ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Králův Dvůr - 7. října 2017   10:20

Vyšehrad
Vyšehrad
7' Doležal  • 30' Čtvrtníček  • 41' Drobílek  • 56' Čtvrtníček  • 77' Hašek  • 81' Jakab  • 90' Macej
7:1
(3:0)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
85' Matas
Vyšehrad
Havránek – Hendrych (C), Drobílek, Doležal, Macej, Madej, Kostorek (73. Kulhavý) , Hašek (77. Jakab), Máče (63. Klesa), Hradecký (77. Matysík), Čtvrtníček (69. Matějka)
J. Procházka – Kulhavý, Jakab, Matějka, Klesa, Matysík
Benedikt – Urban, Vrchota
Mikuláše z Husi / UMT
Králův Dvůr
Vávra – Bouček (46. Břížďala), Růžička (81. Černý), Soldát, Zelenka (46. Bohánek) – Balšánek (C), Eliáš (63. Bican), Matas, Ježdík, M. Procházka (46. Hlinka)– Šlapák
Krček – Břížďala, Bican, Černý, Bohánek, Hlinka

Sudí Benedikt poté ukončuje zápas. Duel, ve kterém vítězí Slavoj 7:1 právě skončil! Domácí celek deklasoval čtvrté mužstvo ČFL. Přispěla k tomu také přesná trefa z penalty v prvním poločase. Havránek neměl daleko k čistému kontu, ale nakonec inkasoval po rohu z 85. minuty.
90'
90'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
V posledních sekundách normální hrací doby ještě jednou Vávra loví balon ze své sítě, když se mezi střelce zapsal JAROSLAV MACEJ.
90'
Probíhá poslední minuta normální hrací doby a zřejmě i zápasu.
89'
I nadále byl hostující celek pod tlakem, ale zatím se nepodařilo domácím vystřelit na Vávru.
89'
Po autovém vhazování hostujícího hráče nezasahoval Havránek. Domácí celek sáhl po brejku, ale Králův Dvůr se dokázal ubránit.
88'
Domácí tým nabídl hostům autové vhazování v době, kdy je jisté, že Slavoj bude brát z tohoto mače tři body.
87'
Z následného kontru domácích fotbalistů poslal hráč Slavoj míč do míst, kde stál Vávra. Vyšehrad ovšem zůstává na balonu.
87'
Několik ztrát v krátkém sledu, nakonec je balon u nohou hostujících hráčů, kteří jdou před Havránka.
86'
Pobyt Vyšehradu na polovině hostů neměl dlouhého trvání. Ale hosté poté chybovali při přechodové fázi.
85'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Jiří Havránek je po rohovém kopu poprvé překonaný. K čistému kontu neměl domácí brankář daleko, ale tato varianta je již pasé. Může za to přesný zásah JANA MATASE.
85'
Ani zhruba necelých pět minut před koncem normální hrací doby se jim to nepovedlo. Outsider zápasu pokračuje rohem.
84'
Sudí Benedikt posléze vidí další faul domácího fotbalisty a hosté budou kopat standardní situaci. Podaří se jim překonat Havránka?
84'
Po standardní situaci hostů šel míč od domácího hráče do autu a hostující celek bude tím pádem vhazovat.
83'
Nyní se hrálo na polovině hřiště, kde balon běhal po kopačkách domácích hráčů, nakonec se ale fotbalista Slavoje dopustil faulu.
83'
Po faulu na polovině hřiště v podání domácího hráče rozehrával hostující celek standardní situaci. Jeden z hostů ovšem střílel mimo tři tyče, a tak bude Havránek vykopávat.
82'
Zdá se, že tento zápas se bude jen dohrávat. Sudí Benedikt zřejmě nebude mít důvod cokoliv nastavovat.
81'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Růžička, přichází Černý.
81'
Nejprve pražské mužstvo vhazovalo, poté balon dopadl pošesté do hostující sítě a skóre má tenisovou podobu 6:0. O to se postaral střídající JOSEF JAKAB.
81'
Což se mu nyní nepovedlo, Vávra byl bez práce. Hostující celek se snaží ještě něco vymyslet na polovině hřiště.
80'
Domácí celek se bez problémů ubránil a poté ještě chce přidat šestou trefu a dát skóre tenisovou podobu.
80'
Další volný přímý kop pro hostující celek. Přijde dlouhý balon před branku Havránka?
79'
Následně při kombinaci hostujících hráčů přišel faul domácího fotbalisty na polovině hřiště. Jenže Králův Dvůr byl směrem dopředu nulový.
79'
Vávra (FK Králův Dvůr) uvede míč do hry odkopem od své branky.
78'
Hostující celek měl rozehrávku ze středového kruhu, míče na svých kopačkách si ale moc dlouho neužil.
77'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Jakab.
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hradecký, přichází Matysík.
77'
Následný kontr je proměněn. Slavoj zakončil přesně podle svých představ po střele DOMINIKA HAŠKA.
77'
Po něm ovšem ani jeden z hostů nevystřelil na Havránka, kterého dělí zhruba třináct minut od čistého konta.
76'
A k dispozici bude mít outsider zápasu rohový kop.
76'
Sudí Benedikt přerušil hru pro faul domácího hráče na polovině hřiště, Králův Dvůr se pokusí alespoň o čestnou trefu proti Vyšehradu.
75'
Navíc na polovině domácích fauluje hostující fotbalista, což se Slavoji náramně hodí.
75'
Po rozehraní standardní situace se mohl prosadit hostující celek a poprvé překonat Havránka, zatím se tak nestalo.
74'
Žlutou kartu dostává Hašek (FK Slavoj Vyšehrad).
74'
Zatím jubilejní pátý gól nepadl v zápase Vyšehrad – Králův Dvůr. Tak uvidíme, co se stane při přechodu hostů do útoku.
74'
A posléze také střela jednoho z domácích hráčů do soupeře, následovat bude roh pro Vyšehrad.
73'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kostorek, přichází Kulhavý.
73'
Domácí celek se dostal na polovině hřiště k balonu, poté již byl před Vávrou, ale zatím z tlaku Slavoje je pouze aut pro favorita zápasu.
72'
Domácí celek se nastěhoval na polovinu hostů, ale poté zapsal jeden z domácích hráčů útočný faul.
71'
Zhruba na polovině hřiště došlo k faulu hostujícího hráče. Poté se hra dostala před Vávru, ale hostující brankář zatím popáté neinkasoval.
70'
Fotbalista domácích fauloval na polovině hostů protihráče. Hostující mužstvo se může prosadit. Přijít může klidně dlouhý balon před Havránka.
69'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Matějka.
69'
Domácí brankář Havránek se přiblížil čistému kontu z tohoto zápasu, jeden z hostů nedostal míč svým zakončením do sítě.
69'
Ale i nadále platí, že se v hlavním městě nemůže prosadit. Je tady tím pádem přechodová fáze domácích.
68'
Domácí celek se usadil na hostující polovině, avšak Vávra vše ustál. Hostující mužstvo se poté žene na Havránka.
67'
Útok hostujícího celku nekončí gólem, protože jeden z hráčů Králova Dvora pálil mimo domácí svatyni.
67'
Nejprve jsme sledovali standardní situaci domácích, poté autové vhazování. Domácí celek se trpělivostí snaží dostat před Vávru.
66'
Hostující celek nepokazil rozehrávku své akce, ale poté mu útočná fáze příliš nefungovala. Stav zápasu se nemění.
65'
Přechodovou fázi hostujícího celku přerušil jeden z domácích hráčů obranným zákrokem. Poté hosté vhazovali, Havránek ovšem podržel svůj tým proti střele protihráče.
64'
Po výkopu Vávry následoval krátký útok hostů bez dobré finální fáze. Domácí mužstvo nadále drží čisté konto v zápase s Královým Dvorem.
63'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Bican.
63'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Máče, přichází Klesa.
63'
Po souboji na polovině hřiště šel domácí celek na branku Vávry. První fáze domácího útoku nebyla špatná, ale poté vše skončilo střelou mimo tři tyče.
62'
Po autovém vhazování domácích z poloviny hostů se outsider zápasu velice snadno dostal k míči a může postupovat před Havránka.
61'
Hostující celek navíc neohrozil Havránka po standardní situaci, poté se Králův Dvůr musel vrátit do obrany, ale Slavoj drží míč pevně na svých kopačkách...
61'
Hodina hry za námi a vypadá to, že Slavoj si připíše tři body do tabulky ČFL.
60'
I hosté vhazovali, ale nic z této situace nevytěžili. To nejpodstatnější se ovšem nadále odehrává před Havránkem.
59'
Krátce na to jeden z domácích hráčů vhazoval, ale k překonání Vávry měl favorit zápasu daleko.
58'
Diváci byli svědky výkopu Havránka. Poté tvořil hru domácí celek, ale zatím se nic podstatného před Vávrou nestalo.
57'
Hostující celek držel míč před Vávrou, ale poté ještě na vlastní polovině přišel o balon. Domácí mužstvo se dostalo k autovému vhazování.
56'
Po rohovém kopu přichází čtvrtá branka domácích. Tohle vypadá již s hosty velice špatně. JOSEF ČTVRTNÍČEK dostal míč do sítě.
56'
A bude zřejmě dirigovat nadále, protože domácí celek může zahrozit rohovým kopem.
55'
Po několika soubojích na polovině hřiště, měl výhodu útoku Slavoj. Pražské mužstvo již bylo před Vávrou, ale ten zatím pouze může dirigovat své spoluhráče.
54'
Poté ovšem směřuje balon od jednoho z domácích hráčů do autu. Vávra bude vykopávat od vlastní branky.
54'
Hostující celek kombinoval pouze krátce před Havránkem, domácí mužstvo využilo zisku míče a směřovalo před Vávru. Zatím je tady ovšem pouze aut pro Pražany.
53'
Opět roh pro domácí celek, ale nic z toho. Králův Dvůr šel do kontru, ale zatím nepřišlo zakončení na Havránka.
52'
Zatím nezasahoval Vávra do hry. Každopádně, domácí celek následně vhazuje před brankou hostujícího brankáře.
52'
Následovat bude roh pro pražský celek.
51'
Již na polovině hostů fauloval jeden z hráčů Králova Dvora a Vávra musí být pozorný při standardní situaci domácího mužstva.
50'
Nakonec ztráta jednoho z domácích hráčů připravila Slavoj o možnost přechodu do útoku, hostující celek bude vhazovat.
50'
Vyšehrad získal výhodu autového vhazování, ale tu nedokázal využít před Vávrou. Hosté vyhání svého soupeře až na hranici poloviny hřiště, kde Slavoj pokračuje ve své kombinaci.
49'
Poté, co jeden z hostujících hráčů vhodil míč do hry, tak se domácí drali do útoku, však hostující celek se stihl vrátit do defenzivy.
49'
Po obranném zásahu jednoho z domácích hráčů byl nařízen aut pro hosty, ale Havránek nebyl ohrožen žádným z jedenácti fotbalistů hostů.
48'
Hostující celek sice zvládl přechodovou fázi, ale nikoliv tu finální, kdy nevystřelil na Havránka. I tak zůstává u balonu outsider zápasu.
47'
První zákrok Vávry ve druhém poločase proti střele protihráče. Následně bude vedoucí celek tohoto zápasu pokračovat autovým vhazováním.
47'
V krátkém sledu nařídil sudí Benedikt další zajímavou standardní situaci pro domácí celek.
46'
Ihned po pár sekundách druhého dějství nabídl jeden z hostů svým faulem domácím dobrou standardní situaci.
46'
V Praze byl právě hvizdem rozhodčího Ladislava Benedikta zahájen druhý poločas.
46'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Bouček, přichází Břížďala.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Zelenka, přichází Bohánek.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází M. Procházka, přichází Hlinka.
46'
Vyšehrad má velice dobře rozehraný zápas s Královým Dvorem. Po prvním poločase vede 3:0, když se jednou prosadit z penalty a dvakrát ze hry. Hosté musí zabrat, jinak opět v hlavním městě prohrají.
45+1'
45'
V posledních sekundách normální hrací doby prvního poločasu jsme viděli zakončení jednoho z domácích mimo tři tyče.
45'
Nejprve Jiří Havránek vykopl míč od své branky, poté budou jeho spoluhráči v závěru prvního poločasu vhazovat.
43'
Vyšehrad kontroloval hru na polovině hřiště, poté mu celkem fungovala útočná fáze.
41'
Zdá se, že je zřejmě hotovo! Slavoj se dočkal třetího balonu za Zdeňkem Vávrou po zakončení FILIPA DROBÍLKA.
41'
V posledních minutách je hra plná ztrát a nepřesností, i tak má Slavoj velice blízko k poločasové výhře.
39'
První fáze domácího útoku vypadala zajímavě, ale hosté stále drží naději na zisk nějakého bodu z hlavního města.
38'
Ale i po této standardní situaci drží Jiří Havránek čisté konto. Z následného kontru třetí branka domácích nepřišla.
37'
Hostující celek držel míč na vlastní polovině a poté se přesunul na domácí polovinu, načež z akce Králova Dvora plyne roh.
36'
Další autové vhazování pro favorita zápasu. Tak uvidíme, co předvede Slavoj v útočné fázi před Zdeňkem Vávrou.
35'
Ale pražský celek má hru pod kontrolou. Naopak je to právě Slavoj, kdo může udeřit při útoku na branku Zdeňka Vávry.
35'
Zatím se Králův Dvůr branky v zápase proti Slavoji Vyšehrad nedočkal, momentálně bude ovšem hostující celek vhazovat z poloviny domácích.
34'
Slavoj se snaží v posledních minutách diktovat tempo hry a zápas víceméně rozhodnout třetím přesným zásahem.
33'
Opět si to favorit zápasu namířil před Zdeňka Vávrou, ale tentokráte bez úspěchu. Brankář hostujícího celku předvede divákům výkop od vlastní branky.
32'
Jeden z domácích hráčů si stoupl do ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního rozhodčího. I proto nemůže akce Slavoje skončit třetím balonem za Zdeňkem Vávrou.
31'
Domácí celek neměl dost a pokusil se přidat třetí branku, zatím ale hostující mužstvo odolalo, i když pouze za cenu faulu jednoho z hráčů Králova Dvora.
30'
Slavoj využil obrovské šance a má zápas proti Královu Dvoru velice dobře rozehraní. Po pokutovém kopu končí míč v síti za Zdeňkem Vávrou, když gólmana hostů překonal JOSEF ČTVRTNÍČEK.
29'
Slavoj má obrovskou šanci na vedení o dva góly, Ladislav Benedikt ukázal na penaltový puntík.
28'
Slavoj mohl ohrozit branku hostů po autovém vhazování z poloviny Králova Dvora. Zatím ovšem bude favorit zápasu kopat pouze roh.
27'
Protože sudí Ladislav Benedikt viděl faul hostujícího hráče na domácí polovině, tak Slavoj nemusel nikam pospíchat se svojí rozehrávkou.
26'
Nakonec jeden z domácích hráčů poslal míč do autu, a tak bude zápas Vyšehrad – Králův Dvůr pokračovat výkopem Zdeňka Vávry od vlastní branky.
25'
Sledovali jsme protiútok domácích fotbalistů, ale mužstvo z Prahy zatím jen vhazuje. I tak je hostující celek pod tlakem.
25'
Ten ovšem zakončil jeden z domácích fotbalistů útočným faulem. Hostující celek tak může v poklidu rozehrát z vlastní poloviny.
24'
Domácí celek pokračoval nadále ve své obraně, nakonec Jiří Havránek pouze sledoval hru. Je tady kontr domácích fotbalistů.
23'
Čtvrtý celek České fotbalové ligy vhazoval, poté mu snaha o míč v brance Jiřího Havránka nechyběla, ale domácí obrana odolala.
23'
Slavoj měl míč v držení, poté byl již v kulatým nesmyslem na polovině soupeře, ale zatím se nemůže prosadit.
21'
Žlutou kartu dostává Šlapák (FK Králův Dvůr).
21'
Jeden z hostujících hráčů fauloval na polovině domácích fotbalistů a uvidíme tím pádem rozehrávku Slavoje.
21'
Nyní se hra dostala před Zdeňka Vávra, ale nakonec míč směřuje za brankovou čáru a nic dalšího se při útoku domácích fotbalistů nestane.
19'
Jeden z domácích hráčů nejprve ukončil snahu protihráčů o překonání Jiřího Havránka, poté navíc hostující fotbalista pomohl Slavoji faulem na útočné polovině.
19'
Další autové vhazování pro favorita zápasu. Poté ovšem také ztráta jednoho z hráčů Slavoje a míč pro brankáře Zdeňka Vávru.
18'
Domácí celek kopal standardní situaci, ale z rohového kopu jsme nebyli svědky zakončení na branku Zdeňka Vávry.
17'
Po autovém vhazování jednoho z hráčů Králova Dvora se nestalo nic zásadního, naopak to bude domácí celek, bude mít aut.
16'
Po rozehrání standardní situace to jeden z domácích hráčů nevydržel, ale balon spadl mimo branku soupeře. Zdeněk Vávra poté bude vykopávat od vlastní svatyně.
15'
Hlavní arbitr Ladislav Benedikt ukázal, že domácí celek bude kopat rohový kop. Dění se tak v hlavním městě stěhuje před branku Zdeňka Vávry.
14'
Ačkoliv hostující celek kopal standardní situaci z dobré pozice, tak Jiří Havránek nebyl donucen k zákroku. Spoluhráči domácího brankáře poté kombinují.
13'
Hosté se opět snažili reagovat na nepříznivý vývoj zápasu v Praze, jeden z domácích fotbalistů fauloval, na programu dne je poměrně zajímavá standardní situace pro outsidera zápasu.
13'
Hostující celek se dral dopředu za srovnávací brankou, srovnání ovšem Jiří Havránek nepřipustil a zasáhl proti střele jednoho ze svých soupeřů.
12'
Celkem dlouho trvalo než jeden z domácích hráčů poslal míč zpět do hry, poté to vzal na sebe jeho spoluhráč, ale balon letěl mimo branku Zdeňka Vávry.
11'
Slavoj byl opět na tahu, ale zase je z toho jen autové vhazování. Zdeněk Vávra musí být ve své brance na pozoru. Jeden z domácích hráčů za malou chvíli vhodí míč do hry.
11'
Domácí fotbalisté hráli s míčem na svých kopačkách, ale zatím ze snahy Slavoje o druhý míč v síti Zdeňka Vávry vyplynulo pouze autové vhazování, nikoliv střela na branku.
10'
Favorit zápasu přešel do útočné fáze, kde tvořil hru a měl míč u nohou. Hostující celek se již jednou neubránil, to se ovšem nyní při tomto postupném útoku mužstva z hlavního města nestalo.
9'
Domácí celek byl pod tlakem, ale Jiří Havránek nezasahoval při akci hostujícího mužstva. Ten nevybojoval roh, ani žádnou standardní situaci, a tak bude strážce svatyně Slavoje Vyšehrad vykopávat od vlastní branky.
8'
Jeden z domácích hráčů se zapojil do bránění kontru soupeře a odvedl dobrou práci. I tak snaha hostů o rychlou srovnávací branku bude mít své pokračování v podobě autového vhazování z poloviny Slavoje.
8'
Hostující hráči měli pochopitelně k dispozici rozehrávku ze středového kruhu, ale poté se outsider zápasu nedokázal prosadit, ani dostat ke střele na Jiřího Havránka.
7'
Netrvalo dlouho a vidíme první branku zápasu. Míč se již třepotá v síti hostů. Zdeněk Vávra poprvé inkasuje po střele JAKUBA DOLEŽALA.
7'
Spoluhráči Jiřího Havránka podrželi míč na polovině hrací plochy, ale jejich útok měl k ideálu hodně daleko. Nicméně jeden z hostujících borců poté chybou při přechodové fázi daroval míč opět pražskému týmu.
6'
Viděli jsme dvě autová vhazování v krátkém sledu, poté se těžiště hry přesunulo na polovinu hřiště, kde kooperují svěřenci trenéra Klímy.
5'
Balon dopadl na polovinu hostujícího mužstva. Poté lítal míč na kopačkách hráčů Slavoje. Zatím je ale Vávra v brance Králova Dvora bude práce.
5'
Hostující celek kontroval, ale poté přišlo zakončení jednoho z hráčů Králova Dvora mimo branku, do které se postavil Havránek. Domácí brankář uvede míč do hry odkopem od své pokladnice.
4'
Po sérii odrazů nakonec sudí Benedikt nařídil výkop od branky, který provede domácí brankář Havránek.
3'
Hůře postavený tým v tabulce České fotbalové ligy pokračoval ve svém postupném útoku, ale sedmé mužstvo třetí nejvyšší české soutěže se brání celkem dobře.
3'
Útok mužstva kolem kapitána Balšánka vypadal zpočátku zajímavě, ale zatím k zakončení na svatyni, ve které v prvním poločase stojí Havránek, nedošlo.
2'
Zhruba na polovině hřiště ztratil jeden z domácích hráčů míč a hosté se tak ženou směrem na branku soupeře.
1'
Akce jsou popisované z pohledu střílejícího hráče.
Favoritem zápasu je těsně před výkopem domácí celek.

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Hendrych (C), Drobílek, Doležal, Macej, Madej, Kostorek, Hašek, Máče, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: J. Procházka – Kulhavý, Jakab, Matějka, Klesa, Matysík

FK Králův Dvůr: Vávra – Bouček, Růžička, Soldát, Zelenka – Balšánek (C), Eliáš, Matas, Ježdík, M. Procházka – Šlapák

FK Králův Dvůr
Hostující tým v posledních dvou duelech neinkasoval. Nejprve vybojoval tři body na hřišti nováčka z Nymburka, kde se jako jediný mezi střelce zapsal v 50. minutě Kraus, poté Králův Dvůr zapsal další výhru vypsanou poměrem 1:0. A sice v domácím prostředí proti Benešovu, kdy o osudí zápasu rozhodl přesný zásah Růžičky z třicáté minuty.

Hosté si letos v Praze již jednou zahráli. V zápase s Vltavínem prohráli 0:3, když soupeř rozhodl dvakrát Pejšou a jednou Schindlerem.
FK Slavoj Vyšehrad
Domácí celek je po deseti odehraných zápasech na sedmém místě se ziskem osmnácti bodů. Naposledy urval dva body za výhru 2:1 po penaltách v Zápech. Skóre otevřel v prvním poločase Růžek, ve druhém dějství poté srovnával Čtvrtníček. Pražané nakonec zvítězili na pokutové kopy 5:4.

Předtím sestřelil mužstvo z Prahy cizinec Chukwuma, když fotbalista s vynikající prací s míčem zařídil Brozanům výhru 4:0. Jednu trefu přidal ještě Benda.

V posledním domácím duelu nestačil Slavoj na momentálně vedoucí Chrudim, která v hlavním městě České republiky vyhrála 2:0 po gólech Dostálka a Vodrážky ve druhém poločase.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.