Bartoš – Novák, Routek, Sedláček, Tvaroha – Kostka (90.+3 Bernát), Žaloudek, Krystan (83. Skuhravý), Osvald (81. Fotr), Volf (88. Peljak) – Miškovský (62. Eliáš)
Chrudim
Mrázek – Dostálek (77. Vavrouš), Kučera, Langr, Drahoš, Řezníček, Kesner, Mastík, Vodrážka (68. Ptáček), Krčál, Kopecký (62. Vašulín)
Stránský, Zíma

90+4'
Konec zápasu. Velká sláva v Dobrovici, kde padl zatím suverénní lídr ČFL! Ve druhém poločase si Chrudim vytvořila silný tlak, ale jen několik málo šancí, domácí tak svůj nejtěsnější náskok z prvního poločasu uhájili a zaslouženě vítězí.
90+4'
Žlutou kartu dostává Bartoš (FK Dobrovice) za zdržování hry.
90+3'
Žlutou kartu dostává Vašulín (MFK Chrudim).
Sudí ukazuje za vzájemnou potyčku kartu oběma kohoutům.
90+3'
Žlutou kartu dostává Žaloudek (FK Dobrovice).
90+3'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Kostka, přichází Bernát.
90+2'
Do vápna létá centr za centrem, domácí se drží, ale po Kostkově faulu na Drahoše budou čelit další standardce, byť je to tentokrát z dobrých 35 metrů.
90+1'
Chrudim má na vyrovnání ještě tři nastavené minuty.
90'
Mastíkův trestný kop nikdo nezasáhl, míč skočil o trávník do Bartošových rukavic.
89'
Na konci předposlední minuty byl po dlouhé řadě soubojů sražen Mastík, všechno ve fialovočerném se stěhuje před dobrovickou bránu.
88'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Peljak.
87'
Z velké dálky vypálil beznadějně vedle hostující Řezníček.
86'
Neurovnaná pasáž plná ztrát míče, hostům teď rozhodně běží čas rychleji.
85'
Dobrovice se vymanila z tlaku a získává teprve druhý roh v utkání.
83'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Krystan, přichází Skuhravý.
82'
Nenápadnou, ale dobře umístěnou hlavičku střídajícího Vašulína Bartoš raději přehodil přes břevno za cenu rohu.
81'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Osvald, přichází Fotr.
80'
Bartošův riskantní výlet daleko mimo výběh naštěstí pro domácí nekončí pohromou, domácí brankář nakonec raději odkopává míč do sousedního řepného pole.
78'
Trestný kop Ondřeje Kesnera přesně z velkého vápna přeletěl zeď, ale k velké úlevě většiny fanoušků o pár čísel i dobrovickou bránu.
77'
Kučera se chtěl proháčkovat mezi dvěma stopery a jeden z nich mu přesně na velkém vápně v ose brány nechal v cestě nohu. Lepší přímý kop ve fotbale neexistuje.
77'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Dostálek, přichází Vavrouš.
76'
Dnešní zápas možná trhne rekord v počtu faulů. Aktuální skóre je 20:14, sotva jedno mužstvo rozehraje, je zase pískáno proti jeho bráně.
75'
Domácím vyšla rychlá akce na jeden dotek, Žaloudek vybojoval míč a ten se bleskově přes Eliáše a Krystana dostal k Osvaldovi, který hledal před bránou Volfa. Nadějný útok zmařil odpískaný útočný faul.
74'
Langr se v souboji s Osvaldem dotkl míče rukou, domácí si na chvíli oddychnou.
72'
Druhý roh pro hosty.
71'
Zmatky v domácí šestnáctce. Kučerova střela byla ještě zblokovaná, ale po několika rychlých přihrávkách pálil úplně volný Drahoš. Spolehlivý Bartoš byl opět na místě.
70'
Chrudimský kapitán Langr parádním čistým skluzem zastavil Kostkův průnik, načež byl sám faulován.
69'
Řezníčkův slalom přehuštěným prostorem neměl nárok na úspěch, hosté ale dál tlačí, domácí jsou až příliš zalezlí na vlastní půlce.
68'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vodrážka, přichází Ptáček.
66'
Chrudim měla obrovskou šanci na vyrovnání! Ze tří metrů hlavičkoval Kesnerův centr Jindřich Kučera, Bartoš zachraňuje situaci skvělým postřehem na brankové čáře.
64'
"Krátký roh" dobrovického Osvalda se stáčel do brány, Mrázek jednou rukou boxuje ven.
62'
Současně střídají obě mužstva. U domácích střídá úspěšného střelce Miškovského Eliáš, u hostů odchází Kopecký a na jeho místo nastupuje Vašulín.
61'
Miroslav Routek (FK Dobrovice) je dalším hráčem, který si zblízka prohlédl žlutou kartu. Následný trestný kop se zase odrazil o trávník neškodně do Bartošových rukavic
60'
Kostka ve vápně přihrál Miškovskému, ten se ke střele neprokličkoval.
58'
Miškovský při napadání fauloval a teď se spíš na rozhodčího nechápavě dívají hosté, proč jim nenechal výhodu a vrací hru zpátky před jejich bránu.
57'
Hostům zcela chybí moment překvapení, stereotypní nakopávané míče bez jakékoli myšlenky končí jeden za druhým u Bartoše, který stále ještě nemusel řešit přímou střelu.
54'
Dnešní utkání sleduje 240 diváků.
53'
První roh fotbalistů Chrudimi doletěl jen k prvnímu dobrovickému hlavičkáři.
52'
Žlutou kartu dostává Miškovský (FK Dobrovice). Na odpískané fauly je to po přestávce 4:0.
51'
Až po téměř šesti minutách se domácí vymanili z tlaku a hned pořádně zahrozili. Kostka potáhl po pravé straně míč, přes Krystana se k němu dostal nepokrytý Volf a jeho střela končí těsně nad břevnem.
50'
Kesner prodlužoval míč hlavou, jenže v těch místech nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
48'
Lídr tabulky je v úvodu druhého poločasu častěji na míči, jeho útoky se zatím odrážejí o dobře organizovanou obranu Dobrovice.
46'
45'
První poločas skončil. Domácí fotbalisté jsou na dobré cestě k triumfu nad zatím jasně nejlepším celkem ČFL, když jedinou branku vstřelil ve 20. minutě Miškovský. Hosté si za celý poločas nepřipsali přímou střelu, ani nekopali roh!
45'
V ofsajdu se na druhé straně ocitl po rychle rozehraném trestném kopu Kučera. Půl minuty před vypršením řádné hrací doby rozehrává domácí brankář Bartoš.
44'
Po dlouhém autu zakončoval z voleje vysoko nad domácí Volf.
43'
Žlutou kartu dostává Jindřich Kučera (MFK Chrudim). Udeřil spíše zlehka do zátylku Tvarohu a rozhodčí mu spočítal i předchozí zákroky.
42'
Hosté odhlavičkovali míč jen kus za velké vápno, zpátky ho posílal Krystan, jenže Miškovského nalezl v postavení mimo hru.
41'
Druhý roh pro "Picavu" poté, co hosté ukopli míč před Volfem.
40'
Po dlouhém autu vznikl závar v chrudimské šestnáctce, když už se zdálo, že se hosté osvobodili, vypálil z druhé vlny Volf a byť rána letěla přímo doprostřed branky, zkrotil ji Mrázek až napodruhé.
37'
Žlutou kartu dostává Osvald (FK Dobrovice).
Kuriózní žlutá. Hostující Drahoš šeredně promáchl odkop a poslal míč místo toho za sebe, čehož využil Osvald a hnal se za balonem zcela sám. Brankář Mrázek mu vyběhl vstříc mimo pokutové území a tam ho Osvald neúmyslně nakopl.
35'
Rychlým brejkem zahrozila Chrudim. Kesner však našel Kučeru před bránou v těsném ofsajdu.
34'
Odražený míč z nenápadné situace sedl pěkně na kopačku Miškovskému, který byl blízko druhého zásahu. Jeho křížná střela bez přípravy prosvištěla těsně vedle.
33'
Sudí Klupák důrazně vztyčeným ukazovákem domlouvá Kučerovi, žlutou kartu však ani teď z kapsičky netahá.
32'
Kesnerův technický polovysoký pas bez potíží stahuje do koše Ondřej Bartoš.
29'
Hra je kouskována častými fauly, v těchto minutách se víc čeká na rozehrání než hraje.
26'
Domácí jsou na rozhodčího hodně rozezleni, výkřiky nevole se ozývají z tribuny i z lavičky. Kučera šel do hlavičkového souboje s vybíhajícím Bartošem a počínal si na hranici pravidel. Rozhodčí nezapískal, Kučerova hlavička však stejně neměla důraz a na brankové čáře stojící Sedláček si s ní snadno poradil.
25'
Miškovský ležel na trávníku, Chrudimští však hru nepřerušili a asi minutu šturmovali domácí území. Ke střele se nakonec nedostali a dnešní jediný střelec už je na nohou.
23'
Další standardku rozehrával z hloubi pole Tvaroha, na vysoký míč ale nikdo z domácích nedoskočil a tak se odkopává od Mrázkovy svatyně.
21'
Radek Žaloudek šel po nešetrném zákroku k zemi, ale místo faulu je pískáno proti domácím za jeho hru rukou vleže na trávníku.
20'
Dobrovice právě vstřelila branku!
DAVID MIŠKOVSKÝ si udělal tělem prostor v šestnáctce, prostrčil míč nalevo na Volfa, který mu jej vzápětí vrátil na malé vápno a služebně nejstarší dobrovický fotbalista zblízka napnul síť!
16'
Míč končí bezpečně v Bartošových rukavicích. Domácí brankář zakládá přihrávkou na Routka postupný útok cukrovarníků.
15'
Až za postranní čarou skončil faulovaný Kopecký, Chrudim bude kopat standardní situaci.
12'
Hosté se ubránili dvěma ostrým centrům a nakonec šel míč do autu od jednoho z dobrovických fotbalistů.
11'
Volf trefil zeď, od ní končí míč za čarou a následuje první dobrovický roh.
11'
Domácí hned kontrují a po faulu na Volfa budou kopat další standardku, tentokrát asi o tři metry blíže bráně než minule.
10'
Marek Sedláček nezachytil průnikovou přihrávku Chrudimských, míče se zmocnil Kučera a na jeho skvostný pas si naběhl Dostálek. Naštěstí pro domácí hostující záložník v jasné šanci přestřelil.
7'
Volf zakroutil trestný kop ze zhruba 27 metrů těsně vedle chrudimské brány.
6'
Vojtěch Řezníček v ofsajdu, Bartoš rychle rozehrál a štulec do zátylku dostal deset metrů před pokutovým územím Chrudimi Osvald.
4'
Domácí si sami zkomplikovali rozehrávku, Bartoš musel do rozštěpu, aby zabránil rohu.
2'
Srážku Volfa s Vodrážkou posoudil rozhodčí jako faul domácího fotbalisty, trestný kop ze slibné vzdálenosti ale hosté nevyužili.
1'
Utkání právě začalo. Domácí nastoupili v modrobíle pruhovaných dresech, hosté mají fialové dresy a černé trenýrky.
-2'
Už se mělo hrát, ale jako obvykle budeme začínat s menším zpožděním. Čekáme na příchod hráčů a rozhodčích na trávník.

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Routek, Sedláček, Tvaroha – Kostka, Žaloudek, Krystan, Osvald, Volf – Miškovský
Náhradníci: Dědek – Bernát, Skuhravý, Fotr, Peljak, Eliáš

MFK Chrudim: Mrázek – Dostálek, Kučera, Langr, Drahoš, Řezníček, Kesner, Mastík, Vodrážka, Krčál, Kopecký
Náhradníci: Stránský, Vavrouš, Ptáček, Vašulín, Zíma

Rozhodčí: Klupák – Teuber, Krupka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Ve městě cukru se chystá šlágr 9. (11. hraného) kola ČFL. Třetí Dobrovice přivítá suverénního lídra soutěže SK Chrudim.

Domácím se nevydařil poslední zápas v Litoměřicích, kde přišli o vedení a prohráli 2:1. Zůstali tak na 19 bodech, jejich skóre je 17:10.
Chrudim od začátku uniká vyrovnanému poli pronásledovatelů a po minulé výhře nad Benátkami 4:1 už má na čele tabulky osmibodový náskok (28 bodů, skóre 28:5). Proto bude i v Dobrovici velkým favoritem.