ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Králův Dvůr - 3. září 2017   17:00

Zápy
Zápy
68' Piták  • 71' Putz  • 89' M. Novák
3:3
(0:2)

7:8 (PEN)

Králův Dvůr
Králův Dvůr
29' Matas   • 36' Šlapák   • 79' Kraus
Zápy
Straka – Pedro, Jelínek (C), Bulíř, Putz, Mil. Macek (46. Šerý), Piták, M. Novák, M. Pávek M. Kovařík (68. Munzar), Štěpánek
Terč – Munzar, L. Novák, Pavlík, Růžek, Šerý
Šedivka – Drábek, Dujsík
150 diváků
Králův Dvůr
Krček – Bouček, M. Růžička, Soldát, Zelenka, Ježdík (64. Eliáš), Matas, Balšánek (C), Kraus, Procházka (73. Hlinka), Šlapák (82. Bohánek)
Vávra – Břížďala, Eliáš, Černý, Bohánek, Hlinka

Hostující celek vyhrál v pokutových kopech poměrem 8:7 a bere dva body z tohoto zápasu!
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Po výkopu Straky ještě jeden z domácích fotbalistů fauloval svého protihráče a hosté mají tím pádem asi poslední šanci na zisk tří bodů z tohoto mače.
90+2'
Žlutou kartu dostává Jelínek (SK Zápy).
90+2'
Jenže jeden z hostujících hráčů střílel mimo domácí branku. Straka ještě bude vykopávat od vlastní svatyně.
90+1'
Ale Krček byl bez práce, a tak může ještě Králův Dvůr jít opět do vedení v Zápech.
90+1'
Již v nastavení se domácí celek hnal za (asi) rozhodující trefou zápasu. Zápy by měly mít rohový kop.
90'
V posledních sekundách normální hrací doby se domácí celek dostal k míči, navíc jeden z hostů fauloval.
89'
Zápy právě vstřelily branku!
Domácí celek vybojoval při svém útoku rohový kop a z této standardní situace se dostal ke srovnávací trefě. Vypadá to, že uvidíme v Zápech pokutové kopy. Protože MIROSLAV NOVÁK dostal míč do sítě.
88'
Žlutou kartu dostává Bulíř (SK Zápy).
88'
Jenže poté hostující celek daroval míč domácímu mužstvu. To mířilo na branku Krčka, ale jeden z domácích hráčů byl faulovaný.
87'
Jenže Krček v hostující brance nemusel zasahovat. Navíc dva fauly domácích fotbalistů v krátkém časovém sledu přibližují outsidera utkání ke třem bodům.
87'
Domácí mužstvo se snažilo vyrovnat, ale jeden z hostů fauloval svého protihráče. I tak je z toho poměrně zajímavá standardní situace pro favorita zápasu.
86'
První fáze hostujícího útoku nevypadala zle, ale nikdo z hostů nevystřelil. Poté navíc byl jeden z domácích fotbalistů faulovaný.
85'
Králův Dvůr útočil. Jeden z hostujících hráčů bude pokračovat v útoku svého celku autovým vhazováním.
85'
Jeden z domácích hráčů zastavil faulem útok hostů. Ti už nejsou daleko od toho, aby ze zápasu v Zápech brali všechny tři body.
84'
Žlutou kartu dostává M- Kovařík (SK Zápy).
84'
Domácí mužstvo mohlo srovnat po rohovém kopu, ale jeden z domácích hráčů střílel mimo hostující branku. To se hodí Krčkovi, který bud vykopávat od vlastní svatyně.
83'
Následně ovšem došlo k faulu jednoho z hostujících hráčů, a tak můžou domácí fotbalisté třeba již začít nakopávat balony před Krčka.
82'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Bohánek.
82'
Jeden z domácích hráčů fauloval na polovině hostů. Outsider zápasu asi nebude vůbec nikam pospíchat.
81'
Žlutou kartu dostává Piták (SK Zápy).
81'
Posléze jsme byli svědky hostující ztráty a do útoku postupují domácí fotbalisté.
81'
Ten se ovšem dokázal ubránit. Hostující hráči možná už začnou šetřit čas při autovém vhazování.
80'
Domácí celek poté rozehrál z poloviny hrací plochy. Zápy následně útočí na branku Králova Dvora.
79'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
K překvapení není daleko. Hostující celek jde opět do vedení a je blízko k tomu, aby si z Záp odvezl všechny tři body. Může ta gól MARTINA KRAUSE.
79'
Poté ale se domácí hráči neprosadili. Budeme sledovat výkop Krčka od branky hostujícího celku.
78'
Hosté se drali do útoku, ale jeden z domácích hráčů přerušil jejich snahu. Králův Dvůr by měl alespoň vhazovat.
77'
Jenže Krček byl při tomto útoku domácího celku bez práce. I tak zůstávají domácí hráči u balonu autovým vhazováním.
77'
Viděli jsme faul jednoho z hostujících hráčů na polovině domácího celku. Zápy mohou rozehrát volný přímý kop.
76'
Momentálně útočilo domácí mužstvo, ale hosté celkem bez problémů získali balon a právě Králův Dvůr bude vhazovat.
75'
Zápas pokračoval autovým vhazováním hostů. Poté se hrálo na polovině domácího celku, avšak Straka nezasahoval, protože jeden z hostů střílel mimo tři tyče.
75'
Králův Dvůr nepustil svého soupeře do zakončení, poté jeden z domácích hráčů fauloval na polovině hostů.
74'
Domácí celek si s autovým vhazováním dal hodně na čas. Poté se favorit zápasu dostal k rohovému kopu.
73'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Hlinka.
73'
Jenže Zápy chtějí tohle utkání rozhodnout a dostaly se k míči. Domácí celek bude vhazovat celkem blízko před brankou Krčka.
72'
Jenže netrvalo dlouho a míč již létá na kopačkách hostujících fotbalistů.
72'
Hra bude pokračovat výkopem od domácí branky, který provede Straka.
71'
Ale domácí celek pokračoval v tlaku a dokázal se prosadit. Máme srovnáno 2:2 a v tuto chvíli by rozhodovaly pokutové kopy o vítězí dnešního střetnutí. PETR PUTZ překonal Krčka.
70'
Po rohovém kopu jsme sledovali zakončení jednoho z domácích fotbalistů mimo hostující branku.
70'
Domácí útok vypadal zajímavě, jeden z hostů poté poslal míč do autu, a tak budou hráči Záp rozehrávat rohový kop.
69'
Jenže snad pouze pět vteřin měl hostující celek balon na svých kopačkách. Domácí mužstvo by mělo vhazovat.
69'
Hostující celek měl k dispozici rozehrávku z poloviny hrací plochy.
68'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází M. Kovařík, přichází Munzar¨.
68'
Bude to ještě hodně zajímavé. Zápy totiž snižují ze své první střely na branku v tomto zápase a rozdíl mezi oběma celky už je jen jednogólový. KAREL PITÁK se dokázal prosadit!
67'
Hostující celek kontroval svým útokem. V první fázi se ale domácí mužstvo dokázalo bez potíží ubránit.
67'
Snaha domácích fotbalistů o svojí první trefu v zápase pokračovala autovým vhazováním, poté střílel jeden z hráčů Záp mimo tři tyče.
66'
Nic takového nepřipadalo v úvahu. Hosté ztratili balon. Straka bude vykopávat od vlastní branky.
66'
Ale opět nebyl Krček donucen k zákroku. Hostující celek poté může jít do útočné fáze a třeba i potřetí překonat Straku v domácí brance.
65'
Zápy nepustily svého protivníka ke střele. Domácí celek poté tvoří hru a snaží se prosadit před brankou Krčka. Nyní budeme sledovat autové vhazování domácích.
65'
Ubránili se bez větších problémů. Opět může Krček (FK Králův Dvůr) celkem v poklidu rozehrát od vlastní branky.
64'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Eliáš.
64'
Jenže na polovině hřiště ztratil balon, a tak se budou muset hostující fotbalisté bránit kontru svého soupeře.
64'
Krček byl tím, kdo vykopl míč od hostující branky a dal si celkem na čas. Poté mohl hostující celek útočit.
63'
Jenže ani tentokráte nezasahoval Krček rukama, protože jeden z domácích hráčů poslal míč mimo tři tyče a následovat bude tím pádem výkop hostujícího brankáře.
62'
Kontr domácího celku zastavil jeden z hostujících hráčů faulem. Není to zrovna vůbec špatná pozice pro favorita zápasu.
61'
Žlutou kartu dostává Šlapák (FK Králův Dvůr).
61'
Po rohovém kopu z levé strany nedošlo k ničemu podstatnému před Strakou. Domácí celek může kontrovat.
60'
Králův Dvůr ztratil balon po autovém vhazování. Ale ani akce domácího celku neměla dlouhého trvání.
60'
Avšak prakticky ihned poté jeden z domácích hráčů fauluje a hosté můžou v poklidu rozehrát zhruba z poloviny hrací plochy.
59'
Po výkopu Krčka putoval balon na polovinu domácích, avšak tam se zdržel pouze chvíli, takže domácí celek již momentálně útočí a má k dispozici volný přímý kop.
58'
Zápas pokračoval autovým vhazováním domácího celku z levé strany, ale poté přišla další střela mimo branku Krčka.
57'
Takže Krček vykopával od vlastní branky. Jenže prakticky vzápětí přišel zisk pro fotbalisty Záp, kteří nyní útočí na branku zmiňovaného gólmana hostujícího celku.
57'
Zápy se dostaly s balonem na polovinu soupeře. Poté vhazovaly, ale jeden z domácích fotbalistů střílel mimo tři tyče hostující branky.
56'
Útočná fáze hostujícího celku nevypadala zpočátku zle, ale domácí celek se zatím brání, aniž by soupeř vystřelil na Straku v brance favorita utkání.
56'
Domácí celek podržel míč na polovině hrací plochy, jenže poté jsme zaregistrovali ztrátu domácího celku, protože jeden z hráčů Záp fauloval.
55'
Další autové vhazování hostujícího mužstva, ale opět bez kýženého úspěchu. Jenže i Králův Dvůr se dokázal ubránit útoku Záp.
54'
Králův Dvůr alespoň vhazoval z levé strany zhruba z poloviny hrací plochy. Poté hosté nepřišli o míč, jenže zatím nemusel Straka zasahovat.
54'
Nic světového nepředvedli hostující fotbalisté v útočné fázi, poté pospíchají do útoku domácí hráči. Nicméně Krček je zatím bez práce.
53'
Avšak favorit zápasu nevyužil standardní situace, míč mířil mimo tři tyče hostující branky. Takže zápas plyne poté, co vykopl míč do hry Krček.
53'
Jeden z hostů fauloval svého protihráče a domácím fotbalistům se tím pádem naskýtá celkem zajímavá standardní situace.
52'
Domácí mužstvo vhazovalo před brankou Krčka. Nakonec došlo také kombinaci domácích na polovině soupeře.
51'
Následně došlo ke ztrátě domácího. Jenže ani Králův Dvůr nezapsal pokus na branku Straky.
51'
Zápy získaly balon a mohly postupovat do útoku, jeden z hostů ale vše zastavil. Pokračujeme autovým vhazováním domácích.
50'
Ale k zakončení na branku Krčka ani tentokráte nedošlo. Hostující celek bude útočit autovým vhazováním z levé strany.
49'
Zápy kombinovaly na vlastní polovině a snažily se překonat obranu Králova Dvora. Nakonec se s míčem u nohou přesunuly na polovinu svého soka.
49'
Domácí celek rozehrál standardní situaci, ale jeden z domácích hráčů střílel mimo hostující branku. Tím pádem vykopává Krček svatyně Králova Dvora.
48'
Hostující mužstvo drželo míč na vlastní polovině, domácí celek se nemohl dostat k míči, ale jeden z hostů pomohl soupeři útočným faulem.
48'
Zápy byly na tahu, co se týče obrazu hry, ale zatím nebyl Krček v hostující brance donucený k zákroku.
47'
Následně to ale budou hostující celek, kdo bude tvořit hru a útočit. I Králův Dvůr má totiž autové vhazování z levé strany.
46'
Následovat bude autové vhazování domácího celku z levé strany, a sice již celkem blízko od branky Krčka.
46'
Druhý poločas začal krátkou sekvencí, když drželi balon domácí fotbalisté.
46'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Mil. Macek, přichází Šerý.
46'
První poločas skončil a výrazně spokojenější jsou hostující fotbalisté, protože Králův Dvůr vede překvapivě v Zápech po úvodním dějství 2:0. Zajímavé je, že domácí celek ani jednou nevystřelil na branku Krčka. Hostující mužstvo udeřilo například z volného přímého kopu.
45+1'
45'
Zhruba na polovině hrací plochy držel míč domácí celek, poté jeden z hostů poslal míč do autu. Zápy budou vhazovat.
45'
Již v poslední minutě normální hrací doby prvního poločasu vhazoval domácí celek z levé strany, poté přišel faul jednoho z hostů.
44'
Žlutou kartu dostává Mil. Macek (SK Zápy).
44'
Hostující celek pochopitelně nikam nepospíchal s rozehrávkou této situace a dal si hodně na čas. Králův Dvůr je blízko k poločasové výhře v Zápech.
43'
Tentokráte hostujícím fotbalistům nevyšla přechodová fáze. Poté se outsider zápasu musel bránit, ale na polovině hostů došlo zřejmě k útočnému faulu jednoho z domácích hráčů.
42'
Jenže nikdo z hráčů Záp to nevzal na sebe. Navíc jeden z domácích hráčů fauloval, a tak mohou hostující fotbalisté v poklidu rozehrát z vlastní poloviny.
42'
Nakonec se hra dostala na pravou stranu, kde sudí neměl nic proti tomu, aby Zápy kopaly rohový kop.
41'
Těžiště hry se dostalo na polovinu hostujícího celku. Zápy útočily, ale jeden z hostů odehrál míč do autu, takže tlak domácích pokračuje autovým vhazováním.
41'
Domácí celek sice již byl s míčem na polovinu hostů, ale tam také došlo ke ztrátě favorita zápasu.
40'
Hostující mužstvo pokračovalo autovým vhazováním z levé strany, ale Zápy se poté dostaly k balonu.
40'
Opět byla přechodová fáze hostujících fotbalistů celkem rychlá. Momentálně se hraje na polovině domácího týmu, ale zatím bez střely na branku Straky.
39'
Po výkopu Straky si domácí fotbalisté užili balonu pouze pár sekund, a tak hraje s míčem u nohou hostující celek.
38'
Hostující celek měl celkem rychlou přechodovou fázi, ale jeden z hostujících fotbalistů nakonec pálilo mimo tři tyče branky Straky.
38'
Nejprve nevypadala útočná fáze domácího celku vůbec špatně, ale jeden z hráčů Záp udělal útočný faul na hostující polovině.
37'
Sokol pochopitelně rozehrával z poloviny hrací plochy. Posléze měl status útočícího mužstva.
36'
Po autovém vhazování z levé strany je tady druhá branka. Straka je opět překonaný a Králův Dvůr jakožto outsider tohoto střetnutí vede již 2:0. Na konci akce stál MARTIN ŠLAPÁK.
36'
Zatím se nic podstatného při útoku hostů nestalo. Nyní bude hostující mužstvo vhazovat.
35'
Nikdo z domácích fotbalistů nevystřelil na Krčka. Hostující celek se poté snaží uklidnit hru svojí kombinací.
34'
Zápy nepustily Králův Dvůr k zakončení. Poté se jeden z hostů provinil faulem na polovině domácích, a tak jdou do útoku domácí hráči.
34'
Jenže domácí celek vzápětí ztrácí míč a momentálně sledujeme autové vhazování hostů z levé strany.
34'
Jeden z hostujících hráčů to vzal na sebe, ale střílel mimo tři tyče. Takže následovat bude odkop od branky Straky.
33'
Poté jeden z hostujících hráčů poslal míč do zámezí a domácí celek ještě vhazoval. Jenže Krček zasahovat nemusel a právě on vykopne balon do hry od vlastní branky.
32'
Žlutou kartu dostává Procházka (FK Králův Dvůr).
32'
Jeden z hostujících hráčů fauloval, a tak kopou Zápy volný přímý kop z poloviny svého soupeře.
32'
Po sérii ztrát na polovině hrací plochy mají míč na svých kopačkách domácí fotbalisté.
31'
Nakonec jsme viděli ztrátu jednoho z hostujících hráčů a poté ihned faul hráče hostů, takže domácí celek kope volný přímý kop.
30'
Sokol kontroval krátkou kombinací na vlastní polovině, ale Králův Dvůr se poté dostal k míči a může přidat další branku.
29'
Je to tady! Králův Dvůr se ujímá vedení poté co JAN MATAS potrestal faul protihráče po volném přímém kopu vede favorit zápasu 1:0.
29'
Králův Dvůr útočil, jeden z domácích hráčů připravil hostům svým faulem zajímavou pozici pro rozehraní standardní situace.
28'
Fotbalisté domácího celku mohly udeřit rohovým kopem z pravé strany, ale balon dopadl do zámezí od jednoho z hráčů Záp, takže pokračujeme výkopem Krčka.
27'
Jeden z hostujících hráčů fauloval na vlastní polovině a domácí celek bude rozehrávat velice zajímavou standardní situaci.
26'
Obraz hry nám nabídl další autové vhazování hostujícího celku z levé strany. Jenže nic zásadního se nestalo a domácí postupují směrem dopředu na branku Krčka.
26'
Jeden z domácích hráčů včas přerušil hostující útok. Hosté poté vhazovali.
25'
Zápy měly k dispozici autové vhazování z levé strany z poloviny Králova Dvora. Ten ovšem oloupil domácí celek o míč a míří na branku Straky.
25'
Nakonec jsme viděli i roh hostů z levé strany, ale Straka nezasahoval svýma rukama. Posléze jeden z hostů fauloval na polovině domácích.
24'
Krček vykopl míč od své branky, ale první fáze hostům příliš nevyšla. Králův Dvůr alespoň vhazuje z levé strany.
23'
Zápy přerušily útok hostů a poté se draly směrem na Krčka. Zatím se hostující celek dokázal ubránit, až by domácí vystřelili na branku Krčka.
22'
Favorit zápasu kombinoval na vlastní polovině a trpělivou kombinační hrou se chtěl dostat na polovinu svého protivníka. To se mu povedlo, ale ani jeden z domácích hráčů nevystřelil na Krčka. Ten bude vykopávat.
22'
Zápy se poté ale dostaly k míči, protože jeden z hostujících fotbalistů zapsal útočný faul na polovině hrací plochy.
21'
Jeden z domácích hráčů zakončil snažení fotbalistů Záp o první branku zápasu střelou mimo tři tyče.
20'
Víceméně ihned po výkopu Krčka už jsou na tahu domácí fotbalisté, zatím si můžeme poznamenat, že uvidíme autové vhazování z levé strany.
20'
Hostující celek se dokázal ubránit akci soupeře po autovém vhazování z levé strany. Krček uvede míč do hry výkopem od své branky.
19'
Útok domácího celku nevypadal vůbec špatně, ale jeden z hostujících bránících hráčů odehrál míč alespoň do autu, takže pokračujeme vhazováním Záp.
18'
Po autovém vhazování domácího celku z levé strany přišel Sokol míč, ale to samé se prakticky vzápětí povedlo hostům.
17'
Co se týče držení balonu, tak zatím jsou v této statistice aktivnější domácí. Ale Krček, ani Straka zasahovat zatím nemuseli.
17'
Hostující celek bude mít k dispozici autové vhazování z levé strany z poloviny domácího mužstva.
16'
Avšak hostující celek nepustil domácí mužstvo k zakončení. Krček by měl dle všeho vykopávat od vlastní svatyně.
16'
Zápy získaly balon a posléze vybojoval favorit zápasu rohový kop z pravé strany.
15'
Následně šel míč do zámezí od jednoho z domácích hráčů. Krček tím pádem vykopává od vlastní branky.
15'
Domácí celek se dostal na polovinu hostů, ale Krček v brance Králova Dvora je zatím bez práce. Uvidíme autové vhazování z levé strany.
13'
Hostující mužstvo vhazovalo z levé strany z poloviny domácích. Poté se ale v útočné fázi neprosadilo. Straka bude vykopávat od vlastní branky.
13'
Hostující celek drží míč na vlastní polovině a chystá se dostat na polovinu svého soupeře.
2'
Uvidíme autové vhazování z levé strany, ale vše podstatné si Straka pohlídal.
8'
Zatím jsme viděli jeden roh domácích, ale k větší šanci před Krčkem či Strakou nedošlo.
1'
Hlavní rozhodčí Ondřej Šedivka právě foukl do píšťalky. Jdeme do boje.
1'

SK Zápy: Straka – Pedro, Jelínek (C), Bulíř, Putz, Mil. Macek, Piták, M. Novák, M. Pávek M. Kovařík, Štěpánek
Náhradníci: Terč – Munzar, L. Novák, Pavlík, Růžek, Šerý

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, M. Růžička, Soldát, Zelenka, Ježdík, Matas, Balšánek (C), Kraus, Procházka, Šlapák
Náhradníci: Vávra – Břížďala, Eliáš, Černý, Bohánek, Hlinka

Rozhodčí: Šedivka – Drábek, Dujsík.
FK Králův Dvůr
Hostující mužstvo prohrálo naposledy s Pískem, když se jako jediný prosadil již ve čtvrté minutě Presl. Co se týče venkovních duelů, tak outsider dnešního mače nestačil také na Litoměřicko poměrem 1:2. Králův Dvůr v závěru pouze snižoval kapitánem Jakubem Balšánkem.

Ostatně, právě on a Eliáš jsou nejlepším střelci hostujícího celku. Ten se v tabulce České fotbalové ligy dostal po necelém pátém kole na třináctou pozici se ziskem pěti bodů.
SK Zápy
Domácí celek v tomto týdnu zapsal tři body za výhru 1:0 brankou Petra Putze ve druhém poločase do levého horního rohu hostující branky. Nymburk si z Záp neodvezl ani bod. Za celé utkání měl jednu větší šanci.

Předtím Zápy prohrály na penalty s dalším nováčkem z Ústí nad Orlicí. V prvním kole se doma rvaly o vítězství nad v této sezoně trápícím se Litoměřickem. V závěru rozhodla chyba v hostující rozehrávce. Následně si na roh z pravé strany naskočil Jelínek a zakončil hlavou do levého horního rohu branky Plachého.

Momentálně jsou domácí fotbalisté v tabulce České fotbalové ligy na osmé pozici se ziskem sedmi bodů.