ČFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nymburk : Králův Dvůr - 27. září 2017   16:30

Nymburk
Nymburk
0:1
(0:0)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
50' Kraus
Nymburk
Přibyl – Vyskočil, Kabyl (75. Dudek), Herčík (70. Nepovím), Hájek, Bodlák, Cáska, Svoboda (C), Petr, Kučaba, Houžvička (87. Chlapec)
Jungr – Nepovím, Franc, Chlapec, Daněk, Dudek, Novotný
Vladimír Pastyřík – Zdeněk Mudra, Ladislav Szikszay
Sportovní areál Veslák, Nymburk
Králův Dvůr
Krček – Bohánek, Růžička, Soldát, Zelenka – Bouček, Eliáš, Balšánek (C) (90+1. Černý), Kraus (90. Břížďala), Ježdík (67. Hlinka) – Procházka
Vávra – Břížďala, Brehin, Černý, Matas, Hlinka

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.
Dnešní zápas na těžkém terénu byl velmi vyrovnaný, ale nakonec jsou šťastnější hosté, když jim výhru v 50. minutě vystřelil Martin Kraus. Domácí se posledních třicet minut snažili s výsledkem něco udělat, ale nedostali se k nějaké vážnější šanci. Konec zápasu se už pouze dohrával a hosté skvěle bránili.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Hlinka (FK Králův Dvůr).
90+3'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale hosté skvěle brání.
90+2'
Žlutou kartu dostává Petr (SK Polaban Nymburk).
90+1'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Černý.
90+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
90'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kraus, přichází Břížďala.
89'
Na rohový kop šel už i brankář Přibyl, ale obrana si sním poradila. Následně se po dalším domácím rohu dožadovali ruky, ale rozhodčí zůstává klidný.
89'
I na podruhé uvidíme rohový kop domácích.
88'
Rohový kop pro domácí.
87'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Houžvička, přichází Chlapec.
86'
Zelenka poslal míč do hry v podobě autového vhazování, následně střela jeho spoluhráče šla nad bránu.
85'
Domácí ztratili míč nepřesným nákopem.
84'
Ale nepřesná přihrávka skončila za bránou a Krček bude mít odkop od brány.
83'
A domácí dál vyvíjejí tlak.
82'
Domácí mají přímý kop. Ale centr z něho měl hodně razance a skončil za bránou.
81'
Hlinka poslal centr z levé strany, ale nic vážného z něho nebylo.
80'
Hosté teď pomalu kombinují až vyslali Procházku, ale brankář Přibyl byl u míče dříve a rychle rozehrává.
79'
Hosté na chvíli drželi míč v podobě autu, ale ihned je o něj obrali domácí. Následně šli do útoku, ale vše skončilo u nepřesné přihrávky.
78'
Domácí poslední minuty dominují hře, ale stále se k žádné vážnější šanci nemohou dostat.
77'
Ovšem z něho nic nebylo a domácí šli rychle dopředu.
76'
Hosté mají rohový kop.
75'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Kabyl, přichází Dudek.
74'
Petr Eliáš si převzal míč a zhruba z dvaceti pěti metrů vystřelil, ovšem rána šla nad bránu Přibyla.
73'
Následně se dopředu řítil Procházka, ale obránce včas odkopl míč do zámezí.
72'
Domácí mají přímý kop. Ten letěl do vápna, ale obránce hostů ho odhlavičkoval do bezpečí.
71'
Hosté teď mají na chvíli míč, ale domácí se opět řítí dopředu.
70'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Herčík, přichází Nepovím.
69'
Hosté faulovali na pravé straně a žlutou kartu dostává Martin Kraus.
68'
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, ale nemohou se dostat k vážnější šanci.
67'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Hlinka.
66'
Domácí byli ve vápně, ale nemohli se dostat ke střele a tak si míč bere do rukou Krček.
65'
Hosté nacentrovali z levé strany a do hlavičky šel Procházka, ovšem míč mu prolítl těsně nad hlavou.
64'
Z přímého kopu sehráli domácí signál, ale zakončující hráč těsně minul bránu.
63'
Domácí budou mít přímý kop z dobré pozice. Uvidíme jak s touto šancí naloží.
62'
Rohový kop pro hosty.
61'
Cáska šel do hlavičkového souboje ve středu hřiště, ale fauloval.
60'
Centr z přímého kopu letěl do vápna, ale hosté míč odhlavičkovali.
59'
Domácí to zkoušeli na pravé straně a poté byli faulováni.
58'
Nákop hostů si pohlídala domácí obrana.
57'
Hosté jsou jasně aktivnější než v první půli.
56'
Při rohovém kopu hosté faulovali.
55'
Domácí faulovali ve středu hřiště, následně přišel centr z levé strany a hostí budou mít rohový kop.
54'
Hosté to zkoušejí po pravé straně, ale domácí je do ničeho nepustili.
53'
Nyní to na hřiště vře.
51'
Domácí se dožadovali odpískání penalty, ale za nevhodné chování dostal Tomáš Svoboda žlutou kartu.
50'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Hosté měli aut na pravé straně, následně přišel centr na který vyskočil MARTIN KRAUS a dostal míč za záda Romana Přibyla.
49'
Domácí se dostali ke střele z levé strany, ale šla opět vysoce nad bránu.
48'
Zatím se bojuje ve středu hřiště.
47'
Domácí poslali centr z levé strany, ale střela z toho nebyla, nicméně dál drží míč.
46'
Hráči pomalu přicházejí na hřiště připraveni na druhou půli.
Druhý poločas začne přibližně v 17:34.
První poločas nám toho moc nenabídl. Domácí jsou možná o trošku aktivnější a zkoušejí to zejména po pravé straně, kde vybojovali nespočet rohů, ovšem v koncovce jim chybí trošku klidu. Největší šanci utkání měl už v deváté minutě Jakub Balšánek, když se sám řítil na Přibyla, ale ten ho skvělým zákrokem vychytal.
45'
45+1'
Michal Houžvička teď poslal na zem protihráče a následně byl rozčílený, jelikož mu to Vladimír Pastyřík odpískal.
45'
Ovšem domácím byl odpískán útočný faul.
45'
Následně přijde na řadu další domácí roh.
44'
Nymburští ví že po pravé straně to jde líp než po levé a vybojovali autové vhazování.
43'
Nyní se útočník Michal Procházka nachytal v ofsajdové pasti.
42'
Domácí šli i teď po pravé straně a vybojovali rohový kop. Ten ovšem nebyl rozehrán nejlépe a střela z otočky končí vedle brány.
41'
A opět totožná situace po pravé straně končí odkop hostů do zámezí a následuje rohový kop. Ten domácí rozehráli nakrátko, následně přišel centr do vápna, ale tam ho nikdo netečoval a jen prošel vápnem na druhou stranu.
40'
Po rohovém kopu přišla střela, která ovšem šla nad bránu.
39'
Domácí jsou poslední minuty aktivnější, tentokrát šel po pravé straně Kučaba, ale do vápna neprošel. Uvidíme rohový kop pro domácí.
38'
Hra se z levé strany přenesla na pravou a následně domácí faulovali.
37'
Hosté kombinovali po pravé straně, následně ztratili míč a dopředu se řítili Nymburští, kteří vybojovali aut.
36'
Při snaze vstřelil gól z rohového kopu domácí hráč fauloval.
35'
Domácí mají další rohový kop. Ten vyboxoval Jiří Krček a uvidíme další.
34'
Přímý kop hosté nevyužili a následně šli domácí dopředu. Vše skončilo u střely Tomáše Petra, který minul bránu něco mezi střelou a přihrávkou.
33'
Domácí opět faulovali, tentokrát na pravé straně vápna a hosté mohou ohrozit bránu z přímého kopu.
32'
Míč si vzal Matěj Bodlák, ale vysoce přestřelil.
31'
Hosté faulovali přibližně dvacet metrů od brány a domácí mají šanci ohrozit bránu z přímého kopu.
30'
Zatím je hra na těžkém terénu velmi vyrovnaná, žádné družstvo nemá převahu. Domácí se snaží kombinovat postupně, zatím co hosté čekají na rychlé brejky, přičemž je nymburští faulují a následně hosté hrozí z přímých kopů, které lítají centrem do vápna.
29'
Hosté pouze odkopli míč při nátlaku domácích, poté ho ale získali zpět po nepřesné přihrávce nymburských hráčů.
28'
A dostali se až ke střele, ovšem ta šla pouze doprostřed brány a Přibyl sní neměl moc práce.
27'
Hosté mají další přímý kop.
26'
Karel Soldát loktem fauloval protihráče, následně domácí rychle rozehráli a vybojovali rohový kop.
25'
Hosté měli nejprve přímý kop, který Roman Přibyl vyboxoval, následně se míč poodrážel ve vápně, až ho vystřelil vedle brány hráč hostů.
24'
Do střely se dostal Tomáš Petr, ovšem minul bránu.
23'
Střela z přímého kopu neměla razanci a končí v náručí Jiřího Krčka.
22'
Nymburští mají přímý kop z dobré pozice. Uvidíme jak s tím naloží.
21'
Domácí teď kombinovali na levé straně hřiště, ale následná přihrávka do běhu na Matěje Bodláka byla nepřesná a dopředu mohou jít hosté.
20'
Hosté neprošli po pravé straně a bude další odkop od brány domácích.
19'
Domácí se dostali ke střele, ale ta šla hodně nad bránu hostů.
18'
Hra pokračuje.
17'
Do vápna přišel centr z levé strany a po hlavičkovém souboji zůstal na zemi ležet jeden z hráčů hostujícího celku. Hra je na chvíli přerušena.
16'
Bodlák šel po levé straně, ale ztratil míč a hosté mají autové vhazování.
15'
Ovšem nějaká nebezpečná střela nepřišla a uvidíme další odkop Romana Přibyla.
14'
Další rohový kop pro hosty.
13'
Po centru z přímého kopu přišel útočný faul.
12'
Domácí borci opět faulovali při útoku hostů.
11'
Domácí faulovali ve středu hřiště, ale hosté následný přímý kop nevyužili a bude to pouze odkop od brány.
10'
S rohovým kopem si domácí obrana poradila.
9'
Jakub Balšánek si řítil sám na brankáře, ale Přibyl ho skvěle vychytal! Uvidíme první rohový kop hostů.
8'
Ovšem z rohu nic nebylo a dopředu mohou jít hosté.
7'
Domácí vybojovali rohový kop.
6'
Domácí to zkoušejí po pravé straně.
5'
Tomáš Petr v souboji fauloval hráče hostů.
4'
Hosté měli autové vhazování, které letělo až do vápna, ale domácí obrana si sním poradila. Následně hosté faulovali.
3'
Hosté se dostali až do vápna, ale ztratili míč a uvidíme první odkop od brány domácích o který se postará Roman Přibyl.
3'
Faul domácích ve středu hřiště.
2'
Hosté ihned rozjíždějí akci.
1'
Úvodního výkopu se ujali hosté, kteří dnes nastoupí v červené kombinaci, domácí nastoupili v zelené.
1'
Hráči již jdou na hrací plochu, za pár chvil zápas začne.

SK Polaban Nymburk: Přibyl – Vyskočil, Kabyl, Herčík, Hájek, Bodlák, Cáska, Svoboda (C), Petr, Kučaba, Houžvička
Náhradníci: Jungr – Nepovím, Franc, Chlapec, Daněk, Dudek, Novotný

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Růžička, Soldát, Zelenka – Bouček, Eliáš, Balšánek (C), Kraus, Ježdík – Procházka
Náhradníci: Vávra – Břížďala, Brehin, Černý, Matas, Hlinka

Rozhodčí: Vladimír Pastyřík – Zdeněk Mudra, Ladislav Szikszay.
FK Králův Dvůr:

Králův dvůr je na tom v tabulce lépe. Nachází se na osmém místě s třinácti body. Minulou sezonu skončili Cábelíci na čtvrtém místě. V českém poháru si v prvním kole poradili s Karlovými Vary, ovšem ve druhém už nestačili na Táborsko, se kterým doma prohráli těsně 1:2. Nejlepším střelcem je Martin Kraus se třemi góly. Minulé utkání zavítali na půdu Vltavína, odkud si odvezli prohru 0:3. Hlavním trenérem je Jiří Sabou.
SK Polaban Nymburk:

Nymburk je jedním z nejstarších českých fotbalových klubů. Už přes sto let od roku 1902 nese název Polaban. Třikrát si zahrál i nejvyšší ligovou soutěž. V minulé sezoně postoupil z Divize B, kde skončil na druhém místě. Letos ve třetí nejvyšší lize se jim ovšem moc nedaří. Nacházejí se na předposledním místě se čtyřmi body. Zrovna minulý zápas byl ten vítězný, když zavítali na půdu v Jirnách. Po gólech Hercika, Bodláka a Kučaby si odvezli první výhru 3:1. Uvidíme jestli na to navážou i v domácím prostředí. Hlavním trenérem je Tomáš Šercl.
V předehrávce 17. kola se proti sobě na Sportovním areálu Veslák utkají SK Polaban Nymburk a FK Králův Dvůr. Tyto dva týmy se spolu nikdy neutkali a čeká je premiéra. Utkání bude řídit Vladimír Pastyřík. Asistenti na lajnách budou Zdeněk Mudra a Ladislav Szikszay. Sportovní areál Veslák v Nymburku nabídne kapacitu pro 1 500 diváků, z toho 204 pro sedící.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.