ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Ústí n/O - 7. října 2017   10:15

Vltavín
Vltavín
40' Tichý  • 88' Růžička
2:0
(1:0)
Ústí n/O
Ústí n/O
Vltavín
Roušal – Hodas, Podzimek, Růžička, Macháč (76. Eichler), Hovorka, Pejša (83. Maione), Uvíra, Šípek, Pozníček (90.+3 Schindler), Tichý
Pávek – Staněk, Melichar
Mudra – Pastyřík, Štrincl
U Průhonu 1, Praha 7
180 diváků
Ústí n/O
Krátký – Coufal, Strnad, Langer, Souček, Vaňous (89. Chalupník), Nágl, Falta, Chleboun, Habrman (69. Kukla), Nikodem (74. Opina)
Hubálek, Mansfeld

90+3'
Konec zápasu. V průměrném utkání zůstávají všechny body v Praze, když nováček soutěže doplatil na hodně pasivní projev, kterým se prezentoval více než hodinu a závěrečná snaha o vyrovnání už přišla pozdě. Naopak domácí stejně jako v prvním poločase skórovali i v závěru toho druhého.
90+3'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pozníček, přichází Schindler.
90+2'
Domácí odvrátili roh, hosté ještě budou vhazovat, ale až poté, co proběhne taktické střídání Vltavínu.
90+1'
Langerův trestňák byl tečovaný za čáru, ještě je tu roh pro Ústí.
90'
Žlutou kartu dostává Šípek (Loko Vltavín). Domácí záložník podrazil rozběhnutého Součka, hosté ještě mohou zápas zdramatizovat z přímého kopu.
90'
Dnešní utkání sleduje 180 diváků.
89'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Chalupník.
88'
Vltavín právě vstřelil branku!
V Holešovicích je patrně rozhodnuto. JAN RŮŽIČKA zůstal úplně volný v pokutovém území a po zemi obstřelil Krátkého.
86'
Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
84'
V závěru zápasu se hraje nahoru – dolů. Na velkém vápně se domácí třikrát pokoušeli propálit ústeckou hradbu, nakonec si pro Podzimkovu tečovanou střelu došel Krátký a chytil míč ještě dříve, než z toho mohl být roh pro Vltavín.
83'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Maione.
82'
I po rohu byli hosté nebezpeční, zřejmě Souček se pokoušel o nůžky, akci však zastavuje píšťalka hlavního rozhodčího. Těžko posoudit, zda se jednalo o faul nebo ofsajd.
81'
Langer kopal přímák asi 40 metrů od brány, přesto z toho byla velká šance. Hlavičku dvoumetrového Chlebouna vyškrábl Roušal u tyče na rohový kop.
79'
A po chvilce prakticky totožná akce domácích, tentokrát sklepával Podzimek míč cíleně, také Eichler však svou střelu z dobré pozice namířil příliš vysoko.
78'
Hráči Vltavínu využili volnějšího prostoru, centr zasáhl Podzimek volejem o zem, sice ho nenamířil směrem k bráně, ale míč zachytil Šípek a ze 12 metrů bez přípravy přestřelil.
76'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Eichler.
75'
Ústecký Souček měl proti sobě hradbu těl, tak přiťukl míč za sebe, jenže jeden z jeho spoluhráčů vypálil vysoko do ochranné sítě.
74'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Nikodem, přichází Opina.
74'
Jiskře se rychle krátí čas a tak zesiluje útočné snahy. Vaňousova rána po zemi z 20 metrů se mezi tyče nevešla.
73'
Kukla z úhlu vypálil přímo na bránu, Roušal robinzonádou vyráží. To byl zatím nejhezčí moment ze strany hostů.
72'
Náznak ofenzivního snažení hostů: čerstvý Kukla si narazil se spoluhráčem a jeho centr zastavil Uvíra. Domácí však poté faulovali, hosté získávají výhodu přímého kopu.
69'
Poměrně pozdě přichází první střídání. V mužstvu Ústí nad Orlicí odchází Vojtěch Habrman a na trávník míří Michal Kukla.
68'
Habrman se v první fázi hezky uvolnil, jeho finální pokus prostrčit míč mezi dvěma obránci na velkém vápně však úspěch neměl.
65'
Centry létaly do hostující šestnáctky z obou stran, Jiskra se posléze ubránila. Pražané zakládají další akci postupnou rozehrávkou z vlastní poloviny.
62'
Trestný kop rozehrál Šípek obloukem, před naskakujícím Pejšou míč na malém vápně v poslední chvíli vyboxoval Krátký.
61'
Žlutou kartu dostává Strnad (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
60'
Hostům se standardka vůbec nepovedla, míč končí vysoko nad Roušalovou bránou v ulici U Průhonu.
59'
Zbytečnou ztrátou míče se otevřel prostor k brejku pro hosty. Vaňous však na zpětný centr zleva nedoskočil a Souček zakončoval nohejbalově. Po jeho zblokované střele domácí faulovali dva metry před šestnáctkou.
56'
Pozníčkův přetažený centr končí v zámezí.
56'
Žlutou kartu dostává Nágl (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
55'
Vzápětí velká příležitost ke zvýšení na opačné straně. Míč se v pokutovém území se štěstím odrazil před Hodase, který sám těsně minul ústeckou bránu.
54'
Růžička s Pozníčkem vyšachovali trojici protihráčů ťukesem, ale stopku jim vystavil čistým skluzem Chleboun a hned založil protiútok. Před Faltou sebral míč brankář Roušal.
53'
Nic z něj nevytěžili, naopak je tu autové vhazování pro domácí.
52'
Nebezpečný centr odhlavičkovávají domácí za čáru a rohový kop si vyzkoušejí také borci z Ústí nad Orlicí.
49'
Žlutou kartu dostává Růžička (Loko Vltavín). Druhý roh už Pražanům vyšel podstatně méně, hrozící kontr musel Růžička zastavit taktickým faulem.
49'
Po rohovém kopu vyskočil nejvýše Uvíra a jeho dobře umístěnou hlavičku vyškrabuje Krátký od tyče na další roh.
48'
Druhá půle začala v obdobém duchu jako jsme viděli prvních 45 minut. Bojuje se o každý metr uprostřed hřiště, až teď získává Lokáda další rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
45'
První poločas skončil. Sledujeme zatím podprůměrný fotbal, hosté až na jednu výjimku, kdy mohli otevřít skóre, neustále betonují a jejich urputná obrana povolila pouze v jednom případě pět minut před přestávkou.
44'
Langer zakládal útočnou akci hostů, ale měla podobně jepičí život jako skoro všechny. Centrovaný míč si stáhl ze vzduchu brankář Roušal.
40'
Domácím se konečně podařilo vykombinovat urputnou obranu Ústí, po akci na levém křídle a nadýchaném centru se prosazuje hlavičkou v pádu z bezprostřední blízkosti DOMINIK TICHÝ.
37'
Uvíra hledal dlouhým nákopem spoluhráče v šestnáctce, na míč ale nikdo nedoskočil a hosté znovu odkopávají.
36'
Žlutou kartu dostává Souček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) za faul na půlící čáře.
33'
Nesmělý pokus hostů o protiútok končí odmávaným ofsajdem.
31'
Macháč při svém postupu vpřed v rohu pokutového území zboural hostujícího Strnada, hra je přerušena, ale útočný faul se nepíská.
30'
Lokáda zahrávala už šestý roh. V šestnáctce je však pískán útočný faul.
29'
Hosté se zlobí na rozhodčího Mudru za ponechanou výhodu, mohli zahrávat přímák dva metry od vápna, ale pokračující akci zbrzdili a o míč přišli.
27'
Přímý kop Jiskry z pravé strany před bránu nedoletěl. Stále je to víc boj než fotbal.
25'
Z rychlého brejku náhle zahrozili hosté. Po stříleném centru z pravé strany zakončoval Souček, ale zblízka přestřelil.
22'
Vltavín má častěji míč na kopačkách, ale nic extra zajímavého se na hřišti v těchto chvílích neděje.
16'
Obrovský nápor Vltavínu pokračuje, Krátký připisuje další zákrok.
14'
Po souboji ve skrumáži před bránou se roh opakuje, ale následuje střela mimo bránu.
13'
První pokus domácích zastavil obránce, dorážka už ke Krátkému prošla a ten opět vyráží na rohový kop.
8'
Poprvé se na soupeřovu polovinu podívali také Východočeši, jejich akce po levém křídle však končí nepřesnou střelou.
5'
Hosté odkopávají míč do zámezí u půlící čáry.
4'
Krátký si připisuje první ostrý zákrok, následně bude Vltavín kopat další roh.
3'
Pražané záhy vybojovali první roh, následná střela na bránu však byla zablokována hostující obranou.
1'

Loko Vltavín: Roušal – Hodas, Podzimek, Růžička, Macháč, Hovorka, Pejša, Uvíra, Šípek, Pozníček, Tichý
Náhradníci: Pávek – Staněk, Eichler, Schindler, Melichar, Maione

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Strnad, Langer, Souček, Vaňous, Nágl, Falta, Chleboun, Habrman, Nikodem
Náhradníci: Opina, Kukla, Chalupník, Hubálek, Mansfeld

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Štrincl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Domácí Lokáda přivítá nováčka soutěže, Jiskru Ústí nad Orlicí. Domácí patří tradičně k lepší části ČFL a jednu sezónu si vyzkoušeli dokonce druhou ligu. Momentálně jsou ve vyrovnané tabulce pátí s 19 body a skóre 13:12. Naposledy ovšem dostali čtyřgólovou dardu v Domažlicích.
Nejlepšími střelci jsou Hodas s 5 a Pejša se 4 góly.

Východočechům patří 13. příčka, vybojovali zatím 14 bodů při skóre 9:15. Postavení si minulý týden vylepšili, když v utkání dvou nováčků doma zdolali poslední Čížovou 2:1. Tabulce střelců Jiskry vévodí Souček a Nágl, kteří se trefili třikrát.