Jungr- Bodlák, Cáska, Franc (52. Nepovím), Herčík (71. Dudek)- Houževička, Chlapec, Kabyl (85. Daněk), Petr- Svoboda (C), Vyskočil
Vyšehrad
Havránek- Čtvrtníček, Drobílek (83. Matysík), Egert (17. Macej), Hašek (80. Doležal)- Hendrych (C), Hradecký, Mace (90+3 Kulhavý), Madej, Matějka- Smolák ( 90+2. Smolák)
Procházka- Doležal, Junek, Kulhavý, Macej, Matysik

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou.
Sledovali jsme průměrné utkání mezi Nymburkem a Vyšehradem, které skončilo nejtěsnější možnou výhrou, tedy 0:1, o kterou se postaral v 29. minutě Drobínek. Vyšehrad se posouvá na páté místo, Nymburk zůstává nadále poslední a pouze s jedním bodem.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Mace, přichází Kulhavý.
90+2'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Smolák, přichází Junek.
90+1'
Rozhodčí Slavíček se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Vyšehrad si tuto standardní situaci zkušeně pohlídal. Vypadá to, že si odveze tři další body do tabulky.
89'
Rohový kop pro domácí celek.
88'
Daněk se hnal do pokutového území, jenže najednou se před ním vynořil Hendrych, který odkopnul míč do zázemí.
87'
Faulem se provinil domácí Dudek, který to přehnal s napadáním.
86'
Nymburk sice tlačí, jenže všechno hostující obrana zatím bez problémů vyřešila.
85'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Kabyl, přichází Daněk.
84'
Domácí trenér bude potřetí střídat.
83'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Matysík.
82'
Nepřesná přihrávka Nepovíma na Dudka. Míč zadarmo získal Hradecký.
81'
Útočným faulem se provinil hostující Smolák, který zboural domácího Houževičku.
80'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Doležal.
79'
Domácí tlačí na svého soupeře, jenže všechny centry trefují pouze hostující obránce.
78'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč byl příliš vysoký.
77'
Rohový kop pro domácí Polaban Nymburk.
76'
Bodlák pěkným skluzem sebral míč rozběhnutému Smolákovi, jenže poté nepřesně přihrál na kapitána Svobodu.
75'
Dudek se pokoušel projít do pokutového území jenže zde dobře zakročil Čtvrtníček.
74'
Ta nepřinesla žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Matějka.
73'
Domácí budou mít zajímavou standardní situaci.
72'
Domácí Bodlák bude vhazovat poblíž půlicí čáry.
71'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Herčík, přichází Dudek.
70'
Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Havránka.
69'
Ta ale nepřinesla kýžené ovoce, Nymburk spěchá do rychlého protiútoku.
68'
Vyšehrad bude mít zajímavou standardní situaci.
67'
Žlutou kartu dostává Chlapec (SK Polaban Nymburk).
65'
Dnešní utkání sleduje 450 diváků.
64'
Zápas začíná být hodně nervózní i díky hostujícím hráčům, kteří hodně často faulují.
63'
Mace nesportovně držel míč, i když měli domácí mít vhazování.
62'
Kapitán hostů Hendrych vybojoval na své osobě faul.
61'
Macej chyboval a musel si pomoct nedovoleným zákrokem proti dobře rozběhnutému Vyskočilovi.
60'
Po hodině hry Slavoj kontroluje průběh utkání a drží v druhém poločase více míč, než v tom prvním.
59'
Faulem se provinil domácí Kabyl. Hráči Polabanu začínají být nervózní a frustrovaní.
58'
Nepovím se pokoušel individuálně prosadit, jenže ztroskotal v polovině cesty na bránicím Hendrychovi.
57'
Domácí Petr se uvolnil po pravém křídle, rozhodl se odcentrovat, nicméně jeho pokus byl nepřesný z důvodu zbytečné razance.
56'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Cáska.
55'
Rohový kop pro vedoucí Vyšehrad.
54'
Vyskočil se po levém křídle neprosadil. Vhazovat bude vhazovat.
53'
Ošklivým zákrokem se prezentoval hostující útočník Smolák.
52'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Franc, přichází Nepovím.
51'
Domácí trenér si připravil své první střídání.
50'
Následuje tradiční boj uprostřed hřiště, kde to je dnes opravdu tvrdé.
49'
Nymburk bude mít zajímavou standardní situaci.
48'
Nepřesná kombinace Polabanu končí u brankáře Havránka.
47'
Prvním faulem se provinil hostující Madej.
46'
Vyšehrad rozehrál druhou půli.
46'
Sledovali jsme první poločas utkání mezi Nymburkem a Vyšehradem, který skončil 0:1, když se prosadil Drobílek. Domácí Polaban Nymburk sice dlouhodobě držel míč, jenže nic nedokázali vymyslet. Vyšehrad hraje především na rychlé brejky. Uvidíme, co přinese druhá půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
45'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč vyboxoval Jungr.
44'
Vyšehrad kombinuje po pravém křídle, nakonec z toho vytěžil rohový kop.
43'
Smolák se hnal do pokutového území, jenže Houževička parádně zakročil.
42'
Polaban je nastěhovaný na útočné polovině, nicméně hosté nadále drží jednobrankové vedení.
41'
Petr zkoušel sklepnout míč na Svobodu, jenže do cesty jim skočil Mace.
40'
Slavoj kombinuje se svým brankářem Havránkem, který odkopává míč do bezpečí.
39'
Žlutou kartu dostává Drobílek (FK Slavoj Vyšehrad).
38'
Opět velký boj uprostřed hřiště končí dalším faulem hostujícího hráče.
37'
Rozhodčí Slavíček odpískal faul Hradeckého na polovině hřiště.
36'
Vyšehrad kombinuje na své polovině hřiště.
35'
Nymburk stále čeká na první ligovou branku v této sezóně. Uvidíme, jestli se jí dočkají.
34'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Franc.
33'
Rohový kop pro Vyšehrad, který to zvládá i bez Laviho.
32'
Žlutou kartu dostává Macej (FK Slavoj Vyšehrad).
31'
Opět spousta drobných faulů na polovině hřiště.
30'
Domácí jsou ale nadále u míče, hosté hrají na rychlé brejky.
29'
Vyšehrad právě vstřelil branku! FILIP DROBÍLEK dokázal přehlavičkovat domácího brankáře, který fatálně zazmatkoval. Vyšehrad se tak jako favorit utkání dostává do vedení.
27'
Ten byl příliš krátký a nepřesný. Jungr rozjíždí rychlý brejk.
26'
Rohový kop pro hostující Vyšehrad.
25'
Matějka sportovně vrací míč soupeři po tom, co si domácí Chlapec vyžádal ošetření.
24'
Nepřesná přihrávka hostujícího Haška končí u obránce Herčíka.
23'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Drobílek.
22'
Rohový kop pro Nymburk.
21'
Uprostřed hřiště probíhá velký boj o každý centimetr hřiště, zatím vítězí domácí celek, který dominuje v držení míče.
20'
Vyšehrad se z velkého tlaku zachránil díky odkopu nově příchozího Maceje.
19'
Bodlák dostal na levém křídle přihrávku, pokusil se ve vápně zaseknout, jenže Herčík se nenechal napálit.
18'
Hostující trenér Egert nemohl pokračovat v utkání a trenér musí předčasně střídat.
17'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Egert, přichází Macej.
15'
Polaban bude mít zajímavou standardní situaci poblíž vápna Vyšehradu.
14'
Dlouhý kop do pokutového území končí nepřesnou hlavičkou Vyskočila. Havránek bude odkopávat od brány.
13'
Opět faul Vyšehradu na polovině hřiště.
12'
Egert má problémy s pravou nohou, dokonce musel na hřiště přijít i zdravotník.
11'
Kapitán Svoboda hledal v pokutovém území Vyskočila, jenže Havránek si vyskočil pro míč a bez problémů ho chytá.
10'
Petr se hnal po pravém křídle do pokutového území, jenže zde mu vystavil stopku hostující Hašek.
9'
8'
Rohový kop pro hostující celek.
7'
Vyšehrad kombinuje na své polovině hřiště a hledá skulinku v obraně domácích.
6'
Ten si posouvá až deset metrů za vápno a poté přihrál na Smoláka, jenže ten nedokázal v hlavičkovém souboji překonat France.
5'
Nepřesný centr do pokutového území končí v rukavicích Havránka.
4'
Smolák si pomohl nedovoleným zákrokem. Nymburk bude mít volný přímý kop z hranice útočné poloviny hřiště.
3'
Nepřesná kombinace Vyšehradu končí u domácího brankáře Jungra.
2'
Matějka dobrým obranným zákrokem na polovině hřiště obehrál Cáska.
1'
Domácí rozehráli první poločas.
1'
Domácí oblékli zelené dresy, Vyšehrad oblékl modré.

SK Polaban Nymburk: Jungr- Bodlák, Cáska, Franc, Herčík- Houževička, Chlapec, Kabyl, Petr- Svoboda (C), Vyskočil
Náhradníci: Přibyl- Daněk, Dudek, Nepovím, Novotný, Schuz, Valín

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek- Čtvrtníček, Drobílek, Egert, Hašek- Hendrych (C), Hradecký, Mace, Madej, Matějka- Smolák
Náhradníci: Procházka- Doležal, Junek, Kulhavý, Macej, Matysik

Rozhodčí: Slavíček Lukáš.
Mezi Nymburkem a Vyšehradem se neodehrál žádný oficiální zápas.
Vyšehrad je na tom o dost lépe, nachází se na šesté pozici. Na první Vltavín ztrácí šest bodů. Na svém kontě mají osm bodů za dvě výhry a jednu výhru na penalty. Skóre ovšem mají záporné 4:5.Nejlepším střelcem týmu je s jedním gólem Čtvrtníček.
Nymburk začal sezónu katastrofálně, neboť se nachází na osmnácté a zároveň poslední pozici. Na svém kontě mají za čtyři zápasy jeden bod za prohru na penalty 0:1 s Vltavínem. Skóre mají tragické 0:7. Uvidíme, jestli se na pátý pokus dočkají vstřelené branky.
Hezký den u sledování MSFL! V dnešním 4. kole se představí domácí Nymburk, který přivítá slavný Vyšehrad. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.