ČFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Čížová - 24. září 2017   16:30

Štěchovice
Štěchovice
24' Maruš  • 34' Batka  • 81' Sulík  • 83' L.Novák
4:3
(2:0)
Čížová
Čížová
50' Kočí   • 52' Rozhoň   • 71' Jirouš
Štěchovice

Soukup – Švejda (K), Novák M., Kučera, Těžký – Jakobovský – Sulík, Novák L., Maruš (59. Štědronský), Košata – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Vašák – Pavlík, Štědronský, Šum, Jonáš.
Ivan Tvrdík – Vladimír Melničuk, Martin Hányš.
Stadion TJ Štěchovice, Vltavská ulice
Čížová

Satrapa – Zahrádka, Novák D., Rozhoň, Grobár, Polodna, Kočí, Dvořák, Bálek, Janda, Jirouš (K).

Trenér: Aleš Jindra.

Kratochvíl – Janoch, Chytrý, Stojka, Vávra, Held.

Dnešní nervák je u konce. Ve druhém poločase jsme viděli pořádnou kanonádu. Nejprve Čížová bleskově vyrovnala a přidala i vedení, ale domácí v závěru bleskově otočili na 4:3 a připsali si tři body. Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90+1'
90'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Jonáš.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Grobár, přichází Held.
88'
Žlutou kartu dostává Soukup (TJ Štěchovice).
88'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Polodna, přichází Chytrý.
84'
Štědronský obešel gólmana a gólu zabránil David Novák!
83'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Tomu se říká kanonáda v podání Štěchovic, bleskové otočení zpečetil z dorážky LUKÁŠ NOVÁK – 4:3!
81'

Po rohovém kopu se dočkávají Štěchovice, MARTIN SULÍK se trefuje z hranice velkého vápna – 3:3!
79'
Žlutou kartu dostává Kučera (TJ Štěchovice).
78'
Domácí se snaží, ale kupí spoustu nepřesností.
73'
Žlutou kartu dostává Batka (TJ Štěchovice).
71'
Čížová právě vstřelila branku!

A je otočeno! Rychlá akce Čížové pokračovala k volnému MARTINU JIROUŠOVI a bývalý hráč Sparty definitivně otáčí – 2:3!
66'
Jirouš mířil z přímého kopu pouze na Soukupa, odražený balon nepřesně zakončil Kočí.
65'
Janda našel Dvořáka, který mířil sám na Soukupa a i když se zadrhl, vystřelil a Soukup musel vytáhnout pohotový zákrok!
65'
Martin Novák prověřil Satrapu střelou ze střední vzdálenosti, po následném rohu se neúspěšně pokusil Jakobovský o nůžky.
62'
Střelu Jandy vyráží Soukup v pádu nohami.
62'
Těsněný Sulík zvládl vystřelit, ale vůbec netrefuje bránu.
61'
Štěchovičtí hráči jsou sice rozhození inkasovanými góly, ale svůj tlak si udržují.
59'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Maruš, přichází Štědronský.
53'
Žlutou kartu dostává M.Novák (TJ Štěchovice).
52'

To bylo bleskové! Po další standardce se nyní prosazuje MARTIN ROZHOŇ – 2:2!
50'

Hosté rozehrávali standardku, kterou sice Soukup dokázal vyrazit, odražený balon se ale dostal k nestřeženému MICHALU KOČÍMU a ten se prosazuje střelou z voleje – 2:1!
46'
Skončil nám první poločas a ve vedení jsou zaslouženě Štěchovice, které svou převahu přetavily ve dva góly. Druhý poločas začne v cca 17:33.
45'
45'
Přímý kop Jirouše také moc vzruchu nepřinesl, jelikož trefil před sebou stojící zeď.
43'
Žlutou kartu dostává Sulík (TJ Štěchovice).
42'
Standardka Čížové toho moc nenabídla, Grobár našel pomalým centrem jen rukavice Soukupa.
34'

Čížová inkasuje druhý gól. Nyní Jakobovský rozehrál na levou stranu ke Košatovi, který centrem na zadní tyč našel přesně hlavičkujícího LUKÁŠE BATKU – 2:0!
26'
Několik slabších střel Čížové v řadě Soukupa neohrozilo, všechny trefily před ním stojící spoluhráče.
24'

Domácí výběr využil svůj tlak v první gól. Jakobovský se protáhl okolo obránce a našel ŠTĚPÁNA MARUŠE, který na druhý pokus zamířil přesně – 1:0!
16'
Lukáš Novák rozjel útočnou akci na levou stranu, odkud Košata zamířil centr do vápna. Bohužel pro domácí zakončující Maruš v ideální pozici netrefil bránu!
14'
Z blízkosti prověřil Satrapu Sulík, ale nepochodil. Z dálky to zkusil Martin Novák, který netrefil bránu.
13'
Štěchovice vybojovaly balon na útočné polovině a Košata hledal Batku, kterého v osudný moment zklamalo špatné zpracování.
10'
Standarku rozehrával Košata a jeden z hráčů Čížové ještě balon tečoval, gólman Satrapa si však poradil.
7'
Janda nabil do střelecké pozice Polodnovi, který těsně přestřelil bránu. Pro dnešek první zakončení.
1'

TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Novák M., Kučera, Těžký – Jakobovský – Sulík, Novák L., Maruš, Košata – Batka.

Náhradníci: Vašák – Pavlík, Štědronský, Šum, Jonáš.

Sokol Čížová:

Náhradníci: Kratochvíl – Janoch, Chytrý, Stojka, Vávra, Held.

Rozhodčí: Ivan Tvrdík – Vladimír Melničuk, Martin Hányš..
Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu mezi Štěchovicemi a Čížovou. Dnešní zápas začíná v 16:30.