ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Nymburk - 21. října 2017   10:15

Písek
Písek
3' Hanzlík  • 18' Řezáč  • 20' Řezáč  • 44' Řezáč  • 59' Presl  • 76' Froněk
6:0
(4:0)
Nymburk
Nymburk
Písek
Held J., Kočí, Hrachovec, Held M., Kalášek, Varyš.
Štěrba V. – Štěrba M., Nehasil.
Nymburk
Novotný, Bodlák, Dudek, Franc, Přibyl.

Zápas mezi Pískem a Nymburkem je u konce. K jednoznačnému výsledku 6:0 nejvíce přispěl Filip Řezáč, který již v první půli zaznamenal hattrick. Písečtí byli dnes jednoznačně lepší a zaslouženě si připisují tři body. Nováček z Nymburka tak odjíždí od Otavy s prázdnou. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu.
90'
90'
Hlavní sudí ukončuje trápení hostujícího týmu ještě před uplynutím řádné hrací doby.
88'
Slepičkovi dnes není přáno, v další vyložené šanci nechal vyniknout nymburského brankáře.
87'
Slepička hlavičkoval z dobré pozice k levé tyči, Přibyl se dokázal natáhnout po míči.
85'
Michal Daněk dostává napomenutí v podobě žluté karty.
84'
Po přímém kopu nejprve Rendla odhlavičkoval míč do bezpečí. Další možnost Polabanu zastavil Kočí, který zblokoval střelu soupeře.
82'
Domácí se mohli opět radovat z gólu, ale prudká střela Slepičky orazítkovala horní tyč.
80'
Novotný se pokusil přelobovat domácího brankáře, ale přeloboval také domácí bránu.
77'
Změna v domácím týmu. Maumera Avdiće na hřišti nahradí Jakub Kalášek.
76'
Písek právě vstřelil branku!
Dnešní utkání je jednoznačnou záležitostí. Herní pohodu v domácím týmu potvrzuje TOMÁŠ FRONĚK, který zvyšuje již na 6:0.
75'
Nepovím mířil k pravé tyči, ale zakončení nebylo dostatečně razantní a Hajdušek byl u tyče v čas a míč vyrazil.
74'
... příležitost budou mít nyní, když budou zahrávat volný kop. Hrachovec navíc za faul dostává žlutou kartu.
71'
Aktivita na obou stranách výrazně upadá. Uvidíme, zda se ještě hosté pokusí alespoň o čestný gól.
68'
Do hry se zapojil Martin Held, ze hry odchází Filip Řezáč.
67'
Chystá se další střídání Písku.
65'
Dudek nedokázal projít přes Rendlu, který zastavil hrozící nebezpečí.
63'
Dvojité střídání Píseckých. Z trávníku odešli Benetka s Preslem, opačným směrem zamířili Hrachovec s Kočím.
63'
Individuální akce Froňka skončila až na hranici velkého vápna, kde ho o míč připravil jeden z hostujících hráčů.
60'
Hajdušek vyrazil prudkou střelu Novotného.
59'
Domácí přidávají další gól. Mezi střelce se přesným zásahem zapisuje také ANTONÍN PRESL, který se dokázal prosadit po rohovém kopu – 5:0.
57'
Střídání domácích. Václava Milce nahradí Jakub Held.
55'
Hajdušek byl u míče o půl kroku dříve, než útočící Svoboda.
53'
Hosté na začátku druhé půle předvádí slušnou hru, ale jejich aktivita zatím není odměněna...
49'
Nepovím se dral do útoku, ale jeho snahu zastavil sudí, který signalizoval jeho postavení mimo hru.
46'
Na hřišti se také objevil František Franc místo Tomáše Chlapce. Hosté vystřídali také gólmana. Jungra nahradil Přibyl.
46'
Dvojité střídání Polabanu na začátku druhé půle. Na lavičce náhradníků zůstali Houžvička a Petr. Do hry se zapojili Novotný a Dudek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
45'
44'
Je tu hattrick domácího hráče! FILIP ŘEZÁČ se dostal do samostatného úniku a po kličce uklízel míč do prázdné brány – 4:0.
42'
Daněk v malém vápně zblokoval střelu soupeře. O pár vteřin později s útokem neuspěl ani Slepička, kterému v rozhodující moment odskočil od nohy.
41'
Preslovi zakončení nesedlo a míč zamířil vedle levé tyče.
39'
Václav Milec podle názoru sudího příliš tvrdě atakoval hostujícího Svobodu a dostává žluté napomenutí.
36'
Hanzlík na druhé straně také zahrával rohový kop, balón jen prolétl vápnem Nymburka.
35'
Houžvička rozehrával od rohového praporku, Hajdušek vyboxoval míč do bezpečí.
33'
Jungr chytá střelu Slepičky.
31'
Hanzlík předvedl pohlednou individuální akci v pokutovém území Polabanu, ale o chvíli později se na domácího hráče sesypala trojice soupeřů.
29'
Voráček pospíchal za přihrávkou, ale míč měl příliš velkou razanci a skonči v zámezí. Rozehrávat bude Jungr.
27'
Sudí odpískal Slepičkovi nedovolenou hru.
25'
Hostující brankář sebral ze vzduchu centr Presla.
23'
Hanzlík z rohového kopu žádného spoluhráče nenašel. O chvíli později se však snesl do pokutového území další centr, po kterém hlavičkoval Slepička. Jungr chytil míč do svých rukavic.
20'
Hostující brankář musí již potřetí lovit míč ze své sítě. FILIP ŘEZÁČ se prosadil z bezprostřední blízkosti a s hostujícím týmem to nevypadá dobře – 3:0.
19'
Froněk se ocitl tváří v tvář Jungrovi. Z tohoto souboje vyšel vítězně hostující gólman.
18'
Písek jde do dvoubrankového vedení. Presl přihrál z pravé strany na střed FILIPU ŘEZÁČOVI, který ve skluzu zamířil do horní části Jungrovy brány – 2:0.
16'
Hosté měli k dispozici celkem dva rohové kopy. Hajdušek se musel mít hodně na pozoru, dokázal však udržet čisté konto.
15'
Nepovímova střela pod břevno pořádně protáhla Hajduška, který vytahuje výborný zákrok. Rohový kop pro Nymburk.
14'
Hajdušek si připisuje první zásah, s nepříliš prudkou střelou soupeře však neměl žádné potíže.
13'
Řezáč se provinil útočným faulem na Kabyla. O chvíli později fauloval i Maumer Avdić a hlavní sudí vytahuje žlutou kartu.
12'
Svoboda zahrával standardní situaci z poloviny hřiště, jeho centr však žádného spoluhráče nenašel.
10'
Nymburským fotbalistům se nedá upřít snaha o vyrovnání, ale zatím se přes pozornou obranu Písku dostávají jen velmi těžko.
7'
Nepřesná přihrávka Presla připravila domácí o míč.
3'
Domácí jdou rychle do vedení. ALEŠ HANZLÍK z přímého kopu zakroutil balón do levého horního rohu. Jungr sice stál na správném místě, ale nedokázal zabránit balónu v cestě do brány – 1:0.