ČFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Čížová - 12. listopadu 2017   14:00

Zápy
Zápy
33' Kovařík  • 58' Valenta  • 74' Jelínek
Chytrý, Stojka, Kratochvíl, Rozhoň, Grobár, Bálek, Polodna

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno. Domácí celek potvrdil roli jasného favorita a dokráčel si pro pohodlné tři body. V první půli se prosadil Kovařík, v té druhé po brance přidali Valenta s Jelínkem, kteří skóre upravili na konečných 3:0. Hosté dnes jen těžko mohli pomýšlet na bodový zisk, za celých devadesát minut nevystřelili na brankáře Radima Straku, který neměl takřka žádné starosti. Čížová tak zůstává na předposledním místě tabulky.
90+1'
90'
Autové vhazování na polovině hřiště pro hosty. Vypadá to, že víc už se v dnešním utkání nestane.
89'
Vypadá to, že na Straku dnes nepoletí ani jedna střela za zápas! Domácí brankář teď bude odkopávat od branky.
88'
Zápy teď dlouho kombinovaly na středu hřiště. O balón ale přišly, hráči Čížové už rychle uhánějí na útočnou polovinu.
87'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Putz, přichází Sebastian Munzar.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází David Tomášek, přichází Martin Rozhoň.
86'
Utkání se už jen dohrává, o vítězi je už dávno rozhodnuto. Hraje se momentálně na útočné polovině domácího týmu.
85'
Zápy už se radovaly ze čtvrté vstřelené branky! Ta ale neplatí, hlavní rozhodčí ještě před gólem pískal, rozehrávat budou z vlastního vápna hosté.
84'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Miroslav Novák, přichází Marek Šerý.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Václav Svoboda, přichází Michal Štěpánek.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Martin Jirouš, přichází David Chytrý.
83'
Domácí budou rozehrávat poblíž rohového praporku, což jim hraje do karet. S rozehrávkou pochopitelně příliš nespěchají.
82'
Nakonec se hosté dostali až do pokutového území! Domácí zadáci však byli pozorní a ke střele svého protivníka nepustili.
81'
Straka teď volil dlouhý odkop na polovinu soupeře. Hráči Čížové se rychle dostali k míči a už uhánějí směrem dopředu.
80'
Hosté jsou v těchto chvílích na míči a hraje se na jejich útočné polovině. Na svou první střelu, která by směřovala na branku, však stále čekají!
79'
Po rozehrávce Satrapy hosté zůstali u míče a dostali se až k pokutovému území soupeře. Tam však o něj velmi brzy přišli.
77'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Pavel Vávra, přichází Erik Stojka.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Radim Nečas, přichází Miroslav Grobár.
76'
Autové vhazování pro Zápy na polovině hřiště. Uvidíme, co nám nabídne závěrečná čtvrthodina hry, o vítězi je totiž rozhodnuto. Domácí poprvé střídají, dohráno má Karel Piták, kterého nahrazuje Milan Macek.
75'
Hráči Čížové se vydali rychle dopředu. Jenže znovu se s míčem dostali až do zámezí, práce pro gólmana Straku.
74'
Zápy právě vstřelily branku!
Řekl bych, že teď už je definitivně rozhodnuto! Domácí celek přidává třetí branku a v poklidu kráčí za třemi body! Do střelecké listiny se zapisuje také MARTIN JELÍNEK!
73'
Hosté si teď pomohli faulem za žlutou kartu a v této statistice se dostávají do vedení. Potrestaným fotbalistou David Tomášek.
71'
Míč vybojovali domácí, kteří chytře kombinují a soupeři ho teď v podstatě nepůjčují. Zápy se dostaly ke střele, ta skončila vedle!
70'
Ani tentokráte se hosté do pořádného zakončení po centru z pravé strany nedostali. Jedna střela mimo branku je za sedmdesát minut hry málo. Čížová poprvé střídá, za Tomáše Janocha se na hřiště podívá Michal Polodna.
69'
Celou situaci vyřešil Satrapa, který si došel pro balón a volil dlouhý nákop. Sokol se na pravé straně dostal ke svému druhému rohu v zápase!
68'
Hraje se ale především na polovině Čížové a zatím to vůbec nevypadá, že by si domácí dnes ještě nějak měli zkomplikovat cestu za třemi body.
67'
Ani domácí se do zakončení nedostali. Hosté už pochopitelně rychle rozehrávají, moč času jim nezbývá, Satrapa nakopává na útočnou polovinu.
66'
Z té ale žádné nebezpečí pro domácí branku nebylo! Zápy rychle zaútočily a dokázaly vybojovat svůj už pátý rohový kop v tomto utkání.
65'
Hosté se teď velmi pomalu přibližují k pokutovému území. Nakonec vybojovali poměrně zajímavou standardní situaci!
64'
Pro balón si znovu došel domácí brankář, který po chvíli rozehrál. Zápy už zase směřují do rychlého kontru!
62'
Po delší době se hosté dostali k balónu, jenže na polovině hřiště o něj zase přišli. Zahrál si také brankář Straka, na kterého dnes ještě neletěla ani jedna střela.
61'
Vypadá to, že druhá vstřelená branka domácí ještě více uklidnila. Hraje se totiž zatím jen na obranné polovině Čížové.
60'
Zápy se řítily do další zajímavé útočné akce. Byl jim ale odpískán faul, kterých je v dnešním utkání opravdu mnoho.
58'
Rozhodčí Aubrecht nakonec vytahuje žlutou kartu, kterou uděluje hostujícímu kapitánovi Petru Jandovi.
58'
Domácí už vedou o dvě branky a v tuto chvíli jsou daleko blíže ke třem bodům, než jejich soupeř. Autorem branky TOMÁŠ VALENTA!
58'
Domácí teď dlouho drželi míč na pravé straně a kombinovali. Nakonec z celé situace vybojovali rohový kop!
57'
Další útočný faul odpískán hostujícím fotbalistům. Zápy s následnou rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchají.
56'
Čížová v posledních minutách daleko více drží míč a kombinuje. Do šancí se ale nedostává, hosté dnes ještě nevyzkoušeli pozornost Straky!
55'
Hostující fotbalisté rychle rozehráli, jenže zastavuje je píšťalka hlavního rozhodčího, který viděl útočný faul.
53'
Hráči Čížové kombinovali u pokutového území protivníka. Místo rohového kopu z toho bude pouze odkop Straky od brány.
52'
Úvodních šest minut druhé půle nám toho příliš nenabídlo. Hra se i nadále poměrně dost kouskuje drobnými fauly na obou stranách.
51'
Hosté odkopávali od branky, zahrál si také brankář Radim Straka, který volil dlouhý odkop na polovinu soupeře.
50'
Na levé straně teď domácí vybojovali rohový kop! Třetí roh pro Zápy v dosavadním průběhu tohoto utkání.
49'
Balón končí až za hostující brankou. Zahraje si Jan Satrapa, který bude odkopávat.
48'
U rohového praporku však domácí o míč znovu přišli, Čížová bude vhazovat velmi hluboko na vlastní polovině.
47'
Domácí ztratili míč na polovině hřiště a museli se rychle vracet. Zápy se ovšem znovu dostaly k balónu a už zase kombinují.
46'
45+1'
45'
Hosté si museli pomoct s brankářem Satrapou, následně odpískán útočný faul Čížové. Víc už se nejspíše nestane.
44'
Faul na polovině hřiště. Rozehrávat budou hosté, za malou chvíli se rozeběhne poslední minuta. Uvidíme, zda sudí Aubrecht bude něco přidávat.
43'
Ofsajd teď zastavil útočnou snahu hostujících fotbalistů. Domácí s rozehrávkou příliš nepospíchají, stále drží jednobrankový náskok.
42'
Hraje se u rohového praporku, hosté drží míč poblíž velkého vápna soupeře, jenže do zakončení se stále nedostávají.
41'
Balón znovu v zámezí, práce pro Jana Satrapu. Právě se nám rozběhla závěrečná pětiminutovka prvního poločasu.
40'
Praporek znovu nahoře! Tentokráte zastavil domácí akci po pravé straně hřiště.
38'
Čížová je v těchto chvílích lepším týmem. Hraje se převážně na obranné polovině domácích. Hosté však stále čekají na první střelecký pokus směrem na gólmana Straku!
37'
Další výpad hostujících fotbalistů zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd! Domácí hráči rychle rozehrávají.
36'
Faul domácích na polovině hřiště. Čížová rychle rozehrála a momentálně kombinuje u středového kruhu.
35'
Do zakončení se hráči Čížové nedostali. Museli sel ale rychle vracet, aby dokázali zastavit rodící se brejk soupeře.
34'
Hosté se vydali rychle dopředu a vybojovali velmi zajímavou standardní situaci zhruba nějakých dvacet metrů od domácí branky.
33'
Domácí se po půlhodině hry dostávají do vedení! První střelecký pokus gólem neskončil, ten druhý! MARTIN KOVAŘÍK otevírá skóre tohoto utkání!
31'
Nepřesný pokus jednoho z domácích fotbalistů, už třetí střela mimo. Hosté budou vhazovat zhruba na polovině hřiště.
30'
Také domácí se s balónem dostali až do zámezí a vypadalo to na odkop od brány. Nakonec z toho ale bude druhý rohový kop pro Zápy!
29'
Hosty teď zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd! Domácí na nic nečekali a bleskově rozehráli.
28'
Rychlé útoky na obou stranách hřiště. Oba celky však o balón velmi rychle přišly, Čížová kombinuje na vlastní polovině.
27'
Na levé straně hráči Čížové ztratili míč. O ten se už znovu stará momentálně nejstarší hráč na hřišti – Radim Straka.
26'
Domácí zahrozili po pravé straně! Následně přišla střela z velkého vápna, ovšem ta skončila pouze vedle branky Satrapy!
25'
Balón končí v zámezí, další práce pro domácího brankáře Straku, který bude odkopávat.
23'
Útočný faul odpískán Čížové. Hosté se ale velmi rychle dostali zpět k míči a momentálně budou vhazovat na pravé straně hřiště.
22'
Standardku si vyzkoušeli také Zápy. Poté však přišel další nedovolený zákrok, hlavní rozhodčí vytahuje žlutou kartu, kterou vidí Miroslav Novák.
21'
Jenže domácí fotbalisté se s míčem dostali až do zámezí, rozehrávat tak bude brankář Jan Satrapa.
20'
Momentálně se hraje na útočné polovině domácích. Právě Zápy teď vybojovaly svůj první rohový kop a v této statistice srovnaly!
19'
Přišel však další faul, který pouze kouskuje hru. Hosté s rozehrávkou pochopitelně nikam nepospíchají.
18'
Čížová se k zakončení nedostala. Naopak, musí se rychle vracet, protože domácí postupují do velmi rychlého kontru.
17'
Zatím se poměrně dost fauluje. Rozhodčí viděl nedovolený zákrok na domácí straně, zajímavá standardní situace pro hosty!
16'
Tentokráte hlavní sudí Aubrecht odpískal útočný faul hostům. Zápy rychle rozehrály a dostaly se ke střele. Ta ale skončila vedle hostující svatyně!
15'
Domácí se sice dokázali ubránit, ovšem Čížová zůstává u balónu a už znovu hledá skulinku v defenzivě svého soupeře.
14'
Po pravé straně teď zahrozila Čížová! Sokol vybojoval úvodní rohový kop v tomto utkání!
13'
Série drobných faulů ve středu hřiště. Jako poslední se provinili fotbalisté ze Záp, hosté budou rozehrávat přesně z poloviny.
12'
Rychlý kontr domácích ale žádnou větší příležitost nepřinesl. Obrana hostů byla pozorná a s celou situací si bez větších potíží poradila.
11'
Nejprve autové vhazování pro hosty, následně pro domácí. Zápy zůstávají na míči a už míří směrem dopředu!
10'
Až teď! Úvodní střelecký pokus skončil těsně vedle branky, další práce pro Radima Straku, který bude odkopávat.
9'
Hostující fotbalisté už zhruba minutu drží míč na polovině soupeře a kombinují. Ke střele se zatím ještě nedostali.
7'
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště. Oba týmy začaly hodně opatrně, domácí brankář Straka teď bude odkopávat od vlastní branky.
6'
Míč skončil v zámezí. Další autové vhazování pro hosty poblíž rohového praporku na vlastní polovině hřiště.
5'
Hraje se na polovině hostů. Domácí zatím pouze kombinují, zatím ještě nevystřelili směrem na brankáře Satrapu.
4'
Čížová však velmi rychle přišla o míč a musela se bránit rychlému výpadu domácích po pravé straně. Nakonec to ale zadáci zvládli!
3'
Útočný faul odpískán domácím na hranici velkého vápna. Hosté budou znovu rozehrávat.
2'
Jako první zahrozili hosté, kteří se dostali k pokutovému území soupeře. Domácí se ale ubránili, Čížová bude vhazovat na útočné polovině.
1'

SK Zápy: Straka – Novák, Pávek, Piták, Putz, Růžek, Svoboda, Valenta, Bulíř, Jelínek (K), Kovařík
Náhradníci: Macek, Munzar, Šerý, Štěpánek

Sokol Čížová: Satrapa – Tomášek, Novák, Janoch, Zahrádka, Vávra, Nečas, Dvořák, Kočí, Janda (K), Jirouš
Náhradníci: Chytrý, Stojka, Kratochvíl, Rozhoň, Grobár, Bálek, Polodna

Rozhodčí: Aubrecht – Hányš, Tvrdík.
Utkání bude jako hlavní řídit pan Jan Aubrecht. Na čarách mu budou pomáhat pánové Martin Hányš a Ivan Tvrdík. Potvrdí domácí roli favorita nebo Čížová znovu zvítězí na půdě soupeře? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně Sokol Čížová. Hosté jsou na tom daleko hůře, jsou předposlední a na svém kontě mají pouhých deset bodů. Případná výhra by je pouze přiblížila Benátkám nad Jizerou, která mají o sedm bodů více. Hosté příliš branek nedostávají, ovšem problém je směrem dopředu – třetí nejhorší útok v soutěži. Jejich nejlepším střelcem je s čtyřmi přesnými zásahy Petr Janda. Poslední venkovní zápase odehrála Čížová na půdě Litoměřicka, kde poměrně překvapivě zvítězila poměrem 3:0.
SK Zápy se momentálně nachází se ziskem třiceti bodů na čtvrté pozici. Případné vítězství však domácí posune znovu na třetí flek. Moc branek Zápy nedávají, zatím jich zaznamenaly 29. To je poměrně málo, když si vezmeme, že třetí Domažlice skórovaly už 45 gólů. Poslední dvě utkání domácích nabídly zajímavou podívanou, obě totiž skončily výsledkem 4:2. Jednou Zápy zvítězily, podruhé ne. Ve svých řadách mají hned dva pětigólové střelce – Karla Pitáka a Patrika Růžka.
Dobré odpoledne přeji všem fotbalovým příznivcům. Česká fotbalová liga má programu čtrnácté kolo. V rámci něj nás čeká utkání, ve kterém celek SK Zápy přivítá v neděli na svém hřišti tým Sokol Čížová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.