ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Štěchovice - 15. října 2017   10:15

Převýšov
Převýšov
83' Sedláček
1:1
(0:1)

5:3 (PEN)

Štěchovice
Štěchovice
34' Jakobovský
Převýšov

Petr – Špidlen. Černý, Jarkovský (K), Kosař (78. Korba), Sedláček, Kraják (70. Zezula), Urbanec, Hynek, Živný (46. Bastin), Věchet.

Trenér: Tomáš Hrabík.

Stejskal – P. Novák, Doležal, Veselka.
D. Plzák (hl.) – P. Klupák, L. Šimeček
Stadion Převýšov
240 diváků
Štěchovice

Vašák – Švejda (K), Cienciala (13. Košata), M. Novák, Těžký – Jakobovský – Sulík (52. Jonáš (71. Štědronský)), L. Novák, Maruš, Pavlík – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Soukup – Šum.

Je za námi i penaltový rozstřel, stoprocentní byl Převýšov, který proměnil všech pět pokusů. Jediným neúspěšným exekutorem tak byl pouze Košata z týmu Štěchovic. Dva body si tedy připisuje domácí tým, jeden bod zbyl na Štěchovice. Pro dnešek je to z Převýšova vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek slunečného nedělního dne.
Střílení penalt začíná.
Skončil nám i druhý poločas, ve kterém byli opět více ve hře domácí, ale svou převahu nakonec využili pouze k vyrovnání. Štěchovice Petra prakticky neohrozily za celý zápas, ale jeden povedený rohový kop zatím přinesl bod. Za chvíli nám začne penaltový rozstřel o druhý bod.
90+1'
Druhý poločas skončil.
87'
Vašák zřejmě zachránil remízu! Pokus Věcheta totiž skvělým zákrokem vytěsnil do zámezí. Poté ještě zahrozil Korba po rohovém kopu.
86'
Žlutou kartu dostává Těžký (TJ Štěchovice).
83'
Převýšov právě vstřelil branku!

Tak přece jen se domácí tým dostal k vyrovnání! Špidlen odcentroval velmi přesně a našel TOMÁŠE SEDLÁČKA, který z blízkosti srovnává stav – 1:1!
80'
Hynkův centr mohl přinést vyrovnání! Jenže na malém vápně selhal Bastin, který místo do prázdné brány zamířil nad břevno! Tohle by mohlo Převýšov mrzet.
78'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kosař, přichází Korba.
71'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jonáš, přichází Štědronský.
70'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kraják, přichází Zezula.
69'
Jemná střela Kosaře mířila směrem od brány, kterou těsně minula.
67'
V permanenci opět Vašák, který nyní vyrazil i hlavičkové zakončení Urbance.
62'
Tutovka Bastina, který byl přímo před Vašákem! Jenže gólman Štěchovic jeho zakončení lapil do rukavic. Velmi důležitý zákrok!
56'
Jarkovskému se sice nevydařila rozehrávka standardky, ale naběhl si do vápna a pokusil se vyrovnat.
52'
Dnes se domácímu Krajákovi nedaří, snaží se dostávat do zakončení, ale stále netrefuje bránu.
52'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Jonáš.
49'
Maruš rozehrál na Sulíka, ten byl sice dle domácích v ofsajdu, ale hra pokračovala a nebýt zákroku Černého, mohlo být v podání Batky vedení Štěchovic navýšené.
48'
Bastin opět v akci, dostal dobrou přihrávku do běhu za obranu, ale do cesty se mu ještě stihl dostat Jakobovský a tak domácí hráč nezakončil.
47'
Pár vteřin po rozehrávce to zkusil Maruš a těsně přestřelil, na druhé straně málem zahrozil střídající Bastin.
46'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Živný, přichází Bastin.
46'
První poločas je v Převýšově u konce. Sledovali jsme herní převahu domácích, kteří měli pár šancí na vstřelení gólu, ale neprosadili se. Naopak Štěchovicím se povedl jeden útok, konkrétně rohový kop, když se lehce prosadil Jakobovský a určil průběžný výsledek. Druhý poločas odstartuje v cca 11:18.
45'
42'
Atrakci zápasu dělá staré vojenské letadlo, které zde krouží a přelétlo opravdu velmi nízko.
41'
Pavlíkova přihrávka mířila do vápna na Batku, jehož gólové zakončení vyrazil Petr skvělým zákrokem!
39'
Dva rohové kopy Urbance v rychlém sledu, zejména druhý byl nebezpečný, ale hosté se ubránili.
36'
Převýšov zvýšil aktivitu, v dobré pozici se ocitl Kraják, ale podobně jako později Urbanec, nezakončil.
34'
Štěchovice právě vstřelily branku!

První vážnější akce v podání hostů a je z toho vedení! Rohový kop Košaty mířil na přední tyč, kde trestuhodně bylo volné místo na náběh LUKÁŠE JAKOBOVSKÉHO, který hlavičkou z blízkosti snadno zakončil – 0:1!
31'
Živný našel Krajáka na hranici ofsajdu, jenže ten byl ve velkém úhlu a nedokázal i s přispěním Martina Nováka, který ho bránil, zakončit.
30'
Kraják se pokusil zakončit z voleje, balon netrefil ideálně a zamířil vysoko nad bránu.
30'
Žlutou kartu dostává Maruš (TJ Štěchovice).
27'
Standardka v podání Urbance mířila na nabíhajícího Sedláčka, který se nyní vyhl ofsajdovému postavení, ale hlavičkoval nad břevno.
22'
Po rohovém kopu se Převýšov dočkal trefy, ale radost překazil ofsajd zakončujícího Sedláčka.
22'
Hynek se zjevil před Vašákem a nebýt Švejdy, měl na noze vedoucí gól! Poté to zkusil Živný, ale střela byla vyražena do zámezí.
14'
Urbanec rozehrával přímý kop i rohový kop, ani v jednom případě jeho spoluhráči Vašáka neprověřili.
13'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Cienciala, přichází Košata.
9'
Další nebezpečný centr Sulíka do vápna, Batka se v zakončení neprosadil a tak zakončoval odražený balon Lukáš Novák, ale jeho zakončení jeden z hráčů tečoval.
7'
V pokutovém území svedl souboj Švejda s Urbancem, domácí hráč sice upadl, ale hrálo se dle rozhodčích bez faulu. Převýšovští ani neprotestují.
5'
Sulík s Marušem dostali balon do vápna k Batkovi, který byl bráněn dvěma hráči a do zakončení se nedostal.
2'
Po krátké kombinaci se do zakončení dostali hosté, ale pokus nebyl pro Petra nebezpečný, mířil totiž mimo bránu.
1'

SK Převýšov:

Petr – Špidlen. Černý, Jarkovský (K), Kosař, Sedláček, Kraják, Urbanec, Hynek, Živný, Věchet.

Náhradníci: Stejskal – Korba, Bastin, Novák P., Zezula, Doležal, Veselka.

TJ Štěchovice:

Vašák – Švejda (K), Cienciala, M. Novák, Těžký – Jakobovský – Sulík, L. Novák, Maruš, Pavlík – Batka.

Náhradníci: Soukup – Košata, Štědronský, Šum, Jonáš.

Rozhodčí: D. Plzák (hl.) – P. Klupák, L. Šimeček.
Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu 10. kola FORTUNA ČFL, ve kterém budeme sledovat zápas mezi Převýšovem a Štěchovicemi. Zápas začíná v 10:15.