ČFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Zápy - 27. září 2017   16:30

Převýšov
Převýšov
37' Urbanec  • 51' Urbanec  • 81' Urbanec
3:4
(1:1)
Zápy
Zápy
43' Piták   • 57' Jelínek   • 63' M.Novák   • 75' Matějka
Převýšov
Stejskal – Špidlen, Černý, Veselka – Sedláček (C), Věchet (78. Korba), Kraják (68. Živný), Hynek, Urbanec, Labík (75. P. Novák) – Bastin. Trenér: Tomáš Hrabík.
Petr – Vyšehrad, Kosař, Živný, P. Novák, Zezula, Korba.
Jan Kvaček – Martin Fojtík, Lukáš Raplík, Delegát: Robert Ploch
Převýšov
185 diváků
Zápy
Straka – Jelínek (C), Bulíř, Putz (90+1. Pedro), M. Novák (81. Kovařík), Pávek, Štěpánek, Matějka, Růžek, Šerý (86. Svoboda), Piták (88. Munzar). Trenér: Michal Mašek.
Terč – Munzar, Macek, Kovařík, Pedro, Svoboda.

Hostující celek SK Zápy si připisuje šťastné vítězství 4:3, když toto mužstvo předvedlo velmi agresivní hru a také kvalitu zejména kolem osoby zkušeného Karla Pitáka. Domácí se snažili, ale větší vyzrálost byla na straně hostí, byť v první půli měli převahu, ale nevyužili lépe své šance. Nejslabším článkem dnešního utkání byl pan rozhodčí. Přeji všem čtenářům onlajnů pěkný zbytek večera.
90+3'
90+2'
Jedenáctou žlutou kartu v tomto utkání vidí Tomáš Matějka.
90+1'
Petr Putz na pár posledních vteřin přenechá své místo Dominiku Pedrovi.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Tomáš Bulíř vidí žlutou kartu.
88'
Karla PItáka nahradí Sebastian Munzar.
86'
Aktivního Marka Šerého střídá Václav Svoboda.
85'
Vzruch v pokutovém území hostí byl zbytečný, jelikož byl odpískán útočný faul.
84'
Rohový kop pro Převýšov.
82'
Martin Kovařík střídá Miroslava Nováka.
81'
Převýšov právě vstřelil branku!
JAKUB URBANEC si zachoval pevné nervy proměňuje i druhý pokutový kop v dnešním utkání a připisuje si tak hattrick – 3.4!
80'
Další pokutový kop pro domácí celek!
79'
Další žlutou kartu vidí kapitán Tomáš Sedláček.
78'
Jana Věcheta vymění Radek Korba.
77'
David Živný žlutá karta.
76'
Další přímý kop pro hosty.
75'
Tomáše Labíka střídá Pavel Novák.
75'
Zápy právě vstřelily branku!
Po dalším rohovém kopu je již úspěšný TOMÁŠ MATĚJKA – 2:4!
74'
Rohový kop hostí znamenal gólovku pro Tomáše Bulíře, je z toho, ale jen další rohový kop.
73'
Jiří Černý vidí žlutou kartu.
72'
Faul hostujícího hráče v hlavičkovém souboji rozhodčí neviděl.
71'
Domácí hráč se ocitl v ofsajdu.
70'
Střelecký pokus domácího hráče končí v nedalekém lese za hostující brankou.
68'
David Živný vymění Lukáše Krajáka.
67'
Domácí se snaží o vyrovnání.
65'
Putz fauloval Hynka u postranní čáry.
64'
Při hlavičkovém souboji si domácí hráč pomohl faulem.
63'
Odražený míč si ve skrumáži našel MIROSLAV NOVÁK a propálil brankáře Stejskala – 2:3!
63'
Rohový kop byl opět odvrácen bekem na další roh pro Zápy.
62'
Černý odvrací míč hlavou na rohový kop.
60'
Ofsajd domácího celku.
59'
Přímý kop byl skákavý a nadělal pořádné problémy domácímu brankáři Stejskalovi, ale vše vyřešila odkopem domácí obrana.
58'
Přímý kop pro hosty z velmi nebezpečné pozice.
57'
Dlouhé auty hostům jdou perfektně a nyní se po jednom z nich hlavou trefuje kapitán MARTIN JELÍNEK – 2:2!
56'
Tomáš Hynek to zkusil z první, ale jeho pokus měl spíše ragbyové parametry.
55'
Karlu Pitákovi uskočil míč a končí v moci domácích.
54'
Další útočný faul Převýšova dle rozhodčího.
53'
Emoce opět planou na hostující střídačce.
52'
Padající Karel PIták nestačil umístit míč do branky a přestřeluje domácí branku!
51'
JAKUB URBANEC je při chuti odražený míč vrací do sítě – 2:1!
50'
Centr podél brankové čáry byl odvrácen na rohový kop pro Převýšov.
49'
Domácím je opět písknut útočný faul a diváci se již pořádně zlobí.
48'
Na druhé straně hřiště v krátkém časovém sledu faulovalo hostující družstvo.
47'
Útočný faul domácího hráče.
46'
První poločas skončil nerozhodně 1:1, ačkoli domácí celek byl aktivnější a měl více šancí. domácí poslal do vedení z penalty Urbanec, za hosty těsně před koncem poločasu vyrovnával exligový Karel Piták. Druhý poločas začne cca v 17:35 hodin.
45'
45'
Atmosféra je tu velmi napjatá mezi střídačkami létají více než drsné výrazy, které nejde zde v onlajnu nelze uvést. Trefně to komentoval jeden z fanoušků: "Pánové chováte se jak na okrese". Bohužel i toto občas přináší třetí nejvyšší fotbalová soutěž.
44'
Tomáš Hynek vidí žluté napomenutí od rozhodčího.
43'
Po krásném centru se trefuje KAREL PITÁK hlavou přesně – 1:1!
42'
Domácí hráči zakládají další útočnou akci.
40'
Rohový kop pro Zápy.
39'
Přímý kop pro hosty a po nápovědě hostující střídačky dostává žlutou kartu Josef Urbanec.
38'
Hostující trenér chytl pořádné nervy a musí být uklidňován čtvrtým rozhodčím.
37'
JAKUB URBANEC se trefuje ukázkově z pokutového kopu do šibenice – 1:0! Brankář Straka neměl nárok.
36'
Radim Straka vidí žlutou kartu.
36'
Byl nařízen pokutový kop pro Převýšov!
34'
Hosté zahrozili dlouhým autem následně centr Šerého byl odvrácen.
33'
Další nepřesnost v kombinaci hostí.
32'
Putz předvedl špičkovou patičku a musel být faulován.
31'
Přímý kop pro hostující celek.
30'
Centr Bulíře nikoho v modrém dresu v pokutovém území nenašel.
28'
Tomáš Sedláček se provinil faulem.
27'
Unikajícího Tomáše Hynka musel zastavit žlutým faulem Miroslav Novák.
25'
Neskutečný tlak nejprve díky špatnému zpracování nevyužil Hynek po skvělé Urbancově přihrávce, následně Labík střílí pouze z boku do brankové sítě!
24'
Rozhodčí dobře přečetl hru a ponechal výhodu pro hostujícího hráče.
22'
Tomáš Bastin fauloval. Hosté chtějí žlutou kartu, domácí fandové to vidí diametrálně jinak.
21'
Straka kryje míč ukázkovou robinsonádou.
20'
Rohový kop domácí obrana poctivě odvrátila.
19'
Centr Šerého byl odvrácen nepovedeným odkopem na rohový kop.
17'
Hosté hrají pořádně od podlahy. Martin Jelínek tvrdě sestřelil Věcheta aje dalším hráčem se žlutou kartě na kontě.
16'
Přímý kop doletěl až ke brankáři Strakovi.
16'
Za záchrannou brzdu musel zatáhnout Marek Šerý a vykoledoval si žlutou kartu.
16'
Centr do ohně našel pouze hlavu domácího obránce.
15'
Individuální akce hostujícího hráče byla zastavena jen za cenu faulu.
14'
Martin Jelínek osolil aktivního Lukáše Krajáka.
13'
Dlouhý míč sebral zkušený brankář Straka.
12'
Dobře to vymyslel hostující Michal Štěpánek pro jeho přihrávku však jeho spoluhráči neměli vůbec žádné pochopení.
11'
Domácí hráč se provinil v pokutovém území útočným faulem.
10'
Petr Veselka byl faulován u postranní čáry.
9'
Domácí obrana roh odvrátila, do brejku se dostal Lukáš Kraják který však z hranice pokutového území pod tlakem dvou obránců hostující branku těsně přestřelil!
8'
Rohový kop hostí byl zahrán mizerně na první tyč.
8'
První rohový kop získal i hostující celek.
7'
Rohový kop pro domácí celek.
6'
Hosté zatím dominují ve hře ve vzduchu, ale domácí hráči zatím v pohodě sbírají odražené balóny.
5'
Pokus o brejk hostům nevyšel díky nepřesné přihrávce.
5'
Tomáš Bastin prohrál hlavičkový souboj a o míč tak přichází.
4'
Přímý kop pro domácí fotbalisty na polovině hřiště.
3'
Labík vymyslel přesný milimetrový pas, nabíhající hráč byl však chycen do ofsajdové pasti.
2'
Domácí celek je zatím více u míče, hosté však pozorně brání.
1'
Domácí celek začala s chutí a vybojoval rohový kop.
1'
Převýšov bude hrát v červených dresech, Zápy nastupují kompletně v modré kombinace.
Převýšov podlehl v posledním utkání v Dobrovicích 1:0 po pokutových kopech. O poznání lépe si vedly Zápy, které uspěly za tři body na hřišti Benešova v poměru 1:0 díky brance Růžka z 5. minuty.
Domácí Převýšov je v tabulce zatím na 15. pozici, hostující Zápy si vedou zatím lépe a jsou na šestém místě.

Vzájemná utkání 2016 – 17:

Převýšov - Zápy 2:1

Zápy - Převýšov 4:0

SK Převýšov: Stejskal – Špidlen, Černý, Veselka – Sedláček (C), Věchet, Kraják, Hynek, Urbanec, Labík – Bastin. Trenér: Tomáš Hrabík.
Náhradníci: Petr – Vyšehrad, Kosař, Živný, P. Novák, Zezula, Korba.

SK Zápy: Straka – Jelínek (C), Bulíř, Putz, M. Novák, Pávek, Štěpánek, Matějka, Růžek, Šerý, Piták. Trenér: Michal Mašek.
Náhradníci: Terč – Munzar, Macek, Kovařík, Pedro, Svoboda.

Rozhodčí: Jan Kvaček – Martin Fojtík, Lukáš Raplík, Delegát: Robert Ploch.
Všem fotbalovým fanouškům přeji krásné středeční odpoledne. Česká fotbalová liga předehrává celé 17. kolo a v jeho rámci, SK Převýšov hostí na svém stadionu SK Zápy!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.