ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Čížová : Písek - 7. října 2017   13:30

Čížová
Čížová
33' Novák  • ' Janoch
1:1
(1:0)
Písek
Písek
63' Presl
Čížová
Satrapa – Zahrádka (68. Janoch), Rozhoň, Novák – Mi. Held (C), Vávra (82. Chytrý), M. Kočí (58. Tomášek), Dvořák, Bálek (90+5. Nečas) – Janda, Polodna
Kratochvíl – Grobár, Chytrý, Stojka, Janoch, Tomášek, Nečas
Musil – Váňa, Němec
Strakonice/areál na sídlišti
Písek
Hajdušek – Běloušek, Rendla (C), Avdič, Hanzlík, Milec (46. Voráček), A. Kočí (75. Hrachovec), Froněk, J. Held, Presl, Slepička
Varyš – Benetka, Hrachovec, Ma. Held, Kalášek, Voráček

Čížová překvapivě bere dva body z tohoto zápasu a vůbec poprvé v letošním ročníku ČFL vítězí. Dnes vedl nováček České fotbalové ligy po přesné hlavě Nováka z 33. minuty, poté se Písek tak trošku šťastně prosadil. Jeden z domácích fotbalistů trefil míč nečistě, načež Antonín Presl nedal Satrapovi šanci střelou do levého horního rohu domácí branky. Jinak mělo derby pochopitelně velký náboj. Na hřišti se hodně jiskřilo.
V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Sokol Čížová.

Autorem vítězné branky je TOMÁŠ JANOCH.
Janoch rozhoduje pravou nohou doleva pod břevno! Je hotovo!
Voráček pravačkou do pravého horního rohu domácí branky, Satrapa šel na druhou stranu.
Nečas dává, když pravou nohou mířil k levé tyči, Hajdušek si ke své smůle srazil míč do sítě.
Avdič narval míč pravou nohou k pravé tyči, kde Satrapa vyrazil balon.
Jeden z domácích hráčů proměňuje pravačkou k levé tyči do protipohybu brankáře.
Presl nedává, rozeběhl se strašně pomalu a jeho pravačka mířila po zemi k levé tyči, kde byl Satrapa.
Domácí Held pravou nohou doprostřed branky, kdy Hajdušek šel po své pravé ruce.
Slepička pravou nohou k pravé tyči, Satrapa neměl daleko k zásahu.
Střílení penalt začíná.
Po odpíská konce normální hrací doby se ještě domácí hráči sesypali na jednoho z hostů. Inu, tohle derby má fakt grády.
90+6'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Bálek, přichází Nečas.
90+5'
Janda podrazil Hrachovce a i on si prohlédne kartu.
90+4'
Další aut Hanzlíka, poté Jakub Held nechal balon Hrachovcovi. Písek ovšem nezakončil svojí kombinaci.
90+4'
Froněk předal míč Hanzlíkovi a ten poslal míč z autového vhazování z levé strany na přední tyč.
90+3'
Presl si ještě cosi vyřizoval s jedním z domácích hráčů. Každopádně rozehrává Hajdušek.
90+3'
Žlutou kartu dostává Nová (Sokol Čížová).
90+2'
Křižný centr Michala Helda odvrátila hostující obrana bez potíží, aniž by Hajdušek zasahoval.
90+1'
Jakub Held dostává za faul na polovině hřiště kartu.
90+1'
Hanzlík vhodil míč do hry z levé strany. Poté na pravém křídle byl jeden z hostujících hráčů dobře bráněný.
90+1'
Pět minut se nastavuje!
90'
Jakub Held pracoval na polovině hřiště, poté se balon dostal dozadu až k Hajduškovi. Následná rozehrávka hostujícího brankáře propadla až k Satrapovi.
90'
Při rohovém kopu z levé strany se Hajdušek vydal až na penaltu, kde sudí Musil viděl útočný faul. Hostující brankář rozehrává
89'
Balon skončil na přední tyč a poté v zámezí od jednoho z hostů, takže roh pro Čížovou.
89'
Janda centroval z pravé strany na zadní tyč, ale tam byl jeho spoluhráč pokrytý. Čížová ještě může rozhodnout, protože vhazuje a přijde asi dlouhý míč před Hajduška.
88'
Jakub Held střílel z osy hřiště levačkou ze střední vzdálenosti doprostřed branky, čímž donutil Satrapu k zákroku.
88'
Zřejmě Hrachovec poté odkopl míč z pravé strany do bezpečí. Hostující celek postupuje směrem na Satrapu.
87'
Hrachovec byl důrazný, ale zároveň čistý v obranné činnosti. I tak soupeř vhazuje Michalem Heldem z levé strany.
87'
Nejprve Hajdušek vyboxoval míč, poté Písek kontroval po pravém křídle, ale Satrapa přerušil hru zákrokem na přední tyči.
86'
Frustrovaný Presl dostává kartu po souboji s protihráčem na polovině hřiště.
85'
Výkop Satrapy směřoval na pravou stranu, poté se vrátil Presl...
85'
Jakub Held byl bráněný na pravé straně, poté střela z hranice vápna končí uprostřed branky, kde je Satrapa.
85'
Jakub Held posunul míč po pravé straně, ale jinak se nic dalšího při akci hostů nestalo.
84'
Jeden z hostujících hráčů poslal míč z pravé strany do ohně, ale Preslovi uskočil balon. Načež Čížová může rozhodnout akcí, která začíná autovým vhazováním.
84'
Další autové vhazování Hanzlíka z levé strany. Následně dlouhý míč na polovinu domácích, ale nic z toho.
83'
Viděli jsme několik soubojů na levé straně z pohledu Písku. Nakonec z této akce plyne, že Čížová bude vhazovat.
83'
Hanzlík vhodil míč do hry z levé strany, ale poté byl s balonem již v zámezí. Čížová bude pokračovat autem z pravé strany.
82'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Vávra, přichází Chytrý.
82'
Centr z levé strany, to byla lehká práce pro Hajduška. Hostující celek se poté neprosadil Voráčkem.
80'
Janoch fauloval při kontru soupeře po levé straně Jakuba Helda a dostává kartu.
79'
Rendla a ještě jeden hostující hráči museli být připraveni v obraně. Poté Čížová sevřela soupeře, ale hosté ustáli i centr z levé strany.
78'
Jeden z domácích hráčů centroval na zadní tyč, tam si vyskočil fotbalista Sokolu, ale jeho hlava končí vedle pravé brankové konstrukce.
78'
Běloušek musel bránit, nakonec budou domácí fotbalisté kopat roh z levé strany.
77'
Viděli jsme autové vhazování Michala Helda z levé strany, následně domácí kapitán odcentroval, ale na přední tyči byl připravený hráč Písku.
77'
Presl postrčil protihráče, ale hra plyne dál. Následně zapsal ztrátu hostů na polovině hřiště zřejmě Jakub Held.
76'
Balon spadl na přední tyči, poté zůstal domácí celek na míči, ale Hajdušek pouze sledoval hru a nezasahoval.
76'
Polodna podržel míč na pravé straně, poté centr Michala Helda odvrátil jeden z hostů na roh hlavou.
75'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází A. Kočí, přichází Hrachovec.
75'
Aleši Kočímu nejprve utekl míč na levé straně a poté držel protihráče. Tohle bude práce pro Satrapu.
74'
Voráček nemohl dosáhnout na míč na levé straně, ale poté bude hostující celek vhazovat Hanzlíkem.
74'
Vynikající obranný zákrok Voráčka na pozici levého beka, ale poté špatná přechodová fáze hostů. I tak se musí domácí celek nadále bránit.
73'
Jeden z hostujících hráčů fauloval na polovině hřiště, domácí celek by měl rozehrávat a poslat balon až před Hajduška.
73'
Opět autové vhazování Hanzlíka z levé strany a poté centr do ohně a snadný zákrok pro Satrapu.
72'
Jakub Held přišel o balon. Poté ale bude rozehrávat Písek, protože jeden z domácích hráčů se prezentoval útočným faulem.
72'
Poté, co upadl na levé straně vápna Presl, se hostující celek marně dožadoval penalty.
71'
V krátkém sledu dvakrát vhazoval Hanzlík z levé strany, napodruhé trefil Voráček z vápna pouze protihráče.
71'
Jakub Held našel křížem na pravé straně pouze nohu Michala Helda. Poté hrál chvíli Písek s míčem u nohou na hranici vápna.
70'
Hanzlík centroval z levé strany na přední tyč, ale Voráčkovi utekl balon do náruče Satrapy.
70'
Po faulu na Voráčka důrazně domlouvá sudí Musil jednomu z domácích hráčů.
69'
Hostující mužstvo vhazovalo Hanzlíkem z levé strany, ale Satrapa nebyl donucen k zákroku. Čížová bude vhazovat.
69'
Presl nezískal míč pro hostující celek. Poté přišel o balon Jakub Held.
68'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Zahrádka, přichází Janoch.
66'
Hanzlík byl aktivní po ztrátě míče, ale domácí celek by měl i tak vhazovat z vlastní poloviny.
66'
Po výkopu Satrapy Čížová dobře presovala, hostující celek neoslovil Hajduška. Vše pokračuje rozehrávkou Rendly.
63'
Písek právě vstřelil branku!
Tak tohle je hodně zajímavé! Po autovém vhazování z pravé strany to vypadalo na ztrátu hostů. Ale jeden z domácích hráčů trefil nečistě balon. ANTONÍN PRESL trestal křižnou střelou z pravé strany do levého horního rohu domácí branky. Satrapa zcela bez šance!
62'
Po sérii odrazů na pravé straně předvedl výbornou práci v obraně Michal Held. Domácí celek poté kontruje po levém křídle při postupu před Hajduška.
62'
Dvojice Aleš Kočí – Avdič byla aktivní, ale vše končí ofsajdem jednoho z hostů na pravé straně.
61'
Rendla vyskočil do hlavičkového souboje, poté jeden z hostů poslal míč z pravé strany na přední tyči a Písek by měl rozehrávat roh.
60'
Jeden z hostujících hráčů trefil nečistě odražený míč z dvaceti metrů. To znamená, že Satrapa bude vykopávat od vlastní branky.
60'
Dlouhý míč směřoval z levé strany na přední tyč, kde pracoval Běloušek. Následně získal hostující celek po pravém křídle roh.
58'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází M. Kočí, přichází Tomášek.
58'
Po dlouhém autu domácího hráče byl hostující pravý bek vyřazen krásně soupeřem ze hry, který jej vykoupal. Čížová by měl kopat roh.
57'
Hostující celek nepředvedl nic světového na pravé straně, navíc poté sudí signalizuje, že Čížová bude vhazovat.
56'
Jakub Held se zapojil do obrany, poté si Presl celkem pomáhal rukama při presinku. Domácí kontr začíná od Satrapy.
56'
Hanzlík odcentroval z levé strany, poté jeden z hostů předložil míč Jakubu Heldovi, jehož levačka trefila míč z šestnácti metrů mimo tři tyče.
55'
Avdič se dotkl míč, poté jeden z domácích hráčů zasáhl skvěle skluzem v obraně. Písek ovšem zůstane na balonu.
54'
Pravačka Michala Helda nepřinesla nic zásadního. Jeden z domácích hráčů obešel Hanzlíka, ale přizemní centr z pravé strany skončil u Hajduška.
54'
Další výkop Satrapy a poté faul Rendly již na polovině hostů. Takže domácí mužstvo pokračuje Michalem Heldem.
53'
Jeden z hostujících hráčů sklepl míč pro Presla, ale ten z šestnácti metrů míjí domácí branku!
53'
Hanzlík s Froňkem tvořili hru na levé straně, Hanzlík byl podražený, a tak Froněk může rozehrát nakrátko s Jakubem Heldem.
52'
Satrapa vykopával přes pravou stranu, poté si ale odražený balon našel hostující hráč.
52'
Aleš Kočí poslal míč z osmnácti metrů pravačkou do zdi, Satrapa toho moc neviděl. Poté jeden z hostů pomohl soupeři útočným faulem.
51'
Hráč hostů je na nohou, Rendla ovšem musí opustit hrací plochu. I tak je tady velká šance pro Písek na srovnání stavu zápasu.
50'
Hostující hráč se svíjí v bolestech na hrací ploše a na trávník musí masérka hostů Pavla Sajtlová.
49'
Balon utekl jednomu z hostů. Poté byl aktivní Froněk. Snažení hostů končí faulem na hranici vápna.
49'
Michal Held nejprve fauloval, poté zakopl balon. Karta z toho nebude. Písek i tak může ohrozit Satrapu standardní situací.
48'
Jeden z domácích hráčů se rozhodl pro technickou střelu pravačkou, balon skončil vedle levé tyče a Hajdušek bude vykopávat.
47'
Celkem dobrá přechodová fáze domácích po levé straně, poté jeden z hostů držel protihráče. Čížová má k dispozici dobrou standardní situaci.
46'
Rendla nepřihrál přesně po pravé straně, poté se balon dostal opět na kopačku hostujícího kapitána. Ten nahrával Aleši Kočímu.
46'
Domácí celek vhazoval z levé strany, ale poté se hosté ubránili i díky Preslovi, který se stáhl na vlastní polovinu.
46'
Hostující celek měl rozehrávku druhého poločasu.
46'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Voráček.
46'
První poločas končí výhrou domácích. Viděli jsme zajímavé první dějství. K překvapení se hostující celek nedostal do větší šance. Písek nehraje zrovna dvakrát dobře. Ale jinak náboj tomuto derby rozhodně nechybí. Hraje se hodně důrazně z obou stran. Jako jediný se zatím prosadil Novák hlavou po centru z pravé strany.
45+1'
45+1'
Dva hráči domácích si na levé straně narazili balon, ale jeden z nich stál v ofsajdu.
45+1'
Jakub Held dostal přihrávku na pravé straně, ale poté se hostující hráč ukličkoval.
44'
Jeden z hostů fauloval protihráče. Ten zůstává ležet na zemi, Čížová bude kopat standardní situaci.
44'
Běloušek pouze kontroval situaci tělem, poté si na míč sáhl Hajdušek. Do hlavičkového souboje půjde Rendla.
44'
Domácí hráč byl podle Čížové držený za dres, ale nikoliv podle sudího Musila. Hra pokračuje.
43'
Po faulu domácího hráče kopal hostující celek standardní situaci z levé strany, ale Písek nebyl jistý v kombinaci.
42'
Jakub Held byl důrazný na polovině hřiště, Michal Held poté z pozice beka poslal míč hlavou do náruče Jana Satrapy.
42'
Při centru z levé starny k zakončení na Satrapu nedošlo, ale jeden z domácích hráčů to měl složité proti trojici protihráčů při kontru Čížové.
41'
Ťukec hostů na levé straně neohrozil Satrapu. Poté Čížová dobře přistupuje k soupeřům na polovině hřiště.
41'
Jelikož byl jeden z domácích hráčů v ofsajdu, tak hostující mužstvo rozehrává z vlastní poloviny Rendlou.
39'
Jakub Held šel do hlavičkového souboje na pravé straně, poté kombinoval Písek Hanzlíkem.
39'
Po sérii důrazných soubojů z obou stran vidí kartu hostující Milec...
38'
Běloušek vhodil míč z pravé strany na nohu spoluhráče. Poté mohl být připravený jeden z hostujících hráčů.
38'
Balon nešel od Hanzlíka do zámezí, takže Hajdušek mohl přihrát křížem na pravou stranu, Čížová ovšem velice dobře presovala.
37'
Hajdušek vykopával na polovinu hřiště, tam bojoval Rendla. Domácí celek se poté snažil prosadit po pravém křídle, ale zatím má pouze aut.
37'
Jakub Held na tom nebyl zrovna dvakrát ideálně v souboji jeden na jednoho. Poté bude Písek tvořit hru od Hajduška.
36'
Froněk dostává kartu za faul z frustrace při akci Čížové po levé straně, kdy se domácí celek hnal do kontru. Domácí tým se dožadoval i červené karty pro soupeře.
35'
Běloušek neobešel protihráče na pravé straně, ale Písek alespoň vhazoval. Poté Čížová odvrátila balon na přední tyči.
33'
Čížová právě vstřelila branku!
Jeden z domácích hráčů centroval z pravé strany na bližší tyč, tam stál DAVID NOVÁK. Jeho zakončení hlavou spadlo k pravé brankové konstrukci hostující branky. Hajdušek zůstal stát uprostřed své svatyně.
32'
Celkem dlouhý balon z kopačky Satrapy, poté fauloval Hanzlík ze svého pohledu na pravé straně.
32'
Zřejmě Hanzlík vhazoval z levé strany, ale poté neměl Aleš Kočí vůbec prostor na centr. Satrapa rozehraje od vlastní branky výkopem.
31'
Další výkop Satrapy pravou nohou, poté po několika soubojích postupje Písek po levé straně na branku soupeře.
30'
Satrapa svým výkopem oslovil spoluhráče na polovině hřiště, ale tím také akce domácích skončila. Následně může kontrovat hostující mužstvo Froňkem.
29'
Dva centry z levé strany směřoval před Satrapu v krátkém sledu, zejména ten druhý byl hodně nepřesný.
29'
Aleš Kočí hlavičkoval na levou stranu ke spoluhráči, ten byl faulovaný, tohle není vůbec špatná standardní situace pro Písek.
28'
Následně přichází faul na Presla a souboj Čížové s Pískem bude mít své pokračování v podobě rozehrávky Rendly.
28'
Domácí příznivci se dožadovali penalty pro Čížovou po údajné ruce zřejmě Hanzlíka, ale sudí Musil nechává hru plynout.
27'
Jeden z hostů fauloval na polovině domácích a míč tak uvede do hry svojí rozehrávkou Michal Held.
27'
Běloušek na pravé straně dostal nahrávku. Hostující celek byl hodně trpělivý, vše skončilo, když Froněk narval míč při centru z pravé strany do protihráče po přihrávce Presla.
26'
Balon propadl od domácího hráče na hranici vápna k soupeři. Poté vše začne při útoku Písku od Hajduška.
26'
Vše je v pořádku, domácí mužstvo pokračuje rozehrávkou z poloviny hřiště a v jedenácti lidech na hrací ploše.
25'
Po faulu na polovině hřiště zůstává na trávníku ležet jeden z domácích fotbalistů.
25'
Hajdušek se dotkl balonu. Následně se hrálo na polovině hřiště, ale domácí si pohlídali Froňka.
24'
Jakub Held byl vítězem hlavičkového souboje na polovině hřiště. Poté předvedl Písek dobrý důraz v obraně.
24'
Od Satrapy směřoval balon na další roh z levé strany, poté z dvaceti metrů střílel mimo tři tyče pravačkou Froněk.
23'
Ten si vzal na starost Hanzlík, následný hostů skončil střelou Bělouška z pravé strany do Satrapy!
23'
Zejména díky dobré přechodové fázi po levé straně bude Písek kopat roh.
22'
Dobrá práce Michala Helda v obraně, ale balon se poté jako bumerang vrátil na kopačku Hajduška, který opět pomáhá Písku s rozehrávkou.
21'
Běloušek přihrál z pravé strany pod sebe na Rendlu, následně si zahrál také Hajdušek, od hostujícího brankáře šel míč na kopačku Milce.
21'
Domácí hráč přetáhl hru na levou stranu, před zraky Bělouška poté zakončoval domácí borec levou nohou bez razance do připraveného Hajduška.
20'
Froněk na pravé straně obešel prvního hráče, ale nikoliv druhého. Poté si Satrapa moc nerozuměl se spoluhráčem při centru z levé strany.
20'
Hostující hráč fauloval, domácím se nabízí celkem zajímavá standardní situace. Ale Hajdušek nemá za sebou těžký zákrok.
19'
Strašně jednoduše se domácí celek dostal k balonu, ale poté udělal chybu na polovině soupeře.
19'
Balon spadl zhruba na penaltě na hlavu hostujícího hráče. Poté přišel favorit zápasu o balon na polovině hřiště.
18'
Dvořák přihrával špičkou kopačky po levé straně, poté musel být na pozoru Rendla. Domácí mužstvo pokračuje autem Michala Helda.
18'
Dvořák dostává kartu za zbytečné postrčení protihráče u pravé lajny, kdy se jednalo o přestupek mimo hru.
17'
Po souboji jeden na jednoho letěl míč z pravé strany do náruče Hajduška. Hosté budou kontrovat.
16'
Domácí celek tlačil hosty, ale ten získal míč pro sebe zhruba dvacet metrů od branky Hajduška.
16'
Dva hráči domácích spolupracovali na pravé straně, ale aktivní obrana hostů nepustila soupeře k zakončení na Hajduška.
15'
Právě Jakub Held pracoval v obraně, poté Hajdušek zklidnil hru přihrávkou na Rendlu. Hostující kapitán zvolil dlouhý balon.
15'
Jakub Held byl připravený na levé straně na přihrávku od spoluhráče. Ale nikdo z hostů nevystřelil, ani neodcentroval.
14'
Hostující celek se ubránil centru na přední tyč. Následně domácí mužstvo vysunulo svůj presink, jeden z hráčů Čížové fauloval při napadání rozehrávky protihráče.
13'
Michal Held zachraňoval domácí celek po chybě spoluhráče. Poté Čížová vhazovala a zápas by měl pokračovat rohem.
12'
Presl byl na pravé straně v ofsajdu, poté nesportovně napálil Satrapu. Karta z toho ovšem nebude.
12'
Sledovali jsme výkop Hajduška, poté si hosté rychle naráželi balon na polovině hřiště, ale k míči se nedostal Aleš Kočí.
11'
Michal Held posunul míč na levou stranu, tam jeden z domácích hráčů obešel Bělouška, ale jeho centr byl přetažený.
10'
Autové vhazování Bělouška si s přesností nepotykalo. Poté jsme zaregistrovali faul hostujícího hráče na domácí polovině.
10'
Běloušek vyhrál hlavičkový souboj, poté měl Satrapa blíže k balonu než Jakub Held, i tak bude hostující celek vhazovat.
9'
Faul hostujícího hráče při přechodové fázi domácích znamená, že Čížová rozehrává z poloviny hřiště.
9'
Hanzlík centroval levačkou, ale Běloušek byl pokrytý na zadní tyči. Takže Satrapa bez zákroku.
8'
Jakub Held na pravé straně prodloužil míč na nohu Presla, ten byl faulovaný a Písek bude kopat standardní situaci.
8'
Od Michala Helda dopadl míč na levou stranu, ale tam kombinace domácích vyzněla špatně, míč si bere Hajdušek.
7'
Hostující hráč to přehnal s důrazem, sudí Musil mu odpískal faul a domácí Held bude rozehrávat z vlastní poloviny.
7'
Hanzlíkova levá noha centrovala na přední tyč, tam byl důrazný jeho spoluhráč, ale Satrapa nezasahoval...
6'
Běloušek vhazoval z pravé strany, Aleš Kočí poté získal pro hosty roh.
6'
Aleš Kočí absolvoval souboj na pravé straně, poté se hra přestěhovala na polovinu hřiště, kdy je na tahu Písek.
5'
Presl poznal důraz protihráče, poté Jakub Held nevybojoval faul na vlastní osobu při akci po pravé straně. Písek ovšem vhazuje.
5'
Jeden z hostů zrychlil hru po levé straně, ale Satrapa si došel pro balon na hranici vápna. Domácí brankář pošle na polovinu soupeře dlouhý míč.
4'
Hajdušek vykopl míč levou nohou, poté se k míči nedostal v hlavičkovém souboji Slepička, hru tvoří také Rendla.
4'
Balon směřoval na bližší tyč, sudí Musil poté jen ukázal, že Hajdušek bude vykopávat od vlastní branky.
3'
Hanzlík bránil protihráče, Rendla čekal na přední tyči, domácí celek ale bude kopat roh.
3'
Zřejmě Froněk fauloval a domácí celek tak centroval na přední tyč z pravé strany, tam byl ovšem připravený jeden z hostů.
2'
Hostující Kočí zastavil útok domácích faulem zezadu na polovině hřiště a karta pro fotbalistu Písku je tady.
2'
Rendla nakopl míč na levou stranu, ale Písek neodcentroval, domácí jdou do kontru.
1'
Michal Held nenašel křížem na pravé straně spoluhráče, poté viděl sudí Musil faul domácího hráče na polovině hřiště.
1'
Presl se zapojil do presinku, domácí celek útočil krátce po pravé straně.
1'
Výkopem domácích hráčů v zelenobílém začal zápas, Písek oblékl dresy modrožluté.
1'

Sokol Čížová: Satrapa – Zahrádka, Rozhoň, Novák – Mi. Held (C), Vávra, M. Kočí, Dvořák, Bálek – Janda, Polodna
Náhradníci: Kratochvíl – Grobár, Chytrý, Stojka, Janoch, Tomášek, Nečas

FC Písek: Hajdušek – Běloušek, Rendla (C), Avdič, Hanzlík, Milec, A. Kočí, Froněk, J. Held, Presl, Slepička
Náhradníci: Varyš – Benetka, Hrachovec, Ma. Held, Kalášek, Voráček

Rozhodčí: Musil – Váňa, Němec.
Sokol Čížová
S víceméně stoprocentní jistotou bude Sokol bojovat o přežití v ČFL pro příští sezonu. V té aktuální dosud nevyhrál. Oba body za prohru po penaltách získal v domácím prostředí, pokaždé s pražským celkem (Vltavín, Vyšehrad) a vždy po bezbrankové remíze po normální hrací době.

Čížová navíc prohrála naposledy v Ústí nad Orlicí gólem Součka z 92. minuty. Dnes je domácí mužstvo naprosto jasným outsiderem a cokoliv jiného než výhra Písku by byla velkým překvapením. Uvidíme, jestli opět Čížová nastoupí s jedním útočníkem a rozestavením 4 – 5 – 1, jak je v případě nováčka České fotbalové ligy zvykem.
FC Písek
Hostující celek je podle mínění sázkových kanceláří jasným favoritem tohoto mače. V týdnu vypadl v poháru doma proti Zlínu 0:2, když se v dresu účastníka Evropské ligy prosadili Diop a Bartolomeu. Předtím zvítězil Písek v domácím prostředí v rámci ČFL jednoznačně 5:0 nad Štěchovicemi.

Momentálně jsou hosté v tabulce České fotbalové ligy na osmé pozici se ziskem sedmnácti bodů. Mužstvo táhnou především Presl a Slepička.

Co se týče venkovních duelů v této sezoně, tak Písek třikrát prohrál. Ale porazil například překvapení třetí ligy z Dobrovice poměrem 2:1...