může hrát po pravé straně.
27'
Nejprve Bernát přihrával na levé straně, poté nevyšlo jednomu z hostujících hráčů zakončení hlavou.
26'
Jeden z domácích hráčů si v souboji jeden na jednoho navedl míč na levou nohou, ale jeho zakončení levou nohou postrádalo dobré umístění.
26'
Osvald pokračoval na levé straně v hostující snaze o srovnání, ale na zadní tyči byli dobře pokrytý Fotr.
25'
Kostka přišel o míč v souboji jeden na jednoho na pravé straně. Při brejku domácích poté hosté zablokovali střelu ze středu z dvaceti metrů.
24'
Michal Held přihrál po levé straně, jeden z domácích hráčů poté nebyl podražený na levé straně zhruba dvacet metrů od branky hostů.
24'
Žaloudek možná fauloval, ale z pravé strany i tak odcentroval Fotr. Poté ten samý hráč zkusil další centr na zadní tyč, ale zatím je Satrapa bez práce.
23'
Opět rozehrávka Bartoše nakrátko, ale poté si Fotr nerozuměl se spoluhráčem. I tak hostující celek zůstane u míče autovým vhazováním Nováka.
23'
Domácí celek se dostal k zakončení z pravé strany hostujícího vápna, ale míč šel mimo tři tyče.
21'
Čížová právě vstřelila branku!
Nejprve kolmice našla RADIMA NEČASE na levé straně. Poté právě RADIM NEČAS vystřelil po zemi k pravé tyči a Bartoš na střelu z nějakých dvaceti metrů nedosáhl. Zřejmě toho hostující brankář moc neviděl, protože na tu střelu reagoval celkem pozdě.
21'
Jeden z domácích hráčů nenašel svojí kolmicí spoluhráče na levé straně. Domácí celek ovšem ihned po ztrátě míče dobře napadal soupeře.
20'
Kostka fauloval na polovině hrací plochy, takže domácí celek může rozehrát nakrátko ze středového kruhu.
20'
Pravá noha Satrapy vykopla míč těsně za polovinu hrací plochy. Ale hosté se bez problémů ubránili.
19'
Satrapa zvolil rozehrávku křížem na pravou stranu. Poté ale domácí ztratili míč. Jenže Fotr uspěchal zakončení z dvaceti metrů.
19'
Fotr zkoušel překvapivě střílet z pravé strany, ačkoliv všichni čekali centr. Míč skončil nad brankou domácího celku.
18'
Jeden z hostujících hráčů fauloval na levé straně ze svého pohledu. Posléze jsme svědky kombinace hostů na polovině Čížové.
17'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Kostka.
16'
Je to úplně jasné, po souboji na zadní tyči bude muset jeden z hostujících hráčů střídat. Do hry by měl zasáhnout Kostka.
15'
Tohle nevypadá zrovna dvakrát dobře. Ve hře je varianta, že hostující celek bude muset udělat vynucenou změnu v sestavě.
14'
Bernát centroval levou nohou na zadní tyč, Satrapa vyboxoval balon. Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše a bude muset být zřejmě ošetřený.
13'
Krystan převzal přihrávku na pravé straně, poté snažení hostů přerušil faul na jednoho z hráčů Dobrovic. Obětí faulu se stal zřejmě Osvald.
13'
Satrapa nakopl míč na levou stranu, tam se k míči dostal Michal Held, ale jeho kolmice skončila v náruči Bartoše.
12'
Balon nedolétl na přední tyč, kde byl připravený Bernát. Následně jeden z hostujících hráčů fauloval na zadní tyči.
12'
Krystan tvořil hru na levé straně, ale zřejmě Osvald ztratil míč. I tak bude následovat alespoň autové vhazování hostů.
11'
Volf a ještě jeden hostující hráč presovali rozehrávku domácích. I proto bude tým Dobrovic vhazovat z levé strany zhruba z poloviny hrací plochy.
11'
Michal Held byl tím, kdo vhazoval z levé strany z poloviny domácích. Poté se Čížová snažila uklidnit hru kombinací vlastní obrany.
10'
Volf podržel míč na domácí polovině. Posléze ale udělali hostující hráči chybu na levé straně, jenže následovalo slabé zakončení jednoho z domácích hráčů z pravého křídla.
9'
Nečas táhl útok domácího celku po levé straně, ale narážečka se spoluhráčem mu vůbec nevyšla. Takže Bartoš může rozehrát nakrátko se svými beky.
9'
Domácí mužstvo vhazovalo z pravé strany, hosté dobře bránili v první fázi útoku soupeře. Poté vysunuli svůj presink.
8'
Celkem dlouho trvalo Bartošovi než rozehrál. Nakonec poslal míč pravou nohou na hranici domácího vápna, tam se ovšem jeho spoluhráč v hlavičkovém souboji neprosadil.
8'
Další centr jednoho z hostů z levé strany, poté zůstává hostující celek u balonu, ale hrací předmět je u nohou Routka na pozici stopera.
8'
Podle domácích fanoušků držel jeden z hostů svého protihráče na polovině hřiště, avšak sudí Starý měl jiný názor.
7'
Po aktivitě Krystana na pravé straně bude hostující kapitán vhazovat z poloviny domácích.
7'
Přizemní centr Bernáta levou nohou na přední tyč dokázala domácí obrana zlikvidovat. I tak budou hosté vhazovat Novákem.
6'
Hostující celek kombinoval na vlastní polovině i s Novákem na pravé straně, poté přišel centr do ohně. Krystan vybojoval roh pro hosty.
5'
Po centru z levé strany nechala domácí obrana zcela volného Volfa, ale ten zakončením mezi penaltou a malým vápnem nedostal ve stoprocentní šanci balon do sítě.
5'
Jeden z hostů odcentroval z pravé strany. Poté se hra dostala na levou stranu, kde bude hostující celek vhazovat.
4'
Hostující celek neuspěl po levé straně, i tak mužstvo v černém zůstává u míče, konkrétně Bartoš zkusil rozehrávku nakrátko přes Routka.
4'
Jeden z domácích hráčů chtěl prodloužit hlavou na zadní tyči za sebe, ale tam už byl připravený Bartoš.
3'
Faul jednoho z hostujících hráčů na polovině hrací plochy znamená, že Michal Held rozehrává svojí pravou nohou.
3'
Žaloudek nahrál dozadu, poté domácí celek vysunul svůj presink, Bartoš rozehrál křížem na pravou stranu.
2'
Fotr to měl v útočné fázi složité, jeden z domácích hráčů mu sebral míč skluzem. Hosté budou vhazovat.
2'
Jakub Novák vhazoval z pravé strany, míče se vůbec poprvé dotkl Bartoš. Hostující celek drží míč na vlastní polovině.
1'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na hrací ploše. Čížová poté sportovně vrátila míč hostům.
1'

Sokol Čížová: Satrapa – Janoch, L. Dvořák, P. Janda, Jirouš, Nečas, Zahrádka, Rozhoň, Michal Held (C), D. Novák, M. Kočí
Náhradníci: Stojka, Tomášek, Chytrý, Vávra, Bálek, Grobár

FK Dobrovice: Bartoš – J. Novák, Routek, Sedláček, Peljak, A. Fotr, Žaloudek, Krystan (C), Osvald, Bernát, Volf
Náhradníci: Dědek – Miškovský, Kostka, Husenský, Eliáš, Tvaroha, Fialka

Rozhodčí: Starý – Hurych, Cichra.
FK Dobrovice
Hostující celek je na tom podstatně lépe. V tabulce třetí nejvyšší české fotbalové soutěže mu patří pátá pozice se ziskem osmi bodů Jediná prohra přišla po střetnutí s týmem Brozan poměrem 0:2 na hřišti soupeře.

Protivník hrál celý druhý poločas přesilovku proti deseti. Ve 45. minutě totiž putoval do sprch po červené kartě bez prvního varování Sedláček. Brozany toho využily ve druhém dějství nejprve Slaničkou v 53. minutě a poté Hovorkou v závěru.

V posledním zápase hraném v tomto týdnu hrál favorit tohoto souboje na hřišti Benešova a vyhrál 2:1 po penaltách. V páté sérii pokutových kopů rozhodl o výhře Novák. Ten dostal míč do sítě již v normální hrací době.
Sokol Čížová
Sázkové kanceláře staví domácí celek do pozice mírného outsidera. Sokol jakožto nováček tohoto ročníku České fotbalové ligy je v tabulce předposlední a na svém kontě má po čtyřech odehraných zápasech bod za prohru s Vyšehradem na penalty.

Jinak v tomto týdnu schytala Čížová debakl 1:4 na půdě Domažlic. Hostům nebylo nic platné, že hráli od 64. minuty proti desíti, když se po druhé žluté kartě nechal vyloučit Hrubý. Právě on vstřelil dva góly a pomohl Jiskře k výhře. Jako jediný se v dresu Čížové prosadil Zahrádka v 38. minutě, když snižoval na 1:2.