ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Čížová - 30. září 2017   16:05

Ústí n/O
Ústí n/O
46' Nágl  • 90+3' Souček
2:1
(0:1)
Čížová
Čížová
22' Kočí
Ústí n/O
Krátký – Coufal, Strnad, Langer, Souček, Vaňous (K), Nágl, Falta, Smejkal (62. Nikodem), Jeníček, Kukla (70. Habrman)
Pinkava, Chleboun, Habrman, Opina, Nikodem, Truhlář, Krátký
Kříž – Mudra, Pastyřík
420 diváků
Čížová
Satrapa – Zahrádka, Novák, Rozhoň, Janoch (73. Tomášek), Polodna (83. Chytrý), Dvořák Kočí, Bálek (87. Vávra), Janda (90+2. Held), Jirouš (K)
Kratochvíl, Grobár, Vávra, Chytrý, Stojka, Held, Tomášek

Jiskra Ústí nad Orlicí otočila nepříznivý průběh utkání a gólem z nastvení udolala poslední Sokol Čížová 2:1.
90+3'
90+3'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Už se vše schylovalo k penaltovému rozstřelu, to ale nepřipustil JAN SOUČEK a gólem ze třetí minuty nastavení přisoudil výhru Ústí nad Orlicí.
90+2'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Janda, přichází Held.
90+1'
Žlutou kartu dostává Janda (Sokol Čížová).
90'
Škoda pro domácí tým! Exekutor nařízené standardní situace chtěl vtěsnat balon do pravé šibenice a jen o chloupek ji minul.
89'
Standardka pro domácí. Satrapa si staví zeď. Tohle může být rozhodující moment utkání!
87'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Bálek, přichází Vávra.
85'
Strkanici mezi Strnadem (Sokol Čížová) a Rozhoněm (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) ukončil hlavní sudí žlutýma kartama pro oba kohouty.
83'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Polodna, přichází Chytrý.
81'
Krátký (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vytáhl ze své dílny důležitý zákrok proti ráně zblízka, kterým udržel šance svého týmu nad vodou a sklidil za něj zasloužený potlesk publika.
79'
Po centru do hostující šestnáctky došlo k nepřesnému zakončení hlavou. Následuje odkop.
78'
Přestože se jeho exekuce nevyvedla podle představ domácích, ti zůstali u balonu a pokračují v útoku.
77'
A domácí tým tam získal výhodu rohového kopu.
76'
Ústí nad Orlicí kombinuje na území svého soka.
73'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Janoch, přichází Tomášek.
72'
Nacvičený signál při standardní situaci. Domácí z něj vytěžili nepřčesnou střelu z hranice vápna.
70'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Kukla, přichází Habrman.
69'
Exekutor nařízeného přímáku zvolil podle očekávání přímou střelu a ta nebyla vůbec špatná! Prolétla totiž kousíček nad břevnem hostující brány.
68'
A právě domácí tým teď rozehraje standardku.
67'
V posledních minutách je aktivita na straně Jiskry.
64'
Domácí diváci zatleskali nebezpečné akci svých oblíbenců. Centr zleva našel uvnitř vápna zakončujícího hráče, který odhlavičkoval míč těsně vedle vzdálenější tyče.
62'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Nikodem.
62'
Utkání sleduje 420 diváků.
61'
Ofsajd! Nepřímý volný kop rozehrají domácí.
60'
Sokol Čížová operuje na útočné polovině.
57'
Moc nechybělo k tomu, aby hosté překlopili pomyslné misky vah na svou stranu! Po rohovém kopu propadl míč na zadní tyč, odkud číhající hráč rozvlnil boční síť.
56'
Jiskra bude čelit rohovému kopu.
55'
Sólo akci fotbalista z Ústí nad Orlicí zakončil střelou ze záklonu, při níž kopl balon vysoko nad břevno.
53'
To bylo těsné! Domácí hráč se stal adresátem přihrávky za obranu, ale byl mu odmáván ofsajd.
52'
Jeho exekutor zakroutil balon přesně do těch míst, v nichž se pohyboval brankář Satrapa (Sokol Čížová).
51'
Roh pro TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.
48'
Satrapa (Sokol Čížová) zlikvidoval dlouhý pas.
46'
To je vynikající vstup do druhé půle! ADAM NÁGL se objevil přímo před Satrapou a střelou kolem něj vyrovnal na 1:1.
46'
Hlavní aktéři se vracejí zpátky na hřiště.
45'
45'
A neujal se ani další, tentokrát dalekonosný pokus fotbalistů Ústí nad Orlicí.
43'
Střelou z hranice vápna domácí donutili Satrapu k jednoduchému zákroku na zemi.
41'
Pomalu, ale jistě se blíží konec úvodního dějství.
39'
Některý z hostujících hráčů se pak zkoušel prosadit jeden na jednoho, ale při tom ztratil balon.
38'
Hra se otočila a domácí se svým brejkem neuspěli.
36'
Čížovští navštívili území domácího klubu a snaží se tam vymyslet nějakou tu kulišárnu.
33'
Na něj se hostující zadáci důkladně připravili a nedovolili svým protivníkům vůbec zakončit.
32'
A ofenzivní tažení Jiskry pokračuje rohem.
31'
Po ztrátě míče se hostující fotbalistů provinili útočným faulem. Z klidu tak může rozehrát Krátký.
29'
Nyní se hra přelévá z jedné strany na druhou.
26'
Útok hostujícího týmu vedený po levé straně byl zakončen centrem do vápna a následným hlavičkovým pokusem mimo cílené zařízení.
25'
Sokol Čížová rozjíždí další akci.
22'
Čížová právě vstřelila branku!
Do vedení jde Sokol Čížová! Před hranicí šestnáctky se do balonu opřel MICHAL KOČÍ a na jeho dělovku byl gólman Krátký krátký.
21'
Své další tažení hosté rozvinuli po levé straně a vše nakonec skončilo nedovoleným zákrokem.
19'
Tentokrát balon přistál uvnitř pokutového území, kde zakončující hráč přestřelil břevno domácí branky.
19'
A ještě jeden.
18'
Ze své další akce vytěžila Čížová rohový kop.
16'
Hosté vystřelili zpoza pokutového území, balon minul pravou konstrukci brány o podstatný kus.
15'
Proti centrovanému balonu vystoupil některý z čížovských beků a poslal ho mimo rizikovou zónu.
14'
Tam se míče ujali domácí a okamžitě poté ho vyvezli na útočnou půlku, kde rozehrají rohový kop.
13'
Momentálně se hraje v blízkosti půlící čáry.
11'
Domácí pak získali šanci na reparát, ten nesložili.
10'
Obrovská šance domácích zůstala nevyužita! Centr z nařízeného rohu přistál na hlavě zakončujícího hráče, kterého zblízka skvěle vychytal Satrapa.
9'
Jeden z domácích borců vypálil z velké dálky a jeho střelu soupeř tečoval mimo bránu – roh.
8'
Krátký (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) si pohlídal centr ze strany a pak rozdal balon svým spoluhráčům.
6'
Žlutou kartu dostává (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
5'
Satrapa (Sokol Čížová) musel vyběhnout daleko z brány, aby před dotírajícím soupeřem odkopl míč.
4'
Centrovaný balon se snesl do pokutového území, odkud ho někdo z hostů odhlavičkoval do bezpečí.
3'
Premiérový roh pro TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.
2'
Fotbalisté Jiskry zkusili zahrozit dlouhým nákopem, nicméně balon doputoval až do zámezí.
1'
Domácí hrají v bílých a hosté v růžových dresech.
1'
V doprovodu Jiřího Kříže přicházejí hráči na hřiště.
Čeká se na příchod hlavních aktérů.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Strnad, Langer, Souček, Vaňous (K), Nágl, Falta, Smejkal, Jeníček, Kukla
Náhradníci: Pinkava, Chleboun, Habrman, Opina, Nikodem, Truhlář, Krátký

Sokol Čížová: Satrapa – Zahrádka, Novák, Rozhoň, Janoch, Polodna, Dvořák Kočí, Bálek, Janda, Jirouš (K)
Náhradníci: Kratochvíl, Grobár, Vávra, Chytrý, Stojka, Held, Tomášek

Rozhodčí: Kříž – Mudra, Pastyřík.
Přibližně dvacet minut před začátkem duelu probíhá na hřišti rozcvička fotbalistů obou celků.
TJ Sokol Čížová

Historický postup do třetí nejvyšší české soutěže v létě slavili také v Čížové. Tamnímu Sokolu se však po postupu z divize vůbec nedaří, když se s pouhými dvěma body krčí na dně tabulky ČFL. Na premiérové vítězství čeká klub z oblasti jižních Čech už dlouhých devět kol a vypadá to, že se ho jen tak nedočká.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Poprvé ve své více než sto let dlouhé historii postoupila Jiskra Ústí nad Orlicí do ČFL a odehraná čtvrtina soutěže naznačuje, že by si v ní celek z podhůří Orlických hor mohl zahrát i příští sezonu. Aktuálně čtrnáctý tým tabulky disponuje lepším průměrem než bod na zápas a v domácím prostředí sbírá body takřka pravidelně.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné sobotní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – Sokol Čížová, které se odehraje v rámci 8. kola České fotbalové ligy od 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.